Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Mans20 válasza CoolBoy323 (#550) üzenetére


Mans20
addikt

Gondoltam hogy jön a GTX780 miatt,köszi.

(#552) katt777


katt777
félisten

Bár nem értem, hogy a 650ti Boost mit keres ebben a topicban, amikor az lényegében egy alig visszafogott 660, de mivel itt szerepel, itt kérdeznék tapasztalatot ezekkel a kártyákkal kapcsolatban, ugyanis ilyet szeretnék venni.

Gainward a legolcsóbb, de túl gagyi ahhoz, hogy ilyet vegyek, viszont nem tudom, hogy a Golden Sample-t jobb alkatrészekkel szerelik-e, jobb-e a hűtése (nem a dupla ventire értem, hanem pl. a RAM-okra, bordákra), és mennyire tuningolható. 2GB-os kari érdekel, mert az 1GB már az 560-amat is vissza tudta fogni magas grafikai részletességgel. EVGA-t láttam még elfogadható árban (illetve MSI-t, de azt nem szeretem), de annak kifúvós ref. hűtése van, ami elég magas zajszintet sejtet. Leginkább GB érdekelne, de azt nem találtam normális árban. Minden tippet és tapasztalatot szívesen fogadok, a lényeg a teljesen kiépített (értsd: van hűtőblokk a műanyag borítás alatt, RAM-okon is), jó és halk hűtés, és lehetőleg 50k alatti ár (minél alattibb :) ).

Előre is köszönöm a válaszokat (sajna nincs időm végigböngészni a topicot). :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#553) troland26 válasza katt777 (#552) üzenetére


troland26
őstag

szia

Aqua-ba van 38k-ért egész jónak tűnő hűtéssel... bár csak 2 év garis Inno3d :)

(#554) Gainka válasza katt777 (#552) üzenetére


Gainka
őstag

Olyat még nem hallatom hogy a Gainward gagyi, söt talán a leghalkabb az összes közül a 2 ventis verzsön am meg ha tuningolni akarsz minek? akkor már miért nem veszel 660-t pár ezerrel drágábban, érdekesen állsz hozzá , [link] Venti mögött ott a kis hütö borda is :) Lehet hogy a Gainward már nem a régi de szerintem a boost gs-t nagyon eltalálták.

(#555) Mans20 válasza katt777 (#552) üzenetére


Mans20
addikt

Gainwardot már vett pár ember,dicsérte mindenki,gigabytet én nem vennék,pár ember panaszkodott a ventire,nekem az egy ventis msi van,nem bántam meg,a kétventisre írják hogy hangos tud lenni,az a fer hűtős tégla EVGA meg felejtős,de kérdezz rá a vga ajánló topikba,de előtte írd meg hogy nem kell radeon,mert rávesznek.

(#556) ecchi42


ecchi42
csendes tag

Helló!

Gondoltam hogy 38k-ért jó ajánlat az Aquás Inno3d GTX 650 Ti Boost, ezért lecsaptam rá. Ugyan nincs kiírva, de kaptam mellé még egy AC3-at is.

Viszont két probléma is fellépett, érdekelne, hogy másnál is van-e ilyen, vagy vissza kell-e vinnem.

7770-et váltott, driver le, driver sweeper írt, restart, csere, gef (320.18 WHQL) driver fel, restart. Első játék teszt, és fullscreen-re váltásnál a képernyő közepe elkezdett rezegni egy ~5cm-es sávban. GPU-Z és Aida64 is 92 fokot írt 95% TDP-s terhelés alatt 65% ventinél, több játéknál és benchmarknál.

Kicsit aggódva felraktam az előző, nem Beta driver-t (314.22), azzal 80 fokot láttam maximum 50% venti mellett. A rezgő csík is eltűnt. Ez azért megnyugtatott, de érdekelne hogy más is tapasztalt-e ilyet. és hogy ez mennyire normális.

Hangot nemigen tudnám megmondani, mert a táp ventije most elnyom mindent.

A házamban jelenleg csak 1 db 12 cm-es venti van, úgyhogy nem a legjobb a légmozgás, majd lehet beújítok párat még.

Érdekesség még, hogy Batman AC-ben a GPU load 40-60% között ingadozik a benchmark jelenetei alatt egy Phenom II x4 965 társaságában (CPU load minden magon szintén ~60%). (aktuális steam patch)

Teljesítményben amúgy elégedett lennék, 7770-hez képest 1.4-1.8 szoros értékeket kaptam, de aggaszt a 320-as driver esete.

Verdikt?

(#557) FaTHI válasza Mans20 (#555) üzenetére


FaTHI
őstag

Nálam volt egy Gainward 650ti boost, és nagyon jó kis karinak bizonyult. max. hőfok tuningal 70-pár fok, zaj az szinte semmi.

(#558) katt777 válasza troland26 (#553) üzenetére


katt777
félisten

Mondjuk az Inno3D megint nem minőségi kategória (ATI-m volt még régebben). Eddig 45K-ért találtam ASUS DirectCU-t, gyárilag tuningolva.

Gainka: Hát, a TDR-hiba mindenesetre GW-oknál jött ki sorozatban, még a minap is valakinek dobálta, pedig a ref. driverben már rég javították. Egyszerűen nem megfelelő minőségű alkatrészekkel szerelik, és sok mást is. Zajról lehet vitázni, nekem Windforce 2-es 560-am volt, na, az 100%-on pörgő ventivel is csak búgott (AMD kártyákhoz képest sehol nem volt, ahogy a melegedése sem :D ), viszont még tuningolva sem kellett neki 75%-nál több. Szóval leginkább GB-ot vennék, ha lenne.

A 660 10-12%-kal drágább a 650ti boostnál, és 3-4%-kal gyorsabb. Mi a fenéért vennék 660-at? :F (Amúgy azt terveztem, amíg nem jött ki a kistesó.) Nem videózok telenyomor mobilnettel, de azt azért tudom, hogy nagyobb (és több) venti jobb és halkabb hűtést eredményez, bár anno az ASUS Glaciatorok ezt eléggé sikeresen cáfolták. :DDD

Mans20: 1 ventis 440GT-m is volt (többit lásd feljebb), annak sem volt szinte semmi zaja. Amúgy bármibe fogadnék, hogy én vagyok az utolsó ember a Földön, akit rá tudnának venni arra, hogy AMD VGA-t vegyen. 10 évig gyűrtem őket, még ATI-tól kezdve, és folyamatosan láttam, hogyan qrnak el rajtuk mindent, az avultatásuk pedig főleg nem tetszik. Pl. a HD4-es sorozat támogatását 1 éve megszüntették. Ha most vennék egy 7870-et, amely 650ti-hez hasonló teljesítményt tud, honnan tudhatnám, hogy 2 év múlva még lesz hozzá driver? :F Régi játékok meg nem futnak, csalnak a driverekkel (pont most olvastam, hogy vmelyik progit (megint) úgy gyorsították, hogy butították a megjelenítést (szóval nem az fut, amit beállítottál), és még sorolhatnám. Nem, azt hiszem, nem nagyon vagyok visszatéríthető, ha már visszatértem az nV-hoz (régen is az volt, csak akkor meg az nV kezdte a csalásokat a meghajtókkal, és az ATI még 1 volt a minőséggel).

ecchi42: Inno3D-nél nem csodálkoznék a problémádon. GW-nál is gyári meghajtó kellett pl. a ref. helyett, próbáld azzal.

Harmatos a procid a VGA alá a jelenlegi beállításaiddal. Tedd magasabbra a grafikus megjelenés szintjét, akkor nem leszel ennyire CPU-limites.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#559) troland26 válasza katt777 (#558) üzenetére


troland26
őstag

nem emlékszem , hogy az Inno3d gyártott volna ati kártyát :F

(#560) katt777 válasza troland26 (#559) üzenetére


katt777
félisten

Pedig volt egy X1600Pro-m. Vagy lehet, hogy Club3D volt? Nagyon régen volt már. :B :DDD
Amúgy néztem az említett karit, nem volt az említett helyen, erre Árgép meg kidobta. Így pofára tényleg jónak néz ki. Ez persze nem OC-s. Zaj- és OC tapasztalata van valakinek vele? Bontott képet nem találtam róla. Mert eddig minden nV karimban volt 18-25% kapacitás, ettől nem szívesen válnék meg.
iChill-t látom tuningost TPU tesztekben, de olyat meg nem találtam kaphatót.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#561) katt777 válasza katt777 (#560) üzenetére


katt777
félisten

Japp, 3 slotos hűtés! :Y Sajna van egy PCI-E TV tunerem, olyan lap kellene akkor, amelynek VGA slot felett van PCI-EX1 csatlakozója.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#562) Gainka válasza katt777 (#561) üzenetére


Gainka
őstag

"A 660 10-12%-kal drágább a 650ti boostnál, és 3-4%-kal gyorsabb. Mi a fenéért vennék 660-at?"

Ebben teljes mértékben egyet értek :) [link] ezért én sem adnék ki +5-8 ezret...

Én csak a tuningolhatóság miatt irtam hogy nem elég a boost akkor 660 nahh érted :))

[ Szerkesztve ]

(#563) athomi válasza katt777 (#558) üzenetére


athomi
veterán

"A 660 10-12%-kal drágább a 650ti boostnál, és 3-4%-kal gyorsabb. Mi a fenéért vennék 660-at?"

Én úgy látom a tesztekből, hogy bő 10%-kal lassabb a 650 ti boost. :))

(#564) troland26 válasza athomi (#563) üzenetére


troland26
őstag

jól látod

(#565) Gainka válasza troland26 (#564) üzenetére


Gainka
őstag

Na jó összességében igen de akkor megint belekezdhetnénk abba hogy boost 47-ért ne vedd meg mert 53 ért van 660 de ha már van 53 ezret gyűjts még egy kicsit és akkor 7870 59 ezer ért stbstb :))

(#566) troland26 válasza Gainka (#565) üzenetére


troland26
őstag

aham , de jelen állás szerint az inno3d gtx650 boost csak 38k :)

(#567) athomi válasza Gainka (#565) üzenetére


athomi
veterán

azt mindenki eldönti magának mire van szüksége, mi csupán a teljesítménykülönbségre hívtuk fel a figyelmet, ami nem 2-3%... :)

[ Szerkesztve ]

(#568) katt777 válasza athomi (#563) üzenetére


katt777
félisten

Attól függ, milyen teszteket nézel. Én azokat a játékokat és grafikai beállításokat néztem (ráadásul legalább 7 féle különböző oldalon), amelyek engem érdekelnek. A belinkelt grafikon önmagában nem ér szart sem. Ráadásul 3-4%-ot mondtam. :P És azért mondtam ennyit, mert megnéztem, és ennyi volt (lásd fent).
Ráadásul tuningolhatok kb. 20%-ot a kártyán. ;) Az 560-nál sem érdekelt, hogy nem ti, mert felhúztam olyan teljesítményre, és nem kellett több, ergo 560ti-vel sem lettem volna előrébb.
Amúgy még a 8% is, egy igényesgrafikánál, kiszámoltad, mennyi lenne? 2-4FPS, szvsz. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#569) athomi válasza katt777 (#568) üzenetére


athomi
veterán

Amit te kijelentettél az elég egyértelműen arra vonatkozott, hogy a két kártya közötti különbség 3-4%. Én erre reagáltam, hogy ez nem igaz. :) Legközelebb írd oda hogy az általad nézett játékokban, a neked megfelelő beállításokkal! :P
Min. FPS-ek esetében sokat tud számítani az a 2-4 FPS. :))

am. szabad érdeklődnöm mik ezek a játékok? :)

[ Szerkesztve ]

(#570) FaTHI


FaTHI
őstag

Nálam volt 650tiboost,660,es Amd7850 2gb os kari is.Akarhogy huzod a 650tiboost ot nem lesz olyan sebessege mint a masik ket karinak.Lehet meg nem kiforrott hoza a driver,de pl bf3 alatt eg es fold a kulombseg.

(#571) Gainka válasza FaTHI (#570) üzenetére


Gainka
őstag

Melyiket érezted jobbnak a 660 és a 7850 között?

Da am ugy látom senki nem nézte meg a you tube linkemet, van akinek ez sok különbség van aki meg legyint rá egyet.

(#572) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Vga. csere előtt állok. Az egyik jelölt egy Inno3D GeForce GTX 650 Ti BOOST . Mi ezzel a karival a tapasztalat? jellemző hibái vannak? Vagy úgy általában ennek a 650TI Boost sorozatnak vannak jellemző hibái?
Milyen típusok a kerülendők, már ha vannak ilyenek?
Köszi a választ előre is! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#573) katt777 válasza athomi (#569) üzenetére


katt777
félisten

Gondoltam, evidens, hogy azt néztem, ami engem érdekel.

FaTHI: Grafikus beállítás kérdése. Ha gyenge a VGA igénybevétele, akkor pont az a jobb kártya, amelyiknél kevésbé emelkedik a grafikus teljesítmény VGA-tuninggal, hiszen annál nagyobb a CPU limit. A drivernek meg semmi köze a túlhajthatósághoz. Ha a VGA ki van hajtva, 10% VGA tuninggal 10% grafikus gyorsulást kell kapnod.

Egyébként olyan tesztet sehol nem láttam (leszámítva talán 1 v. 2 játékot, amely kimondottan AMD-re készült), ahol a 7850 elverte volna a 650ti Boost-ot, inkább a 7870-nel kerülgették egymást mindössze pár FPS különbséggel.

embe: Sztem a sima Gainward-okat kerüld, amúgy nem nagyon hallottam rosszat róluk. Ha biztosra akarsz menni, hogy minőségibb alkatrészeket kapj (és pl. ne ugorjon ki egy TDR-hiba), akkor GB, ASUS, Leadtek, EVGA, és esetleg MSI, amelyek jobbak. A neten viszont Inno3D-ről is jókat olvastam, csak hát 3 slotos a hűtése, kérdés, mennyire fér el a gépben. iChill volt a legjobban húzható összehasonlító tesztekben (csak 8% körül, de az emelt órajelről számolták), ASUS-t és a többit is lenyomta. Azt nem tudom, hogy egy "sima" meddig húzható, de 38k-ért nem rossz vétel, gar meg van rá, bár asszem csak 2 év, a többire ált. 3.

Gainka: Csodálkoznék, ha a 7850-et jobbnak érezte volna a 660-nál. Egyébként éppen a minap olvastam, hogy AMD-ken frankó laggolások lépnek fel különböző játékokban, amelyek nV kártyákon nem (ráadásul AMD-supported-ek is voltak köztük), a grafikai csalásokról nem is szólva. Szóval sztem az AMD ma is eleve felejtős.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#574) embe válasza katt777 (#573) üzenetére


embe
nagyúr

Elfér. :K
Bőven.
A házam jelenlegi állapota:

[link]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#575) troland26 válasza katt777 (#573) üzenetére


troland26
őstag

a 38k-s kártya csak 2 slotos ..

(#576) Gainka válasza katt777 (#573) üzenetére


Gainka
őstag

Azt olvastam én is sőt you tube videot is linkeltek, ... 60 fps mellet ugrott a kép, (mikro lagg) HD 7950

Ja és ismerem az erő viszonyokat csak az ö véleményére voltam kiváncsi, miket tapasztalt... :)

[ Szerkesztve ]

(#577) Gainka


Gainka
őstag

BF 3 -at nagyon szépen viszi a boost :) you tube

A tesztelő jól használja a fedezéket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#578) FaTHI válasza Gainka (#571) üzenetére


FaTHI
őstag

Én alapból NV-párti vagyok, de kellemes meglepetés volt, ez a 7850Oc2gb-os kártya. Simán alapból olyan 660-as szinten van, de ha kicsit megrántod 1150/1400 ra akár 660Ti-szintet is eléri, DE ezt a BF3-nál tapasztaltam leginkább nem az új Metro-nál, mert ott azért nagyon hasit a 660Ti, és más játékoknál is azért megvan a 660Ti előnye. Néhol minimális, néhol kicsit több. De a BF3-alatt simán feltolhatod akár ultrára is a játékot, kb. a 660Ti-szintet nyalogatja.Csodálkoztam is rajta, lehet valami hozzáértő majd megmondja hogy ez minek a rovására ment, de szép folyamatos, és nem esik le az fps sem mint akár 650TiBoost, vagy 660-alatt.
Ha már a 650Ti Boost topikban vagyok hozzá kell tennem, hogy nálam egy idő után microlagos volt a BF3 multija,hiába butitottam le akár high-mediumra-is. Ez 660-on, és 7850en nem tapasztaltam. Egyébként csak ajánlani tudom a 650Ti Boost-ot, mert azért sok játéknál nagyon szépen megy, 38-40-körül jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#579) Gainka válasza FaTHI (#578) üzenetére


Gainka
őstag

Ha már a 650Ti Boost topikban vagyok hozzá kell tennem, hogy nálam egy idő után microlagos volt a BF3 multija (boost-al)

Ezt tudom irtad már olvastam. :)
Köszi hogy vetted a fáradságot és le irtad a tapasztaltaid :R

[ Szerkesztve ]

(#580) katt777 válasza troland26 (#575) üzenetére


katt777
félisten

Én úgy láttam, hogy 3-as, ez a hűtő olyan, megnéztem az inno3d honlapon és tesztben is. Bár dual slotot írnak, ez tény, a tesztek és a képek mást mutatnak. (Keress rá).

embe: Jó a lap elrendezése.

FaTHI: 1 v. 2GB-os volt az a 650ti?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#581) embe válasza katt777 (#580) üzenetére


embe
nagyúr

Főleg a ház! Nagyon jól belakható.
Na nézelődök a vga piacon. vagy egy GTX650TIboost vagy egy 7850-es vga lesz. Valszeg.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#582) CoolBoy323 válasza embe (#581) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

csak rondán világít a hűtőd :D
én lecseréltem egy Wing Boostra a ventit :P cserébe most a VGA világít kéken :D

[ Szerkesztve ]

(#583) troland26 válasza katt777 (#580) üzenetére


troland26
őstag

2 slot-os az alap 650ti boost mivel az a verzió nem kapott hőcsövet ezért csak a borda plussz a ventik vannak ez 2 slot , a tuningos inno3d 650ti boost viszont magasabb bordákat és hőcsöveket kapott ez a megoldás 3 slot-os .. :)

(#584) embe válasza CoolBoy323 (#582) üzenetére


embe
nagyúr

szikszalagmintahogyírtadis. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#585) FaTHI válasza katt777 (#580) üzenetére


FaTHI
őstag

A két GB-os verzio volt,es 1100ig boost-olt.

(#586) CoolBoy323 válasza embe (#584) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem lehet, mert lejön... nagy szenvedés volt rátenni is, de ugye meleg van ott, lejön picit, és már belelóg a ventibe, és akkor zajong :F

ha körömlakkal lefestem, akkor a gari ugrik vajon? :F

(#587) katt777 válasza embe (#581) üzenetére


katt777
félisten

Az előbbi legyen, nem kicsitt jobb a másiknál, ráadásul CUDA és PhysX is van benne, a driverekről és az avultatási filozófiáról már nem is beszélve, amelyek szerintem minden AMD kártyát kizárnak. ;)

FaTHI: Sok volt a Boost? Vagy simán driver? Ha újkorában tesztelted a karit, utóbbi is lehet. Valaki megírhatná, hogy most már OK-e.

troland26: Na most ezt 3 slotos a verziót hozza ki az Inno3D honlapja, eleve emelt órajellel. Sajna pont ott nincs oldalsó kép róla, de a tesztben, amelyet olvastam, volt. Nekem számítana, ha csak olyan lapot tudnék beszerezni, amelyen nem egy PCIEX1 az első slot.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#588) embe


embe
nagyúr

Hali!
Erről az Inno3G-ről van valami tapasztalat? Elég baráti az ára.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#589) Gainka válasza embe (#588) üzenetére


Gainka
őstag

ecchi 42 2013-05-25 11:58:58 (fentebb) ennyi van róla csak eddig...

(én nem venném meg mert elég gyanus )

[ Szerkesztve ]

(#590) embe válasza Gainka (#589) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! Írtam neki egy privátot, hogy mik azóta a tapasztalatai.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#591) troland26 válasza embe (#590) üzenetére


troland26
őstag

Majd , ha válaszol oszd meg velünk is , mert én is írtam neki pár napja , de sajna nem válaszolt ... :(

(#592) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

az létezik, hogy GRID 2 fullon (tényleg, minden maxon) 1680x1050 es felbontáson ezt produkálja a cuccos:

av_fps="38.496147" max_fps="46.076542" min_fps="31.0319188

:Y :Y

és az mitől lehet, hogy amikor pl. most is kiléptem a grid-ből, akkor a windows színösszeállításos ablak fogadott?? szar ez az új NV driver szerintem...

(#593) troland26 válasza embe (#588) üzenetére


troland26
őstag

Én folytattam egy beszélgetést egy Inno3d gtx 650Ti boost tulajjal . Remélem nem veszi rossz néven , hogy bemásolom az ő válaszát ide , de sok tépelődő fórumtársnak választ adhat egy 650Ti Boost tulaj első benyomása .

Ezt kérdeztem tőle :
Na megvan a kártya ? Milyenek a tapasztalataid ? Zaj ? Melegedés ?

a válasz :
Szerintem egyáltalán nem hangos, de sokmindenhez nem tudok viszonyítani. Eddig, ha csak nem volt valami hibás akkor sosem zavart a gép hangja.
Olyan 30C körüli (27en is láttam már) az alap hőmérséklete. Játék alatt, ha minden igaz 65C fölé nem ment, de mindenképp 70 alatt van.
Teljesítményben az alap 650 ti boost-ot hozza, még nem álltam neki húzni a picikét, de a Bioshockot szépen viszi.
Picit OEM feelingje van, sok mindent nem raktak a dobozba. Fontos, hogy nekem elfelejtette odaadni a manusz az Assasins Creed 3-at, amiért még visszamegyek hétfőn, már telefonáltam a dologgal kapcsolatban.
Összességében megvagyok vele elégedve, külsőre persze lehetne szebb is a kártya, meg szép lenne, ha valami EVGA Superclocked változat zümmegne a házamban, de ennyi pénzért ez rendkívül jó ajánlat.

:)

(#594) embe válasza troland26 (#593) üzenetére


embe
nagyúr

Ok csak ott egy hibáról írt a fórumozó, arra lettem volna kíváncsi, hogy az a hiba fenn áll-e. Nem derült ki, hogy vga, vagy valami más hiba-e.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#595) Xelo


Xelo
addikt

inno3d gef 650 ti boost vélemény, ahogy láttam többen kérték:
-a kártya időben megérkezett, csomagolása kicsit fapados de nem felejtették el mellékelni a kuponokat (AC3, stb)
-enyhe tuninggal se melegszik 71fok fölé (unigine heaven extreme beállításaival tesztelve) automata ventibeállítással. aki 80-90 fokokról számolt be az valószínűleg valamit nagyon elnézett az afterburnerben :U
-a hűtője hangtalan a Noctua mellett

msi afterburner beállításaim: power limit 110%, gpu +110mhz boost (1180 köré tolja, unigine valley hibásan 1300 feletti értéket ír ki), memória +320 (6640Mhz effektív)

3dmark11 pontszám a fentebbi beállításokkal
unigine heaven extreme pontszám
a konfig adatlapomon megtalálható

driver: semmikép nem érdemes a legutolsó whql drivert használni, nvidia fórumát olvasgatva elég reális hogy attól pukkant meg a gtx 570 a gépemben. :U 314.22-essel tökéletesen működik a ti boost

[ Szerkesztve ]

(#596) embe válasza Xelo (#595) üzenetére


embe
nagyúr

Ennek örülök, hogy minden ok nálad a karival. Elvileg szombaton érkezik nekem is. :C
Akkor a friss driver felejtős?

Összegezve elégedett vagy vele ha jól veszem ki a szavaidból...

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#597) Xelo válasza embe (#596) üzenetére


Xelo
addikt

a 320as szériájú drivereket mindenképp érdemes hanyagolni egyetlen kivétel ha valaki 780gtx-el rendelkezik. teljesen elégedett vagyok "so far", mondjuk csak Battlefield 3 ment fel ami kishd-ban (1360×768) ultra beállításokkal (főkapcsoló ultrán) multiban 60+fős szerveren 70-100 fps körül rohangál.

[ Szerkesztve ]

(#598) troland26 válasza embe (#596) üzenetére


troland26
őstag

Na azt hiszem ez engem is meggyőzött . Szombaton szerintem el is hozom a pólusból .

Xelo : az , hogy értetted , hogy Noctua mellett nem hallani ? Az halknak számít ?

(#599) Xelo válasza troland26 (#598) üzenetére


Xelo
addikt

a noctua (cpu hűtőm) úgytudom 18-22 decibel erősségű hangot generál na emellett hangtalan. hangtalan = semmit nem hallok belőle. :D gép oldala le van véve, még ha közel hajolok is semmi

[ Szerkesztve ]

(#600) embe válasza Xelo (#599) üzenetére


embe
nagyúr

Én pont attól féltem, hogy mivel nem hőcsöves a hűtő, nem lesz olyan hatékony -és csendes - mint mondjuk az iChill-en.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.