Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) fanci válasza Mans20 (#1100) üzenetére


fanci
tag

A 2Gb-os boost ára sajnos már egy kicsit tul van a "lélektani" határon.
Esetleg valami vélemény ezekről?
[link]
[link]
[link]
[link]

(#1102) csoty válasza fanci (#1101) üzenetére


csoty
aktív tag

Én ebben a helyzetben a gigát venném, gtx 650et semmiképpen sem.

#csotykocsithajt

(#1103) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom ASUS GTX 650Ti DCU II vásárlásán, de nem találtam megfelelő használtat. Ha valaki megválna tőle, válthatnánk egy-két szót. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1104) Otrodon


Otrodon
csendes tag

Sziasztok!
Tudom ez nem az a topic, de ez áll a legközelebb hozzá.
Lenne egy Nvidia Geforce GTX 650-es vidikarim és az utbbi időkben problémák akadtak vele. Azóta hogy felraktam az új drivert (a 331.93-ast) videók nézésénél (ritkább esetekben a játékok menüjében is, de játék közben még nem) a kép elkezd akadozni majd elsötétül a kép, aztán visszajön és azt írja ki hogy: Az Nvidia Kernel Mode Driver nem érzékelte a képernyőillesztőt, majd helyeállt (vagy valami ilyesmi :D). A fent említett driver egy BATE driver szóval feltettem egy régebbit (a 331.82-est), de ezzel is felmerült a fent említett probléma.
Ha kellene:
- HDMI csatlakozás
- LG 22MN43 a monitorom
Nagyon zavaró, kérlek segítsetek!

(#1105) Kiki18


Kiki18
őstag

Jól látom,hogy valamiért eltűntek a 650 Boost karik? Miért? Valamire készül az Nvidia? :F

(#1106) Mans20 válasza Kiki18 (#1105) üzenetére


Mans20
addikt

Honnan tűnt el?Lehet majd jön a 750 ti,de attól még nem tűnhet el.

(#1107) Kiki18 válasza Mans20 (#1106) üzenetére


Kiki18
őstag

Pl ipon
,aqua
,pcx...

Ha a 750 Ti valós infó,akkor lehet a boost helyére fog bejönni. De ha már bejön,akkor nagyon remélem,hogy ugyanazon az áron jön vissza.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#1108) csoty válasza Kiki18 (#1107) üzenetére


csoty
aktív tag

iPon
Valszeg készül a terep az új kártyának.

#csotykocsithajt

(#1109) Kiki18 válasza csoty (#1108) üzenetére


Kiki18
őstag

Igen....ez a 3. kártya,amit ott lehet venni ,és kifújt.
Viszont volt vagy 12db (asus msi 2-3db-ot is adott,hűtőtől és OC-től függően)+giga,gainward,Evga karik is voltak... Most vagy a nagykerből fogyott el(mivel a töbi bolt is hasonló üresedést mutat. :( ) vagy jön valami jó a helyére,de akkor az siethetne,mert itt a karácsony,én meg karit akarok venni. :DDD

(#1110) Mans20 válasza Kiki18 (#1107) üzenetére


Mans20
addikt

Pont most akarok asus boostot,de már az ára is felment,ha igaz ez [link] akkor lesz vagy 60000Ft, a boost is késett 2-3 hónapot.

(#1111) Kiki18 válasza Mans20 (#1110) üzenetére


Kiki18
őstag

Ezzel az a baj,hogy nem jöhet a 650 ti boost helyére,mert még a 660-nál is erősebb....
A másik,hogy ez szeptemberi hír,azóta semi hivatalos infó nem jött ki vele kapcsolatban,így szerintem kacsa hír volt...

(#1112) Otrodon


Otrodon
csendes tag

Sziasztok!

Egyszer már kiírtam ezt, de azóta történtek változások és a topicba is visszatért az élet, úgy mondván.

Nos lenne egy hibám: http://kepfeltoltes.hu/view/131202/HIBA_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ezt játékok közben nem csinálja csak videók nézése közben meg néha akkor is, ha az asztal van éppen a nézőpontban. Ilyenkor az történik, hogy elkezd akadozni a videó, megmozdítóm az egerem, elsötétül a kép úgy 2-3 mp-re aztán kiírja a fentieket.

Néhány adat:
- RGB bemenet
-Nvidia Geforve GTX 650-es vidikari
-331.93-as Beta és a 331.82-es driver is ezt csinálja

Minden segítséget előre is köszönök!

[ Szerkesztve ]

(#1113) Kiki18 válasza Otrodon (#1112) üzenetére


Kiki18
őstag

Mi z az RGB bemenet? :F

(#1114) csoty válasza Kiki18 (#1113) üzenetére


csoty
aktív tag

D-Sub csatlakozás :)

#csotykocsithajt

(#1115) Kiki18 válasza csoty (#1114) üzenetére


Kiki18
őstag

Sose használtam RGB-ként. :F
d-sub vagy ritkábban VGA...na de RGB :F És akkor az RCA és az s-videó micsoda? RGB? :)

(#1116) csoty válasza Kiki18 (#1115) üzenetére


csoty
aktív tag

Passz, de gondolom az akar lenni. Némely monitor írja egyébként analog-rgb bemenetnek a d-subot.

Mellesleg beléptem a klubba egy n650 Ti PE 1GD5/OC-val :D

[ Szerkesztve ]

#csotykocsithajt

(#1117) Kiki18 válasza csoty (#1116) üzenetére


Kiki18
őstag

Értem én,csak kötekedem. :U
Csak nem Ipon 29900-ért eér+egérpaddal?Már én is nézegettem,de nemtudom mennyire elég FHD-ra. :(

(#1118) csoty válasza Kiki18 (#1117) üzenetére


csoty
aktív tag

NFS Rivalst csutkán vitte :) Egyébként engem nem zavar, mert ha FHDban nem is viszi, 1280x720ban valszeg fogja, szóval hajlandó vagyok kompromisszumot kötni, nem is feltétlen kell felbontást levegyem. És igen, 29900as az :)

#csotykocsithajt

(#1119) LLD válasza Otrodon (#1112) üzenetére


LLD
aktív tag

Ezzel a progival távolítsd el a drivert!Majd rakd fel azt amivel még jó volt!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1120) Kiki18 válasza csoty (#1118) üzenetére


Kiki18
őstag

Elileg jár hozzá ajándék egér és egérpad is. Milyen egeret kaptál? A V1 vagy V2-t? :F

(#1121) csoty válasza Kiki18 (#1120) üzenetére


csoty
aktív tag

v2

#csotykocsithajt

(#1122) dragonfx


dragonfx
veterán

gtx650ti.ről vélemények?
efölött és a gtx660 közt van valami?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1123) Mans20 válasza dragonfx (#1122) üzenetére


Mans20
addikt

A kettő között ott a boost,Nálam boostal 1280x1024 be minden ultrán ment.

(#1124) dragonfx válasza Mans20 (#1123) üzenetére


dragonfx
veterán

csak 1280ba? bőven fhd.t is bírnia kéne...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1125) Mans20 válasza dragonfx (#1124) üzenetére


Mans20
addikt

FHD-be már nem menne minden ultrán szerintem,Én meg abba szeretek játszani,meg csak 19-es a monitor.

(#1126) Darko_addict válasza Mans20 (#1125) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Windows 8.1 alatt és a Battlefield 4-gyel hogy kooperál egy GTX650 (Ti Boost)? :)
7790 tragikusan, és ha már váltok, jól körbejárom a dolgokat, ne essek bele ilyenbe mégegyszer. A driverek egytől-egyik bugosak a jelenlegi kártyámhoz.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1127) csoty válasza Darko_addict (#1126) üzenetére


csoty
aktív tag

AMD részéről tapasztalat, hogy minden driverben van vmi geb*sz...

Egyébként ha 7790ről váltassz, GTX650Ti Boost alá nem mennék. Az kb olyan hd7850 szint.

Egyéb érdekesség:
Eddig alapfesszel 1150MHz GPU és 6000MHz mem órajeleket visz a kis GTX 650 Ti-m, BF3 FullHD-n Ultra presettel simán elfutott, ami meg is lepett. Persze nem fix 60fps, de maga a játék folyamatos volt.

#csotykocsithajt

(#1128) dragonfx válasza Mans20 (#1125) üzenetére


dragonfx
veterán

ja ha a 19es a monitorod akkor érthető.de azok közt is van fhd.s szerintem ha 22-24 colos veszel azok viszik az fhd.t.....és a rendszered szerintme elég oda még ultrában is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1129) LLD válasza Darko_addict (#1126) üzenetére


LLD
aktív tag

20" on a kampányt ultrán vitte!Multi médiumon!(automata beállítás)Nem tökörésztem,de megy high on is!)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1130) Mans20 válasza Darko_addict (#1126) üzenetére


Mans20
addikt

BF4 et nem próbáltam mert kihalt az msi kártyám,most egy asusból akarok boostot,ahogy te is a hírdetésbe,de már kezd kifogyni a boltokból,meg a 7790-től nem sokkal erősebb.

dragonfx: fhd monitorra nem vágyom,majd ha tönkremegy a mostani akkor,így most még előny a kisebb monitor,meg fhd-hoz inkább már GTX660 vagy afölött vennék valamit.

(#1131) Darko_addict válasza Mans20 (#1130) üzenetére


Darko_addict
őstag

Várják a GTX750-et? Mikorra lehet számítani rá, kábé?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1132) Mans20 válasza Darko_addict (#1131) üzenetére


Mans20
addikt

Októberre ígérték,de azóta nincs semmi hivatalos info,a boost is késett 3 hónapot.

(#1133) dragonfx válasza Mans20 (#1130) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tom mikkelnyomod de nekem elég kevés nem megy fhd ultrába pedig nekem 2 mag van 7770nel.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1134) csoty válasza dragonfx (#1133) üzenetére


csoty
aktív tag

Valószinüleg azért nem megy FullHD ultrában, mert a 2mag és HD7770 édes kevés hozzá?

[ Szerkesztve ]

#csotykocsithajt

(#1135) dragonfx válasza csoty (#1134) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom hogy kevés,de csak a angyon brutálokhoz.ki mondta nem?
igy is elég sok játék elmegy fhd ultrába, fc3, grid2, f1 2013,dirt3,bf3.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1136) H.Róbert


H.Róbert
újonc

Sziasztok!
Tesóm vett a konfigot és benne van egy gtx650 TI, a legújabb driver van fenn neki és win7 64bit.
Egy philips 3d smart tv-re szerettük volna kötni a gépet hdmi kábellel de fel sem ismerte a gép hogy csatlakoztatva lett a gép. Segítséget szeretnék kérni hogy mi lehet a hiba oka, mert pl: a hangvezérlő beállításnál ahol a hangot szerettem volna megnézni hogy át lehet-e tenni a tv-re a hangot ott sem mutatott semmit. Segítséget szeretnék kérni a probléma megoldására előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#1137) Darko_addict válasza H.Róbert (#1136) üzenetére


Darko_addict
őstag

Asztal, jobb eger gomb, kepernyo felbontas (lehet nem ez a neve, nem eskuszom meg ra, de nem a szemelyreszabas kell, hanem a felette levo menupont) , es itt az asztal kiterjesztese vagy klonozasa be van kapcsolva? Klonozni csak azonos felbontast tud, tehat csak akkor mukodik, ha a monitorod is FHD. Kiterjeszteni barmilyet tud, arra figyelj, hogy az elsodleges kepernyo a monitorod maradjon (lehet, hogy kettes szammal lesz jelolve, de kulon lehet elsodleges/masodlagos kepernyot beallitani.)

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1138) H.Róbert válasza Darko_addict (#1137) üzenetére


H.Róbert
újonc

Szia az a baj hogy még fel sem ismeri a tv-t és nem lehet választani az eszközök között hogy vagy monitor legyen vagy tv. Ezzel vagyok meglőve hogy nem is ismeri fel. Köszi a választ!
További segítséget is szívesen fogadok!

(#1139) Darko_addict válasza H.Róbert (#1138) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sajnos ilyenkor a legnehezebb bármit is mondani, mikor csak így szimplán nem megy.
Elképzelhető, hogy hardverhiba, valamelyik oldali HDMI port (TV/VGA) akár hibás is lehet, de az is fennáll, hogy a kábel rossz. Eddig sok kártyát kötöttem össze a TV-vel, de sosem volt ilyen gondom, ezért tanácstalan vagyok. Volt, hogy a felbontás nem stimmelt, csíkozott, a kép zöld volt stb., de a te eseteddel kapcsolatban nehezen találok kiindulópontot.
Nem tudom milyen géped van, de ha APU-zol, vagy IGP-s Intelezel, ideiglenesen válts át arra a megjelenésre és az alaplapi csatlakozódba dugd mind a monitorod kábelét, mind a TV-ért (HDMI).

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1140) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni GTX650Ti Boostal kapcsolatban, 1GBos kártyát keresek 35000Ftos maximum árért.
Ki tud esetleg olyan boltot ahol lehet kapni ennyiért, én sajna nem találtam eddig.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1141) Mans20 válasza Gaboman (#1140) üzenetére


Mans20
addikt

Sajnos eltűnt már mindenhonnan,meg a 2Gb-s is alig van,na meg az áruk is felment.

(#1142) Gaboman válasza Mans20 (#1141) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Sajnálatos!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1143) diablo1984


diablo1984
veterán

sziasztok!

egy gtx 650-es vásárlásán töröm a fejem, a következő kérdésem lenne:
ha csak hdmi-n keresztül használnám, akkor az már megoldott nvidiáéknál, hogy a hang is átmenjen hdmi-n keresztül?

ati fronton mozogtam az utóbbi években, ott már régóta működik ez a dolog.....

(#1144) LLD válasza diablo1984 (#1143) üzenetére


LLD
aktív tag

szervusz!
Természetesen igen csak magam nevében mondom!!(nálam működik) :K

(#1145) diablo1984 : most megfogtál még ezt nem is néztem de szerintem igen próbáld ki :F

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#1145) diablo1984 válasza LLD (#1144) üzenetére


diablo1984
veterán

thx! :R

és ugyanúgy külön hangchipje van, tehát az alaplapi ebben az esetben le is tiltható?

(#1146) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok.
nem tudjátok hogy gtx650ti boost.ot mér nem lehet kapni sehol?reális ára kb 35k nem?

a 650ti meddig bírja a tuningot?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1147) Gaboman válasza dragonfx (#1146) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Itt lehet! ;)

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1148) dragonfx válasza Gaboman (#1147) üzenetére


dragonfx
veterán

igen csak ezt találtam. vajon még élő hirdetés?
amugy a radeon 7000es serisből a gigabyte eléggé satynya sok a hiba.nv.nél nincs ilyen?tapasztalat vele?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1149) Mans20 válasza dragonfx (#1148) üzenetére


Mans20
addikt

1 gigás gagyibájtot inkább ne vegyél,sajnos már nem sok boostot kapni,ha jó a használt akkor asus 660-at,40 körül szokták árulni.

(#1150) Gaboman válasza dragonfx (#1148) üzenetére


Gaboman
nagyúr

7000ből a 7790OC-t érdemes venni 30-31ért, a 650Ti Boost 34-35nél többet nem ér.
Sajna teljesen eltűntek, én is érdeklődtem utána, ha tudok megcsípek egy egy giga GTX570OC-t azt fel 850re és GTX580 szintet produkálok vele, mindezt 30 ezerért.
Szerettem volna GTX650Ti Boostot de ha találsz is véletlen jó sokat kérnek érte.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.