Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) TechN7ne válasza Mans20 (#896) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az ég világon semmi értelmes tapasztalatot sem írnak itt a kártyáról,csak a kinézetről beszélnek,semmi értelme ennek a cikknek. :C

(#902) troland26


troland26
őstag

Szerintetek az mitől van , hogy játék közben elmegy a kép fekete háttér kb 3 mp-ig , majd vissza jön és az fps-em olyan egyharmada/felel lesz az addiginak ?

(#903) troland26 válasza troland26 (#902) üzenetére


troland26
őstag

ja és a kártya inno650Ti boost 2gb , 314.22 driver

(#904) LLD válasza troland26 (#903) üzenetére


LLD
aktív tag

Minden játéknál csinálja?Mióta jelentkezett a probléma?

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#905) troland26 válasza LLD (#904) üzenetére


troland26
őstag

Hát igazából még csak egy játékkal játszottam miután megvettem a kártyát . Lehet csak a játéknak ( The Witcher ) valamilyen anomáliája . Gyakorlatilag mióta elkezdtem a játékot ... eh kéne másik játékkal is próbálkoznom ...

(#906) LLD válasza troland26 (#905) üzenetére


LLD
aktív tag

Háát igen! :DDD Telepíts fel párat azt goo!!Ha utána is jelentkezik akkor másik vezető,ha még mindig akkor Win reinstall! stb. Nem hiszem,hogy a karinak lenne valami baja! 320.49 es vezető is jó!! ;)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#907) Mans20 válasza troland26 (#905) üzenetére


Mans20
addikt

Rakd fel az új drivert esetleg.

(#908) troland26 válasza Mans20 (#907) üzenetére


troland26
őstag

Melyiket érdemes felrakni a 320.49 -et ?

(#909) Mans20 válasza troland26 (#908) üzenetére


Mans20
addikt

Az a legutóbbi asszem,majd felrakom én is.

(#910) Stonerice


Stonerice
őstag

Asus GTX 650Ti océzva 1124/1455 mhz-n Hátha érdekel valakit.
3DMARK 2013
Physics pontom kicsit alacsony. Lehet a win8.1-es nvidia driver 325.71 miatt.
Alapórajelen windows 7- el. 3Dmark 2013

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#911) Stonerice


Stonerice
őstag

Akinek sok nvidia karija volt azoktól kérdezném most, hogy Nvidia oldalon melyik a legmegbízhatóbb "bér"gyártó? Biztos van olyan :D. AMD oldalon ugye a Sapphire-t dicsérik. Várom a tapasztalatokat. :R

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#912) Faterkam válasza Stonerice (#911) üzenetére


Faterkam
addikt

A legolcsóbb és elfogadhatóan jó hűtés a Gigabyte, kicsit drágább az MSI, és az Asus. (a két ventisek)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#913) Stonerice válasza Faterkam (#912) üzenetére


Stonerice
őstag

Leginkább a megbízhatóság érdekel. A hűtés csak másodlagos nálam :D Melyik az a gyártó amelyiknek a legsikeresebb a kihozatali aránya? Melyik gyártónál halálozik el a legkevesebb vga?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#914) Faterkam válasza Stonerice (#913) üzenetére


Faterkam
addikt

Jós nem vagyok, ilyen statisztikáim sincsenek, de aki 3 év gar.-t vállal az ok lehet szerintem

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#915) Mans20 válasza Stonerice (#911) üzenetére


Mans20
addikt

Gigabytet szokták szidni a zörgő venti miatt,meg tuningot se bírja sok,asus,msi evga amit ajánlanak,de ganwardot is dícsérték már.

(#916) KaiotEch válasza Mans20 (#915) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem pl semmi bajom a Gainward-al. Szinte hangtalan, teljesen jól megállja a helyét, és még szép is.

(#917) LLD válasza Stonerice (#911) üzenetére


LLD
aktív tag

Eddig vót MSI,Giga,Gainward,Emtek meg most Inno eddig egyikkel se volt problémám! :N Szerintem ez is olyan mint a többi cucc ki lehet fogni silányabbat meg jobbat!(ugyan az a kínai szar az összes :DDD )

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#918) Stonerice válasza LLD (#917) üzenetére


Stonerice
őstag

Igaz, mindre rávan írva, hogy made in csájna :R

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#919) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy 1-2 játéknál a képernyő bal felső sarkában folyamatosan ez van: PHISX>CPU, és nem tünik el, ez miért van? Hogy lehet kinyomni?

(#920) Mans20 válasza ron8 (#919) üzenetére


Mans20
addikt

Angol oldalon azt írja hogy lépj be az nvidia menübe,ott a 3D beállitásokra mész,a sugó mellettire,és abba van a Physx vizuális indikátor megjelenítése,onnan a pipát ki kell venni,úgy hogy rányomsz.

(#921) Faterkam válasza ron8 (#919) üzenetére


Faterkam
addikt

Itt:

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#922) ron8 válasza Faterkam (#921) üzenetére


ron8
senior tag

Meg van köszönöm!

(#923) embe


embe
nagyúr

Hali!
Új béta diver érhető el: 326.19 - BETA
Feltettem, minden ok. Igaz nekem az előzőekkel is minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#924) ron8


ron8
senior tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e...
Olyan problémám lenne, hogy vettem egy 650 ti-t 1 gb-al, és a Crysis 1 nevű játék valamiért furán fut. Ez alatt azt értem, hogy már a menü is olyan szürkés, és hiába jó az fps-em, olyan mintha szaggatna...pórbáltam a control centerben állítgatni, de semmi változás. A Crysis cfg fájlában is megnéztem a felbontást, de nomrálisan full hd szerepel...

(#925) Stonerice válasza ron8 (#924) üzenetére


Stonerice
őstag

Előfordulhat, hogy kevés a cpu alá. Ezért magas a késleltetés a képkockák között, illetve ezért tűnhet úgy hogy szaggat. De lehet a játék motorja ilyen. Vannak játékok amik 25-30 fps ig elég szépen futnak, de vannak olyanok amik csak 40 felett tűnnek folyamatosnak.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#926) Haggaimester


Haggaimester
csendes tag

Sziasztok;

A problémám a következő.
A gépembe a napokban vásároltam egy ASUS GTX 650 -es videokártyát mely az alaplapból kapja a tápfeszültségét.

Alapvetően a kártya remekül működik(ne),de olykor a és leginkább akkor amikor valamilyen nagyobb játékot vagy filmet indítok el az indítás pillanatában azonnal fekete képernyő jelentkezik vagy éppen zöld,a gép zúg egy perc múlva újraindul...Ugyan ez jelentkezett a Sisoftsandra elindítása után is ahol is szerettem volna megnézni a GPU-val kapcsolatos adatokat.

A BIOS-ba lépve a Hardver monitor szerint a 12 Voltos feszültség helyett alig 11 Voltot mutat, valamikor 10-re is lemegy, jellemző,hogy ingadozik és ilyenkor pirosan is jelzi értéket a BIOS-ban ;szóval ez számomra egy kicsit gyanús.

Szerintetek a jelenség a Videokártya hibája lehet,talán driver hiba vagy a tápegységem működik elégtelenül a videokártya számára?

(A videokártya nélkül az alaplapi videovezérlővel stabilan működik a gép.)
A videokártyám igényelné a stabil 12 Voltos alaplapi feszültséget vagy valami más lehet a baj?

A Tápegységem :
HKC 565W USP-5565 PFC ami már közel két éves.

Előre köszönöm a segítségetek.
Haggaimester

Haggaimester

(#927) Haggaimester


Haggaimester
csendes tag

További észre vétel:

ASUS GTX650-DCG-1GD5 csak a gyári 306.23 WHQL- el működik megfelelően a többi frissítéssel instabil ?

Ti melyiket használjátok a nevezett kártyával?

Előre köszi.

Haggaimester

(#928) Mans20 válasza Haggaimester (#927) üzenetére


Mans20
addikt

A 320.49 a legutóbbi,azt kéne,de pár embernél van vele gond ezért ott a 314.22 erre nem volt panasz,mindegyikkel jónak kellene lennie amúgy,gondolom nem csak a lapból kapja az áramot hanem rádugtad a 6 tűs csatlakozót is,a táp elbírja,de minnél előbb cseréld le mert a HKC veszélyes a gépre.Megeshet hogy az szarakodik,még ha a 650 nem is fogyaszt sokat.

[ Szerkesztve ]

(#929) Haggaimester válasza Mans20 (#928) üzenetére


Haggaimester
csendes tag

Hát köszönöm válaszod;

-meglep,hogy a HKC-ét már többen egyértelműen "veszélyesnek tartják" :/
Szóval úgy néz ki azzal lesz a gond és dobnom kell.

-Ez a GTX 650-es kártya nem igényel 6 tűs csatlakozót,csak tisztán a PCiE aljzatból kap mindent mint anno a régebbi kártyák :)

Kipróbálom a 314.22 -es drivert is,remélem bejön és nem okoz meglepetéseket :)

Köszi
:R

Haggaimester

(#930) dark2 válasza Haggaimester (#929) üzenetére


dark2
tag

Ugyanez a kártyám van, valóban nincs tápcsatlakozója, de az öreg asus m2n-e lapomban gond nélkül megy. Még a tápom is öregebb, mint a tiéd (550-es chieftec) de én nem láttam eddig tápfesz ingadozást.
Tényleg próbáld meg másik táppal.
Nekem az említett 314.22-vel megy a kártya, a 320-ast, amivel a gondok voltak, elkerültem.

(#931) Plaguee


Plaguee
tag

Helló!
Meg tudná valaki mondani, hogy hány % különbség van a
ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
ASUS GTX650TIB DC2OC-2GD5
között, megéri az az 5000ft plussz?
Köszi a válaszokat, üdv: Plaguee!

(#932) Stonerice válasza Plaguee (#931) üzenetére


Stonerice
őstag

Itt van teszt ha érdekel.
FullHD ban akár 14%-al is erősebb lehet a 660. Szerintem megéri azt az 5K-t. Pláne az egyre gyorsabban fejlődő grafika, illetve növekvő gépigény miatt.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#933) LLD válasza Stonerice (#932) üzenetére


LLD
aktív tag

"Pláne az egyre gyorsabban fejlődő grafika, illetve növekvő gépigény miatt."Ahova a boost nem elég oda már a 660 se!Én nem venném meg inkább abból az 5e ből elmennék sörözni ebbe a melegbe!! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#934) Stonerice válasza LLD (#933) üzenetére


Stonerice
őstag

Ja, :DDD
Plaguee nem mondta, hogy sörözni is szeretne.
Egyébként én úgyvagyok vele, hogy 1x kell jót venni. :R

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#935) LLD válasza Stonerice (#934) üzenetére


LLD
aktív tag

"Egyébként én úgyvagyok vele, hogy 1x kell jót venni."Ez teljesen igaz csak most zavaros a jövőkép nvidia szemszögből!Majd egy fél év múlva okosabbak leszünk! :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#936) Plaguee


Plaguee
tag

Köszi a válaszokat! Hogy érted, hogy még zavaros a kép az nvidia szemszögéből?

(#937) Mans20 válasza LLD (#935) üzenetére


Mans20
addikt

Remélhetőleg jövőre jön a maxwell,GTX8xx-ként,aminél már normális lesz a memóriakezelés meg gcn-be is javul..

(#938) LLD válasza Plaguee (#936) üzenetére


LLD
aktív tag

Úgy hogy a konzolok kijövetelével eléggé valószínűsíthető,hogy erőltetni fogják az olyan effekteket ami számításban eléggé megfekteti a keplert!(GCN) Főleg egy középkategóriás karinál!
Mans20:Reméljük!! :K És árban se fognak elszállni!!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#939) Plaguee válasza LLD (#938) üzenetére


Plaguee
tag

Hát akkor az még 1 év, nov.-ben jönnek csak ki a új kontrollerrek... addig nem tudnék várni:)

(#940) LLD válasza Plaguee (#939) üzenetére


LLD
aktív tag

Arról volt szó ,hogy még idén piacra dobják őket!! :K Most van aug. nálam az 4 hónap!! :U

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#941) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Megjött a Gigabyte 650Ti OC vga-m [link]. Megy is vissza a 3 napos cseregarival, és nézek valamit aminek jobb a hűtése.
Alapon 40-41 fok 33%-os ventisebességgel. Furmark alatt 80 fokig felmegy, és 95%-on pörög a venti.
Alapjáraton a ventinek fura morgó hangja van, és hallani lehet némi szélzajt.Előtte Asus 7770 DC kártyám volt, de az olyan csendbe volt, mint a temető éjjel, még terhelés alatt is.
Ez a hűtő olcsó gyenge vacak, és emiatt tönkre is tesz egy alapból jó kártyát.

Most csináltam még egy tesztet.
27 fokos szobában (előző tesztnél 30 fok volt) furmark alatt 70 fok, és 82%-os ventillátor sebesség.

Ez normális ennél a kártyánál?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#942) Stonerice válasza Ace Ventura (#941) üzenetére


Stonerice
őstag

nekem asus gtx 650ti-m van, és terhelve 50 fokos. Venti sebessége szinte nem is változik Idle-hez képest. Idle-ben 990-et pörög Terhelve pedig 1180-at.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#943) SEMY válasza Ace Ventura (#941) üzenetére


SEMY
tag

Lehet csak újra kellet volna pasztázni a videokártyát .... igaz még garis...hát...

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#944) Ace Ventura válasza SEMY (#943) üzenetére


Ace Ventura
addikt

attól még nem szűnik meg a morgó hang :)

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#945) Plaguee válasza LLD (#940) üzenetére


Plaguee
tag

Ja csak gondoltam mire kijönnek az új gpu az még idő meg az is hogy korrekt árban legyenek :S

(#946) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na beruháztam én is egy Nvidia kártyára, vettem egy Asus GTX650Ti-t, ami érdekesség számomra / eddig nem VGA-ztm egyáltalán /, hogy Grid 2 alatt, ha nekimegyek valamilyen tereptárgynak, akkor fura pixelhibák jönnek elő, lilás-zöldes színekben...

Vagy driver / 306-tal és 320-assal is csinálja ,legutolsó friss/, vagy a .net 4-esre panaszkodik... Lassú net miatt / telenor / sajnos most töltöm még le az utóbbit. Okozhatja ez a jelenséget?

-

(#947) Mans20 válasza Graphics (#946) üzenetére


Mans20
addikt

314-es amit jónak mondanak,a 320-al vannak gondok.

(#948) Graphics válasza Mans20 (#947) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Okok, rápróbálok estére :R

-

(#949) =HG= válasza Graphics (#946) üzenetére


=HG=
addikt

Driver hiba ! Ha visszaolvasol egy kicsit, többünknek előjött.. Ez Nvidia... :D (most lehet kővel dobálni...)

(#950) Graphics válasza =HG= (#949) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

OKok, nem gond, driver az driver... Ha akarják megoldják, akkor megy fel a 314-es

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.