Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lordus válasza Sirandrish (#99) üzenetére


Lordus
senior tag

huh, akkor most kezdjük el az amd-intel vitát is?
...
azért összehasonlítani csak szabad, nem? valszeg nem véletlenül viszik középkategóriában kimagaslóan a 7770-et.
vagy azok mind idióták?!

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#102) Sirandrish válasza Lordus (#101) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell!
Írtam is..ez nem flame, csak egy vélemény..
Volt ATI-m meg Nvidiam is..
ATIt nem szerettem..kész!
Kb ennyi a történet.. :K

Nem kell vitázni, mert nem is tudnék ezen vitázni..3-4 évente veszek gépet amibe nem kell sem AMD proci, sem AMD VGA...

Nyugodtan viheti tőlem mindenki 7770et...nem idióták, de nekem akkor sem kell :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#103) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Én alapból nvidiát szeretnék, amdt annyira nem.
Semmi bajom az AMD-ATI kártyákkal, csak jobb szeretem az nvidiát, mint ahogy jobb szeretem a Sony ps-t, mint a Microsoft Xbox-ot. :)
Egyébként köszi a gigabyteos véleményt is!

[ Szerkesztve ]

(#104) Lordus válasza Ice&Lime (#103) üzenetére


Lordus
senior tag

ém is ugyanígy vagyok ezzel, szívem szerint nvidia-t vennék.
bár... 3,5 éve az nvidia nem tudott kiadni egy normális drivert, ami az lcd tv-t meghajtotta (normálisan)
na, az amd már ekkor tuti drivert csinált a 4850/lcd tv pároshoz :)
De ne menjünk vissza 3 évet, mert MA van, és nem abból kell kiindulni, mi volt régen :)))

szóval a 650ti messze a legjobb, a sima 650 meg a leggyengébb. a 7770 meg az aranyközépút (ár/érték arányt, nem pedig lapkakészítőt tekintve) :))

Még egy nagy baj van, mindhárommal: 128 bitesek. a 650 ti-re is ezért haragszom, mert ha hagyták volna 256 biten, akkor igazi csúcs lett volna.
persze akkor ki vett volna 660-ast dupla áron? :DDD

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#105) Lordus válasza Sirandrish (#102) üzenetére


Lordus
senior tag

részemről is utolsó off:

90-es évek végén én sem szerettem az nvidia-t. 3dfx rajongó voltam. (anno egy voodoo3 nem kicsit verte a riva tnt-t) De változnak az idők, ki tudja, 5 év múlva lehet, hogy a Cyrix lesz az atomzsírkirály proci és az intel-amd együtt mennek pendrive-ot gyártani :DD

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#106) Sirandrish válasza Lordus (#105) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Cyrix lesz az atomzsírkirály proci és az intel-amd együtt mennek pendrive-ot gyártani"

Ez elég valószínű :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107) Mr.Csizmás válasza Ice&Lime (#84) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

GTA4 + ice2.1 játszható, 95%-ban folyamatos fps :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#108) Ice&Lime válasza Lordus (#104) üzenetére


Ice&Lime
veterán

A számból vetted ki a szót :)
Lehet, hogy végül ti lesz belőle, mert az biztos. De ki tudja mi lesz...

(#109) Trailblazer válasza Lordus (#104) üzenetére


Trailblazer
addikt

Még a 660/660 Ti is "csak" 192 bites rammal van szerelve. Szerintem az NV a fogyasztás csökkentése végett csinál mostanság ilyen kompromisszumos kártyákat, mert az előző generációkban néhol meglehetősen elvetették a sulykot a wattokat tekintve.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#110) Ice&Lime válasza Mr.Csizmás (#107) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Sima gtx650-nel?
Mennyi az fps min,avg?
Milyen felbontásban?
Megnéznéd mennyi 1280x1024-ben?

(#111) Mr.Csizmás válasza Ice&Lime (#110) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fullhd, fps passz, de teljesen játszható, icenhancer 2.1 mod, és giga gtx650 oc

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

És nem szaggat be? Mert úgy hallottam, hogy még a jobb kártyáknál is van hogy beszaggat, mert nincs valami jól optimalizálva a GTA 4.
Kíváncsi lennék több mindenkinél több játékon hogyan teljesít ez a sima 650.!

(#113) Flashback


Flashback
addikt

Skacok most szereltem be ezt a Gigabyte GTX650 OC-t. Elsőre csendes. Nagyon... Az előző 9800GT ehhez képes hurrikán volt a Zalmannal. Kicsi, kompakt kártya. A dobozban egy nyamvadt átalakító vagy kábel sincs. Bár felesleges mert a hátlapon van mindenféle csatlakozó dögivel. Most jöjjön egy kis teszt BF3 ultrán... Lássuk a medvét.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#114) Flashback


Flashback
addikt

Minden játékot 1920x1080@60HZ-re állítottam.

BF3
Ulta High (8xAA) 30-40FPS
Ulta High (16xAA) 23-35FPS

SC2
Ultra Settings: 100-120FPS
GPU: 55-58°C
Ezt FPS limitálni kell majd...

D3
Bármit csináltam 60FPS limit...

Úgy gondolom 28K-ért ez a kari teljesen rendbe van!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#115) Sirandrish válasza Flashback (#113) üzenetére


Sirandrish
legenda

AC3at kaptál hozzá?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) Ice&Lime válasza Flashback (#114) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Akkor a dirt3-át szépen kell hogy vigye.:)
Esetleg tudnál még tesztet csinàlni a gta4,nfs shift,wrc3 gamekkal is?

(#117) Flashback válasza Ice&Lime (#116) üzenetére


Flashback
addikt

Szia, sajnos nem igazán. Óriási időhiányba vagyok. De ha van valami gyors teszt vagy ilyesmi azt lefuttatom.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#118) Flashback válasza Sirandrish (#115) üzenetére


Flashback
addikt

Igen volt valami WOW Pet kód, meg AC3 Kód. Majd jól megpróbálom eladni itt a PH-n! :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#119) Sirandrish válasza Flashback (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor átnézem a dobozt mert én csak a Pandás izét találtam meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#120) Flashback válasza Sirandrish (#119) üzenetére


Flashback
addikt

Tegnap este vettem. Ezt a papírt külön adták oda mert most valami akció van!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#121) Sirandrish válasza Flashback (#120) üzenetére


Sirandrish
legenda

Király...akkor ezt a papírt én nem kaptam meg...nekem futár hozta :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#122) Lordus


Lordus
senior tag

na, húgom döntött, 650ti-t kér.
ha minden jól megy, jövő héten kerül hozzánk, majd mondom a véleményt!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#123) Mr.Csizmás válasza Lordus (#122) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gamer a csaj?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#124) bandika0626


bandika0626
senior tag

Sziasztok.

Valaki meg tudná mondani, hogy a GTX650TI kártyáknál hány MHZ-n nemmek a CUDA magok?

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#125) Mans20 válasza Sirandrish (#99) üzenetére


Mans20
addikt

Gigabytot nem ajánlják a vga topikba mert sok köztük a hibás,asust szokták csak az drágább,meg a többi márkát inkább,meg szerintem olyat kell amire 3 év gar van.

(#126) Trailblazer válasza Mans20 (#125) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mind kínai egysz@r, kb. tökmindegy a márka, már leszámítva ilyen Powercolor meg Palit termékeket. A többi mind megbízható. (Sokadik Gigabyte kártyám van egyhuzamban, egyikkel sem volt semmi gikszer.)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#127) Lordus válasza Mr.Csizmás (#123) üzenetére


Lordus
senior tag

hát ez az!
nem tom hogy fogom tesztelni, mert csak wow-val játszik...
lehet, berakom az én gépembe, egy ultramax hitman absolution tesztre (ti. én sem játszok, csak a hitmannel:) )

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#128) Lordus válasza Mans20 (#125) üzenetére


Lordus
senior tag

a gigabyte 650ti kb. 2 hete elérhető, nem hinném, hogy ezrek megvették és már be is szart volna nekik.
nekem is volt pár (mármint gigabyte), mind hibátlan!

szerk: ha jól láttam, zotac hűtése lesz...

[ Szerkesztve ]

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#129) Trailblazer válasza Lordus (#128) üzenetére


Trailblazer
addikt

GB (meg az összes többi) 650Ti kb. október elejétől van piacon, azért ez nem 2 hét. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#130) Lordus válasza Trailblazer (#129) üzenetére


Lordus
senior tag

itthon???
én november elején láttam csak a nagyker árlistában... előtte csak sima 650-ek voltak.
én csak kis hazánkról írtam :B

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#131) Trailblazer válasza Lordus (#130) üzenetére


Trailblazer
addikt

Itthon hát. Máskülönben hogyan vehettem volna október 29.-én a sajátomat? És ekkor már rég kapható volt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#132) Flashback


Flashback
addikt

Gigabyte GTX650 OC - Best Buy?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#133) Mans20 válasza Flashback (#114) üzenetére


Mans20
addikt

BF3
Ulta High (8xAA) 30-40FPS

1920-ba az érdekes,igaz hogy i7 2600 a cpu,de akkor is.

a youtuben vannak GTX650 ről videók i5 2400-el 1680-ba,de most nem találom őket.

(#134) Flashback válasza Mans20 (#133) üzenetére


Flashback
addikt

Az az átlag volt METRO-n. Nyitotta mapon -10fps.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#135) Sirandrish válasza Mans20 (#125) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy én észrevettem amikor érdeklődtem, itt a PH-n kb semmit sem "ajánlanak" ami 100K alatt van..se prociba se VGA-ba se semmibe...persze a 100K költői túlzás de előszeretettel ajánlgatják a méregdrága termékeket :U
Én elhiszem hogy a TI jobb de drágább is..
Nekem erre volt pénzem...van rá 3 év gari...majd meglátjuk hogy milyen..egyelőre tökéletesen meg vagyok vele elégedve..
Diablo 3, Border 2 maxon megy 1680x1050be..marha halk és még keveset is fogyaszt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#136) Ice&Lime válasza Sirandrish (#135) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Már nem emlékszem, te tesztelted a dirt3-at és ha igen vagy ha nem mennyi fpst kaptál? Megtudod mondani?:)

(#137) Mans20 válasza Sirandrish (#135) üzenetére


Mans20
addikt

maxon megy,de hány fps?én 1280 ra venném a 650 et,de páran írták nincs értelme gtx260 ról váltani,jöhetne valami GTX650 ti SE,ami a 7770 mellé kerűlne sebességbe:)

(#138) kovsol válasza AlyArkhon (#85) üzenetére


kovsol
titán

pedig gw2 és a bf3 hoz már nagyon határeset a kétmagos procid

May the Force be with you!

(#139) Sirandrish válasza Mans20 (#137) üzenetére


Sirandrish
legenda

40-60 FPS :K
Azt meg meg nem mondom neked hogy érdemes-e váltanod :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#140) AlyArkhon válasza kovsol (#138) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Látod mégis tudom tolni a gamokat :) Most vettem meg a Call of Duty Black Ops 2 őt és éppen tegnap voltam haveromnál van egy batár nagy 3d s tv je arra dobtam rá a gépet és 1920x1080 as felbontáson full graffal 20-28 as fps el ment a game . Szerintem teljesen korrekt tekintve hogy nem mai alkatrészek vannak a gépemben ..
:R :R :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#141) Rocky100


Rocky100
csendes tag

A legnagyobb gond ezekkel a 650-esekkel hogy 128bites ramok vannak rajtuk. :((( Még a matuzsálem 9600GT-re is alapból 256biteseket tettek anno(az egyébként a mai napig egy jól sikerült pöpec kis kártya, hiába elavult :) )

Írták is hogy ha viszont tuningolják a ramokat a 650esen akkor ugrásszerűen nő a teljesítmény is.Miért nem lep meg vajon? :D Én tuti nem 128bites memókat tettem volna rá, még akkor sem ha a középkategória alja

Egyébként kábé mennyivel erősebb egy 9600GT-nél a 650-es?(mondjuk csak a mezei sima)

(#142) milanfan válasza Rocky100 (#141) üzenetére


milanfan
tag

Ezzel most alaposan elgondolkoztattál! :(( Pedig már a vásárláson törtem a fejem.650TI 2GB-os kártya lett volna,de akkor így lehet le is teszek róla és mégis 7850 lesz belőle inkább.Pedig az Nvidiát preferálnám,csak nem nagyon van jelenleg erős és olcsó kártyája ebben a kategóriában sajnos...

(#143) Eagle16 válasza Rocky100 (#141) üzenetére


Eagle16
addikt

A GTX 650-es kb. két, két és félszer olyan erős mint a 9600GT. Onnan tudom hogy nekem is 9600GT-m van most és GTX 650-et szeretnék és utánanéztem :) A 650 Ti meg vagy háromszorosan lekörözi.

Amúgy én most is 9600GT-vel játszom a Far Cry 3-at teljesen tűrhető sebességgel, igaz hogy alacsony grafikán de még ott sem csúnya ám a játék, teljesen jó.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#144) Flashback válasza Eagle16 (#143) üzenetére


Flashback
addikt

Én 9800GT-t cseréltem. A Memória sávszélesség pedig több mint elég, méréseim szerint. Átlag 40%van kihasználva. Szóval a 128bit-től ne félj.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#145) Eagle16 válasza Flashback (#144) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem nem igazán akarja betölteni a tesztet amit linkeltél.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#146) Rocky100 válasza milanfan (#142) üzenetére


Rocky100
csendes tag

Na a 7850 jelentősen jobb vétel lenne.Még akkor is mennyivel drágább

Egyébként nekem is 9600GT-m van.Nagyon lejárt darab már, ugyanakkor el kell ismerni hogy az a matuzsálem egy igen jól sikerült darabja nvidia-éknak.Nálam is megy gyönyörűen vele a Far Cry 3.Igaz 1280ban csak medium-high beállításokkal de akkor is le a kalappal a vén róka előtt.Teljesen játszatóak vele még az új gamek is, pl dishonored stb.Persze megfelelő konfiggal alatta

Én is azon gondolkodtam hogy ideje lenne nyugdíjazni egy 650essel, na de hát a számozás ne meg senkit.Igenis rengeteget számít hogy csak 128bites ramokkal van szerelve, és csak játék miatt nem ér meg az a 30X-ezer forintot sem.Persze jóval erősebb a régi 9600GT-nél(jóval..chh)de ha 9600GT-t akarsz nyugdíjazni ne a 650es legyen az alternatívád.Azt a kártyát én 18-MAX 25 ropi körül áraztam volna be

Viszont az előbbire visszatérve, a 7850es SOKKAL de sokkal gyorsabb és erősebb kártya a 650es szériánál, úgyhogy akkor inkább azt vedd.Megéri az árkülönbözetet
A 650-es egy borzasztó rövid távú befektetés.Én is szeretnék fejleszteni, de inkább megvárom míg a lejjebb mennek a videokari árak, és veszek majd valami olyan 50k-körüli deszkát ami már megéri

Türelem teljesítményt terem :) Szélsőséges dolog ez a sztech, olyannyira hogy még az sem kizárt hogy már GTX680ast is fogsz kapni jövő májusban 60ért
Ezt az egy dolgot nagyon jól megtanultam(főképp a saját káromon).Türelem, spórolás, és meg lesz a jutalma ;)
Én 20ropinál többet nem kérnék most egy 650esért az fix

[ Szerkesztve ]

(#147) Ice&Lime válasza Rocky100 (#146) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Vajon hogy bírná a sima 650 a jövőre megjelenő dirt 4-et, grid 2-t?
És mondjuk a most kijött far cry 3-at?
(1280x1024)
Vagy ezeknek már inkább a ti-vel lenne értelme?.

[ Szerkesztve ]

(#148) Kiki18 válasza Rocky100 (#146) üzenetére


Kiki18
őstag

Én nem tudom,hogy te mit vársz el,vagy egyántalán miről is beszélsz...először is a két kari közötti árkülönbség 17e ft. Ez rengeteg pénz.Van,aki ennyit nem tud "összespórolni". És a 7850 egy erőseb kategória,nem a GTX650 ellen pozicionálták.
Meg amúgy is,én nem megyek 7850 topikba,hogy elmondjam,ha ügyesen spórolnak az ottaniak,gtx 680-at vehetnek,mer az mennyivel jobb.Nonszensz,amit írtál.

(#149) Eagle16 válasza Rocky100 (#146) üzenetére


Eagle16
addikt

Hiába 128 bit a sávszél, mégis csak 2, 2,5x-szer annyit tud mint egy 9600GT...kétszeres teljesítményért meg megéri VGA-t cserélni. 26k a legolcsóbb GTX 650 amúgy, 8k-ért eladom a Gt-t és akkor kijön az hogy 18k Ft kétszeres teljesítmény (minimum).

A 7850-es meg elhiszem hogy baromi gyors, de az 45 ezer forint...annyi pénzért lehet is.

A 650Ti ritkán van 35k körül is, igazából az az a középkategória, ami anno a 9600GT volt (azt én 30k-ért vettem 4 éve), hiába a 128 bit, ellensúlyozva van a magas órajelekkel.

650Ti-t 30k-ért már érdemes lesz venni, szerintem lesz benne annyi tartalék mint a 9600GT-ben volt.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#150) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Bocs rocky ezt nem neked akartam írni, félrenyomtam(ipodról írok:(), hanem mindenkinek.

Vajon hogy bírná a sima 650 a jövőre megjelenő dirt 4-et, grid 2-t?
És mondjuk a most kijött far cry 3-at?
(1280x1024)
Vagy ezeknek már inkább a ti-vel lenne értelme?.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.