Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#968) Döme81


Döme81
csendes tag

Sziasztok,

Nekem egy FuSi Amilo 1650G masinám van 2,5 éves és következő a problémám.

Egy program telelepítés közben kék, üres háttér jelentkezett. Vártam jó pár percet de nem történt változás ekkor lekapcsoltam a gépet.
Ezután nem indult el többé, bekapcsolás után a power led világít a winyó led felvillan de semmi, még a boot képernyő sem jön be, a képernyő is sötét maradt.
Sok ki-be kapcsolgatás után néha elindul a boot hibátlanul, tudok a bios-ban mászkálni sőt egyszer még csökkentett módban is elindult de sajna szűk egy perc után a képernyő mindig becsíkozódik és ezután semmi.
Megint jön a be-kikapcs de ilyen esetben csak kb minden 20.-ik után lesz kép újra.
A videokártyám a memóriából zabál 128 Mb lehet, hogy az lenne a hiba oka. De ha rossz a memo akkor néha miért indul el?
A monitor kábel biztos, hogy ok mert amikor volt kép akkor mozgattam a kijelzőt és stabil volt.
Volt egy hasonló gond ezen a fórumon 2006-ban irta be valaki de azokat válaszokat amit neki írtak nem tudom végrehajtani. (Mem teszt, vinyó teszt, stb)
Szervízben nem volt még eddig soha, az ismerősök alaplapra gyanakszanak. Sajna az alaplap nagyon drága talán már annyit nem is ér a masina.

Kérem segítsen valaki ha tud.

Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.