Hirdetés
- GoodSpeed: Bye PET Palack, hello SodaStream
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 2 – Főzés: szabályok, vagy szabadság?
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Rap, Hip-hop 90'
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Új hozzászólás Aktív témák
-
zegi_norbi
tag
Sziasztok!
Gondoltam ebben a fórumban is megkérdezem, hátha valaki tud segíteni.
Pár napja vettem egy gyári felújított Asus Zephyrus S17 GX703HM-t (4K 120 Hz/i7-11800H/RTX-3060/Win10) és először minden tökéletesnek tűnt. Le is frissítettem mindent, a lehető legnaprakészebb a rendszer.
A hiba ott kezdődött mikor kipróbáltam pár játékot. Azt vettem észre, hogy nagyjából 1 másodpercenként szaggat egyet. Ha mozog a karakter, ha álló helyzetben van igazából mindegy, ettől függetlenül csinálja és nagyon zavaró. Az NFS Heat bevezető részének az átvezetőiben a hang is szaggat a képpel együtt.
Megpróbáltam valahogy leszűkíteni a probléma okát és úgy tűnik a 4K felbontással van gondja. Ugyanolyan FPS szám mellett, legyen mondjuk 45 , 2K-ban és Full HD-ben nem produkálja ezt már. Hogy még furább legyen az egész, az elején viszont még ezekkel a felbontásokkal is csinálta. Egy Ori and the Blind Forest FHD-ben másodpercenként szaggatott.Abban maradtunk a Nagykerrel, hogy Hétfőig tesztelgetem és ha semmi változás akkor sajnos megy vissza.
Ha az Armoury Crate nem hazudik, akkor a hőfokok rendben vannak, nem lehet melegedés miatti hiba és ha a Windows 10 is igazad mond, akkor minden naprakész.
Esetleg valaki aki erre jár, lenne ötlete? Előre is ksözönöm.
Ezt a hibát kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mikor PC-n leteszek csökkentett módba egy MMO-t így nem terheli a GPU-t és közben mondjuk elindítok egy másik játékot. Idővel beindul ez a másodpercenkénti szaggatás majd vissza kell lépnem az MMO-ba hogy picit megnyugodjon és utána újra letenni csökkentett-be. Tudom tudom, egyszerre csak egy játékkal de néha az AFK farm miatt ehhez az eszközhöz nyúlok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Hivatalos a One UI 8 frissítés közzététele
- A 3D V-Cache és a rengeteg memória lehet az új PlayStation fő fejlesztési iránya
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- TCL LCD és LED TV-k
- Gyúrósok ide!
- Házimozi belépő szinten
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP EliteBook 2560P - i5-2540M I 4GB I 250GB I DVDRW I 12,5" HD I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude E6410 - i5 I 4GB I 160GB I DVDRW I 14,1" WXGA I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 7480 - i5-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 7400 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD IPS I CAM I W10 I Garancia
- Dell Inspiron 15 5518 /11.gen i5-11300H 24GB ram/512 GB SSD FHD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új Dell 7340 Latitude 13.3 WUXGA Touch i7-1365U vPro 10mag 16GB 512GB SSD Iris XE Win11 Pro Garancia
- LG 32GS94UX - 32" OLED / UHD 4K / 240Hz - 480Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Xiaomi Redmi 9 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN Apple Watch Ultra 2 Natural Titanium 49mm -1 ÉV GARANCIA - 100% Akkumulátor, MS3219
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest