Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Volkov válasza joci2000 (#449) üzenetére


Volkov
aktív tag

hali
holnap vok gépteremben, kedd a 3210 flash-elő napom :))
volt időd csinálni vmit? :U

:)

(#452) joci2000


joci2000
aktív tag

háát ami azt illeti, nincs mostanság sok időm, mert vizsgaidőszakom van, és tanúni köll :((

de hogy lásd nem a levegőbe dumálok, próbáld ki ezt, ennek mennie kell, mert kiszedtem belőle 1 csomó mindent, de nem próbáltam ki konkrétan. :U [link]

szal bocs ha nem m1 :U de elvileg ezen héten végzek a vizsgákkal, aztán fullosra tudom tömni ;)

(#453) yipi válasza cherockee (#448) üzenetére


yipi
tag

hi!

szerintem add el amid van, és végy egy 6230i-t

persze ha csak a feeling miatt szeretnéd magad megcsinálni, akkor hajrá! :)

yipi

Ha hülyeséget írok, a nálam okosabbak úgyis kijavítják! :-)

(#454) cherockee válasza yipi (#453) üzenetére


cherockee
aktív tag

feelin, csakis azért. 6230as van a bátyónál, az mindenre elég, de annyira felesleges nekem ez az mms-szineskijelző-kamera dolog.
amiket leirtam, azok kellenek, bár most ppc-mobil irányba kacsingatok, de az meg a ló toololdala. notebook mellé felesleges zsebbe is egy számitógép...szóval mondjuk egy okostelo megérné, de az meg megint kb 60-80e, ha joo, ha uj, stb...
csak ahogy nézem, szinte semmi nem lenne megoldható olyan szinten, hogy azt megérje elkezdeni, és mivel olyan vagyok aki nem kezd bele semmibe amit nem tudna professzionálisan csinálni (mellesleg azért, mert sose tudom abbahagyni féluton a dolgaim...), inkább marad a megveszem készen változat.

(#455) cherockee válasza joci2000 (#449) üzenetére


cherockee
aktív tag

3310-5510 ügyben csak annyit hogy a két mobil alapja (nyák mérete, ház) látomásra ugyan az, csak a kijelző el van forditva, meg egy másik nyákkal bill van rá csatolva...volt olyan mod szintén orosz neten, amikor egy 3310es házába (nem nagy meloval) belekerült egy 5510es. Ezt lehet meg is csinálom...:D

jack: ezt már néztem, nem egy nagyszám melo, csak nehéz találni egy olyan aljzatot ami passzolna oda. de már onitsway...

memoria: az a gond, hogy szerintem nem kezelné le...kicseréli a szomszéd, az nagy mágus-forrasztó (onszippantóval, tűpákával csodákra képes), csak a szoftver nemtom mennyire kezelné le...amugy honnan lehetne megtudni pontosan milyen ''chip'' kell a helyére?

outlook ügyben mennyire lenne nagy melo beleforditani txt filét és mondjuk minden nap flashelni?:D

lámpás dolgot nem igazán értem, hogy kéne megkeresni a megfelelő lábat?

invert, led letudva akkor....


no asszem ennyi, majd még gondolkodok rajta....
3410essel ezek közül mi az ami megoldható? java pl megoldaná az msn-t, txt olvasást, mp3 lejátszót átrakni abba szerintem nem megoldhatatlan (csak majdnem lehetetlen)...

(#456) joci2000 válasza cherockee (#455) üzenetére


joci2000
aktív tag

hűűha ilyet még nem is hallottam, h. belenyomtak 3310-be 5510-et.

Linket esetleg nem tucc mutatni?

viszont itt csak az a baj, h. az 5510 billentyűjét nem tudják rendesen leklónozni ennyi karakterre :S szal véleményem szerint ez kamu volt. tény és való, h. a mérete kb ua, de akkor sem mehet rá 3310 előlap, mert 5510-nek sokkal több gomdja van.

ha mégis belenyomták, akkor rányomtak 1 3310 flasht, és megnézték, h. melyik gombok felelnek meg az eredeti 3310-esnek, és arra kötötték rá. de így mi van rádióval és mp3 lejátszóval?

memcsi: sajna én sem tudom konkrétan milyen kell bele.

outlook: elvileg ha tudod hogyan néz ki a file struktúra, akkor nem is kell alakítani vele semmit se ;) már most müxik, csak annyi a baj, h. nem tudod bővíteni a dolgot 1 filével, hanem csak egész blokkot lehet flashelni. 1 blokk 64kbyte. azaz mindig fel kéne töltened a blokkot a szükséges filekkal, és azt beflashelni a telába.

lámpa: 1 szar 3310-ből kiszeded a szükséges ic-t és kiméred a megfelelő lábat, h. hol tudnál hozzákötni 1 db drótot.

3410: asszem megoldható mind, bár txt-s dolog nem próbáltam még :F

(#457) yipi válasza Steve Jr. (#447) üzenetére


yipi
tag

hi!

olyanra is van ötletetek, hogy 3310 melegben kikapcsol. tehát télen lehet használni, de nyáron kocsiban vagy a zsebben, esetleg töltőn is, lekapcsol.

a másik meg teljesen véletlen időközönként kapcsol ki magátó. ha tekergetem a házat, vagy ütögetem, akkor nem. de ha ott hagyom az aszton akkor 1 nap, esetleg fél nap után biztos kikapcsol. ja akksi volt cserélve mindkettőben...

yipi

Ha hülyeséget írok, a nálam okosabbak úgyis kijavítják! :-)

(#458) cherockee válasza joci2000 (#456) üzenetére


cherockee
aktív tag

5510-3310: szétszedve az 5510es áll egy 3310esből, teljesen ugyan az a ház, forma, nyák, csak a kijelző nincs ráolvasztva a kis müanyag keretbe, hanem szalagkábellel ki van vezetve, egy másik nyákra van rakva, amin van a qwerty érintkezősor. arra a lapra amin a qwerty van még egy nyamvadt ic sincs, illetve csak az az aljzat van kihozva, ami az igy rejtésbe került 3310es alján volt (töltö, headset, microfon).
előkaparom majd ha tudom az 5510esem, és lefotozom. Bill ügyben tényleg érdekes lehet a dolog, de mivel csak a qwerty miatt lógott ki a mérete a 3310esből, ez az egyetlen különbség. na majd nekiesek

3410-txt: java progikkal lehetséges, bátyám 6230asán ment is, de nem s40es java volt, hanem s30as...szóval 3410en is mennie kell.

(#459) cherockee


cherockee
aktív tag

szétszedtem az 5510esem és a 3310esem. a bill nyákja egy soklábu ''izén'' keresztül csatlakozik egy nyákhoz, ami a 3310esben is van, de az 5510esben nicns meg az érintőfelülete a 3x4 gombnak...szóval nem kevés melo lenne átalakitani, egy 3310es nyákját kéne összebarkácsolni a z 5510es belső nyákjával. a bill nyákjának hátoldalán van az mp3 memoria, csatlakozók, szóval a kijelző helyét kialakitani nem sanszos. elég durva beavatkozás kéne, szóval nem állok neki. Nem is biztos hogy meg tudnám csinálni.

részemről asszem ennyi a téma:). ha kell valakinek egy 3310es (mellesleg tökéletes állapotban, asszem 1 hónapja vett anyám bele aksit, eredeti nokiát), egy 5510es (sok helyen repedt, karcos, de tökéletesen működik, aksija 3-4 napig), vagy egy 6020as (még fél év garis, tökéletes), az szóljon.
amugy van egy simkártyám, ami le van tiltva, igy gyakorlatilag az 5510esem nem jelentkezik fel hálózatra, használható jegyzetelésre és mp3ra...aksi is birja rendesen, mert nem fesziti az antennát...

(#460) joci2000 válasza cherockee (#459) üzenetére


joci2000
aktív tag

húú :Y

képet sikerült készíteni? nem is tudtam, h. az 5510 az duplanyákos

mind1

5510-ért mennyit kérsz? :U

[Szerkesztve]

(#461) Dw4k válasza joci2000 (#460) üzenetére


Dw4k
csendes tag

Hello Joci!
Elgondolkodtam azon amiket cherokee írt. Soxor jutnak eszembe nekem is furcsa dolgok, persze ilyenekre nincs időm. Elvileg lehetetlen összesűríteni az 5510-es nyákját, és azt még beleszerelni egy kisebb telefonba. Alapból 4 rétegű a nyák-ja. :(

Cherokee: Ezt hol láttad, linkeld már be a címet, lécci. Meglesném az oldalt.

Ha megveszed Cherockee-tól az 5510-est akkor majd konzultálunk, vajon el lehetne -e érni
szoftverből az usb-s memóriaterületet. Kisebb programokat lehetne szoftverből futtatni, vagy egy file-kezelővel elérni az adatokat.
A gyári szoftban, is meg lehet nézni a memória tartalmát, de az adatokat nem mutatja, csak a zenefile-okat. Ezek .lse kiterjesztésű fileok, de még ismeri a .rel kiterjesztést is.
De ezek mind Nokia szabványok.

sajnos csak USB 1.1-es interface van rajta. Ez kicsit lassú, de sebaj. :)

Más:______________________
Nem tudod véletlenül, a 3410-es Java képes telefon? Mert még régen láttam egy forrást,
ahol 300-400KByte free helyet csináltak java-s programoknak 3410-re.
Tuti, hogy jól láttam, csak már nem tudom, hogy hol. :(

Egyébként 3330-as engem is érdekelne, mert amit 3 hete kaptam azt visszakérte a srác. :( Könnyen jött - könnyen ment.

A memória bővítéssel kapcsolatban Richey nem írt vissza, hogy sikerült-e neki.

Dw4k

(#462) joci2000 válasza Dw4k (#461) üzenetére


joci2000
aktív tag

ez az 5510 átalakítás sztem is kamu lehet, mert én nem tudom elképzelni h. azt összes cuccot belezsúfolják abba a kis házikóba. a 3310 is alig fér el benne :U
de ha van link, akkor nagyon örülnénk neki, függetlenül h. m1 vagy sem a mod :U

3410 java képes, És tényleg jól láttad annó és ismerem a progit amiről beszélsz, én is használtam annó mikor szereztem a 3410-emet, és most is tömve van gaméval, de 1enlőre az most tuningon kívül van, de nem sokáig :DD

usb1.1 nem baj az 64 mb úgyse eget verő mennyiség

cherockee sajna 3310-est árul nem 30-ast :(

(#463) Dw4k válasza joci2000 (#462) üzenetére


Dw4k
csendes tag

Hú, akkor csak jól láttam, mennyi minden hasznos dolog van, amit még ki kellene próbálni.
:C
Nemtom ki keresett, txt-olvasó rutint telóra, talán cherockee?
Mert láttam egy olyan kis jar, alkalmazást, ami képes erre, de asszem,
max. 64KB szöveget lehet beleírni.
A jad-ba kell közvetlen beilleszteni a szöveget, ha jól emléxem, majd fel kell tölteni a telefonra. Elindítás után egyből a szöveg jelenik meg.

Sajnos nem Mléxem a progi nevére. :F

Dw4k

(#464) joci2000 válasza Dw4k (#463) üzenetére


joci2000
aktív tag

ezt ő is írta, h. javast ő is tud :U

(#465) lester


lester
csendes tag

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy mindenféle ezirányú szaktudás nélkül megpróbálkoznék a 3310-esem tuningolásával.
Ma meg is érkezett a flash kábel hozzá, meg van fbus/mbus kábelem is, meg néhány szoftom is (flash fájlok, mados, g3nolite, dejan flasher, nokix, flash editor, rolis flasher, userport, ppmmaker stb.).
Végigolvastam a topicot, de még vannak homályos foltjaim, ezért a későbbiekben számítok a segítségetekre.
Előre is köszönöm!

UI.: Innen a DCT3 szekcióból mire lehet szükségem?
http://www.softgsm.pl/

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3556/doubleposters2zs3dn5ob5hs.gif[/IMG]

(#466) lester


lester
csendes tag

Ez a leírás megfelelő?
[link]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3556/doubleposters2zs3dn5ob5hs.gif[/IMG]

(#467) lester válasza lester (#465) üzenetére


lester
csendes tag

Innen esetleg?
[link]

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3556/doubleposters2zs3dn5ob5hs.gif[/IMG]

(#468) joci2000 válasza lester (#466) üzenetére


joci2000
aktív tag

szóval előbb az utóbbi kérdésre válaszolok: Nokiatool leírása majdnem jó, de ha kill_fiad-elt softot használsz, akkor jó is, de ha faid-elsz és gyári softal csinálod, akkor elkellhet factory reset is.

A lenygyel oldalról én ezt ajánlom csak:
DCT3RP v3.5

a többivel az a bibi, h. vagy nem ismerem, vagy sztem nem megbízható.

Rolis flasher V4.78 b6-ot használok ez elég megbízható és xp alatt is m1. a 479b1-et mindenkép felejtsd el, mert nem jó, néha hibázik flashelésnél.
Geo flash is jó, de nem Xp-n :(

összeségében: nokix, rolis flasher, dct-3repair, és a legújabb 3310-es flash V6.39-es számú ami kell 1 kis tuninghoz.

(#469) lester válasza joci2000 (#468) üzenetére


lester
csendes tag

Köszi!
Még majd jövök lámázni. Ha az első flashelés minden gond nélkül lezajlik, utánna már kevesebbet. ;)

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3556/doubleposters2zs3dn5ob5hs.gif[/IMG]

(#470) lester válasza joci2000 (#468) üzenetére


lester
csendes tag

Rolis flasher V4.78 b6 ez kéne nekem, mert a b5 van meg, meg a 4.79, meg talán az 5.14

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3556/doubleposters2zs3dn5ob5hs.gif[/IMG]

(#471) joci2000 válasza lester (#470) üzenetére


joci2000
aktív tag

itt pont az van ;) [link]

jah és flash előtt mindenképp készíts bizti mentést telódról

[Szerkesztve]

(#472) lester válasza joci2000 (#471) üzenetére


lester
csendes tag

Köszi!

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3556/doubleposters2zs3dn5ob5hs.gif[/IMG]

(#473) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

[link] itt 1 3210 flash amit joci csalt pár hete, nincs benne annyi dolog mint amit most csinál, mert ez csak 1 ram hibás 3210 helyrerakására lett készitve, de ameddig nem lesz + a fullos addig használ6ja akinek kell. ez tutira müxik :))

(#474) Zooka


Zooka
tag

Üdv mindenkinek! Nagyon megtetszett az tuningolás téma, gondoltam belevágok! Első áldozatom egy 5110-es (sárga ledekkel, pár 301-es alcatelből :)), megvannak a szükséges hardverelemek, és nemsokára jön egy 3310 is.
Teljesen lámaként kérdem hogy hogyan kell beállítani xp-n az userportot és a rolist, hogy a flasher lássa a telót?

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#475) joci2000 válasza Zooka (#474) üzenetére


joci2000
aktív tag

a rolis-ban csak a sebességet kell beállítani, a delay indexet célszerű 1-re állítani, ha nem akarsz jó pár percet flasheléssel tölteni :U

az userportban semmit se kell változtani, csak bemásolod a win/system32/drivers be és indítod az userport.exe-t és elindítod a drivert. és ennyi onnantól már m1 magától. ezt csak 1x kell megcsinálni, onnantól már nem kell állítgatni semmit se userportban. ;)

[Szerkesztve]

(#476) Zooka


Zooka
tag

Tudtok valami oldalt, ahonnan moddolt és eredeti SW-eket lehet leszedni?

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban,az optimista a fényt,a realista a mozdony lámpáit, a mozdonyvezető pedig három hülyét a sineken... Remélem míg a föld kerek, mindig lesznek Thinkpad-ek!

(#477) Dw4k válasza Zooka (#476) üzenetére


Dw4k
csendes tag

Nézd meg itt:
[link]

Dw4k

(#478) cherockee


cherockee
aktív tag

joci2000:
5510 ügyben annyit hogy gyengén szét van már szegény, mert a hátlapot tarto pöckök letörtek, előlap lett cserélve (fekete, jool is néz ki, és ez már tényleg nem repedt), aksi 3-4 napos, a háza (eredeti fehér burokja) festve feketére, kcisit azóta megkopva:).
maga a gép hibátlan, mini usb kábel meg nokia töltő kell hozzá. amugy minden csatolás rajta megfelel a 3310esnek, belső-külsö adatkábel is ugyan olyan hozzá.
ha érdekel irj: cherockee@gmail.com, megbeszélünk egy árat (garanciát vállalok rá hogy odaér postán, és müködik is...)


dw4k:

5510ről annyit hogy van 2 progim, egyik lse-rel converter, parancssoros, mp3-wma-wav filékből, másik egy audio manager, a nokia gyárija helyett, csak kb 3x gyorsabb és jobb:D.
5510-3310 modot is itt találtam, ahol a progikat, de csak pár sor volt és 2 kép. lekérte a listát 3310esen, egy oldalnézeti képen az elő- és hátlap közt volt 2 mili rés, szóval igy nyomta össze...amugy nem lehetetlen, a plus nyák 1 centivel lóg ki a 3310es körvonalaiból, de oda is csak a csatik mennek majdnemhogy, amiket be lehet rakni a 3310es nyákra is...ezt már kiprobáltam.
Ha tudtok egy kicsit reserve engineeringelni akkor az mp3 listát le lehet kérni az 5510es egyik menujében...

java olvasó: 128k-s változata is volt, az egy bevásárlólistára elég:D. Amugy ott volt egy folytatása a projectnek ahol olvastam (kb fél éve), és c forrást is adtak, ergo beépíthető az alap szoftba...

(#479) cherockee


cherockee
aktív tag

ugyanitt eladó egy nagyon joo állapotban levő, uj aksis, átlátszó elő-hátlappal, és bill-el szerelt 3310es, adatkábellel, ha kell töltővel

(#480) cherockee


cherockee
aktív tag

kérdés: c programozást kell tanulnom, bár nem érdekel. mennyire lehet programokat irni c-ben, és futtatni őket mondjuk egy 3310esen? csak mert gyakorlásra joo lenne...

(#481) -Nemtom- válasza cherockee (#480) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

c-ben irják a nokia modokat, xal az pont yó :))

(#482) joci2000 válasza cherockee (#478) üzenetére


joci2000
aktív tag

5510: posta? :F akkor felejtős, postán sose veszek semmit, mert csak. Szóval ez akkor felejtős :( sajna. 1ébként ha jól értettem usb és töltő nélkül lenne, fülest is adnál?. én olyan 2,5-3,5k ra tippelném az árát így, de bocs előre is ha nagyon lenn van ez az ár, én így gondolom :B :U

C: hogy bővítsd a soft tudását minden képp kell C tudás, csak a parancsok különböznek 1 picit, de C. Alapból a lefordított C-t nem tudod futtatni, mert be kell integrálni a softba, és utána már müxik simán.

UI: vége a vizsgáknak Tuning folyt. köv. ;]

(#483) -Nemtom- válasza joci2000 (#482) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

''UI: vége a vizsgáknak Tuning folyt. köv. '' remélem a 8210 sw befejezésére is lesz idöd :DD

(#484) joci2000 válasza -Nemtom- (#483) üzenetére


joci2000
aktív tag

most már én is remélem ;)

(#485) joci2000


joci2000
aktív tag

Na elkészült 1 tuningosabb 3210 ami tutko müxik, mert teszteltem. innen lehet szedni:[link]

(#486) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

kira lett :C a go to cuccot 3310-be + 8210-be is be lehet rakni?

(#487) joci2000 válasza -Nemtom- (#486) üzenetére


joci2000
aktív tag

3310-ben is benn van ;)

(#488) -Nemtom- válasza joci2000 (#487) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

enyémbe még nix :(

(#489) joci2000 válasza -Nemtom- (#488) üzenetére


joci2000
aktív tag

csekkold extra onlyt és a beállítások utcsó menüpontját ;) asszem már a legutcsóban is benn volt :U

(#490) -Nemtom- válasza joci2000 (#489) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

+van, eddig észre se vettem :B

(#491) cherockee válasza joci2000 (#482) üzenetére


cherockee
aktív tag

postától nem tudom miért félnek az emberek, volt eddig kb 20 fuvarom velük, nem volt sose baj. Mostmár (igaz hülye áron) van kartondobozos küldési lehetőség is, meg biztositás...
usb kábelt hozzá bárhol lehet venni, ugyan olyan miniusb kábel mint a kamerák 90%ának a kábele (kivéve samsungoké), info boltban 300-400 ft. Nokia töltö már kb 3210es óta ugyan olyan, szóval az se kell (közbe megnéztem, van egy elfekvőben, még hasznáva se volt, ha kell...). Füles: gyári headsetet már eladtam, de conrad.hu-n lehet venni iylent asszem 900ftért, de ha csak fülest akarsz bekötni akkor veszel egy 2,5-3,5 átalakitót (jack átmérője 2,5ös, igy bekötheted akármelyik fülesed), kb 200ft:). ha kell küldöm vele.
ha érdekel ugy a posta hogy ténylegesen garantálom hogy eljut hozzád, mondjuk adok hozzá egy töltőt, meg egy átalakitót, és postaköltséggel együtt 6e?. szerintem fair ár, ritkaság:). Ha nem vagy békülve postával, akkor megoldhato a pesti átvétel, csak akkor nem ma lesz ott nálad, mert nemtom még mikor megyek pestre megint...

C: végülis csak arra használnám hogy legyen egyáltalán valami eredménye programozásomnak, mert amugy nem szeretek, sőt...programozni, de igy mondjuk lenne értelme...szóval csak arra használnám (ha tényleg nem sok az átjárási probléma), hogy amit programozok kiprobálgassam...

(#492) joci2000 válasza cherockee (#491) üzenetére


joci2000
aktív tag

6e :Y

az elég sok érte sztem :U szal akkor sztem nem lex biznisz :(

1ébként multkor itt a ph-n láttam 3k-ért 5510-et fullos semmi hibája nem volt, csak annyi volt, h. cs-s volt :D segény srác ha tudta volna, h. azt meg lehetett volna oldani simán :U

de akkor sztem maradok a jó öreg apronetnél, ott eddig minden bejött, és mindig megtaláltam a megfelelő cuccokkat :D

bár most h. tudom h. az 5510 az 1 3330 és 1 plusz nyák, lehet h. megkérdem bótba hátha van 5510 plusznyákjuk külön :DDD

(#493) cherockee válasza joci2000 (#492) üzenetére


cherockee
aktív tag

irtam hogy nem csak +1 nyák, mert a csati ami teljes bill nyákjáról csatol a 3310es ház nyákjára, az egy 2x asszem 13 tűs csati....amugy milyen boltba?

6e-t a postaköltséggel együtt gondoltam, ha átvételes lenne akkor persze olcsobban egyezünk meg. csak a posta baromi drága sulyos dolgoknál.

(#494) joci2000 válasza cherockee (#493) üzenetére


joci2000
aktív tag

hát én 1 sima szervizesre gondoltam, ahol talán lehet kapni ilyen cuccokat

igen a posta költségekkel én is tisztában vagyok, és általában ezért nem veszek semmit se postán keresztül, mert az úgy megdobja az árat ilyen kis dolgoknál, h. 1xerűen nem éri meg :(

és értettem, h. 6k postával 1ütt, mert írtad is ;)

(#495) yipi válasza Steve Jr. (#447) üzenetére


yipi
tag

''hittem szép szavadnak, mégis megcsalál''

1 hét után visszalassult a teló. ilyenkormi van?

yipi

Ha hülyeséget írok, a nálam okosabbak úgyis kijavítják! :-)

(#496) -Nemtom- válasza yipi (#495) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

áztasd be +in de tovább

(#497) cherockee válasza joci2000 (#494) üzenetére


cherockee
aktív tag

valamikor jövöhéten megyek pestre, melo ügyben, akkor érdekel átvétellel?

(#498) joci2000 válasza cherockee (#497) üzenetére


joci2000
aktív tag

ár? :U

(#499) cherockee válasza joci2000 (#498) üzenetére


cherockee
aktív tag

mondjuk 4e. aksi van benne, töltöt adok hozzá, átalakitót is ha találok itthon egyet, meg a másik elő-hátlap is a tied. mini usb kábel kell még hozzá.

(#500) joci2000 válasza cherockee (#499) üzenetére


joci2000
aktív tag

Helló,

Úgy néz ki ugrik a biznisz :( , mert kaptam 1 jobb ajánlatot, jobb telával, és pesten azonnali(holnapi) átvétellel :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.