Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Winner_hun válasza joci2000 (#184) üzenetére


Winner_hun
félisten

Leíráshoz: Minek van benne a kontrasztállítás ha nem lehet használni?

Ja és a menün majd asszem nekem nagyon személyre kelll szabni, mert nem az igazi, majd panaszkodok:D:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#202) Steve Jr. válasza joci2000 (#200) üzenetére


Steve Jr.
tag

ez a debug info dolog nem is rossz ötlet!!!
jobbra a pontos idő, alulra meg a dátum, mondjuk... :)
De akár más is. Nem az eddigieket nyújtjuk meg, hanem újat teszünk kivülre.
Egyébként valamit nagyon át kell írni, mivel már bekapcsoláskor sem reseteli azt a részt...

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#203) joci2000 válasza Winner_hun (#201) üzenetére


joci2000
aktív tag

kontrasztot lehet állítani, de úgy tűnik, h. a telád lcd-je nem támgatja :(

na akkor majd mond és megoldjuk ;)

@Steve Jr. elvileg azért nem reseteli, mert a ramban van az lcd buffer, ami fix méretű, szal azzal h. beraktad a méret marad fixen, szal megpróbálom megnövelni a buffert ;)

(#204) Steve Jr. válasza joci2000 (#203) üzenetére


Steve Jr.
tag

Aha, értem. Akkor más méretet kell lefoglelni, ugye? És ha lefoglaltad, akkor oda
fogsz hivatkozni kiíráskor, ugye? Nem körülményes ez egy kicsit? :Y

szerk.: helyesírás rulz... :DD

[Szerkesztve]

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#205) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nah végigolvastam a lemaradt részt.

LED-cserével kapcsolatban, aminek van saját topikja: [link]

Ha kell valakinek nagyon szívesen kicserélem, ne ezen múljon, joci2000-nek csak 2 telóján cseréltem ki:B Lehet, hgoy a 0806-os LED az jó bele, meg a 1206-os is. Jocinál amikor csináltam, akkor mind2 lett bele rakva. A gigatelnél lettek véve a ledek, egyik sem volt jó:D A 1206-osnak nagy volt a műanyag tokja mittomén hogy hogy hívják:B de nem volt probléma, mert a négy sarkát lefaragtam így lyukkompatibilis lett:D A 0806-os pedig akkora, hogy átesik a lyukon, annak külön ónhidat kellett csinálni. Megoldottam:P

Soft:

Ami kéne:
Játékok: bumper, mert az nemvan:D
Esetleg az megoldható lenne, hogy a telefonkönyv ne csak a sim kártyán legyen tárolható? Bár még nincs bajom a hellyel, mert még van elég, de az a 200 szvsz el fog fogyni, idő kérdése az egész.
Aztán hallottam olyat is, vagyis volt osztálytársam mondta, csak elment a suliból, ő volt még nagy tellaguru, hgoy ha merül az akku akkor át lehet írni azt a szöveget meg lehet másik képet berakni.Namost ha ez megvalósítható, akor ki lehetne cserélni az Akku feszültsége alacsony szöveget: Meg más képet/animációt is be lehetne rakni? Pl. Robbanásveszély vagy mittudomén:DDD
A menüvel kapcsolatban azt értettem, hgoy a mostanin valamelyik új menüben, asszem a mátrixosnál úgy van azelrendezés, hgoy az sms-nél van a vírus. Namost ha kérhetném majd nekem egy olyat dobj össze plíz hgoy az extrák, a plusz funkciók az extráknál legyenek.
Telefonkönyvre is lehetne számkódot tenni?

Bug:
SIM kártya nélkül vagy ha nem jelentkezek be, ami olyan, mintha nem lenne bent a SIM akkro nem lehet a bill-t lezárni, de erről tudzs, ki van javítva? vagy ez egy örök bug?

A buszmenetrend helyett be lehetne tenni MÁV menetrendet? És ha igen azt hgoy? Ami fent van az elvira.hu-n azt simán bele lehet rakni vagy át kell szerkesztgetni?

a 8 megás memó mennyibe fájna? Még ha nem is használnám ki, de legalább elmondhtanám, hgoy 8 mega van benne;]
joci2000: 8mb hűűhaa az baromi sok ám aha mit mondott Bill Gates? 640k-nak mindenre elég kell, hgoy legyen, vagy mit mondott. Szal ez is csak idő kérdése asszem;]
Ja és mi az, hogy dupla os-es? 2 oprendszer van rajta? mert akkor kérek egy 8 megás memót a telómba, 3310/15/30/ meg mittomén milyen os-eket rárakni és az elején a boot menünél lehessen választani, hgoy melyiket akarom futtatni:DD;]

Na ennyi nem fojtatom majd visszatérek még;]


mod: csak kihagytam:((( szal a teló elején az időnél a másodpercet is oda lehetne biggyeszteni? ha máshova nem, akkor az oplogo helyére:U

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#206) Volkov válasza Winner_hun (#205) üzenetére


Volkov
aktív tag

hali!
Egynelőre csak érdeklődésképp, de egy 3210-be mennyiért vállalnál LED cserét? :R

:)

(#207) Steve Jr. válasza Winner_hun (#205) üzenetére


Steve Jr.
tag

Nekem egy 3310-be kellene kék led...
(elégettem az egyik gtx-et...) :((( :B

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#208) Steve Jr. válasza Volkov (#206) üzenetére


Steve Jr.
tag

Jé... akkor beállok a sorba... úgy látszik winnernek sok melója lesz velünk...
(már ha elvállalja...) :R :R :R

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#209) Winner_hun válasza Volkov (#206) üzenetére


Winner_hun
félisten

Boltba tudomásom szerint 2-2,5k. legyen 1k;)
De ez attól is függ, hogy Bp-n merre lax, nem akarom egész pestet átutazni mivel nem vok pesti, de a nyugati fél óra vonattal pont.
És ha kell vmi akkor a LEDcserés topikban plíz:D Vagy privát, msn...

mod: LED-et nem hozok:B Az legyen lehetőség szerint. De lehet LED-del is fizetni:D Vagy megdumáljuk:P

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#210) Winner_hun válasza Steve Jr. (#207) üzenetére


Winner_hun
félisten

Simán megoldható, ott már rájöttem a technikára hogy hogyan is kell kibányászni a ledeket:D

mod: merre lax?

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#211) joci2000 válasza Winner_hun (#205) üzenetére


joci2000
aktív tag

na hát akkor a szép kis regény után a következőket tudom tanácsolni:

Bumper a 3330-as softban van benne, szal ha az kellene akkor 3330-as softot kelle beletenni. azaz abumper így naturban nem konvertálható 3310-re(még) :O

a telefonkönyvre is ezt tudom mondani, h. 3330- jelenleg a megoldás rá, mivel az alapból tudja ezt a funkciót, és még nem oldották meg 3310-re :(

Akku szöveg, animáció: simán ki lehet cserélni ez az 1ik a legalapabb moddolások 1ike ;)

eredetileg ilyen softom volt, h. az összes új dolog az extra menüben, és csak utána tértem át erre a feldolgozásra. ez simán megoldható;)

Telefonkönyvet is lehet kódolni, sőt majdnem az összes létező funkciót lehet ;]

Ez a sim nélküli dolog esetén a billzár nem bug, mivel eredetileg a nokia úgy csinálta a softot, h. a billzár a véletlen hívások elkerülése miatt legyen zárva. Mivel nincs sim, se térerő így le se tudod zárni mert minek? de elvileg ez megoldható az ellenőrző rutin átírásával( kikerülje az ellenőrzést), csak ahhoz 1 kicsikét bele kell kotorni a softba ;]

Menetrend: ez 1 olyan dolog, h. annyi menetrendet teszel bele amennyi jól esik, illetve amennyi hely van. Elvira na igen az 1 rohadt nagy adatbázis, igazából azt kéne megtudnod, h. összesen mo-n hány járat van, olyan mint pl a buszmenetrend, azaz fix megállókkal, és fix indulással. ezt baromi nehéz volna összegyűjteni, hát még megírni az 1es járatokat. ugyanis minden 1es járatot külön kéne megoldani(célálomásonkként). azaz pl budapest-szolnok közötti járatok lennének 1 járat, aminek a heti menetrendjét kéne összeszedni, az indulásokat, és az 1es megállók közötti időt, természetesen a megállók neveivel 1ütt. De ha nagyon mazoista vagy időmilliomos akkor megadom a pontos infókat hogy is kéne megírni, és akkor láss neki :U én meg beintegrálom neked :P

8mb hát ha 1általán menne a soft, mert tudomásom szerint még nem volt kipróbálva ilyen memóriával, de biztos durva volna ha menne ;] abba sztem simán belemenne 1 jó pár menetrend :U

Dupla OS: ez 1 olyan cumó, h. a sima softba betettem 1 alternatív softot, ami kicsit instabil, de elmondhatod róla h. van benne tetris :P vagy pl h. oscilloscope ami tudja a feszültség ingadozásokat, frekvenciákat mutatni. az alter os MADos ként is ismert lehet a többiek számára.
Boot menü? lol az sajna nem m1 :(

Másodperc? hmm az sztem baromira lelassítaná a telót és a fogyasztása is megnőne tőle, h. állandóan a memóriát kéne írnia és az lcd-t írkálni, szal ez felejtős :(

(#212) Steve Jr. válasza joci2000 (#211) üzenetére


Steve Jr.
tag

A SIM nélküli autobillzár hasznos lehet, mivel a 112-t olyankor is lehet hívni, ha nincs a telóban SIM kártya

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#213) Volkov válasza Steve Jr. (#212) üzenetére


Volkov
aktív tag

112-öt bill zárral is lehet hívni :DDD

:)

(#214) joci2000 válasza Steve Jr. (#212) üzenetére


joci2000
aktív tag

De 112-t akkor is hívhatod, ha le van zárva :P

Mod: Volkov kolléga gyorsabb volt :)

[Szerkesztve]

(#215) Steve Jr.


Steve Jr.
tag

Ö, tényleg... :B & :R

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#216) Steve Jr. válasza joci2000 (#192) üzenetére


Steve Jr.
tag

Hi megint! Nem hagyottnyugodni a projekt, úgyhogy összedobtam a flashkábelt.
Eredmény...

NAGYON ARI A KUKAC, AHOGY CSÚSZKÁL!!! (de a quake se rossz...)

Szóval köszi a softot, meg a how to-t!!! :R :C

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#217) Steve Jr. válasza joci2000 (#214) üzenetére


Steve Jr.
tag

Tesztelgettem a 3410-est a ''3410 to 3310 & 3410key'' projekthez.
Hát a soft sehogy sem megy rajta. Amúgy nem is tudtam hogy a 3410-ben 4MB a flash.
Egyébként szerintem a soft azért nem megy mert a 3310ben és a 3410ben különbözű
bootloader kellene (mármint gyártóra gondolok)

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#218) joci2000 válasza Steve Jr. (#217) üzenetére


joci2000
aktív tag

na először is valszeg azért nem ment, mert 3410-es softra róbáltad rágyűrni.
és mivel az 4mb-s a fele ott maradt a flashben.

a megoldás: fogod ezt a flasht és beflasheled 200.000-ra aztán keresel egy hozzá való 3310- es virgin eepromot és azt 3d0000-ra küldöt. eután ujból a sima flasht 400000-ra is beküldöd, és 5d0000-ra az eepromot. így már mennie kell ;)

[Szerkesztve]

(#219) Steve Jr. válasza joci2000 (#218) üzenetére


Steve Jr.
tag

akkor ugye nem jó hozzá az általam lementett 5.13-as eeprom :F

szerk: egyébként próbáltam kicsinálni a 3410-est, de igazad volt. Lementett soft után
tem tudtam úgy elb@..., hogy azután ne lehetett volna visszahozni... :)

[Szerkesztve]

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#220) Steve Jr.


Steve Jr.
tag

Barátok közt --> 3310.rész :Y

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#221) Winner_hun válasza joci2000 (#211) üzenetére


Winner_hun
félisten

A MÁV menetrendes dolgot bevállalom;] Remélem időm is lesz rá:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#222) Winner_hun válasza DiVaD (#176) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez a páka jó rá, nekem is ilyen van, joci telóját is ezzel hegesztettem át;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#223) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez nagyon brutális ez az overlock, nagyon is gyorsítja a telót:R Függvényábrázolásnál ezelőtt asszem 0,04x-es nagyításnál kondolkozott kb 2 percet, most az egymilliós nagyítást is simán vágja:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#224) joci2000 válasza Steve Jr. (#219) üzenetére


joci2000
aktív tag

hát az az eeprom tutira nem jó :(

@Winner_hun: sok sikert hozzá ;)

(#225) Steve Jr. válasza joci2000 (#156) üzenetére


Steve Jr.
tag

Hi! Ami az overclockot illeti: nekem alapból AD volt 8D (9D) helyett...
Gyári tuning rulz!!! :DDD

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#226) Steve Jr. válasza joci2000 (#224) üzenetére


Steve Jr.
tag

Nem tudom volt-e írva ez a bug, de nálam nem frissíti az órát a kijelzőn.
Tehát tudja a pontos időt, csak nem azt írja ki. :F
Meg a netmonitor sem megy

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#227) joci2000 válasza Steve Jr. (#226) üzenetére


joci2000
aktív tag

a tuning valszeg azért van alapból nálad mert másmilyen software-t használsz, mint én pl.

Sim nélkül használod? ott én is észrevettem, és foggalmam sincs h. miért csinálja, de csak ha nincs benne sim. ha neked állandóan csinálja akkor ott vmi nem kóser :(

(#228) Steve Jr. válasza joci2000 (#227) üzenetére


Steve Jr.
tag

A te softodat használom, és abban volt AD :)

szerk: a netmonitor másnak sem megy?

[Szerkesztve]

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#229) joci2000 válasza Steve Jr. (#228) üzenetére


joci2000
aktív tag

ja igen ezt elfelejtettem: aktiváld vmilyen progival ;)

(#230) Steve Jr.


Steve Jr.
tag

Egyébként ezt a 8D (9D) --> FD dolgot minden bekapcsolás után meg kell ismételni

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#231) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jeah, a menetrendet kb fél óra alatt megcsináltam:D

Nyugati-Vác
Vác-Nyugatt
Újpest-Vác
Vác-Újpest
Göd-Nyugati
Göd-Vác

Holnap remélem a telón lesz:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#232) Steve Jr. válasza Winner_hun (#231) üzenetére


Steve Jr.
tag

minden megálló, minden indulás benne van?
Mármint nyugati -vác között stb, stb, stb... :Y

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#233) joci2000 válasza Winner_hun (#231) üzenetére


joci2000
aktív tag

:C

hát az sokkal künnyebb mint 1 buszé, mert kevesebbszer indul óránként :P

meg aztán annyi megállója sincs :DDD

[Szerkesztve]

(#234) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Ez a menetrend írogatás érdekel. kaphatok leírást ? :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#235) Winner_hun válasza Steve Jr. (#232) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nincs, mert nincs rá szükségem csak arra, hgoy mikor indul pontosan. A megállókat úgyis tom:P
És minden indulás benne van persze, azért csináltam

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#236) joci2000 válasza [HUN]Zolee (#234) üzenetére


joci2000
aktív tag

itt egy minta: [link]

a lényeg pedig:

első sor amint látod
@line name=''vonal neve'' a ''''közé írod a vonal nevét :U
@stop name=''indulási hely'' a kezdő állomás
@departures moday... azokat a napokat írod ide amikor m1 az aktuális járat(angolul)
04:
05:
06:
.
22:

így jelenti h. adott órában m1 és utána írod h. mikor
04:00,30
05:00,15,40
06:50
..
@end ezzel zárod az adott napon indulást
utána amikor végeztél a napokkal jöhetnek a megállónevek
@stop name=''1.megálló'' shift=1 '''' közé jön az első megálló és a shift jelenti, h. a kezdő állomás és ezen megálló között hány perc az eltérés, azaz h. hány perc van a 2 megálló között.
a következő megálló szintén így néz ki
@stop name=''2.megálló'' shift=x az x most az 1. megállótól való időt jelzi, azaz mindig az előző megállótól kell számítani az időt.

ennyi. ugyanígy néz ki az összes.

a karakterekkel lehetnek gubancok majd, de azt is könnyen meg lehet oldani. Feltéve ha az összes menetrendet 1 file-ba csinálod.

azaz:
@line name=''a vonal''
@stop name'' ''
@departures moday tuesday wednesday thursday friday saturday sunday
10:50
15:30
@end
@stop name='''' shift=10
@stop name='''' shift=8

és kezdődik elölről

@line name=''a vissza''
@stop name'' ''
@departures moday tuesday wednesday thursday friday saturday sunday
10:50
15:30
@end
@stop name='''' shift=8
@stop name='''' shift=10

@line name=''B vonal''
@stop name'' ''
@departures moday tuesday wednesday thursday friday saturday sunday
10:50
15:30
@end
@stop name='''' shift=10
@stop name='''' shift=8

így mehet 1 file-ba ;)

[Szerkesztve]

(#237) Winner_hun válasza joci2000 (#236) üzenetére


Winner_hun
félisten

remélem az nem probléma, hgy nem raktam shiftes dolgokat, mert nics rá szükségem:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#238) joci2000 válasza Winner_hun (#237) üzenetére


joci2000
aktív tag

hát azt én is remélem :DDD elvileg mennie kell :U ha nem, akkor max kiegészítem pár dologgal ;)

(#239) joci2000


joci2000
aktív tag

Na Winner_hun kolléga itt járt és megcsináltuk neki a telcsijét.

És az általa készített menetrend is belekerült, és naggyon zsírül néz ki mert 1 új mávos menü is lett hozzá készítve :D :C

(#240) Steve Jr. válasza joci2000 (#239) üzenetére


Steve Jr.
tag

linket! linket! :R

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#241) Winner_hun válasza joci2000 (#239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajna ez sem bugmentes:(;]

- Szal a menüs dolognál ha a c-t kell nyomni, az a turbómenü:D ott kiakad a számláló. Ha hozzá akarom adni az etrák egyik almenüjét, amíg a 9ik ig elég, addig semmi gond, de a 1x, 2x...-nél csak a tízes szám első számát jeleníti meg. Írd be a menü megnyomása után gyorsmenüként hgoy 15-3-25-3-15-10. Nemtom hgy ugyan az-e a verzió:F Mindenesetre a végén a 10 helyett egy 1est és egy négyszöget rak be.
- Ha itt bele akarok menni a programokba azt nem engedi, egyből bevágja az egészet, nincs felsorolva alatta a rakat almenüje

Egyenlőre;] ennyi

ja és köszi szépen:R:B

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#242) joci2000 válasza Winner_hun (#241) üzenetére


joci2000
aktív tag

Nagyon szivesen ;)

hát figy nem tom mit, és hogyan csináltad :U , de én 9-nél többet nem tudok hozzáadni a turbó menühöz :(

ez baromi érdekes, bár lehet h. nem értem amit mondani próbáltál :F

(#243) [HUN]Zolee válasza joci2000 (#236) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

köszi. Eddig meg is volnél, lenne egy olyan kérdésem még, hogy mit csinálna akkor ha pl ezt a sort írnám be neki :
''14:20,95''
ami azt jelentené, hogy 14:20 kor indul a busz, és 95 perc a menetidő a végállomásig. ez azért lenne jó, mert van vagy 15féle menetidős busz amit be akarok vinni, és nem akarom mindet külön utvnalnak megadni.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#244) Winner_hun válasza joci2000 (#242) üzenetére


Winner_hun
félisten

hát éppenséggel nem ezt akartam. Amikor az extrákban vagyok és azt válogatom, hgoy mit akarok belerakni, akkor ott bugzik. Azt, hgoy mennyit lehet belerakni még nem néztem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#245) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nemtom hogy bugreport folytatás-e, mindenesetre észrevételek:

- file systemben a meghajtó törlésénél azt írja, hogy a fájlrendszer üres. Miaza fájlrendszer és hol található? Mert van 2 fájlom, de azokat békénhagyja
- új dokumentumnál minek kell beírni a fájl végére, hgoy .txt?:F
- sms pakkban a szám keresését bele lehetne integrálni a telefonkönyvbe, ott jobb helye lenne:U
- firmware/nokia.:: itt mi aza lifetimer:F és a transfer user data? És itt asszem van bug is, vagy nemtom. Az, hogy csak az exit-tel lehet kilépni, de akkor kilép mindenből, nem egy menüpontot lép vissza:(((
- van egy-két menüpont, ami nem lett magyarra fordítva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#246) Steve Jr. válasza Winner_hun (#245) üzenetére


Steve Jr.
tag

Hi!

'' - firmware/nokia.:: itt mi aza lifetimer és a transfer user data? És itt asszem van bug is, vagy nemtom. Az, hogy csak az exit-tel lehet kilépni, de akkor kilép mindenből, nem egy menüpontot lép vissza
- van egy-két menüpont, ami nem lett magyarra fordítva. ''

Először is: :D :D :D :D :D :D
Másodszor: Lifetimer --> élettartam számláló
Transfer user data --> felhasználói adat átvitele
Harmadszor: azért lép ki teljesen, mert ez egy eredeti funkció, és gyárilag ilyen.
Ez nem bug. Ja és megintcsak ezért nincs is lefordítva...

Megjegyzés: próbáld ki egy gyári softos 3310-esen ezt: *#92702689# (*#war0anty#)

Bocsi h nyersen és tömören fogalmaztam, csak álmos vagyok... :DDD

AMD R5 2400G, MSI B450 Pro VDH, 2x16GB Kingston HyperX 3200 MHz, Adata Legend 750 - 500GB

(#247) joci2000 válasza Winner_hun (#245) üzenetére


joci2000
aktív tag

Filerendszer :D hát igen ez az a dolog ami lehetővé teszi a dokumentumok, sms-ek tárolását a softban. ez olyan mint 1 wincseszter pl pc-n. Csak itt úgy m1 mint a pendrive, azaz vannak előre meghatározott könyvtárak(bejövő, archív, dokumentumok...) ezekben tárolod az üziket és dokumentumokat, ami a filerendszerbe mentődik.

a meghajtó törlése a tisztításra való, azaz ha úgy törölsz pl üzenetet h. előtte nem jelölöd ki (5-össel vagy menüből) akkor azokat csak a menüből törli, de a filerendszerből nem. Na a meghajtó törlése kitisztítja neked és véglegesen törli a nem használt(nem kijelölv törölt dolgokat), és felszabadítja a helyet.

Új dokumentum végére általában .txt így van a kiterjesztés, de ha a szöveg olvasása menüpontot akarod használni akkor a file neve legyen ''/test.suxx'' ''-k nélkül

firmware -->nokia az 1 erdeti sevice menu

(#248) joci2000 válasza [HUN]Zolee (#243) üzenetére


joci2000
aktív tag

''14:20,95'' ettől szerintem befagyna mint a sz@r

@ Winner_hun: eredetileg a service menüből ki se lehet lépni :F csak kikapcsolással

[Szerkesztve]

(#249) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Valaki tudja hogy, hogy a fenébe kell a kijelzőre kiíratni? azt a rész valahogy nem értem/találom az nrx file-ba :( már csak ez hiányzik hogy meglegyen egy távolsági buszmenetrendhez való script.

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#250) Richey


Richey
csendes tag

Valakinek nincs egy megmoddolt 3210 szoftvere??
Nem tudnátok feltenni egyet? Köszi előre is.

Hoztam egy 8MB-os memkót, csak nem volt időm kicserélni a telómban. Ha sikerül szólok.

Üdv.

''...amit birtokolsz, az birtokba vesz...''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.