Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) rlazol válasza lorcsi (#800) üzenetére


rlazol
addikt

:C ha jól sejtem, Esmein barátunk túl van az első NETes ismerkedésén.... :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#802) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

ahogy észrevettem ezek a 3-as, 7-es számok nem csak a mesében vannak - csak ott szerencseszámok - a szerelemben meg szakítások.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#803) faster válasza Jégkokó (#795) üzenetére


faster
nagyúr

Mi a fenének foglalkozol még mindig az exeddel? Hónapok óta irkálsz be hülyébbnél hülyébb történeteket. Hagyd már a francba, ne legyél már ilyen szerencsétlen. Komolyan fárasztó már olvasni ezeket a hülyeségeket.

(#804) agrarfiatal válasza faster (#803) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

úgy látom ez nem csak engem zavar.
nem akarom megsérteni Jégkokó kollegát de erősen az az érzésem, hogy balek

Jégkokó: csinálj a telefonodban csoportot ahová az exet/ket teszet és letiltod a fogadásukat. Zárd már végre le a múltat mert sosem tudsz továbblépni.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#805) Chandler válasza lorcsi (#793) üzenetére


Chandler
senior tag

mi a bajod a 14-16 eves korosztallyal? te is voltal annyi, meg se utaltad magad... :DDD
es egyebkent azon a korosztalyon belul is vannak a jo fej es a ''gyoker'' emberek...

(#806) lorcsi válasza Chandler (#805) üzenetére


lorcsi
veterán

Persze h voltam de
1, engem már büntetnek ha....
2, én nem emléxem h akkoriban ilyen helyekre jártam :(

(#807) Chandler válasza lorcsi (#806) üzenetére


Chandler
senior tag

es akkor miert baj ha most mar jarnak? :F

(#808) lorcsi válasza Chandler (#807) üzenetére


lorcsi
veterán

nem hinném h egy 14-16 éves illetőnek föstös piálós kocsmaszerű helyekre kellene járniuk :F
vagy szerited ez így yol van?

(#809) Boxer001 válasza lorcsi (#808) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem sem tetszik ez, ami már folyik, de sajna ez manapság a ''megszokott'', hogy fiatal picsák, srácok kocsmákban keménykednek. Lenézem az összeset alapból.

(#810) lorcsi válasza Boxer001 (#809) üzenetére


lorcsi
veterán

megítélésem szerint ezekből később sem lesz semmi
Szerintem az ilyenekkel otthol sem kellően foglalkoznak

Múltkor is 2 csajszi - lehettek vag 15-16 körüliek 10 felé felszállnak a buszra mini szoknya (de az a legminibb :( ) aygon smink & így indultak el bulizni :Y
vajon mi célból? Miért így?Kell ez nekik?
aztán meg a másnapi újsákok címlapját már lehet is látni...

De ilyenek tényleg mindíg vannak...emléxem 7.os koromban is már voltak olyan csajok akik a tablettás bort vedelték + a cigit hozzá doboz számra, aztán fetrengtek a földön + sírtak hozzá- szánalmas nekik ez kellett, meg is látszik rajtuk asszem

[Szerkesztve]

(#811) SzalaiG válasza Boxer001 (#786) üzenetére


SzalaiG
addikt

Vigyázz! Baráti szex nem létezik. Ha lelki társa vagy akkor meg inkább csend el a kicsi szívét is és élj vele boldogan, de a csak szex és más semmi az egy mozifilm, az életben nem működik.

(#812) Boxer001 válasza lorcsi (#810) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ez az...
Az a vicces, hogy kikurvázzák magukat, aztán meg sikoltoznak, megijednek, ha rájuk mozdul a sok kan. Vicc, vagy nem is, ez siralmas.
Lehet, hogy foglalkozás kérdése is, de sajnos ilyen a világ, és még ha alapból is bennük van ez a dolog, akkor meg aztán nem lehet őket megállítani a lejtőn, csak majd ha megerőszakolják őket...
Remélem ha lesz fiam, lányom, ők engem fognak gondolkodásban örökölni, és akkor nem fogom őket annyira félteni.

(#813) SzalaiG válasza Kokkantas (#790) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hát igen. Ha átléped a barátság határvonalát és kapcsolattá teszed a kettőtök közötti viszonyt, akkor az onnatól egy nem visszafordítható folyamatá válik. Szerintem.
Férfi és nő között egyébként sem létezik barátság, mert az egyik fél mindig többet akar...

(#814) Boxer001 válasza SzalaiG (#811) üzenetére


Boxer001
veterán

Igen, erre én is gondolok...sőt érzem is, még ha egyelőre smsben értekezünk, hogy ő többet érez irántam...nem lehet tudni, hogy mi fog ebből kisülni, lehet elcsavarja a fejem...bár most ezt én nagyon nem szeretném, jól érzem magam így most, de kiszámíthatatlan az emberi szív. :U
Mondjuk azt tudom, hogy nagyon jó ember, sőt még egy napon is születtünk. :) Na de majd kiderül, minden esetre én tényleg nem akarok semmi komolyat, egyáltalán nem.

[Szerkesztve]

(#815) lorcsi válasza SzalaiG (#811) üzenetére


lorcsi
veterán

Az egyik fél mindíg többet érez egy picit...

(#816) Gh0sT válasza Boxer001 (#812) üzenetére


Gh0sT
addikt

Állítólag manapság valamiféle ''generációs-forradalmat'' élünk. Ezért is érezzük azt, hogy hatalmas a szakadék az egyes korosztályok között. A felvetések szerint ez nem feltétlenül rossz. A mai fiatalok egy olyan lépcsőfokok előtt állnak, amire még nem mernek/mertek fellépni. De hogy mi lesz ennek a vége, az erősen kétséges a számomra. Valaki szerint ez csak jó lehet... Bevallom én kicsit szkeptikus vagyok e téren.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#817) Boxer001 válasza Gh0sT (#816) üzenetére


Boxer001
veterán

Érdekes ez, amit leírtál, elgondokodtató...
Lehet maradi gondolkodásom van, de sztem ez csak rosszfelé megy, mármint ha azok a lépcsőfokok, amik előtt állnak, azok ilyen kocsmákba vezetnek. :D Az élet értelmesebb dolgai felé csak had lépcsőzgessenek. :)

(#818) lorcsi válasza Boxer001 (#812) üzenetére


lorcsi
veterán

ffi-ben is megvan ue. - van egy ilyen haverom
azok sem jobbak

de van egy bizonyos csaj típus- ők a legjobbak- a kis otthol ülősek, akiket akár te mozdíthaod
ki a kis világából & mutatod meg neki a nagyot, egy ilyen csaj szvsz főnyeremény :D


Gh0sT:ez hülyeség,ilyen mindíg is volt megint elmegyünk a rohadt gen. irányába

[Szerkesztve]

(#819) Gh0sT válasza SzalaiG (#813) üzenetére


Gh0sT
addikt

A barátság is kapcsolat, sőt!

Ha megnézed két férfi közötti barátságot, akkor sok esetben jóval mélyebb tud lenni, mint adott esetben egy párkapcsolat. Mégsincs köztük semmiféle szexuális vonzódás...

Szvsz el lehet vonatkoztatni a barátság és a szex között. Ergo úgy vélem attól, hogy teszem azt szexuális kapcsolatot létesítek egy ellenkező neművel még nem zárom ki magát a barátságot. Ez csak egy téves sztereotípia... Pusztán két megfelelően érett gondolkodású ember kell hozzá, hasonló beállítottsággal...

Uff, én beszéltem... :)

Mit keresek már megint ebben a topicban? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#820) Boxer001 válasza lorcsi (#818) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudom, férfiban is ugyanilyenek vannak, csak lehet azok nem annyira zavarnak, azokat letudom úgy, hogy megint egy kis köcsög ki ha én nem baromagyú. De nőben ez engem nagyon irritál, inkább legyen kis csendesebb, aranyosabb, azért ne otthonülő, de nem is az a very élvezem az élet minden pillanatát...jöhet mindenki és minden, aki megtetszik, mert fiatal vagyok, és megérdemlem.

(#821) Gh0sT válasza lorcsi (#818) üzenetére


Gh0sT
addikt

''de van egy bizonyos csaj típus- ők a legjobbak- a kis otthol ülősek, akiket akár te mozdíthaod
ki a kis világából & mutatod meg neki a nagyot, egy ilyen csaj szvsz főnyeremény''


Szvsz ez a hülye férfi-ego miatt van. Mindenáron ''uralkodni'' akarunk valaki felett, mindenképpen szükségünk van a pozitív visszacsatolásra. Egy ilyen csaj azért főnyeremény, mert mellette nagynak érezhetjük magunkat.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#822) lorcsi válasza Boxer001 (#820) üzenetére


lorcsi
veterán

persze h ffi-ban nem annyira észrevehető mi inkább a nőket nézzük ;)

''kis köcsög ki ha én nem baromagyú ''- pont a szomszédom ilyen, nála is & főleg ennél a típusú embereknél ez irtózatos nagy hülyeséggel párosul

(#823) lorcsi válasza Gh0sT (#821) üzenetére


lorcsi
veterán

Nő nem szeretik a töketlen dönteni irányítani nem tudó ffi-t, s ezt h irányíts valahol el is várják

yo lehet h nem a legjobban fogalmaztam

én nem minden áron

(#824) Gh0sT válasza Boxer001 (#820) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezek szerint zavar az olyan nő, aki megéli a nőiességét?

Nem, nem azokról beszélek, aki rázzák magukat ha kell, ha nem, hanem azokról, akik tisztában vannak női mivoltukkal és ezt - csúnyán mondva - kihasználják.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#825) Chandler válasza lorcsi (#808) üzenetére


Chandler
senior tag

ja bocsi aszittem hogy kavezora vagy vmi olyasmire gondolsz a torzshelyetek alatt... :))
egyebkent annak ellenere hogy en is csak 15 eves vagyok, sztem se egy jo dolog hogy minden hetvegen bepialnak, meg kocsmaznak egyes ismeroseim ismerosei :DDD
mer multkor elmentem egy kocsmaba, a fakalapacsba vagy hova, mer mondta baratom hogy menjek le vele...
hat lementem es szinte csak korombeli, meg 1-2 evvel idosebb emberek voltak ott :Y
es mindenki reszegen fetrengett, plusz olyan fustos volt a hely hogy majdnem megfulladtam
de azt mondjuk hozza kell tenni, hogy azert mostanaban elegge ''divatba jött'' az, hogy annyi idos emberek mint en azzal toltik minden delutanjukat, hogy szivnak, es bepanikolnak, ha meglatjak hogy mar csak fel g van, es rohannak a dilerhez este 10 kor is akar... :Y :Y :Y :Y :( :( :( :(
en pl. teljesen jol megvagyok ugy, hogy elmegyunk egy ragga vagy breakbeat partyba, es megiszok max egy korso sort, attol jol erzem magam :DDD es tancolok :DD :DD :B
bocs az offolasokert de ugyerzem ezt le kellett irnom... :Y

[Szerkesztve]

(#826) Gh0sT válasza lorcsi (#823) üzenetére


Gh0sT
addikt

Szvsz egy férfinak nem az a dolga, hogy irányítsa a nőt, vagy megmondja, hogy mit csináljon. A döntést/irányítást én inkább úgy tudom elképzelni, hogy az olyan férfi, aki a saját életét képes így élni, az jó partynak számít.

A határozottság erény, egészen addig, amíg nem másokon éled ki magad...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#827) Boxer001 válasza Gh0sT (#824) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tudom, ez a kérdés nálam nem ilyen eccerű. Lehet, lehet, hogy ez zavar. :F
A kihasználást úgy érted, hogy hemperegnek fűvel-fával? Konkrétan engem ez zavar, valahogy jobban szeretem az olyan nőket, akik mondjuk összejönnek valakivel, ezáltal ugye szex is van, de nem úgy, hogy csak úgy orba-szájba bárkivel. Érdekes a gondolkodásom, mert ugyanezt ha férfi műveli, az már nem gáz. :D

(#828) lorcsi válasza Gh0sT (#826) üzenetére


lorcsi
veterán

ügyesen forgatod a szvaimat,meg kell mondjam

A határozottság erény, egészen addig, amíg nem másokon éled ki magad...
én is így gondolom

(#829) Gh0sT válasza Boxer001 (#827) üzenetére


Gh0sT
addikt

Azért zavar, mert azt láttad/hallottad, azt nevelték beléd, hogy egy nőnek erkölcsösnek kell lennie. Szemlesütve és szűzen kell várnia a nászéjszakát, blablabla... :)
Ha belegondolsz abba, hogy miként nevelnek egy fiút és egy kislányt, akkor megértheted a helyzetet. Egy fiú sokkal több teret kap a szüleitől, a társadalomtól, mint egy lány. Neki több minden megengedett, egyes dolgok pedig kimondottan a férfiasságát csiszolják. Ezzel szemben egy nőnél teljesen más a helyzet...

Kérdem én miért? Miért kell egy nőt korlátok közé szorítani?

Régebben én is hasonlóan gondolkodtam... Irtóztam az olyan nőktől, akik váltogatták a partnerüket, de hidd el, köztük is vannak normálisak. Csak sokan úgy vagyunk beállva, hogy az ilyent alapból tiltjuk magunkban, pedig lehet, hogy ha egy picit a dolgok mögé néznénk, akkor meglátnánk bennünk az igazi NŐT! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#830) Gh0sT válasza lorcsi (#828) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bocsánat, nem akartam kiforgatni a szavaidat... :B ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#831) Boxer001 válasza Gh0sT (#829) üzenetére


Boxer001
veterán

Áh...ez nagyon nem igaz, ez a nevelés, meg a szűzen a nászéjszakát dolog. Nem erről beszélek. Én arról, hogy az nem tetszik, ha van egy nő, és csak szexel mint a gép mindenkivel, akit ér...de lehet így se jól fogalmaztam meg. Szóval szexelhet, de...remélem érted már.
Késő van már, lehet én vagyok a hülye, nem bírok már fogalmazni se.

[Szerkesztve]

(#832) QuarK válasza Gh0sT (#829) üzenetére


QuarK
senior tag

Nem is tudom mennyi ideje nem szóltam ebbe a topicba; de most már nem tudom megállni.

Szóval. Igen, valószínűleg a berögződött tudattalan emlékek miatt, meg mert így lettünk nevelve, nagyobb szabadságot kaptunk stb. egyes férfiak számára irritáló / idegesitő / zavaró, ha egy nő önálló, független, stb.

Számomra nem, és nem is akarok senkit korlátok közé szorítani; ám de, és szerintem Boxer is eme nőkre gondolt: vannak olyanok, akik hirtelen, megolvagolva ezt az egyenjogúsági hullámot, túlesnek a ló túloldalára... ''Miénk a világ...'' szlogent hangoztatva élnek, a pasikat mint hamburgereket fogyasztják... Akik megragadnak egy szinten, és a felszín alatt nagy nulla van; a szolin, a clubéleten, és az akutális hapsi hátsó ülésén kívül más színtere nincs az életének; és ő a nagy kozmopolita, az igazi nő; na ezek már aggasztó jelek; vagyis eme lényektől a szőr feláll a hátamon... És a fiatalabb lányok, a serdülőkor határán, ebbe az örvénybe kezdenek egyre jobban belekavarodni, és olyan dolgokat mívelnek, amiket még fel se fognak; csak látják, mint követendő példa :(

(#833) Boxer001 válasza QuarK (#832) üzenetére


Boxer001
veterán

Perfect ;)
Pontosan...és egyre többen vannak...bizalom meg egyre kevesebb lesz a férfiakban is a nők iránt.
Sztem már amúgy nem lehet kijelenteni egyáltalán, hogy a férfiak ilyen téren ''szemetebbek'', mint a nők, sőt, sztem pont már kezd átfordulni...lehet lassan attól kell rettegni, hogy talál-e az ember normálisat. :( Sőt... ( na jó, lehet ezt kicsit eltúloztam :) )

[Szerkesztve]

(#834) GodHeart válasza Boxer001 (#809) üzenetére


GodHeart
senior tag

konditerembe kell keménykedni ugye boxer!? :D Inkább gyúrjunk wazze :D sry ezt nem hagyhattam ki :P

(#835) SzalaiG válasza Gh0sT (#819) üzenetére


SzalaiG
addikt

Tudod mit? Uffál tovább!!! :DDD

Ezt a hozzászólást Te sem gondoltad komolyan? ''teszem azt szexuális kapcsolatot létesítek egy ellenkező neművel még nem zárom ki magát a barátságot'' - de pontosan, h kizárod. Ha jársz valakivel azt nem a beszélgetésetektől kezded számolni, hanem az első szexuális élménytől (csók, szeretkezés).
Ergo nem keverendő össze az értelem és az érzelem.

(#836) SzalaiG válasza Gh0sT (#826) üzenetére


SzalaiG
addikt

A nő választ a férfi dönt.

(#837) csongi


csongi
veterán

Szerintem az eddig taglalt, probléma forrásai ezek is lehetnek .
Amikor én voltam 15-16 éves kitűntem a disco közönségéből. Mert túl fiatal voltam. Most, meg azért mert túlkoros vagyok. Tehát régen valóban a 18 és attól idősebbek jártak discóba. Most meg 20-23 évesnél fiatalabbak teszik ki a szórakozóhelyek közönségének a jelentős %-át. Így csak az egymás „hülyeségeit” hallgatják és aszerint is cselekednek. Nem tudják megítélni helyes vagy helytelen amit tesznek. Nincs idősebb akinek a tanácsait vagy tapasztalatait meg tudnák hallgatni. + Mind ehhez hozzájárul a szülők feszített munkatempója. A nevelésre már nem sok idő marad, Az egészet tetézi a televízióban lévő idióta sorozatok, melyekre azt hiszik ezek a valóság alapjai.pl. Barátok közt.

(#838) I_Am


I_Am
veterán

Tegnap esti msn beszélgetés. :) Éjjel 0:56, elköszönünk, hogy megy aludni a leányzó, lelép netről. Én mivel még nem voltam álmos és haverkák hívtak, hogy menjek velük játszani mentem is. Aztán fél óra múlva kinézek ''asztalra'' és látom újra írt a hölgyemény. :)

2006.01.22. 1:20:44 rere
2006.01.22. 1:21:04 itt vagy?
2006.01.22. 1:21:15 izéé
2006.01.22. 1:21:15 csak azéert jöttemvissza
2006.01.22. 1:21:25 mert hiányzol
2006.01.22. 1:21:25 :(
2006.01.22. 1:22:15 nah most télleg mek aludni
2006.01.22. 1:22:25 szia

Megláttam és annyira összeszorult a szívem, hogy csak na. Odáig-meg vissza vagyok érte. :) Lehet nem bírom ki jövő hétvégéig és partizánakciót szervezek magam ellen és lemegyek hozzá már hét közben. De nem akarom elsietni a dolgokat. Nem is miatta aggódok, hanem inkább szülei miatt. Mit szólnának, ha csak ugy beállítanék, hogy na most akkor több napra itt leszek a városban és lenyúlom a lányukat. :) Elég lesz utolsó nap is. Csak addig hogy fogom kibírni? Hibernálom magam. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#839) Integra válasza I_Am (#838) üzenetére


Integra
titán

húzd még picit szerintem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#840) I_Am válasza Integra (#839) üzenetére


I_Am
veterán

De nem tudom mert beleszerettem.

Tudom ez most ''nyálasan'' hangzik, de ez van. Nem tudom és nem is akarom titkolni az érzéseimet.

Vele nem játszok, nem lehet, nem tudok, nem szabad.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#841) Integra válasza I_Am (#840) üzenetére


Integra
titán

nem hangzik nyálasan, miért lenne az?
ez a dolgok rendje:)
a húzást úgy értettem, hogy ne az ő agyád húzd, hanem az időt még, akkor még jobb lesz ha kibírod hétvégéig:)
csak aztán lefelé menet nehogy a nagy igyekezetben lecsússz az útról!! én már majdnem pórul jártam ilyen miatt:))

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#842) agrarfiatal válasza I_Am (#838) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

az az érzésem, hogy a leányzóval szembeni ''önmegtartoztatásod'' egy nagy párnacsatával fejeződik be - nagyon érik szerintem

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#843) SzalaiG válasza I_Am (#838) üzenetére


SzalaiG
addikt

Légy kemény! Bírd ki és hidd el megéri várni. Anno nekem bejött.

(#844) csongi válasza I_Am (#840) üzenetére


csongi
veterán

Ugye milyen jó! Viszont emlékszel amit mondtam, ne rohanj , Kösd le magad addig. Itt a ph. Tapasztalatból mondom. Tudom milyen amikor full gázon pörög a motor. Esténként beszéltek messengeren, vagy egy- két nap kimarad és lesz mit megbeszélni amikor találkoztok. Ne erőltesd túl a dolgot. Vond el a figyelmedet a szív hangjáról és engedj egy kis utat az agynak is. Gratula az érzéshez, remélem nem most érzel ilyet először?
Kijön rajtam a sárga irígység. ;]

(#845) I_Am válasza csongi (#844) üzenetére


I_Am
veterán

Most komolyan, leirtam már párszor, hogy nem ''mai csikre'' vagyok már. (igaz csak 28 éves vagyok, de elég sokat ''éltem'' már eddig is.)

Kibírni kibírom, persze, de nem biztos, hogy akarom is. Az sem, hogy Ő is akarja. Meglátjuk mit hoz a jövő és mi hogy alakul. :)

SzalaiG: tényleg köszi a tanácsokat. Csak tudod (tudjátok) nem szoktam ilyen kérdésekben tanácsra szorulni és nem is szoktam kérni, elég nagy bátorsággal, akaraterővel és fantáziával rendelkezem mindehez. Leírom ami történik és annyi. (nem Én vagyok jégkokó :D)

Azért ez nem jelenti azt, hogy ne beszélgetnék egy jót ezekröl a dolgokról, csak a tanácsok feleslegesek. (általában én adok másnak)

Természetesen félreértés ne essék, nagyon jól esik mindenkitől minden válasz. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#846) SzalaiG válasza I_Am (#845) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mr. Faarc azért önnek is vannak érzései, de ha nem akar forumozni, hanem csak magamutogatásról és dicsekvésről szólnak a hozzászólásai akkor minek az egész?

(#847) I_Am válasza SzalaiG (#846) üzenetére


I_Am
veterán

De tudtam, hogy félreérted. :(

Faarc, Én? :D (olvasd el a blogomat, aztán vond vissza a Faarc-ot. :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#848) SzalaiG válasza I_Am (#847) üzenetére


SzalaiG
addikt

Dobj egy linket!

(#849) I_Am válasza SzalaiG (#848) üzenetére


I_Am
veterán

[link]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#850) SzalaiG válasza I_Am (#845) üzenetére


SzalaiG
addikt

Újra olvastam. Ego arc vagy.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek - Archívum VI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.