Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz Kkocos #8672 üzenetére

    Most igazából nem tudom eldönteni, hogy mivel is van konkrétan bajod. Én pl. nem mondtam soha olyat, hogy "segfej kamasz" lennél, de biztosan...
    Én beképzelt vagyok, és igen nagyra hízlaltam az egomat is, mert anélkül nem hogy életben nem tudnék maradni, de megvilágosodni sem tudnék. S ez utóbbit is halálosan komolyan mondtam.
    Nem tudom, miért bűn az, ha hiszek önmagamban, és hiszek másokban is. Pl. hiszem Rólad is, hogy tudsz olyan lenni, amivel nem kihívod magaddal szemben a sorsot, hanem összekapcsolódsz vele...
    Egyébként, rengeteg időt és pénzt öltem abba, hogy legalább magamat ismerjem valamennyire, és elfogadjam azt, aki vagyok. Ha nekem nem megy, ugyan milyen hitelességgel tudnék másokat elfogadni, és megismerni? És milyen hitelességgel mondhatnám azt, hogy ez lehetséges az ő számukra is?
    Egy csomó dologról lehetne értelmesen beszélgetni ennek kapcsán, de úgy vélem, sért Téged valami, ami miatt személyeskedő kritikálval éltél velem szemben. Sajnálom, ha megbántottalak!
    Viszlát Neked is!

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák

Hirdetés