Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44051) #56474624 válasza szőröscica (#44045) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nekem nem kell bizonygatnod, hogy számít a külső.
De ha azt mondaná egy nő, hogy akkor jár velem, ha rövidre vágatom a hajam, elküldeném a jó francba. :(((

(#44052) orbano válasza szőröscica (#44048) üzenetére


orbano
félisten

és mi lesz ha azt mondja: nincs kedvem, menj egyedül, addig én elmegyek a kínaiba bekapok valamit. akkor dobod?

A vér nem válik VAZZE!™

(#44053) szőröscica válasza Vladi (#44050) üzenetére


szőröscica
addikt

Az elhatározás bennem már megszületett, csupán kíváncsiságból kértem ki a véleményetek. :)

(#44054) szőröscica válasza orbano (#44052) üzenetére


szőröscica
addikt

Ha ezt rendszeresen játssza el, akkor igen.
Mármint úgy értve, ha nem velem jön el, az nem érdekel, de ha a legkisebb jelét sem mutatja annak, hogy változtasson a külsején, akkor jó eséllyel búcsúznánk. De nem ismerem még, lehet annyira megnyer a személyiségével, hogy szemet tudok hunyni gond nélkül efelett. Az is lehet, hogy annyira kiállhatatlan, hogy 15 kilóval könnyebben is kerülném a társaságát.

[ Szerkesztve ]

(#44055) szőröscica


szőröscica
addikt

És még mielőtt egy utolsó seggfejnek gondolnátok, volt abban a társaságban más független, külsőleg igen vonzó csaj is. Pár mondat után mégsem velük foglalkoztam. :U

(#44056) #56474624 válasza szőröscica (#44054) üzenetére


#56474624
törölt tag

de ha a legkisebb jelét sem mutatja annak, hogy változtasson a külsején, akkor jó eséllyel búcsúznánk.

Ha már egyszer szereted, működik a kapcsolat, te képes lennél kidobni? Mert nem elég mutatós? Ha van egy működő kapcsolatod, inkább örülj neki, aztán majd lefogy, ha ő akar. Hadd legyen már saját akarata annak a nőnek is. Vagy te egy kutyával szeretnél kapcsolatot?

(#44057) szőröscica válasza #56474624 (#44056) üzenetére


szőröscica
addikt

Az utána következő részt is olvastad? :)

(#44058) #56474624 válasza szőröscica (#44057) üzenetére


#56474624
törölt tag

Persze, de te már erre tervezel, azt látjuk. :) Ne tervezzél ennyire. Ha szimpatikus, ismerkedj meg vele, aztán alakul ahogy alakul, ilyen egyszerű.

(#44059) orbano válasza #56474624 (#44056) üzenetére


orbano
félisten

igen azt szeretne, mivel nincs önbizalma. így egy független szabad nőt el sem tud magamellé képzelni. pontosabban nem "ideális" neki. ellenben egy kiszolgáltatott, "kötödő" nő, akit olyanra nevelhet, hogy tetsszen neki, az tökéletes. meg tudom érteni, nekem is voltak kemény pillanataim az életben.

A vér nem válik VAZZE!™

(#44060) Lirion válasza #56474624 (#44056) üzenetére


Lirion
addikt

A probléma az lenne, hogy a srác úgy szeretné meg csajt, hogy az sportol, odafigyel magára és igyekszik vonzóbb lenni. Ha egy idő után ez a lány már inkább betol egy kínait a napi edzés helyett, akkor nem csak a külseje változik meg, hanem a személyisége is, hiszen ekkor már nem foglalkozna a sporttal és önmagával sem úgy. Ez pedig tudván, hogy a srác mennyit dolgozik magán, teljesen érthető elvárás. Neked is vannak elvárásaid, aminek ha nem felel meg vki, akkor pattintod, nem igaz? Ettől még nem akarsz kutyát magad mellé.

(#44061) Lirion válasza szőröscica (#44028) üzenetére


Lirion
addikt

Tutira bedől majd a projekt, még ha össze is jösztök. A lány még nem élte ki magát, ha pedig dögös maca lesz belőle, rengetegen meg fogják környékezni, amit te a hiányos önbizalmaddal nem fogsz tudni kezelni, sokat féltékenykedsz majd és végül dob a csaj.

(#44062) #56474624 válasza Lirion (#44060) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha már egyszer szeretem (mert arra kár számítani, hogy majd szeretni fogom, ha), akkor nem fogok olyan elvárást támasztani vele szemben, amit tudom, hogy nem szeret csinálni. És most nem kis dolgokról beszélek. Szerintem húzzunk meg egy határt, mert azt neked sem nehéz belátni, hogy nem lehet akármekkora elvárásokkal lenni a párom felé (és jellemzően egy irányú a dolog)
Ez egyszerűen életvitel. Egy merőben más életvitelre átállítani valakit (mondjuk egy bulizós embert otthonülősre), az nálam már igenis a kutya/szolga/droid kategória.

[ Szerkesztve ]

(#44063) macilaci78 válasza szőröscica (#44043) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pajtás! Legyél pedofil! Nem csak a testét változtathatod meg, de még a gondolatait is csírájában tudod formálni! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#44064) runner 125 válasza macilaci78 (#44063) üzenetére


runner 125
nagyúr

:DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#44065) Stalker-2572 válasza macilaci78 (#44063) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ez mekkora :C

All Black...

(#44066) Stalker-2572 válasza macilaci78 (#44063) üzenetére


Stalker-2572
addikt

ez mekkora :C

All Black...

(#44067) orbano válasza macilaci78 (#44063) üzenetére


orbano
félisten

hmm.... lehet egy 14 évessel kéne indítani? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#44068) Ijk válasza orbano (#44067) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem két 16 éves is talomban van;]:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44069) Jojo5 válasza Ijk (#44068) üzenetére


Jojo5
őstag

és ezen most miért nem lepődök meg :F :(

;]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44070) Stalker-2572 válasza Ijk (#44068) üzenetére


Stalker-2572
addikt

de most komolyan.... az ilyenekkel mit lehet kezdeni?! :F Neked még van türelmed játszani velük, hogy megkapd a testüket???? :F :(

All Black...

(#44071) orbano válasza Stalker-2572 (#44070) üzenetére


orbano
félisten

miért előled elszaladtak aztán feladtad? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#44072) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem tom hogy vagytok vele én nem mennék alá egy bizonyos kor alatt.. Mondjuk úgy nálam 3-4 évvel fiatalabb még belefér, de ez a nagyon minimum.. Felfelé meg 40-ig bármennyi :D
Ha kapcsról van szó akkor ± 4 év.

De MILF-ek bármikor ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44073) Ijk válasza Apollyon (#44072) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam nincsenek ilyen erkölcsi határok;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44074) agrarfiatal válasza Stalker-2572 (#44070) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nézd a jó oldalát. Ezek a lányok még legalább őszintén sikítanak.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#44075) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az ember idővel egyre szentimentálisabb lesz az első szakítás volt a legrosszabb (majdnem olyan mint amikor a szüleimet autóbaleset érte és nem tudtam, hogy miképp vannak), a világ darabokra törik szét belűl.
A mostanit megkönnyeztem, pedig nem jellemző rám...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44076) dangerzone válasza dangerzone (#43638) üzenetére


dangerzone
addikt

Na a mai nap szakítottam a csajjal.
Még adtam neki még egy esélyt múltkor magamban, mikor ez a "mégse gyere el a névnapi bulimra dolog volt". Ma meg már nagyon vártam, hogy találkozzunk, azt hittem, mostantól kezdve jobb lesz minden. De mikor találkoztunk, mondta, hogy komolyan szeretne velem beszélgetni, addig ne csináljunk semmit. Beszélgettünk. Mondta, h ő ellaposodottnak érzi ezt a kapcsolatot, meg blabla. Én meg mondtam neki, h ez nem ellaposodott, csak mostanában szarik rám. Megalázott ezzel a névnapi bulival is. Aztán mondtam neki, h én csak akkor vagyok hajlandó folytatni a kapcsolatot, ha a barátai előtt is kiáll értem, és nem leszek rákényszerítve arra, hogy menekülnöm kelljen, ha a barátai is ott vannak. Mondtam, h ezt nem egyik napról a másikra akarom, csak valamit tegyen annak érdekében, hogy lehessünk egy közegben. Nem kell bírniuk, csak viseljenek el. Aztán kérdeztem, hogy hajlandó-e ezt megtenni értem. Ő meg mondta, hogy szeret engem, de most úgy érzi, jó lenne pár nap gondolkodási idő. Én erre megmondtam neki a frankót, hogy igazából kinyaltam a seggét, le se szart, a barátait nem állította le, hogy hajtsanak rá, mindent megtettem ezért a kapcsolatért, és olyat úgysem fog találni mint én, és szakítottam vele, aztán leléptem a fenébe.

Hát ennyi volt.

(#44077) Goose-T válasza dangerzone (#44076) üzenetére


Goose-T
veterán

Ez korrekt volt.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#44078) Apollyon válasza dangerzone (#44076) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jó döntés volt, nem is kellett ezt már tovább húzni. Ezt a határozottságot meg tartsd meg ilyen téren továbbra is, sokat visz előre :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44079) agrarfiatal válasza dangerzone (#44076) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

Végre megemberelted magad, a sarkadra álltál. Jön még a csaj a te utcádba, nem kell aggódnod ez miatt.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#44080) Jarod1 válasza dangerzone (#44076) üzenetére


Jarod1
addikt

life will go on

(#44081) dangerzone


dangerzone
addikt

:R

(#44082) orbano válasza dangerzone (#44076) üzenetére


orbano
félisten

végre egy férfi gerinccel. ritkaság.

A vér nem válik VAZZE!™

(#44083) Ijk válasza dangerzone (#44076) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na, ügyes voltál:)
Viszont ez maradjon is így. Semmiképp ne újítsd meg a kapcsolatot vele, ha ő keres hajtsd el. Te találsz úgyis jobbat, ő pedig talán így tanulja meg a leckét.
A hibáidból pedig vond le a következtetést a jövőre nézve.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44084) Vladi válasza dangerzone (#44076) üzenetére


Vladi
nagyúr

Szerintem lesz még ennek folytatása, a csaj biztos, hogy fog még keresni. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#44085) Apollyon válasza Vladi (#44084) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Inkább ne hitegesd ezzel... Nem jó úgy elkezdeni "kigyógyulni" valakiből hogy még arra kell számítani hogy jönni fog még idegesíteni.

Haverom is idegesített ezzel, hogy áhh, még biztos felkeres. Minek? Inkább ne, hagyjon a pcsába, úgyis csak idegesítene, amúgy is leszarom mi van vele, felőlem ki is lőheti magát a Marsra.

Végiggondolom az én esetemet, SENKIVEL nem beszélek már az exek közül. Minek, már a múlté, egy a sok közül.

Mert onnantól fogva hogy szakítottak semmi közük egymáshoz... Előtte sem volt, utána sem lesz, ennyi.

Most már ha felkeresne, el sem hajtanám, csak simán nem válaszolnék neki. Nem kell, felesleges, minek.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44086) Vladi válasza Apollyon (#44085) üzenetére


Vladi
nagyúr

Várjál, én azt hittem, hogy ezzel fenyegetem. :D
Arra gondoltam, hogy biztos keresi még. Nem hagyja annyiban a dolgot.
A kérdés az, hogy a fórumtárs hogy reagál. Kiborul, vagy hidegen hagyja, vagy mi lesz? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#44087) zoltanz válasza Apollyon (#44085) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"eszarom mi van vele, felőlem ki is lőheti magát a Marsra."

Elég keményen beszélsz, én úgy gondolom, ha mint pár a sorsunk nem jól alakúlt még mind ember tisztelem (legalább is én eddig nem lőttem mellé, vagyok olyan emberismerő).
Sőt egészséget, boldogsággot sikert kívánok nekik. (nem akarok velük találkozni, de örülök ha jókat hallok róluk.)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44088) Lirion válasza Apollyon (#44085) üzenetére


Lirion
addikt

A szavaidból érződik, hogy téged bizony még baromira érdekel a csaj. Egyrészt.
Másrészt esetedben veled szakítottak, tehát téged valóban mi a francért keressen még a csaj, ha ő dobott téged. Viszont dangerzone esetében ő dobta a csajt és nem fordítva, tehát egész más a kettőtök helyzete.

(#44089) Apollyon válasza zoltanz (#44087) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez tudod attól is függ, hogy miért, és hogyan lett vége. Nyilván ha azér lett vége mert pl. el kellett vkinek utazni, vagy mert így látták jól vagy vmi, akkor nem..

De X (nem is olyan rövid) együtt eltöltött idő után amikor az egyik fél a másik bizalmát kihasználja és még paraszt is vele, simán megérdemli hogy utána leszarják, és ilyen helyzetben Te sem kívánnál mindenféle jót neki, nem azt mondom hogy rosszat, én sem akarok senkinek sem rosszat, csak simán nem beszélek többet velük.

Lirion: Igen különbözik az esetünk, de itt mindkét esetben a nő volt a nem együttműködő fél, ebben megegyezünk. De tökmindegy, ki szakított, megvan mindkét esetnek a nyomós indoka, hogy miért lett vége.

Engem meg hidd el, k*rvára nem érdekel, pont azon vagyok hogy elfelejtsem. Az hogy ideges leszek a gondolatától még nem azt jelenti hogy érdekel, hanem még bánt a dolog, ennyi. Eléggé friss még, nem évek óta volt, hanem alig több mint egy hónapja, és még egy hete is jött a hülyeségével.

Most már remélem nem fog, ha fog, akkor is csak egy piros X az ablakára, meg delete, a számát már nem tudom mert kitöröltem, szal rajtam nem múlik :D Haveroknak is megmondtam hogy nem kell beszélni róla, nem kell felhozni, nem kell kérdezni, kész.

Így hogy nem hallani róla, szépen feledésbe vész, az idő megoldja. ;)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44090) Lirion válasza dangerzone (#44076) üzenetére


Lirion
addikt

Remek döntés volt. Most pedig készülj az amcsi útra, mert ezek után azt kihagyni nagyon rossz döntés lenne! :D

(#44091) Ijk válasza Apollyon (#44089) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mindig a nő a hibás:U

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44092) Jojo5 válasza Ijk (#44091) üzenetére


Jojo5
őstag

a női fórumon meg azt írják:" Mindig a férfi a hibás" :) :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#44093) zoltanz válasza Ijk (#44091) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Általában, de gyakorlatban a férfi, legalábbis mi vagyunk az okosabbak (sajnos ennek is csak hátránya van :DDD ) és ezért a hibásak is ha valami nem működik a kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44094) Ijk válasza zoltanz (#44093) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hiába vagyunk okosabbak, ha lustábbak is:U

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44095) Apollyon válasza Ijk (#44091) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem azt mondtam hogy a nő a hibás, hanem hogy ő az aki nem működik együtt, vagyis az esetek nagy részében ő az, aki miatt egyikőjük rosszul érzi magát. ;P

A lustát meg mire érted?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44096) Ijk válasza Apollyon (#44095) üzenetére


Ijk
nagyúr

A férfi ami érdekli azzal képes bármennyit, bármilyen erőfeszítéssel foglalkozni.
A nő viszont azt a feladatot is képes odaadással elvégezni, ami nem különösebben érdekli.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#44097) Kidus válasza zoltanz (#44093) üzenetére


Kidus
őstag

Ezzel a hozzaszolassal mar egybol meg is gyoztel rola, hogy nalam biztosan nem vagy okosabb ;]

Assuming Control

(#44098) zoltanz válasza Kidus (#44097) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Gondolsz amit akarsz, de gyenlőre mi vagyunk a teremtés koronája.(amúgy fene tudja) :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44099) zoltanz válasza zoltanz (#44098) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Fére ne érts, én csak örűlnék ha nem így lenne, le lenne a felelőség a vállunkról. (hitkérdésekről nem akarok vitatkozni, bár én kicsit szkeptikus vagyok)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44100) Lirion


Lirion
addikt

Nem tudom, hogy akartok normális kapcsolatot egy normális, jó csajjal, ha nem vagytok képesek felelősséget vállalni..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.