Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#466) twine válasza bAtt001 (#460) üzenetére


twine
addikt

Sorold melyik appok nem mentek közvetlen 4.4.2 után...mxplayeren kívül...(3 nap alatt jött a frissítése annak is) :U :F

(#459) "Lucifer":
Bár nem a remegve várós brigádba tartozom, de megfordítanám a tükröt, mert megértem őket is:
Miért ne várhatná a Nexus tulaj a frissítést, ha egyszer olyan telefont vett,ami a világon elsőként kapja a verzió frissítéseket? Hiszen te is azt fogod csinálni,,,épp ezt mondtad,,követed a topicot, és (kicsit ferdítve a szavaidon :B ) ha nem tapasztalsz gondokat, fel fogod rakni!
Hiszen mikor az ON topicba betéved egy érdeklődő, aki gondolkodik a vásárláson,,az első érvek között szerepel mindig az up-to-date rendszer,,,
Ráadásul az, hogy neked hibátlanul működik a rendszered, és faján be van lakva, nem jelenti azt hogy mindenkinek ilyen,,,lehet ,hogy nálad nincs olyan probléma, ami a másiknál egy adott alkalmazás miatt előjön,,
Ő pld. miért ne várhatná a frissítést amikor naponta idegeli ki az adott hiba...
Ezek persze csak fikciók,,,csak hát egy ennyire személyre szabható rendszernél furcsának találom a kijelentést:
"Nálam nincs hiba,,másnál sem lehet"...tudom tudom nem így hangzott el ;) :R
Mint ahogy ez sem b@szogatás, csak beszélgetés ;) :R

Szerk:
Na látom, mire ezt begépeltem már meg is dumáltátok :DDD :B :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.