Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Akosman válasza lacuska74 (#3950) üzenetére


Akosman
aktív tag

Nem! 😊 Nálam is 1tv-n megy 4K ba,meg 1tv-n HD felbontásba. 😊

[ Szerkesztve ]

(#3952) <Adamsky> válasza lacuska74 (#3950) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Csak ez a három csomag van. Vagyis, a válasz: sajnos nem.
A bekeretezett szöveg egyébként szvsz. hibás. Egyrészt az alapján, amit Gulyopapa írt (nem próbáltam), a "teljes műsor és filmkínálat" kijelentés kicsit sántít (ugye, elvileg kapcsolgatni kell a nyelvek között, és aki ezt nem tudja, csak néz bután). Másfelől az "annyi eszközön Netflixezhetsz egyszerre, amennyin akarsz" sem állja meg a helyét ... szerintem.

(#3953) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok,

Samsung tvmre szeretnek netflixet venni.

Van ra mod hogy vpnt rakjak a smart tvre? Eszem agaban nincs magyarul nezni sorozatokat/filmeket. Vagy van ra vmi trukk h amerikai legyen?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#3954) #53667584 válasza Vismajor01 (#3953) üzenetére


#53667584
törölt tag

Magyarországról is eléred az angol tartalmat.

(#3955) Vismajor01 válasza #53667584 (#3954) üzenetére


Vismajor01
addikt

Az osszefoglaloban az van, hogy Magyarországról csak limitalt a tartalom. Vagy csak az limitalt hany van szinkronizálva/magyar felirat? Mer az mindegy, nem erdekes.

Netflix ip cimet regisztral? 4 eszkozt lehet regisztralni, de ha gepre regisztralom es Chromecastel kirakom a tvre akkor csak a gepet szamolja ugye?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#3956) Adama123 válasza Vismajor01 (#3953) üzenetére


Adama123
tag

Minden tartalom elérhető eredeti nyelven, de ha a felület nyelve magyarra van állítva, akkor csak a magyar specifikációval rendelkező tartalmakat látod. Ha átállítod angolra, mindent látsz.

(#3957) Gijon válasza Vismajor01 (#3955) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem 4 eszközt lehet regisztrálni, hanem 4 eszközt lehet egyidőben használni. Majd minden országban, régióban eltérő a tartalom. Ha magyar nyelvre állítod, akkor kevesebb lesz a látható tartalom, ilyenkor csak a magyar szinkron és feliratot kapott filmeket, sorozatokat látod, de bármikor visszaállíthatod angolra a nyelvet ha az összes elérhető tartalom érdekel, ami elérhető "nálunk", vagy akár profilt is válthatsz, pl. egyik angol, másik magyar.

(#3958) Gsx-rr válasza Vismajor01 (#3953) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pure
Express Vpn elvileg van Samsungra

(#3959) #85713152 válasza Gsx-rr (#3958) üzenetére


#85713152
törölt tag

De nem kell, anélkül is megy angolul.

(#3960) madagaszkar


madagaszkar
tag

Sziasztok!
Pár hónapja igénybe vettem a Netflix ingyenes próbahónapját, majd a vége előtt lemondtam.
Most meg szeretném újítani, de nem a korábbi legnagyobb csomaggal hanem a középsővel.
Az lenne a kérdésem, hogy megújításkor lehet a díjcsomagok között választani, vagy automatikusan a korábbival hosszabbít választási lehetőség nélkül? Gondolom ilyenkor csak utólag tudok változtatni.

(#3961) csabi63 válasza #85713152 (#3959) üzenetére


csabi63
senior tag

A kérdés nem arról szólt, hogy angol nyelvet akar. Az mindenkinek adott, ha nem állítja át magyarra. A kérdés az volt, hogy tudja elérni az amerikai tartalmat. Konkrétan Samu tévén.

A válasz, smart DNS-sel. Vagy VPN routerrel.

(#3962) icemad válasza madagaszkar (#3960) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Nekem van élő előfizetésem, tudok váltani a csomagok között. A te esetedben lehet, hogy az első hónapra még a nagyobb csomagot vonja le. Azt nem lehet megoldani, hogy teljesen új profilt regisztrálsz?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3963) #85713152 válasza csabi63 (#3961) üzenetére


#85713152
törölt tag

Új Netflix felhasználó vagyok még, így nem látom át teljesen a témát. Szóval ha angolra van állítva a nyelv, azaz az egész felület nem magyar, akkor nem látok olyan tartalmakat, ami Amerikában elérhető, mert helyileg nem ott vagyok? Melyek lehetnek ezek, mit nem látok most? Pár konkrét példát írj légyszi. Nálam angol a felület, én is kifejezetten kerülöm a magyarítást.
Eszem agaban nincs magyarul nezni sorozatokat/filmeket. Vagy van ra vmi trukk h amerikai legyen?
Az első mondatot figyelembe véve a kérdést többféleképpen lehet értelmezni. Amerikai tartalom? Vagy angol nyelv?

[ Szerkesztve ]

(#3964) BornToBePuli válasza icemad (#3962) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Azt vonja, amelyiket beállítja.

Read only felhasználó

(#3965) icemad válasza BornToBePuli (#3964) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez világos. De ezt belehet állítani hosszabításnál is? Próbahónap után?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3966) BornToBePuli válasza icemad (#3965) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Miért ne lehetne?

Read only felhasználó

(#3967) csabi63 válasza #85713152 (#3963) üzenetére


csabi63
senior tag

Néhány példa, ami itt nincs, és benne van az amerikaiban:

NCIS
Blue bloods
Person of interest
Longmire
The night shift
Grey's anathomy
Royal pains
Madam secretary...

...meg egy rakat egyéb, kb. 700 anyaggal több van az amerikaiban. VPN-nel nézhetők, anélkül nem. Nem meglepő, nem vagyunk USA régió, és a nyelvállítástól sem leszünk.

A régió átverő trükk rég nem trükk. Egy droidos box-ra VPN-t telepítesz, és HDMI-vel rátolod a tévére. Vagy veszel egy VPN routert. Esetleg előfizetsz egy Smart DNS szolgáltatóhoz. Mind működik, de egyik sincs ingyen.

(#3968) icemad válasza csabi63 (#3967) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy tudom, hogy ehhez amerikai előfizetés is kell. De javítsatok ki...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3969) zseko válasza icemad (#3968) üzenetére


zseko
veterán

Nem kell. Simán ment vpn-el, mikor egyszer kipróbáltam egy hét napos ingyenes használatot, mert érdekelt a S.H.I.E.L.D. ügynökei, az meg ugye nálunk nincs. Igaz ez kb. legalább másfél évvel ezelőtt lehetett, szóval azóta változhatott is, de akkor ment.

HR24.hu

(#3970) csabi63 válasza icemad (#3968) üzenetére


csabi63
senior tag

Kétlem. Indiai Netflix-em van, ismerősnek török, az is ugyanúgy viselkedik. A tartalom helyi (magyar), USA VPN-nel pedig amerikai lesz. Meglepne, ha pont a magyarral ne lehetne nézni az amerikait.

(#3971) janos666 válasza csabi63 (#3970) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs valami olyasmi, hogy X ideig "roaming"-olhatsz (~nyaralhatsz) külföldi előfizetéssel?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3972) <Adamsky> válasza csabi63 (#3970) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Indiai Netflix-em van, ismerősnek török... "
Oh, wait! Miért is jó ez? :U
Egyébként érdekes ez a Netflix. Ha jól értem, lehet a nyelvi beállítással és az IP-vel (VPN) is "játszani", és akkor beállítástól függően teljesen más tartalmak jelenhetnek meg. Hmm...

(#3973) Gsx-rr válasza csabi63 (#3970) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azert ez mindenhol eltero. Nem veletlenul van az mikor itt is olvashatjuk a Nemet, vagy egyebb regisztracioval nem latjak a Magyar tartalmakat

(#3974) #48613632


#48613632
törölt tag

UK előfizetést ketten otthon nézik, hárman meg idekint. Akiki otthon nézik, azoknak a magyar listát adja, akik itt kint, az UK-ban, azoknakj meg az UK listát. Mindkettőben van magyar nyelv, szinkron, és felirat, és persze van ami csak eredeti nyelven van.

(#3975) csabi63 válasza janos666 (#3971) üzenetére


csabi63
senior tag

Közel 2 évig amerikában előfizett Netflix-et néztem Magyarországon, szóval mondd meg te, van-e időkorlát. Az egyébként sem jellemző kontinentális, vagy globális szolgáltatásoknál. Az országosak korlátoznak, pl. az angol Sky-t csak 37 napig lehet nézni külföldön. Benne van a szerződésben, és a FAQ-ban is, Netflix-nél semmi ilyen nincs.

#3973 Gsx-rr
Ha valaki Németországban fizet elő, német bankkártyával, akkor miért is látná a magyart? Az a Netflix szemében egy német ember, semmi köze Magyarországhoz. Ha viszont Németországban fizet elő (vagy bárhol), de magyar bankkártyával, látni fogja a magyart. A teljeset, vagy csak egy részét, ezt nem tudom. Kint melózók biztos tudják.

(#3976) #48613632 válasza csabi63 (#3975) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem, a bankkártyának ehhez semmi köze. Az a lényeg, hogy melyik országban nézed, és a lokális tartalmat fogod látni. Ez előfizetéstől független.
Ha zambiai előfizetésed van, és épp németországban jársz, akkor a német netflix tartalmát fogod látni.
Ha ekkor beállítod a magyar nyelvet, akkor a tartalom (elvileg) nem változik, csak megjelennek a magyar nyelvű feliratok, szinkronok, a német tartalom alatt, ahol persze van ilyen.
Esetleg, néhány olyan film még belekerülhet, ami magyar nyelvű, és nincs régiókorlátozva.

[ Szerkesztve ]

(#3977) Gsx-rr válasza #48613632 (#3976) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem független az előfizetéstől! pont attól függ. Kicsit visszaolvasol is írják nem látják a Magyar tartalmakat.

(#3978) azbest


azbest
félisten

Valószínűleg eu-n belül valamennyi idő elteltével a tartózkodási hely szerintire vált. De rövidtávon lehet, hogy a fiókjához rendelt európai ország tartalmát látja, mivel nem olyan régóta él egy erre vonatkozó eu szabály.

Eu-n kívülre pedig valószínűleg azonnal az ottani régió tartalmára vált, mert eun kívül nem eu törvények vannak.

De ezt gyorsan ki lehet próbálni. Ha valaki vpn-ezik, akkor lehet mondjuk németre váltva nem változik a kínálat azonnal, de usára váltva meg igen. Mármint európai előfizetéssel.

[ Szerkesztve ]

(#3979) Citroware


Citroware
addikt

Sziasztok! Premium előfizetésem van, ami a legnagyobb részletességet engedi meg, és ennek ellenére jól láthatóan rosszabb a képminőség, mint olyan más forrásokból, ahonnan eddig néztem a filmeket (egyik sem streamelős szolgáltatás volt). A beállításoknál pedig a legjobb minőségre mentem rá. Minden filmnél ez a helyzet. A Netflix ezt tudja, vagy nálam van a gond?

[ Szerkesztve ]

(#3980) Akosman válasza Citroware (#3979) üzenetére


Akosman
aktív tag

Nincs olyan minősége mint egy 4k bluray lemeznek,de nálam teljesen rendbe van a minősége. Megvagyunk elégedve a Netflixel minőségileg is,és tartalmilag is.

(#3981) azbest válasza Citroware (#3979) üzenetére


azbest
félisten

az oké, hogy legjobbra fizettél elő, de mivel nézed? Mert az sem mindegy.
Ha böngészőből, akkor csak ms böngészőkből enged fullhd-t, a 4k-nak meg még külön követelménye van. A chrome és firefox csak 720p-t visz a másolásvédelem miatt.

Telefonon, csak kivételezett készülékekkel van fhd, L1 drm-mel és netflix certtel, akkor van csak jobb minőség. A letgtöbb telefonon, pláne, ha l3-as a drm, akkor kb 540p a max minőség.

Ha chromecasttal, okosétével, androidtv -vel nézed, akkor ott is a jobb minőség jöhet, akár 4k is, ha arra alkalmas az eszközöd.

[ Szerkesztve ]

(#3982) _drk


_drk
őstag

Mennyire igaz, hogy a Netflix rá áll arra, hogy ne lehessen megosztani a Netflix-es belépést? Ip-re szűr vagy valami hasonló.
Most a telefon miatt már gyanús...
Csak mivel keveslik a pénzt, meg sokan tuti így nyomják simán lehet valóság alapja.

(#3984) Gsx-rr válasza #20749568 (#3983) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez nem Spotify itt nem kell megadni a cimet a tobbi felhasznalonak

Es ,hogy fognak szurni? Sokan egyedul is tobb helyen nezik.
En pl otthon a nyaraloban stb. Ezt lekorlatozzak egy helyre? Baromsag

[ Szerkesztve ]

(#3985) erahurka válasza #20749568 (#3983) üzenetére


erahurka
félisten

És ha valaki mobilneten nézné? Vagy ha családtag csak nem együtt élnek?

(#3986) Tuomas válasza Gsx-rr (#3984) üzenetére


Tuomas
addikt

Pedig volt ilyen cikk, hogy ez várható, a részleteket még nem tudni, hogyan oldják meg.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#3987) _drk válasza Tuomas (#3986) üzenetére


_drk
őstag

Ezért kérdezem pont. Most adnám meg tesómnak az elérést, mert vettek új smart tv-t amivel már faszán lehetne használni és érdekelné is. De ügye más címen van, más IP.
De ha letiltanak akkor ette a fene az egészet.

(#3989) Tuomas válasza _drk (#3987) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez még csak terv, semmi konkrét, úgyhogy addig mehet nyugodtan, aztán úgyis meglátjuk mi lesz belőle.

We were here

(#3990) Luissimo válasza #20749568 (#3983) üzenetére


Luissimo
veterán

Ha igen, akkor biztosan elveszitenének nemkevés előfizetőt, aki dacbol átmegy másik stremerhez, ahol ezt lehet.
Érdekes szüklátokörűség lenne

(#3991) Jofi81


Jofi81
őstag

Volt már valakinek hasonló problémája? A Revolut (PayPalon keresztül) visszautasította a fizetést, mert gyanús volt nekik a tranzakció, ezért nem tudták tőlem levonni a pénzt. Ezzel még nem is lenne olyan nagy gond, de most meg sehogyan sem tudok nekik fizetni, mindig hibát kapok. Próbáltam PayPalt és 3 különböző bankkártyát is, de a hiba nálunk van. Beszéltem az ügyfélszolgálatossal, aki azt mondta, hogy várnom kell 9 órát, mielőtt újra megpróbálom. Kétlem ,hogy ez megoldaná a problémát, mert az esti és a reggeli próbálkozás között is eltelt ennyi, de szerinte rendben lesz (legalábbis nem tudott mást mondani, ahogy azt sem tudja, hogy elsőre miért nem működött). Mivel nagyon megbecsült ügyfél vagyok (haha), ezért 7 napra kitolta még az előfizetést, addig van időm rendezni a számlát. Remélem sikerül, este próbálkozom, ha nem megy, akkor újra ügyfélszolgálat.

(#3992) Adama123 válasza Jofi81 (#3991) üzenetére


Adama123
tag

Nem is ugyanez volt, 24 órát kell várni, utána tudsz fizetni

(#3993) Gijon válasza _drk (#3987) üzenetére


Gijon
senior tag

Szerintem inkább az időzónákra fognak utazni.., már 2X változtattam jelszót, mert beugrottam a címeknek, amiket megadott használati helyként. Volt Budapes, Nyíregyháza, Debrecen, Győr-Moson-Sopron, csak a saját címem nem. :) Viszont új készülékek nem lettek regisztrálva, szóval elég érdekes lenne, ha letiltanának, mert családon belül használjuk egy háztartásban.

(#3994) kmarci25 válasza Gijon (#3993) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ez furcsa, nekem megye szinten eddig mindig a pontos helyet írta, külföldön is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3995) rothfb


rothfb
veterán

Biztos, hogy nem ip alapján fognak tiltani, vagy korlátozni. Elég csak azt mondanom, hogy nálam pl pár naponta változtatja a Digi az ip címet. Szóval baromság lenne ip alapján szűrniük. Ha mégis így lesz, amit kétlek, akkor nem lesz Netflix előfizetésem.

(#3996) Gijon válasza kmarci25 (#3994) üzenetére


Gijon
senior tag

Diginek elég érdekes az IP-cím leosztása. Most rákerestem a Stick-en használt Nyíregyháza (HU) - 188.143.62...IP-címre, amit a "legutóbb használt eszközök és helyszínek a fiókomban" találtam, már Budapesten van a net szerint. :) A mobilnetet pedig Debrecenbe írja. A számítógépet azt helyesen látja. A dátumok, idők stimmelnek, szóval nem hiszem, hogy lenyúlta vona valaki a profilomat. Új eszköz belépéséről meg kapok email értesítést.

(#3997) madagaszkar


madagaszkar
tag

Sziasztok!
Belépés nélkül megtudom nézni valahogy a szinkronos és feliratos filmek listáját?
Jó lenne fizetés előtt látni a felhozatalt. A próba hónapon már túl vagyok a nyár eleje óta.
Köszönöm előre is.

(#3998) Tutu7030 válasza Jofi81 (#3991) üzenetére


Tutu7030
veterán

Reggel óta nálam is ez van. Sem bankkártyákkal, sem paypal-on keresztül nem tudom a számlát rendezni.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3999) madagaszkar válasza Tutu7030 (#3998) üzenetére


madagaszkar
tag

Ugyan ez van nálam is. Most próbáltam hosszabbítani, de sem a PayPales , sem a bankkártyás fizetés nem működött.

(#4000) Tuomas


Tuomas
addikt

Nálam gond nélkül levonta paypalon keresztül, ma reggel.

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.