Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Tuomas válasza chaosmonger (#3749) üzenetére


Tuomas
addikt

Veled is egyetértek, bizonyos mértékben.
Legyen szó itt is a sorozatokról, sőt, én örülök annak, hogy mindig jön egy hírvivő, aki terjeszti az igét, mihez került fel magyar felirat, vagy milyen újdonságok vannak. Ez szerintem marha hasznos itt, és kell is ide!
De a te hasonlatodat továbbfűzve, a ps4 topikban, ha egy játékról már túlzóan sok diskurzus zajlik, elirányítják az embereket a játém topikjába.

We were here

(#3753) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg meg tudná nekem nézni, hogy a "Star Trek: Discovery" rendelkezik-e magyar szinkronnal? Valahol olvastam, hogy igen, de az összefoglalóban lévő linken található keresőben (unogs) csak feliratosan találom.

Előre is köszönöm! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3754) Octi válasza Crvsh3R (#3753) üzenetére


Octi
aktív tag

Van magyar szinkron ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#3755) azbest válasza Crvsh3R (#3753) üzenetére


azbest
félisten

az első évadhoz van felirat, nincs szinkron netflixen magyar régiós fiókból

[ Szerkesztve ]

(#3756) rothfb válasza Octi (#3754) üzenetére


rothfb
veterán

Van? Hol?

(#3757) Crvsh3R válasza rothfb (#3756) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Az engem is érdekelne, mert most kapásból az ő válaszára elindítottam a trial-t, de sehol sem látom a magyar szinkront.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#3758) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Azt szeretném kérdezni, hogy létezik olyan, hogy a netflixet offline nézem? Például repülőút alatt? Ha letöltöm, akkor azt tudom offline használni?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3759) kmarci25 válasza Sickboy25 (#3758) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Letöltheted, igen. A film/epizód információi alatt van egy nyilacska, ott tudod letölteni, amit később, offline megnézhetsz.

Octi: nincs szinkron, még virágbolti verzióhoz sem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3760) azbest válasza Sickboy25 (#3758) üzenetére


azbest
félisten

Mobilon, tableten lehet elérni. Valamennyi idő után lejár az érvényessége offline, talán legalább 2 nap az offline működés, de lehet tartalomtól függ mennyit engedtek. De nem tovább, mint ahogy netflixen elérhető.

Utazás közben, ha más ország kínálatát látod az ottani internettel és offline-ra letöltöd, akkor másik ország netjével nem engedi lejátszani, ha ott az nem érhető el. De offline módban lehet akkor is befejezhető.

(#3761) Sickboy25 válasza azbest (#3760) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#3762) sztanozs válasza azbest (#3760) üzenetére


sztanozs
veterán

Viszont nem minden tartalomnál érhető el az Offline nézés (bár lehet, hogy ez már változott tavaly óta).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3763) idioty válasza azbest (#3760) üzenetére


idioty
tag

Köszi, ez hasznos. :C Jártam úgy régebben, hogy egy másik országban elérhető volt az egyik kedvenc sorozatom következő évada, de nálunk nem. Ott elkezdtem nézni és csalódott voltam, hogy fél évet kellett itthon várni rá. Bár akkor még asszem nem volt offline nézhető a tartalmak.

vót de egyelőre nincs

(#3764) kispistax


kispistax
tag

Hali! Olvasgattam az összefoglalót és a hozzászólások egy részét is, mégsem tudom biztosan a következőt: A közepes csomaggal két képernyőn lehet filmezni, de ha csinálok négy profilt akkor a négy profil közül egy időben egyszerre csak kettő filmezhet?

(#3766) hadam98


hadam98
senior tag

Kint van Az Ír magyar szinkronos előzetese.

(#3767) Octi válasza rothfb (#3756) üzenetére


Octi
aktív tag

Sehol. Bocsi, benéztem. Ezt a mobil felületet még szoknom kell :O

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#3768) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Nyáron elhasználtam az ingyenes 1 hónapot.
Most újra akarom majd használni és a 4k-s csomagra fizetnék elő.
Ha én Ausztriában fogom használni, akkor a magyar feliratot ugyanúgy el fogom érni mint Magyarországon?
Elég csak magyarra állítani a nyelvet?
Vagy mindenképp VPN fog kelleni hozzá?
win10-es gépen fogom nagyrészt használni.

Üdv Gyuri :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3769) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Jelenleg elég a nyelvet állítani, de akkor csak a magyarországi tartalmakat fogod elérni.

----------

Valaki találkozott már olyannal, hogy csúszik a felirat? Elég idegesítő...

(#3770) Gsx-rr válasza gyuromoj (#3768) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Attól függ!

Ha abban a régióban is elérhető a tartalom akkor fogod látni ,de egyáltalán nem biztos,hogy lesz Magyar felirat vagy szinkron.
Nálam Pl a Blacklist új részei nem elérhetőek. Van olyan ami elérhető ,de nincs Magyar felirat.

Vpn-ből én még nem találtam olyat ami működne. Tavaly a Csib jó volt

Te tudsz másikat?

(#3771) csabi63 válasza Gsx-rr (#3770) üzenetére


csabi63
senior tag

VPN Unlimited működik, mindig is működött. Stacksocial-on a Lifetime most 75 USD. Én még 50-ért vettem vagy 5-6 éve, de a 75 is jó ár. Tekintve, hogy havi előfizetéssel évente kerülne 60 dollárba.

Weboldalon pedig reg. után ki is lehet próbálni, van 7 nap free trial.

[ Szerkesztve ]

(#3772) Gsx-rr válasza csabi63 (#3771) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Köszi! :)
Nekem olyan kell ami felmegy Amazon Stick-re ,úgy látom ez elérhető.
Elvileg megy a CyberGhost is csak ott nincs próba.

Csib re előfizettem ,tavaly jó volt idén válaszra se méltatnak

LifeTime-nál én most 199-et látok

[ Szerkesztve ]

(#3773) gyuromoj válasza Gsx-rr (#3770) üzenetére


gyuromoj
veterán

Csak érdeklődők, mert vasárnap megyek ki csak.
De az itthoniak rendesen bírják használni majd ugye?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3774) Gsx-rr válasza gyuromoj (#3773) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem otthon használják 1 külön felhasználó alatt ,tökéletesen működik

(#3775) gyuromoj válasza Gsx-rr (#3774) üzenetére


gyuromoj
veterán

Zsír, akkor én majd megoldom valahogy. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3776) csabi63 válasza Gsx-rr (#3772) üzenetére


csabi63
senior tag

Itt nézd: [link]

Én meg benéztem, mert az 5 eszközre szóló elfogyott. És az egyébként csak 40 dodó lenne.

A 75 USD-st 10 eszközre is fel lehet tenni.

(#3777) Tuomas


Tuomas
addikt

(#3778) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nézte már valaki a The End of the F***ing World-öt HDR-ben?
A Windows-os és a TV saját Netflix app-jával is ott van rendre a HDR, illetve DolbyVison logó, de mindkettőn SDR-ban indul el az első rész (és nem a legszebb a fényelése, pl. világos szürke minden sötét folt, amiben várnék legalább pár fekete pixelt).
A borítócímkék hibásak, vagy valahol az egyetlen elérhető évad közepétől lesznek HDR-es részek? Vagy van olyan, hogy átmenetileg nem elérhető az a formátum a szerverről, és azért dob át SDR-ra?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3779) hadam98 válasza janos666 (#3778) üzenetére


hadam98
senior tag

Az első rész nem HDR-es nekem se valószínű a többi se az.

(#3780) vg


vg
addikt

Kipróbáltam expressvpn, tökéletesen megy netflix vele. thecw-ről is simán jönnek az ingyenes sorozatok, pl supernatural. Jó cucc, megéri havi 7 euró.

(#3781) Gsx-rr válasza vg (#3780) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja csak az kulfoldrol Magyar szerveren nem mukodik. Egybol eszreveszi a Netflix

Van aki kulso eszkozon hasznalja a Netflixet? En Amazon Fire stick-en,de mivel most nincs Vpn, gondoltam folosleges jo lesz a tv sajatja.
Sokkal rosszabb minosegu a kep, ezen meglepodtem

[ Szerkesztve ]

(#3782) vg válasza Gsx-rr (#3781) üzenetére


vg
addikt

Mit vesz észre ha l2tp alatt használod? Erre kíváncsi lennék, kérlek mesélj.

(#3783) Gsx-rr válasza vg (#3782) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kiirja, hogy proxy-t, vagy unblockert hasznalsz es.

Masnal is eltunt a Disenchantment?

(#3784) Akosman válasza hadam98 (#3766) üzenetére


Akosman
aktív tag

Tudsz linket küldeni,én nem találtam.

(#3785) Akosman válasza Akosman (#3784) üzenetére


Akosman
aktív tag

Megvan

(#3786) vg válasza Gsx-rr (#3783) üzenetére


vg
addikt

Nem írja ki. Jelenleg is elérem az összes usa tartalmat, van magyar szerver is. Sőt, ha mellé még nextdns.io oldalt is használod, akkor reklámblokkolót is el lehet felejteni.

[ Szerkesztve ]

(#3787) Gsx-rr válasza vg (#3786) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kulfoldrol probalod?

Nem tudok sok opciot hasznalni mivel tvn akarom nezni es Amazon Fire sticket hasznalok

[ Szerkesztve ]

(#3788) vg válasza Gsx-rr (#3787) üzenetére


vg
addikt

Nem tudom mit értesz külföldről használod dolgot. Ha mondjuk Amerikából belépsz a magyar szerverre, akkor a magyar netflix tartalom fog látszódni. Router beállítást használok l2tp-vel, így a routerre wifin, kábelen kapcsolódó minden eszközön jön az usa netflix, vagy ha akarom, bármelyik országé.

(#3789) Malachi


Malachi
addikt

Helló,

szokatlan problémánk van. Norvégiában vagyunk már egy ideje, és ahogy számítottunk rá, a norvég tartalmakat láttuk mindig. Felirat, hang, saját sorozatok. Most viszont valamiért eltűntek a helyi tartalmak, de a magyar felirat, szinkron feltűnt a választhatók között. Nem tudom fontos-e, de pár hete voltunk Magyarországon, laptoppal, telefonnal. Ja és az előfizetést még Magyarországon kötöttem, de mint mondtam (meg, ahogy elvileg mindig is működött) a svédeknél a svéd, a norvégoknál a norvég Netflix jött be, szóval nem is foglalkoztunk vele. Lehet, hogy már nem IP alapján azonosít? De akkor hogyan?

Az IP tuti helyi, ellenőriztük, de VPN-t is kapcsolgattam és valahogy mindig a magyar Netflix jön be. Értetlenül állunk a dolog előtt. Tipp, ötlet? Köszönet!

(#3790) Gsx-rr válasza vg (#3788) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kiprobaltad vagy csak ugy mondod? Mert en igen. Az Usa tartalmat latom es megy is, Magyar szerverre csatlakozva bejon a Magyar tartalom de mar nem indul el.

Van is erro egy cikk,hogy kulfoldrol Magyar Vpn-ek. Ott sem irjak ,hogy ez a Vpn mukodne Netflix alatt.

(#3791) spiky03


spiky03
veterán

Tudtok valami idealis beallitas Xbox One Sre, hogy hogy erdemes beallitani?
Mert a tv infoja szerint 60hzen jatsza le a filmeket/sorozatokat es nem 24Hz-en mint pl ha mediaplayeren nezek filmet.
Ezen lehet valahogy valtoztatni? Vagy itt igy mennek csak?

Koszonom! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#3792) hadam98 válasza spiky03 (#3791) üzenetére


hadam98
senior tag

Minek kéne levenni a kép frissítést?

(#3793) wwhy


wwhy
veterán

Olvasgatom a hozzászólásokat, és úgy látom, sokan néznénk külföldről a magyar tartalmakat. Jómagam Bukarestben dolgozom, és nagyon fura, hogy sok film bejön magyar címmel, magyar rövid leírással, aztán sem felirat, sem hang nincs hozzá magyarul.

Ami még furcsább, hogy vannak olyan filmek, amiknek van magyar felirata és/vagy hangja, ha románra teszem a nyelvet (pl. Geralds game), de ha magyarra, akkor nem hoz sem magyar feliratot/hangot :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3794) janos666 válasza hadam98 (#3792) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A 24fps film általában csak akkor nem akadozik, ha 24Hz-et kap a TV HDMI-n, egyébként 2:3 arányban "receg" a mozgás (néhány TV képes felismerni és visszaalakítani, de alapvetően azok is interlateced 60Hz-ből, nem progressive-ből tudnak invert-telecine módot és nem bíznék benne, ha nem muszáj).
Hasonló igaz az EU-ban készült tv sorozatokra, azoknál 25Hz-et kell a TV-re küldeni (vagy 50-et, 100-at, stb) Neflix esetén is (pl. The End of the F***ing World).
De vannak 30fps videók is (pl. a videójáték felvételekből készült Red vs. Blue, vagy néhány digitális kamrával felvett amerikai tvsorozat).
Sőt, vannak HFR tesztanyagjaik, ami >=48fps ("rendes" ilyen tartalom szerintem még nincs, csak demó, és az többnyire 60fps, még nem 120).
Ezt jobb esetben automatikusan kezeli a TV a saját Netflix app-jával (de nem minden TV képes rá, még ma is vannak "buta" kijelzőpanelek, amik fix frekin járnak, vagy csak sz@r rá a processzor/firmware, hogy kapcsolgasson), vagy a külső lejátszó, Windows PC-n viszont kézzel kell (vannak lejátszó programok, amik kapcsolgatják a Windows-t, de a Netflix app az nincs köztük).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3795) Malachi válasza Malachi (#3789) üzenetére


Malachi
addikt

erre semmi ötlet? ahogy látom, többeknek gondja van a régiókkal, történt valami esetleg a Netflixnél háttérben, amiről nem tájékoztattak? érthetetlen, hogy miért a magyar Netflixet látjuk egy másik országban.

(#3796) zseko válasza Malachi (#3795) üzenetére


zseko
veterán

Én ugyan most csak ötletelek, de valószínűleg lehet köze hozzá, hogy Magyarországi az előfizetés. Itthon van valaki által használva?
Másik, hogy át lett-e állítva magyar nyelvűre a felület? Ez gyakorlatilag mindenkinél megszüntette a külföldi tartalmakat, csak a magyar tartalom látható.

HR24.hu

(#3797) Malachi válasza zseko (#3796) üzenetére


Malachi
addikt

Soha nem használtuk magyaron, és kb. két héttel ezelőttig amelyik országba mentünk, az ottani, helyi Netflixet adta, a magyart csak Magyarországon, és a VPN is működött, ha USA-ra állítottam, az jött be, ha angolra akkor az, stb, stb. Most bármit csinálunk, csak a magyar jön be, ami azért furcsa nagyon, mert ugye külföldön élünk, és az itteni, norvég IP-t láthatja kizárólag most. Tényleg nem értem, de akkor másnak ezek szerint nincs ilyen gondja, szóval még titokzatosabb számomra az egész.

[ Szerkesztve ]

(#3798) Maxxy10 válasza Malachi (#3797) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha a webes felületen keresztül bejelentkezel ott milyen nyelvre van állítva?
Jelenleg nálam úgy néz ki, hogy csak akkor érem el a magyar tartalmat ha ott állítom a nyelvet.

(#3799) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Film (nem)ajánló!
Ha nem akarsz az életedből bő másfél órát elcseszni, még véletlenül se nyomj a play gombra a WOUNDS című "izénél". [link]
Én, amolyan morbid kíváncsiságból végigszenvedtem, kb 4 óra alatt, de lehet volt 5 is, annyiszor leállítottam, meg mást csináltam közben, de hogy a Netflix-re egy ekkora bűnsz@r "alkotás" felkerüljön manapság, az (már) elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#3800) zseko válasza Malachi (#3797) üzenetére


zseko
veterán

Sok ötletem nekem nincs, mert én itthonról használom. Tavaly próbáltam vpn-el az usa tartalmakat, mert nálunk nincs például Agents of Shield, az akkor működött. Viszont amikor kimentem Angliába egy hétre, ahol ugye fix, hogy angol ip-t kap a Virgintől, mégse jöttek az angol tartalmak :F

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.