Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Vinczuska


Vinczuska
csendes tag

Sziasztok!
Van egy lg UF850 -es tévém, kihangosítva nézem a netflixet de csak DD 2.0 jön elő.
Lehet e valahogy előcsalogatni a DD 5.1 et?
Thomson dpl570h erősítőm van és optikai kábellel van összekötve!

[ Szerkesztve ]

(#4452) #54715584 válasza Vinczuska (#4451) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hangbeállításoknál valószínűleg kell lennie olyan opciónak, hogy optikán nyomod ki a hangot.

(#4453) Vinczuska


Vinczuska
csendes tag

Igen és arra van beállítva. DD 2.0 jön csak.

(#4454) #54715584 válasza Vinczuska (#4453) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam Samsungon még menet közben is lehet állítani, hogy milyen formátumot nyomjon ki (PCM / Stereo / DD) vagy még esetleg Netflix hang és feliratnál nézd meg mi van beállítva.

(#4455) ssgt1981 válasza #54715584 (#4454) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Az Androidos appon szinte semmit nem tudok elindítani, mert az alábbi hibaüzenetet kapom:

Szerintetek mi lehet a probléma?

(#4456) icemad válasza ssgt1981 (#4455) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ez akkor jött elő, amikor pár sorozatrészt letöltöttem. Ha ezeket töröltem, akkor elmúlt ez a hiba is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4457) ssgt1981 válasza icemad (#4456) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi szépen a választ! Semmi sincs le töltve jelenleg.

(#4458) ssgt1981 válasza ssgt1981 (#4457) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Újratelepités megoldotta à problémát

(#4459) icemad válasza ssgt1981 (#4458) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez érdekes. Lehet, hogy először nekem is ezt kellett volna csinálni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#4460) Vinczuska válasza ssgt1981 (#4455) üzenetére


Vinczuska
csendes tag

Nekem csak a nyelveket írja azt, hogy milyen formátumban van végképp nem.

(#4461) hadam98


hadam98
senior tag

Kezeket a magasba, 2020 Április 3. jön a Netflixre a Money Heist (A Nagy pénzrablás) negyedik évada!

Bejelentő videó: [link]
https://www.youtube.com/watch?v=fQTnZCgnjs4

[ Szerkesztve ]

(#4462) Gsx-rr válasza hadam98 (#4461) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azert annyira mar nem volt jo,hogy ennyire oruljunk neki. :)

Unalmas volt mar kicsit mellette meg akkora kamu,hogy mar faj

(#4463) Di Natale válasza hadam98 (#4461) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Majd akkor szólj, ha elérhető lesz a House M.D. ;)

(#4464) Sickboy25 válasza Gsx-rr (#4462) üzenetére


Sickboy25
addikt

Én is így látom sajnos. Első kettő évad jó volt, a 3. az már elég furára sikerült...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4465) azbest válasza hadam98 (#4461) üzenetére


azbest
félisten

Sőt, 5ödik évad megrendeléséről is írnak [link] .

A második történet (3. széria) kapcsán lehet, hogy a jelenkori események adták az ihletet. A hírek szerint arrafelé akkora botránysorozat volt az utóbbi 1-2 évben, hogy lassan börtönbe vonul a miniszterek és vezetők egy része. Plusz a katalán függetlenségi összecsapások is nemrég voltak Ezt most kifejezetten a sorozat szemszögéből írom, nem aktuálpolitikaként.

Szóval, ha a spanyol nézők az elsődleges célcsoport, akkor a sorozatban bemutatott
összefonódások, összeesküvések, könyörtelen fellépés párhuzama a valósággal nagyon-nagyon sok ottani nézőt vonzhat be. Na meg ugye a fricska a rendszerrel szemben, hogy bolondot csinálnak a korrupt katonai és politikai vezetőkből időnként. Az biztos, hogy az első történet inkább volt robin hood jellegű, mint a második. De spanyol kontextusban szerintem nagyon találó a második történet is.

Én egyébként direkt eredeti hanggal néztem. Próbaképp bepróbáltam az angol szinkront is, de a spanyol beszéd temperamentuma szerintem rengeteget hozzáad.

[ Szerkesztve ]

(#4466) student


student
őstag

a win store ból tölthető netflix app tud valamiben többet/ jobb valamiben mint chromeból használni?

(#4467) vviktor1


vviktor1
aktív tag

Sziasztok, biztos volt már de miért nem magyar az app felülete, úgy mint böngészőn ? Nincs benne állítási lehetőség, csak név/avatar kép választható. Böszgészőből belépve magyar a beállítás, és ott magyar is a felület (filmcímek stb-re gondolok). Az eszköz egy android7.1 tv "okosító" Köszönöm.

Ne dudálj, küzdj !

(#4468) #54715584 válasza student (#4466) üzenetére


#54715584
törölt tag

Van DD/DD+ hangod, az tuti.

(#4469) kmarci25 válasza student (#4466) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Ha jól tudom, akkor csak a store-os verzióban, illetve az Edge böngésző alatt megnyitott ablakban játszik le 4k-t pc-n.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4470) azbest válasza kmarci25 (#4469) üzenetére


azbest
félisten

Sőt, 720p a max, ha nem ms böngésző [link]

(#4471) kmarci25 válasza azbest (#4470) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Kösz, betettem az összefoglalóba.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4472) Gubek-Einste válasza kmarci25 (#4471) üzenetére

Ez is mehet melléje.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#4473) kmarci25 válasza Gubek-Einste (#4472) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Done.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#4474) hadam98


hadam98
senior tag

Ki jött a Six Underground ráadásul szinkronnal.

(#4475) spiky03 válasza hadam98 (#4474) üzenetére


spiky03
veterán

Király!:C
Holnap meg is nézem szerintem.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#4477) rothfb válasza spiky03 (#4475) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem borzalmas. 8 percet bírtam belőle megnézni. Értelmetlen, folyamatosan remegő kamera, indokolatlan robbanások, folyamatos káromkodás. Igazi idegesítő borzalom.

(#4478) Tuomas válasza rothfb (#4477) üzenetére


Tuomas
addikt

"8 percet bírtam belőle megnézni..."
"Értelmetlen..."

Hát 8 perc alatt nem sok film cselekménye bontakozik ki és nyer értelmet. :DDD
Káromkodás nekem nem tűnt fel, hogy sok lenne, mondjuk kérdés, hogy feliratosan nézted, vagy szinkronnal.
Az értelmetlen robbanásokkal egyetértek.

Szerintem nem lett annyira rossz, amilyennek a pontozások alapján várja az ember, egyszer nézhető film, szórakoztató, bőven vannak rosszabbak.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4479) rothfb válasza Tuomas (#4478) üzenetére


rothfb
veterán

Szinkronosan néztem, hdr-ben. 8 perc alatt számtalan b@zd meg, k@rva anyád, b@szhatod, stb hangzott el és rendkívül idegesített. Egyetlen pozitívuma, hogy hdr-ben oleden csodásan nézett ki. De 8 perc alatt millió dollárnyi kárt okoztak totálisan értelmetlenül. Érthetetlen idegesítő kameramozgások, lassítások, fények, robbanások. Értelmetlen autós üldözés. Folyamatos b@zdmegolás. Kevés filmet állítok meg 8 perc után, de ennél egyértelmű volt, hogy nem pazarolok el az életemből többet erre a ...
Inkább egy Tango és Cash. Na az még akciófilm volt.

(#4480) Tuomas válasza rothfb (#4479) üzenetére


Tuomas
addikt

Nézd felirattal, ott nem voltak káromkodások. :K

We were here

(#4481) #54715584 válasza rothfb (#4479) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az valószínűleg a csodálatos magyar szinkron eredménye.
Egyébként ez egy felturbózott Bay film, mit vártál tőle?

(#4482) spiky03 válasza rothfb (#4477) üzenetére


spiky03
veterán

Én azért adok neki egy esélyt.
Én bírom Bay filmjeit. Jó az tény, hogy néha túlzásba viszi a robbantásokat.:D
De pl a kameramozgasait bírom, kreatívan kezeli.

Én eredeti nyelven terveztem megnézni majd.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#4483) erahurka válasza #54715584 (#4481) üzenetére


erahurka
félisten

Ez érdekes. Mert az Az 2-ben pont az volt az egyik ami feltűnt, hogy mennyit káromkodnak a gyerekek. Lehet ott is a szinkron tolta túl? Nem elég hogy fos a keverés, rosszak a hangválasztások, már azzal is számolni kell, hogy indokolatlanul 20x többet káromkodnak a szinkronban? :(

[ Szerkesztve ]

(#4484) Jorus válasza rothfb (#4477) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szentem vicces volt :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#4485) rothfb válasza Jorus (#4484) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem nem volt vicces. De ha az is lenne, nem az a feladata, hogy vicces legyen. Ez egy akciófilm. Legalábbis annak kellene lennie.

(#4486) erahurka válasza rothfb (#4485) üzenetére


erahurka
félisten

Mit vártál Ryan Reynoldstól? Aki évek óta nem színészkedik, hanem magát játssza a filmekben?

(#4487) #54715584 válasza erahurka (#4483) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem szeretem én sem a káromkodást, viszont nem is nézek magyar szinkronos tartalmat már 10 éve. Így is meglepődök, mikor anyáméknál főműsoridőben tolják a kretént fullba a kereskedelmi csatornákon rengeteg káromkodással. Az angol shit és fuck mindenhol ott van, de ott ki is merül a káromkodás. Nem láttam még az Az 2-t, de majd ránézek angolul.

(#4488) Di Natale válasza #54715584 (#4487) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Vagy ahogy a Walking dead sorozatból megtanultuk a "Son of a bitch" kifejezést. :B

(#4489) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Sziasztok
Tudja valaki, hogy hogyan működik Netflixnél a felirat gyártás? A Blacklist 7. évad 9. része akasztott ki. Oylan mintha google fordítóval fordították volna. Rettenetes és élvezhetetlen. Idáig nem volt ennyire bugyuta értelmetlen a fordítás. Mit lehet ilyenkor tenni? Van rá support? Vagy el kell fogadni így ahogy van?

(#4490) Tuomas válasza rothfb (#4485) üzenetére


Tuomas
addikt

8 percet adtál neki, mégis hogy lenne vicces, 8 perc alatt a főcím nem megy le. :DDD egy 120 perces filmből 8 percet látni, az olyan, mint a szexben addig eljutni, hogy leveszitek egymásról a ruhát, és... ennyi. :DD Csak viccelek. :DDD

Amúgy szerintem kellenek ilyenek is, én pl a The Hitman's Bodyguard c. filmet is nagyon csíptem, Samuel L. Jacksonnal nagyon jót alakítottak, de a Shaft is bejött. Én jobban szeretem az ilyen jellegű humorosabb akciófilmeket, mint pl a Stallone, vagy Steven Segal féle kimondott "száraz" (nem feltétlen rossz értelemben, hanem úgy értem, hogy a műfaja csak az akcióra van kihegyezve) akciófilmeket. De hát nem vagyunk egyformák, és ezzel nincs is baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4491) erahurka válasza Tuomas (#4490) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem is elfér a humor, de a Hitman's Bodyguard nekem már sok volt. Bár inkább a stílusa nem jött be, mert az Utolsó Cserkész is egy vígjáték gyakorlatilag, de az mégis működik nálam is. Lehet cirkumveniálnom kellene? :F

(#4492) Tuomas válasza erahurka (#4491) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem kicsit más műfaj. Ezeknek úgy gondolom, nem az a céljuk, hogy akciófilmek legyenek, hanem kicsit könnyedebbé, szórakoztatóbbá tegyenek egy akció jellegű filmet. Így értelemszerűen, aki kimondott akciófilmet keresne, vagy szeretne látni, annak az ilyen nem fog bejönni, de ahogy írtam, ezzel semmi probléma. :DDD

Az apácás jeleneten szakadtam. :D :C

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4493) rothfb válasza Tuomas (#4490) üzenetére


rothfb
veterán

Az amiről te beszélsz, az az akció vígjáték. Olyan is volt régen, ami jó. Ez nem az. 8 percbe nem csak a főcím fért bele. Nekem elhiheted.

(#4494) Tuomas válasza rothfb (#4493) üzenetére


Tuomas
addikt

Ok, ha te mondod, elhiszem. :DDD
Neked nem tetszett, sztem meg nem volt rossz, mint mondtam, ezzel semmi baj, máshogy ítélünk, más az ízlés.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#4495) sacaa


sacaa
csendes tag

Sziasztok. Szeretnék regizni a netflixre, de a fizetés kiválasztásánál hibát ír.
"Sorry, something went wrong. Please try again later."
Teljesen mindegy hogy paypal-lal vagy kártyával akarok fizetni. Próbáltam edge, chrome , firefox böngészővel, és az androidos appal is. Nem tudjátok, hogy mi lehet a hiba. Kerestem de nem találtam.
Köszi a segítséget.

"-I have an army. - We have a Hulk."

(#4496) jarlax


jarlax
tag

Sziasztok! Lehet hogy volt már, de nem volt sok időm keresgélni, és eddig nem találtam rá választ. Olyan gondom van, hogy nem rég fizettem elő a netflixre, (próba hónap már lejárt), és van olyan sorozat, amit én nem érek el, az egyik ismerősömnek meg fent van. Vagy olyan is, hogy nálam valamelyik sorozatból csak 1 évad van fent, neki meg 6. Ez mitől lehet? Ráadásul neki az alap csomag van, nekem meg a legnagyobb.

(#4497) PhilBrick válasza jarlax (#4496) üzenetére


PhilBrick
őstag

Eltero orszagban van elofizetesetek.
A kinalat orszagonkent valtozik a jogdijjak es Netflix uzleti dontesei miatt.

(#4498) #54715584 válasza jarlax (#4496) üzenetére


#54715584
törölt tag

A csomag méretének semmi köze a mennyiséghez. A minőséghez már annál inkább.

(#4499) RedCactus válasza jarlax (#4496) üzenetére


RedCactus
senior tag

Esetleg nem lehet, hogy a tied magyar nyelvre van állítva, az övé pedig angolra? Akkor nálad csak a magyar nyelven elérhetőket listázza, ami kevesebb mint az angol...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.