Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Csak egy gyors kérdéssel élnék, amerikai Netflixem van és nem látom a magyar feliratokat. Ez szándékosan van így vagy én bénázok el valamit?

(#3052) Ernesto78 válasza maddionmax (#3051) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

válasz szerintem a kérdésedben van.
Én magyar netflixet használom és bőven van magyar tartalom

(#3053) maddionmax válasza Ernesto78 (#3052) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Értem, akkor fizethetek elő itthon is. 😔

(#3054) #53667584 válasza maddionmax (#3053) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nekem is amerikai van, és látom a magyar feliratokat.

(#3055) kresz2


kresz2
tag

Úgy látom a stranger things 3 évad magyar szinkronnal jön, kezdenek nagyon beindulni a dolgok.

(#3056) kmarci25 válasza kresz2 (#3055) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Jó, örülünk :) , csak legyen mellette felirat is. Amit eredeti nyelven kezdtem, azt úgy is szeretem befejezni. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3057) kresz2 válasza kmarci25 (#3056) üzenetére


kresz2
tag

Természetes.
A felirat alap kellene hogy legyen, a szinkron csak bónusz.

[ Szerkesztve ]

(#3058) Ernesto78 válasza #53667584 (#3054) üzenetére


Ernesto78
aktív tag

valószinűleg magyar IP és reg után lehet hogy amerikai vpn-el megy a magyar felirat is bár én nem vpnezek

(#3059) sztanozs válasza leviske (#3012) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk nekem az 5 éves fiam is tudja kezelni a felületet, úgy, hogy olvasni sem tud (bár gondolom nála ez inkább előny, mint hátrány).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3060) Luissimo válasza maddionmax (#3051) üzenetére


Luissimo
veterán

ha amerikai netflixet nézel, de itthon , akkor csinalj egy saját fiokot az accountba, mondjuk a nevedre pl., és amint magyar IPről belépsz akkor a saját progi keresőjével fel fogja adni a magyar feliratokat. ( sub hun-ra keress.

Vagy van egy külsős keresőprogi EZEN A LINKEN ez jelenleg 760 magyar tartalmat dob...

(#3061) #53667584 válasza Ernesto78 (#3058) üzenetére


#53667584
törölt tag

Soha nem néztem magyar IP-vel netflixet. USA IP-ről volt regisztrálva az account és általában szlovák IP-ről nézem.

(#3062) maddionmax válasza Luissimo (#3060) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megpróbáltam, sajnos új profillal se adja a magyar tartalmakat. A fiók brit, én Smartdns-t használok állandóan, de kikapcsolta se hozza fel a feliratokat. 😔

(#3063) KubanitoS válasza Luissimo (#3060) üzenetére


KubanitoS
veterán

A magyar tartalom itt csak a feliratot jelenti?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3064) Luissimo válasza KubanitoS (#3063) üzenetére


Luissimo
veterán

NEM.

A szűrőben tudod állítani OR, azaz a vagy kapcsolat volt kiválasztva, magyar audio vagy magyar felirat.

ha a nyelvet magyarra állítod és a feliratot any-re, akkor megkapod a szinkronos tartalmat (ami nemsok, csak huszon-harminc darab.

(#3065) Zárzorró


Zárzorró
csendes tag

Sziasztok, a Shaft c. film is magyar szinkronnal érkezett! 😁

(#3066) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Korábbi hír, hogy a The Haunting of Hill House is kapott magyar feliratot. Nagyon jó horror-thriller sorozat, most fejeztem be. Végig élvezetes és izgalmas. Aki kedveli a műfajt, annak ajánlom. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3067) Luissimo


Luissimo
veterán

(#3068) bestyen

A How to sell drugs online (fast) c. sorozatot nektek is magyar feliratosnak jelöli, miközben nem választható magyar felirat egyik részhez se?

(#3069) sztanozs válasza bestyen (#3068) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy román IP-ről van hozzá magyar felirat. Gondolom nem nézi/irja ki az oldal, hogy milyen régióban érhető el a magyar felirat/hang.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3070) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Netflix leakarta vonni a havidíjat paypal-ról, de nem volt annyi az ott megadott kártyámon, azóta viszont hiába van, nem tudja leszedni, hibát ír. Már próbáltam úgy is, hogy lemondtam az előfizetést, illetve bankkártyával is próbáltam fizetni (hülyeség kivédése miatt a nevem mind a két sorrendben próbáltam megadni) de semmi, most ez ennyire szar vagy én csinálok valamit rosszul, esetleg van valami amiről nem tudok?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3071) Boond válasza sztanozs (#3069) üzenetére


Boond
addikt

Itt elvileg írja:

http://unogs.com/

(#3072) EmThor


EmThor
addikt

Reggel 9től stranger things 3.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3073) kmarci25


kmarci25
Topikgazda

Ahogy előttem említették, a Stranger Things 3. évada felkerült, magyar felirattal. Ezzel egyidőben a korábbi évadokra is visszakerült a magyar felirat, szinkron (egyelőre) nem. :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3074) front3r válasza EmThor (#3072) üzenetére


front3r
őstag

Magyar felirattal jött, és a régebbi évadok is megkapták a feliratot.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3075) kmarci25 válasza kmarci25 (#3073) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

A ma esti vacsi megvan... :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3076) EmThor válasza kmarci25 (#3073) üzenetére


EmThor
addikt

Nálam mobil appban nem látszik a 3. évad... O.o

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3077) EmThor válasza EmThor (#3076) üzenetére


EmThor
addikt

Asztali böngészőben megnyitva a netflix oldalát, viszont látszik. Nagyon érdekes. És van magyar szinkron is, tök jó!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#3078) zseko válasza EmThor (#3076) üzenetére


zseko
veterán

Nekem tableten ment, kettő óra körül vettem észre, hogy kijött a harmadik évad, így azon néztem. A képminőség mondjuk valamiért eléggé tré volt, nem tudott felváltani jóra. Telefonon is láttam.
De nincs hozzá magyar szinkron (legalábbis a harmadik évadhoz), csak magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#3079) RexpecT


RexpecT
addikt

Durva, hogy az új Stranger Things elsőre 3 Mbps-nél nem ment fentebb, a második meg 1 Mbps -ről is leesett néha.
Más sorozatok mennek 15.25 Mbps-en, többször mértem sávszélességet és az bőven megvan, ping és packet lossom is rendben van.
:W

(#3080) PhilBrick válasza RexpecT (#3079) üzenetére


PhilBrick
őstag

Talan tul sokan nezik egyszerre...

(#3081) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Amint megláttam, hogy magyar felirattal elérhető a stranger things 3, egyből befizettem. A 30 napos perverziót már ellőttem az 1. évadkor.
A szolgáltatás összességében tetszik, már más sorozatokat is kiszemeltem, de az ára kicsit borsos. Nincs tervben náluk az, hogy pl éves előfizetést lehessen vásárolni valamivel kedvezőbb áron?
Vagy nem várható valami árcsökkentés, esetleg nem szoktak akciók lenni? Pl mint spotify esetén a 3 hónap 1 áráért.
Egyelőre emiatt vagyok bizonytalan abban, hogy megtartom az előfizetést.
:R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#3082) kmarci25 válasza Tuomas (#3081) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Szerintem inkább drágulás várható. :( Mondjuk az ára meg mihez lépest magas? Ha a spoti-s akciókhoz nézed, vagy egy doboz kólához, akkor tényleg az. :) Ha egy mozijegyhez, akkor szerintem meg már kevésbé, sőt. Sokan csinálják azt is, hogy befizetnek a legmagasabb csomagra, ahol egyszerre 4-en nézhetik, és négyen használják, négyfelé dobják az árát, így fejenként 1000 Ft/hó. Persze ehhez kell 4 megbízható ember. Vagy rajtad kívül 3. ;)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3083) Tuomas válasza kmarci25 (#3082) üzenetére


Tuomas
addikt

Az is igaz. Mondjuk moziba meg nem járok, szóval ahhoz képest is sok :D
De 3 200 ft kibírható még, ha ki van használva. Ezt egyelőre nem tudom, hogy ki lesz-e használva. Legfeljebb alkalmanként fizetek 1-1 hónapot, aztán meglátjuk.
Gondolom ez a 2. csomagnál is működik, értelem szerűen 1-1 emberrel?!

We were here

(#3084) inferno88 válasza Tuomas (#3083) üzenetére


inferno88
őstag

Persze, hogy működik. A lényeg csomagonként a max egyidejű eszközhasználat szám. Mondjuk mi ketten osztozunk a legnagyobb csomagon volt kollégámmal az UHD miatt is. Amúgy ha megnézed, hogy mit kapsz manapság egy TV előfizetésért, ami ennél sokkal többe kerül, akkor a Netflix körberöhögi. Hacsak nem vagy óriási trash és reklám rajongó.

Semper fi!

(#3085) Tuomas válasza inferno88 (#3084) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem nézek tv-t :DD
De a családban van aki nem tud meglenni nélküle, de igen, ez igaz, egy tv előfizetéshez képest azért jobban megéri.
Köszi a válaszokat!

We were here

(#3086) zseko válasza RexpecT (#3079) üzenetére


zseko
veterán

Így van, minden megy normálisan, csak a Stranger Things nem :W

Ennyit lehet látni :(((

[kép]
[kép2]

HR24.hu

(#3087) RexpecT válasza zseko (#3086) üzenetére


RexpecT
addikt

Érdekes, mert uncsimnak meg jött max bitrátával kora este, amikor nekem szarakodott. Ugyanaz a vidéki város, két külön előfizetés. Este 11 felé néztem még egy részt, ott már élvezhető volt a minőség 5-7 Mbps között ingadozott.

Most lecsekkoltam a negyedik részt, szépen felment max bitrátára, és tartja is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3088) OPiiPO válasza RexpecT (#3087) üzenetére


OPiiPO
addikt

Internet szolgáltató is más?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3089) kmarci25 válasza zseko (#3086) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Én egyelőre felhozom magam, újranézem az 1-2. évadot. Most jön az S02E03. Azt szépen streameli, nincsen gond vele. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3090) Tuomas válasza RexpecT (#3087) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem is teljesen rendben van, most is, tegnapeste is. Nincs szakadozás.

We were here

(#3091) azbest


azbest
félisten

Tegnap éjjel 9 részt végignéztem, egynél volt, hogy egyszer kidobott hibával, de rögtön tudtam folytatni ugyanonnan. Telekomos nettel, firetv stick-kel. De régebben volt már, hogy egy napig telekomos netemről kb használhatatlan volt a netflix, de minden más ment. A telenoros netemmel meg akkor is jó volt a netflix is. Szóval könnyen megeshet, hogy valamelyik szolgáltatónak valamilyen kapcsolata gyengélkedik.

(#3092) RexpecT válasza azbest (#3091) üzenetére


RexpecT
addikt

Mivel másik netflixes sorozat meg ment maxon, ezért nem hiszem, hogy a szolgáltatóval lenne a gond. A Black Mirror Bandersnatchet kezdtem el nézni, az felment max bitrátára.
Szakadozás, hiba nem volt sehol sem, csak nagyon alacsony bitráta.
Egyébként uncsimnak telekomos FTTH-s netje van, nekem meg egy kis helyi szolgáltató FFTB-s nete. Ennek ellenére nekem pl a bix felé alacsonyabb a pingem.

(#3093) foxymaci válasza zseko (#3086) üzenetére


foxymaci
senior tag

Telón nekem is ilyen, tv-n viszont tökéletes nem is értem.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#3094) Tuomas


Tuomas
addikt

Kétfaktoros hitelesítés bekapcsolására nincs lehetőség?

We were here

(#3095) #53667584 válasza Tuomas (#3094) üzenetére


#53667584
törölt tag

Sajnos nincs. De minden login után kapsz e-mailt. Így tudod ha valaki bejelentkezik az accountodra. Bár ez nem sokat segít.

(#3096) Tuomas válasza #53667584 (#3095) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, akkor jól láttam, hogy nem láttam. :DDD
Azért nem ártana manapság már. Főleg, hogy eltárolja a fizetési adatokat.

We were here

(#3097) Ghard


Ghard
őstag

Tegnap elkezdtem a Stranger Things 3. évadát és volt magyar szinkron. Ma akarom folytatni, erre eltűnt a listából. :))

(#3098) Tuomas


Tuomas
addikt

Valaki meg tudja mondani, hogy hogyan lehet a fiókot megosztani?
Az én email címemmel és jelszavammal kell belépnie az illetőnek? Vagy mi erre a mód?

Remélem nem tiltott a téma :B

We were here

(#3099) sixpak válasza Tuomas (#3098) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, az email cím és a pass kell.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3100) Ghard válasza Ghard (#3097) üzenetére


Ghard
őstag

Csak a szezon eleji recap volt magyar, pedig már kezdtem örülni.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.