Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) #88470784


#88470784
törölt tag

The Sinner nagyon jó, ha valaki még nem látta.

(#3252) KubanitoS válasza #88470784 (#3251) üzenetére


KubanitoS
veterán

Néztem azt is és valóban nagyon jó, ráaádásul a két évad teljesen különbözik egymástól. Bill Pullman nagyot alakít a taposós nénivel. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#3253) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Beleneztem a Narcos-ba. Ki volt az az agyatlan barom aki csinalt egy olyan sorozaznak szinkront aminek a 70 szazalekaban Spanyolul beszelnek es kepesek voltak csak az Angol szoveget szinkronizalni?
Ez fenomenalis :D

(#3255) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
Hogyan tudom lemondani az előfizetést az ingyen hónap után?

(#3256) #88470784 válasza yanesz (#3255) üzenetére


#88470784
törölt tag

Egy nagy piros gombot kell megnyomni amin az áll. Launch rocket.

[ Szerkesztve ]

(#3257) Tuomas válasza #88470784 (#3256) üzenetére


Tuomas
addikt

:DDD :DDD

We were here

(#3258) kmarci25 válasza yanesz (#3255) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Az Account menüpont alatt található: Cancel membership. Azért nem nagyon rejtette el a netflix szerintem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3259) azbest válasza yanesz (#3255) üzenetére


azbest
félisten

ha ingyen hónap után mondod le, az már nem ingyen hónap lesz :)

Ha jól emlékszem bármikor lemondhatod és ciklus végéig megmarad.

(#3260) yanesz


yanesz
tag

Köszönöm!
Igen,egyértelmű volt így utólag,de inkább rakerdeztem :)
Pénteken fog lejárni,szóval az ingyenes hónapon belül mondtam le,köszi :)

Ha jól ertelmezem akkor van egy fő fiók,ami 4 alfiokbol áll,ahol egyszerre 4 különböző készüléken lehet nézni a netflixet?

(#3261) yanesz válasza #88470784 (#3256) üzenetére


yanesz
tag

A hazadnak a GPS pontjait előtte add már meg.

(#3262) zseko


zseko
veterán

Kíváncsiságból listát írtam a hamarosan Netflixre kerülő dolgokról, ezek szerint

44 film/sorozat/stb kerül ki, amiből

15 felirat nélkül volt,
14 csak állókép,
11 magyar feliratos, és
4 angol feliratos volt.

Ez így elsőre 25% magyarul is elérhető tartalmat jelent, kíváncsi leszek, a többinél lesz-e majd magyar felirat hozzá, ha ezt az arányt nézzük, akkor kb. nyolc lehet még köztük.

HR24.hu

(#3263) Kiskutya válasza zseko (#3262) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én kellemesen csalódtam a netflixben. Hétvégén szántam rá magam hogy előfizetek és eddig ami érdekelt utánanéztem hogy van e felirat vagy szinkron. KB 70-80%-ban volt magyar felirat vagy szinkron. Eddig ez egész jó arány. Remélem hamarosan a maradék tartalomhoz is lesz felirat.

hmm...

(#3264) Tuomas


Tuomas
addikt

A Mindhunter... Srácok ez nagyon odavág. :C

[ Szerkesztve ]

We were here

(#3265) Akosman válasza Kiskutya (#3263) üzenetére


Akosman
aktív tag

Igen igen! Folyamatosan halad a lokalizáció! 2020 első negyedév végéig úgy tudom minden tartalom megkapja a feliratot,vagy a szinkront. Jópár szinkron már feltöltésre került,de még nem élesítették be.😊

(#3266) ΞΔGLΞ válasza Tuomas (#3264) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Annyira jó?

(#3267) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Elkezdtem a The Mist-et kb a 6. résznél járok, de elég tré a sorozat. A film feldolgozásához köze nincs, nem tudom hogy Király István könyvéhez mennyire áll közel a sorozat, de érzésre nem igazán... Persze a polkorektséget nem sajnálták a forgatókönyv írók.

(#3268) Tuomas válasza ΞΔGLΞ (#3266) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát eléggé, az első évad nagyot ütött.
A második talán egy kicsit laposabb, de az első magasra tette nálam a lécet.

We were here

(#3269) kmarci25 válasza KISDUCK (#3267) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Az tényleg nem sikerült jól. Én menet közben (valahogy a 4. epizód körül) abbahagytam, annyira nem tetszett... Egyébként javaslom, hogy a doku/ismeretterjesztő vonalon is nézelődjetek, mert ott is vannak egész jó sorozatok. Mi a Roman Empire c.-t néztük, feliratos, minden évad Róma egy kiemelkedő uralkodójával foglalkozik (Caligula, Caesar, Commodus) és egész jó. Persze nem kell sokat várni tőle, de eléggé informatív, és szórakoztató. A következőnek a The Last Czars-t terveztem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3270) chaosmonger


chaosmonger
tag

Én most a Last Kingdomot nézem, meglepően jó, aki szerette a Vikingeket annak tudom ajánlani. Nekem még egy kicsit jobban is tetszik. Hasonló a téma, csak itt az inkább angolszászok nézőpontjából mutatja be a történteket.
A vikingek itt dánok, végre egy film ahol nem a németek a rosszfiúk :)
Féltem, hogy a 3. évadra már önismétlő lesz, de tudnak még itt is csavarni rajta.

(#3271) KISDUCK válasza kmarci25 (#3269) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi a tippet. Az Our Planetet már feldobta az ajánlók közé azt előbb-utóbb megnézem.

(#3272) kmarci25 válasza KISDUCK (#3271) üzenetére


kmarci25
Topikgazda

Jah, az Our Planet nagyon jó. Ha láttad a BBC Planet Earth sorozatokat, akkor ahhoz lehet hasonlítani minőségben. Annyi a különbség, hogy itt erősebben kiemelik, hogy mennyire pusztul az élővilág, és ezzel kapcsolatosan van is néhány durvább jelenet. (Az egyiknél én is eléggé kiakadtam, tényleg felkavaró volt.) Erről később a netflix ki is adott egy listát, mert nagy volt a felháborodás a nézők között.
A történelmi sorozataik nem ilyenek, de szerncsére nem is az afajta, amikor csak beszélő fejeket látunk, a cselekmény sokszor színészek eljátsszák és e mellé, közbeiktatva kapjuk a beszélő fejeket.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#3273) KISDUCK válasza kmarci25 (#3272) üzenetére


KISDUCK
addikt

A Planet Earth 1. évadát azt hiszem végig néztem, de a másodikból csak 1-2 részt néztem meg ami érdekelt. Az viszont biztos hogy az utóbbi évek egyik legjobb természetfilm sorozata volt.

(#3274) zseko válasza Kiskutya (#3263) üzenetére


zseko
veterán

Hát azért az a "maradék" kb. ~ 3800-at jelent 😉

HR24.hu

(#3275) zseko válasza Akosman (#3265) üzenetére


zseko
veterán

Hát erre befizetek :) Közel 5000-es tartalom érthető el nálunk (mivel az unogs.com oldalról magyarország kikerült valamiért, így pontosabb számot nem tudtam nézni), amiből kb. 860 érthető el magyar felirattal, így igen meglepődnék, ha a maradék cirka négyezret fél év alatt pótolnák :DDD, de legyen igazad, és csalódjak pozitívan! :K

HR24.hu

(#3276) hadam98


hadam98
senior tag

Magyar szinkronnal jött a The Dark Crystal Age Of Resistance.

(#3277) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ma kipróbáltam újra, de csak úgy, mint néhány hónappal ezelőtt, most is akadozik a mozgás a Windows 10 Store-os "modern app"-al (a VGA driver-ben 2160p23-ra van állítva a kimeneti formátum, szóval nem a 24/60Hz 2:3 akadozásról beszélek). HDR10 anyagokkal durvább, mint SDR-al, de utóbbin is egyértelmű, hogy időnként eldob képkockákat és megugrik. (A Win10 és a driver is frissül rendszeresen, de már rég ilyen. A HW viszonylag erős, játékra is elég, nem csak UHD HDR filmlejátszásra és MPC-HC + madVR esetén hibátlanul megy a Blu-Ray anyagok lejátszása.)
Másnak van erről tapasztalata/megoldása?
A TV saját Netflix app-jával persze nincs ilyen akadozás, de ott más a gond, bár az sokkal kisebb (nem lehet HDR10-et választani DolbyVision helyett, és adott körülmények közt rosszabb a TV DV módja, mint a HDR10-es módja).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3278) rothfb


rothfb
veterán

Srácok.
Most regisztráltam Netflixre.
Nagyon jónak tűnik, viszont lenne egy kérdésem.
Rá lehet valahogy keresni belépés után a sorozatokra, filmekre úgy, hogy felirat vagy szinkron szerint? Úgy értem, hogy csak a magyar feliratos, szinkronos tartalmakat dobja ki?
Ez nem lenne egy utolsó dolog ahhoz, hogy könnyebben megtaláljam, amit nézni szeretnék...

(#3279) #53667584 válasza rothfb (#3278) üzenetére


#53667584
törölt tag

Kezd el írni a keresőbe, hogy hungar… és már fel is fogja dobni, hogy subtitles in hungarian vagy audio in hungarian.

(#3280) hadam98 válasza rothfb (#3278) üzenetére


hadam98
senior tag

Az a keresős dolog lehet nem fog teljesen működni mert ahogy néztem oda nem listázza az összeset. Nyugodtan kereshetsz a fő menüben pl. igy simán is vagy egy kategóriában úgy hogy nem kell be írnod hogy magyar tartalom mivel már rengeteg mindenhez van magyar felirat.

Itt tudsz: https://www.netflix.com/subtitles

Rá keresni vagy unogs, csak nem biztos mindent ki listázza.

(#3281) Akosman válasza hadam98 (#3280) üzenetére


Akosman
aktív tag

Rákerestem a szinkronos tartalmakra,szerintem kiadta az összeset,legalább is azt amiről tudom,hogy eddig megkapta a Magyar szinkront. :)

[ Szerkesztve ]

(#3282) Akosman válasza rothfb (#3278) üzenetére


Akosman
aktív tag

Ezen a linken eléred! [link] Azonban ha FB-on figyelemmel kíséred a Netflix magyar tartalom bejegyzéseit,láthatod,hogy miket lokalizálnak,és mely új filmek várhatóak és kerülnek fel magyar szinkronnal és felirattal.

[ Szerkesztve ]

(#3283) rothfb válasza Akosman (#3282) üzenetére


rothfb
veterán

Köszönöm mindenkinek. Ez a link jó lesz, itt ki lehet jelölni, a magyar szinkront, feliratot a kereséshez. Csak azt nem értem, én hogy nem találtam meg. Androidos alkalmazásban is benne van ez a lehetőség? Illetve a tv-n is néztem, de ott sem találtam.

(#3284) Akosman válasza rothfb (#3283) üzenetére


Akosman
aktív tag

Egyenlőre csak pc-n érhető el,de elvileg megfogja kapni a tv és a mobil applikáció is. 😉

(#3285) Akosman


Akosman
aktív tag

Megérkezett a magyar szinkron a Marvel's Daredevilhez is! :)

(#3286) rothfb


rothfb
veterán

Azt gondolom, hogy ha tényleg sok olyan tartalom lesz, amihez lesz magyar szinkron, akkor nagyon meg fogja érni ez a szolgáltatás. 4k hdr anyagok is vannak szép számmal.
Egyébként nem értem, mert egy csomó olyan sorozat van fent angolul, aminek már van szinkronja amúgy, csak a Netflixen angol. Pl Star Trek sorozatok. Gondolom jogi okai vannak a szinkronhiányoknak... Pedig...

(#3287) Akosman válasza rothfb (#3286) üzenetére


Akosman
aktív tag

Igen jogi okai vannak! A Netflix nem olyan régóta van jelen MO-on. Egyébként úgy tudni a saját gyártás túlnyomó része szinkront kap,így valószínű a Star Trek is. De feliratról már biztosan tudni. 😊

(#3295) #53667584 válasza #20749568 (#3294) üzenetére


#53667584
törölt tag

Pedig az "alapítsunk gyorsba egy Netflix családot" még Reed Hastings szerint is teljesen rendben van, és nincs bajuk ezzel.

(#3297) #53667584 válasza #20749568 (#3296) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ok, én elfogadom, tőlem legyen, csak nem világos, hogy ha a netflix ceo-ja szerint az account megosztás teljesen rendben van, akkor itt miért nem lehet róla beszélni.

(#3298) Tuomas válasza #53667584 (#3297) üzenetére


Tuomas
addikt

Azért, mert (TG kollégakijavít ha tévedek) ez itt haszonszerzésnek számít, tehát jobb az ilyet tiltani, mint hogy megjelenjenek a netflix "csaladapák" azt hirdetve (hirdetni megintcsak tilos), hogy örökbe fogadnának néhány fórumtársat.

We were here

(#3300) OPiiPO válasza #53667584 (#3297) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1, ha a Netflix CEO szerinte ez rendben van, akkor ne legyen már nála okosabb egy PH modi. Legalábbis Netflix ügyekben :P

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.