Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-04 10:42:45

LOGOUT.hu

Hasznos információk, tanácsok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) szami777 válasza FroZone99 (#18200) üzenetére


szami777
addikt

Kygo- Firestone

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18202) FroZone99 válasza szami777 (#18201) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Hálás köszönetem a segítségért, már próbálkoztunk sokféle felismerő progival de sikerült az mkv toolnixal kivennem a hangsávot és így sikerült. :R

(#18203) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy..

Sajnos nem tudok róla semmit de a videokliben amit a kislányom elmondott egy 40-es bácsi nagy málhával stoppol majd haza ér és mostani zene...

(#18204) #00809728 válasza #00809728 (#18203) üzenetére


#00809728
törölt tag

Fritz Kalkbrenner - Back Home

(#18205) janos1988


janos1988
addikt

Évekkel ezelőtt (5-6-7...) volt egy mappám tele pár tucat jó kis fesztiválos zenével, csak beadta a kulcsot anno a lemez és odaveszett minden. És volt közte egy olyan szám/zene, aminek - ha jól emlékszem - ilyesmi volt a címe "golden hair (???) girl". Vki nem tudja-e esetleg az előadót, YT linkkel? :B + jöhet ilyen régebbi fesztes gyűjtemény is. :K

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18206) Bicskás


Bicskás
tag

Szép napot kedves topiklakók ! :)

Keresek egy számot, nehéz eset, de próba cseresznye.

Édesanyám Miami helyszínelőket nézett, annak az első pár képkockáját csíptem el álomszerű helyszín, gyönyörű lányok, fehér homok, sör, pálmafák, Jet Ski-zők, verseny motorcsónakok, koktélbárok miegymás...

Az elején fiatal nők ismételgetik, hogy "páráráppá káccsiccsing„ utána pedig valami [ilyesmi] zene indult el a helikopter kamerája pedig egy néger rapper koncertjén kötött ki, majd eldördült egy pisztolylövés, a rapper a földre zuhant, a zene pedig elhallgatott...

(#18207) MMIX válasza Bicskás (#18206) üzenetére


MMIX
addikt

Miami FloRida - Parapapa

Esetleg a Helyszínezők pontos epizódszáma nincs meg? Vagy a címe? :) Műsorújságban nem írják?

Loona - Parapapapapa

Ez meg valószínűleg az eredeti:
Cidinho & Doca - Rap Das Armas (Parapapapa)

[ Szerkesztve ]

(#18208) MMIX válasza MMIX (#18207) üzenetére


MMIX
addikt

Ha van a sorozatnak OST gyűjteménye a Youtube-on, akkor esetleg ott.
Vagy az IMDb-n. Ha írják éppen a zenéket annál az epizódnál. 10 szezon, 232 rész.

[ Szerkesztve ]

(#18209) MMIX válasza Bicskás (#18206) üzenetére


MMIX
addikt

"páráráppá káccsiccsing"
Cha-Ching (Rap video)
Hátha van női változata is.

[ Szerkesztve ]

(#18210) szami777 válasza Bicskás (#18206) üzenetére


szami777
addikt

Ez a pararapapa lehetne a mcdonalds szlogene is akár:D

Egyebkent a 2 evad 22. reszbe van, ha ez segit, igy tudod hol keressed.
(Legalábbis abba van, ha van a forgatókönyvírókba kreativitás és csak 1 részbe lőnek le egy rappert a koncertje közben.)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18211) Bicskás válasza szami777 (#18210) üzenetére


Bicskás
tag

Köszönöm mindegyőtöknek, igazából olyan szleng meg úgy pörgött a nyelve, hogy kb csak a madafakát meg a biccset értettem belőle az meg minden második rap számban benne van. :D

(#18212) TaaT


TaaT
veterán

Ebből a stunt videóból a zene címét valaki? :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#18213) MMIX válasza szami777 (#18210) üzenetére


MMIX
addikt

Ebben a részben a testőrt lőtték le.
Szerintem gyakori a helikopteres vágókép. Az elején is van strand, de női ének nincs.
Három lövés. A raper neve a filmben Mr. 10-lővetű :)

[ Szerkesztve ]

(#18214) }{3@Đ$}{0ot válasza TaaT (#18212) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Szerintem ez a verzió: Benny Benassi - Every Single Day

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#18215) szami777 válasza MMIX (#18213) üzenetére


szami777
addikt

Jogos, elnéztem a leírást.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#18216) Chabe89


Chabe89
addikt

(#18217) Rico45 válasza Chabe89 (#18216) üzenetére


Rico45
őstag

Jelentem ez : Vegas - Vesna (Dub Mix)

Szeretem én is! :C

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18218) TaaT válasza }{3@Đ$}{0ot (#18214) üzenetére


TaaT
veterán

:R

Give them hell Ukraine!

(#18219) Chabe89 válasza Rico45 (#18217) üzenetére


Chabe89
addikt

Zsear! Köszönöm szépen! :)

(#18220) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Sziasztok!

Péntek reggel a Morning Show előtt közvetlen ment egy zene, de semmit nem dob a Google és az RTVstat hetek óta nem működik. Mi ez?

Szöveg:
"Jézusom! Ez totál részeg!
Rottyon a mikulás, a krampusz elázva,
prolishow karácsonyinak álcázva,
üveges a szem..."

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18221) Rico45 válasza JetiRulez (#18220) üzenetére


Rico45
őstag

http://www.mostszol.hu/radio/class/day/2015-12-18
Itt ki tudod keresni !

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18222) Bicskás válasza JetiRulez (#18220) üzenetére


Bicskás
tag

Ez nem egy ötezer éves Animal Canibals szám véletlenül ? :DD

(#18223) JetiRulez válasza Rico45 (#18221) üzenetére


JetiRulez
őstag

Sajnos nem szerepel a listán ez a szám. Egészen pontosan 6:37-kor szólt, még felvételt is készítettem róla. [link]

Ezt az oldalt nem ismertem, el is mentem. Köszi!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18224) Rico45 válasza JetiRulez (#18223) üzenetére


Rico45
őstag

Ez tuti valami Morning Show-os ökörség!

Tedd fel a Morning-os Facebokjukra,vagy írj nekik!Tuti segítenek. :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18225) Earl_Muttley válasza JetiRulez (#18223) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Szerintem ha Morning Show, akkor valamelyik Polgár Peti féle cucc is lehet, de csatlakozom az előttem szólóhoz, ők tuti tudnak segíteni. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18226) }{3@Đ$}{0ot válasza JetiRulez (#18223) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Szerintem ez saját zene,nem fogsz rátalálni neten.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#18227) Rico45 válasza Earl_Muttley (#18225) üzenetére


Rico45
őstag

Én is pont erre gondoltam :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#18228) Spyd válasza JetiRulez (#18220) üzenetére


Spyd
csendes tag

Szia, szerintem ezt keresed :

Ganxsta Zolee és a Kartel feat. Raipati - Tapló Télapó

(#18229) JetiRulez válasza Spyd (#18228) üzenetére


JetiRulez
őstag

Köszi szépen! :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18230) punish3r


punish3r
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg tudja valaki ennek a zenének a címét, előadóját? Shazam nem ad ki találatot. A dalszöveg is segítene, mert nem értem tisztán az egészet.

Előre is köszönöm.

Már a jövő sem a régi...

(#18231) Attesz


Attesz
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg nem tudja valaki, hogy a ClassFM-en hallható ClassMix-eket honnan lehetne letölteni?

Köszönettel:

Attesz

(#18232) tombar


tombar
senior tag

sziasztok.
esetleg őt tudjátok?
előre is köszi.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#18233) troland26


troland26
őstag

sziasztok

A dalt egy hölgy énekli , olyan "kis aranyos szám " A klippnek a lényege ( bár sajna nem láttam csak mesélték ) A lányok keresik az igazit , de a szám végére csak a valóságos , de kevésbé jóképű hapsik jutnak nekik ...( asszem az egyiknek valamilyen törpe ) . Aki sok zenecsatornát néz biztosan tudja melyik számra gondolok ....köszi :R

(#18234) elistvan


elistvan
senior tag

A muzsika vagy a másik nótás zenecsatornán láttam egy klippet aminek a dallama megfogott. Az egész klipp mintha egy emberekkel teli teremben játszódna. Olyan Kis Grofó szerű a zenei alap is, egy srác énekel benne, valami olyat a refrénben: Gyere velünk és rázzad...táncolj át az éjszakába, Gyere velünk ás járjad. Volt egy ilyen hej-hej hej hej szerű halandzsa rész is a refrénben. a szokásos jó csajok veszik körül meg egy fekete hosszú hajú sötét koktélruhás csaj, az áll az énekes (előadó) mellett.

Egy facebook video linket találtam acsatora oldalán ebben a promóban 0.09-től 0.12mp-ig van bevágva a klipből egy részlet.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#18235) MMIX válasza elistvan (#18234) üzenetére


MMIX
addikt

Sós Fecó és Hencsy - Varázs (Official Music Video)

[ Szerkesztve ]

(#18236) elistvan válasza MMIX (#18235) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi!

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#18237) rwin5


rwin5
őstag

Üdv Topiclakók!

Eddig mindig sikerült kitalálni a címét amelyekről kérdeztem, most ez érdekelne pontosan: 10:22-től (eléggé elektronik nem tudok sikerül-e megmondanotok)

köszi!

LINK: [10:22]

(#18238) MMIX válasza troland26 (#18233) üzenetére


MMIX
addikt

Little Mix - Love Me Like You
Az ifjú gavallér túl magas, nem törpe. :)

.

[ Szerkesztve ]

(#18239) Imilenni


Imilenni
addikt

sziasztok!
Sorry az OFF-ért de az a topic, ahová való a kérésem halott (több mint 1 éve volt utolsó hozzászólás)
Tudnátok nekem ajánlani régi, úgy 60-as évekbeli zenéket? Olyanokat amik egész híresek, vagy személy szerint akár ami nektek is tetszik! Lehetőleg külföldit :)
Esetleg magyar is jöhet abból a korszakból amikor a "roki-kor" volt Mo.-n (lásd Csavard fel a szőnyeget)
Leköteleznétek vele :) Akár ha mindenki egy-egyet leír már az nagy segítség lenne!! :)

Press "F" to pay respects.

(#18240) troland26 válasza MMIX (#18238) üzenetére


troland26
őstag

Leköteleztél :R :R

(#18241) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv!

Esetleg ezt ismeri valaki? progival nem sikerül felismerni. [link] ua: [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#18242) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

Én és kedves bátyám a német Viva tv-n nöttünk fel a 90' években, ahonnan mára már sok (emlékek alapján) összegyűjtött zenéink és klippjeink vannak. Viszont sajnos a készlet nem teljes, ugyanis keresünk egy zenét (és a klippjét is) amelynek természetesen sem az előadója se a szám címe nem ismert számunkra. Az egyetlen fennmaradt emlék róla, az maga a videóklipp tartalmának egy része és a nagyjából belőtt időszak amikor azt a VIVA tv-n nyomatták. Lássuk az információkat:

Időszak: 1997-1998 (végesetben 1996)

Klipp tartalma: Egy csaj egy távirányítóval egy ilyen távirányíthatós kis repülőt irányít egy szabad pályán, és közbe énekel. Az énekes jobb emlékeim szerint egyedül szerepel csak a klippen.

Aki tud esetleg tippet adni, előre is megköszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#18244) Carasc0 válasza #20749568 (#18243) üzenetére


Carasc0
őstag

Természetesen angolul! Tehát külföldi számról van szó! (Bocsánat, ez tényleg lemaradt aze lőzző hozzászólásomból mint fontos információ!)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#18245) elistvan válasza Carasc0 (#18242) üzenetére


elistvan
senior tag

Nem erről van szó? Stardust - Music Sounds Better With You Ugyan nem lány hanem fiú, és 98-as a repülő is stimmel.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#18246) Carasc0 válasza elistvan (#18245) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem nem ez az. Biztos hogy nő énekli. A csaj 18-25 év közötti volt. Azt még tudom hogy a VIVA tv-n nagyon keveset játszották és egyidős a Bananafishbones - Come to Sin zenével tehát nagyon valszeg hogy 1998-as.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#18249) Carasc0 válasza #20749568 (#18248) üzenetére


Carasc0
őstag

Nincs közte sajnos! :(

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#18250) Real_Necro válasza Carasc0 (#18249) üzenetére


Real_Necro
veterán

Repülgetős, 90-es évek, fiatal nő... nekem ez ugrott be.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.