Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11951) diegho válasza attiati (#11950) üzenetére


diegho
nagyúr

Most lenyilatkozták, hogy az nem volt fault, viszont Wood blockja igen...

(#11952) attiati válasza diegho (#11951) üzenetére


attiati
veterán

Az is fault volt igen. :K
Mit nyilatkoztak, a 3 pontos miért nem volt az?
Amúgy ki nyilatkozta?

[ Szerkesztve ]

(#11953) diegho válasza attiati (#11952) üzenetére


diegho
nagyúr

A játékvezetők.Twitteren találtam.

(#11954) borges7 válasza diegho (#11949) üzenetére


borges7
aktív tag

Ja, állítólag-illetve én is így tudom-ez a lepacsizás a dobás után nem számít faultnak.
De ne tévedjünk, ha ezt mondjuk James dobja, a spori úgy fújja be, hogy oda se néz...

Egyébként ha így van, szerintem nem jó szabály.
Elég gyenge meccs volt amúgy, hibát hibára halmoztak, Westbrook is az eszetlen faultjaival, mikor már büntető jár érte.

(#11955) borges7


borges7
aktív tag

Közben itt az új NBA nézőszám-rekord, a ma hajnali Spurs-Warriors-on.
Mondjuk más örömük nem nagyon volt, 31 pontos verést kaptak :) [link]

Spurs set NBA attendance record with 68,323 at Alamodome

(#11956) perempe válasza borges7 (#11955) üzenetére


perempe
addikt

A legtöbb csarnok húszezres.

Megnézem gyorsan JV-t, ha már 33 pontot dobott.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11957) borges7 válasza borges7 (#11955) üzenetére


borges7
aktív tag

Ha valaki nem olvassa el az egészet, annak egy röpke idézet:

"It was awesome," Warriors star Stephen Curry said of the atmosphere. "... It was cool to see them recognize their 50-year history and all of the great moments that have gone into this organization, the successes and championships they've had and the greats that were in the building. It was awesome to experience and it just takes 64,000 to bring our best road performance of the year."

Other Spurs luminaries aside from Robinson were in attendance as Becky Hammon and Tony Parker were seen sitting together courtside while Manu Ginobili was in a suite. Warriors coach Steve Kerr, who won two championships with the Spurs as a player, said he got emotional during a video tribute for him before the game.

"They played the video and introduced me, and to get an ovation from 68,000 fans gives you chills," Kerr said. "This was a really special night ... Feeling the way I did, I know how fortunate I was to be a part of the Spurs."

(#11958) borges7 válasza attiati (#11952) üzenetére


borges7
aktív tag

A liga [link]

According to the report, Hardaway "legally contested" Brown's shot attempt and made contact with the ball. The report also said any "high-five" contact was considered incidental.

(#11959) perempe


perempe
addikt

Kessler-t nézzétek meg a ZH-n!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11960) attiati válasza borges7 (#11958) üzenetére


attiati
veterán

A dobás mégis teljesen megtört, pedig labdába sem ért a védő.
Megijedt a dobó játékos?

Például ha egy látványos ütő mozdulattal közelít a védő, de csak eljátssza és végül nem is ér hozzá... szerintem az is befolyásolja a dobót.

[ Szerkesztve ]

(#11961) borges7 válasza attiati (#11960) üzenetére


borges7
aktív tag

Persze, teljesen egyetértek, egyébként azután ütötte meg a kezét, hogy elengedte a dobást,
ezeket szabályosnak minősítették újabban.

(#11962) attiati


attiati
veterán

Leonard is back

Jokic nélkül is behúzta a meccset a Denver.

[ Szerkesztve ]

(#11963) borges7 válasza attiati (#11962) üzenetére


borges7
aktív tag

Ez is nagy volt, de én Wall-én jobban meglepődtem, meg az talán még látványosabb is volt,
mert egy kézzel, ráadásul ballal csinálta [link]

Mondjuk jó volt ez így, az övék voltak a highlight-ok, miénk meg a W :)
Jokic hiánya ellenére 24-20 lett a gólpassz arány a javunkra.

(#11964) diegho válasza attiati (#11962) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem nagyon követtem, hogy mi volt vele, de a Torontói szezon óta nem igazán találta meg a helyét szerintem, plusz a sérülések. Így pár év távlatából azt mondom, hogy rosszul döntött. A csúcson volt, sőt azon is túl. A legnagyobbat hajtotta végre szerintem (eltekintve attól, hogy milyen módon akart távozni), mert elcserélték és ahová cserélték, ott lett bajnok és finals MVP. Igazán szép idény volt, még akkor is, ha kellett hozzá Durant és Klay sérülése. Onnan viszont jött a lejtmenet. Nem értem miért akart PG13 mellett játszani, abban a srácban semmi bajnoki gén nincs. Ahelyett, hogy bement volna James és Davis mellé, vagy akár fölé, mert abban biztos vagyok, hogy James hajlandó lett volna bőségesen teret adni neki, hogy újra bajnok legyen, de inkább elment a clippershez...

(#11965) borges7 válasza diegho (#11964) üzenetére


borges7
aktív tag

Én már akkor is azt gondoltam, hogy ott kéne maradnia, annyira faszán működött az a csapat,
de hát ő "haza" akart menni...

(#11966) saen válasza borges7 (#11965) üzenetére


saen
veterán

Kétszeres bajnok volt már, elérte amit akart, innen már csak a csekkeket gyűjti...

(#11967) diegho válasza borges7 (#11965) üzenetére


diegho
nagyúr

Az egy szerethető csapat volt jó edzővel egy nem túl ideális városban.

(#11968) perempe


perempe
addikt

a Miami Heat-nek több jó UDFA játékosa van, erről
cikk is készült pár hónapja, Gabe Vincent nagyon él.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11969) borges7 válasza perempe (#11959) üzenetére


borges7
aktív tag

Ügyes csávó, óriási fit lenne Jokic mellé Denverbe csere cenyónak, meglenne a hiányzó rim protection.

(#11970) borges7


borges7
aktív tag

EVERY ANGLE of Nikola Jokic's CLUTCH Step-Back Three [link]

A csarnok felrobbant, a többiek üvöltve rohantak felé-meccsnyerő buzzer volt, na jó, 0.2 maradt az órán-ő meg mintha mi sem t9örtént volna, úgy kocogott vissza :D

(#11971) perempe


perempe
addikt

Szépen jön fel az OKC, jelenleg 1.5 meccsre vannak a 6. helytől

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11972) borges7


borges7
aktív tag

Közben a Suns "árulja" Ayton-t [link]

(#11973) saen válasza borges7 (#11972) üzenetére


saen
veterán

Árulja az túlzás, de az biztos, hogy nem a Sunsnál fogja befejezni a karrierjét. Ha lesz egy sztár aki reálisan a Sunshoz akar/tud jönni, akkor jó eséllyel a csere részese lesz. De ez legkorábban nyáron szerintem, most még no-trade clause van és Aytonnak is bele kell egyeznie minden cserébe.
Az új tulajdonos mit akar, az fog sokat számítani. Ezt még nem tudjuk, lehet front office csere is lesz.

(#11974) perempe válasza borges7 (#11972) üzenetére


perempe
addikt

Pöltl is cserélhető, számomra nem világos, miért kínálhat csapata 58/4-et

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11975) szebe


szebe
őstag

Ha valakit érdekel, 8-tól Wembanyama francia bajnokija az NBA yt csatiján élőben: [link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11976) perempe


perempe
addikt

Hosszabbítással végződött a Boston-Golden State, ez történt a rendes játékidő végén.

A rengeteg hiba miatt érdemes megnézni.
Tatum Curry-t támadja, több labdát elad,
Horford szépen védekezik, hármast is dob.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11977) borges7 válasza perempe (#11976) üzenetére


borges7
aktív tag

ja hát az vicces volt, mikor háttal be akarta tolni, aztán ellépte,
de Curry is eladott jó pár labdát, és még szarul is dobott

(#11978) borges7


borges7
aktív tag

Hoppá, a Lakers nyert egy szoros meccset! Úgy, hogy ők fordítottak a végén. [link]

Warriors B csapat meg majdhogynem simán verte a Cavs-t, csak a legvégére lett szoros.

Denver pedig Jokic nélkül is simán nyert, remek csapatjátékkal, 38 gólpasszt osztottak ki.

[ Szerkesztve ]

(#11979) szebe válasza borges7 (#11978) üzenetére


szebe
őstag

Örülök, hogy csak 1 meccsre fogadtam (LAC nyer + Kawhi 25+ pont, Zubac 10+ pattanó, 4x pénzért) pedig volt pár országos egyes.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11980) attiati válasza borges7 (#11978) üzenetére


attiati
veterán

nagyon kellenek ezek a győzelmek a Lakersnek

Davis állítólag épülget, jövő héten talán visszajöhet
Febr 9. trade deadline, előtte szeretnék látni, hogy kell e még valakit hozni a csapatba.

Elég tömör a nyugati csoport, de így is max egy play-in hely néz ki megint.

[ Szerkesztve ]

(#11981) perempe válasza borges7 (#11978) üzenetére


perempe
addikt

Ez egy jó összefoglalás.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11982) attiati


attiati
veterán

alley oop-ot szoktatok nézni?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#11983) borges7 válasza attiati (#11982) üzenetére


borges7
aktív tag

Régebben néha, de majd belenézek, mert nem rossz amúgy.

Más, most nézem a Kings-76ers-t, 30 pontos swing volt, -21-ről fordított a Philly, Embiid és Harden nélkül!
Ha ilyen védekezést tudnak majd lerakni a playoffban, akkor keleten megszorongathatják a
Celtics vagy a Bucks tökeit is.

(#11984) perempe válasza borges7 (#11983) üzenetére


perempe
addikt

Én most nézem, de szerintem felesleges bármit nézni, ami nem meccs vagy összefoglaló.
Kivétel a kosaras csatornák: bballbreakdown, thinking basketball, heat check és társai.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11985) diegho


diegho
nagyúr

Csinált már valaki otthonra kosár pályát?
Gondolkodom rajta, hogy a nyaralóhoz kellene egy pálya, de fogalmam sincs milyen burkolat legyen.

(#11986) szebe válasza diegho (#11985) üzenetére


szebe
őstag

Otthonra nem, de nálunk egyre több helyen ilyesmi van a kültéri pályákon: [link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11987) diegho válasza szebe (#11986) üzenetére


diegho
nagyúr

Néztem ezt is, meg az öntött gumit, valamint a gumilapokat is. Nem tudom melyik lehet a legjobb.

(#11988) borges7 válasza perempe (#11984) üzenetére


borges7
aktív tag

Akkor mégse felesleges? :D

(#11989) perempe válasza borges7 (#11988) üzenetére


perempe
addikt

45 perc alatt megnézek 4 tíz perc körüli összefoglalót vagy a nap legjobb dobóit.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11990) attiati válasza perempe (#11989) üzenetére


attiati
veterán

Ízlésről nem érdemes vitatkozni :)
Ha könnyed véleményműsort szeretne az ember, akkor jópofa.
Repült pár poén is, meg tök jó volt látni, ahogy egy amatőr rajongó érvel a szakértőkkel szemben.

[ Szerkesztve ]

(#11991) borges7 válasza perempe (#11989) üzenetére


borges7
aktív tag

Erre én meg mondhatom azt, hogy az összefoglalók nem érnek sokat igazából, hiszen csak kiragadott jeleneteket látsz, olyan, mintha egy könyvbe csak beleolvasnál pár oldalanként-egyik esetben sem fogod látni az egész történetet.

(#11992) perempe válasza borges7 (#11991) üzenetére


perempe
addikt

Jobbak, mint a Skip and Shannon: Undisputed.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11993) perempe


perempe
addikt

Meglepetést hozott a Blazers-Lakers.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11994) adalbert1 válasza attiati (#11982) üzenetére


adalbert1
veterán

2 barátommal általában nézzük, egyikőjük kb. minden héten, én általában havi egyet megnézek, mikor úgy adódik.
Sikerült kijutnom a párizsi Bulls-Pistons meccsre - hát, ez nagyon nagy élmény volt! :)
Ugyan az egyik balkonra szólt a jegyünk, de innen is egész jól lehetett látni, minden játékost felismertünk.
Szerintem nagyon jól áthozták az NBA hangulatát Európába, hasonló show volt, mint amit a tv-ben is látni, szinte minden alkalommal, mikor áll a játék, volt valami program.
Ami számomra furcsa volt, hogy élőben sokkal pörgősebbnek tűnik egy meccs, mint tv-n keresztül nézve. :F
Illetve a 90-es évek Bulls csapata miatt erősen húzunk a Bulls felé a barátommal, akivel kimentünk, így plusz pont, hogy ők jöttek (illetve vannak szimpatikus arcok a mostani keretben is, pl.: DeRozan, LaVine, AC, Vucevic). A Pistons keretéből kb. senkit nem ismerünk, jobb lett volna, ha egy kicsit erősebb csapat jön el ellenfélnek (a meccset simán hozta a Bulls).
Jó volt Magicet is élőben látni, főleg, hogy pont nemrég néztem meg a róla szóló sorozatot.
Összegezve nagyon jó élmény volt, aki teheti, menjen el egy hasonlóra, mi tervezzük, hogy menjünk még a jövőben is. :)

(#11995) perempe válasza adalbert1 (#11994) üzenetére


perempe
addikt

Én 2009 októberében voltam a Nets-Nuggets meccsen, akkor még az IZOD-ban játszott a hazai csapat, a 2xx-as szektorba szólt a jegyünk; bár lehetett látni mindent, tévén jobb azért. Ha megyek valamikor NBA meccsre, ami nem valószínű, akkor legközelebb jobb jegyet veszek.

Jópár magyar koncert után dec. 4-én nekivágtam Bécsnek, a LSO/Rattle Bruckner 7.-et láttam[link] [link], azt nem lehet közvetíteni az analóg hangszerek miatt.
A jan. 1-i koncertet már úgy néztem, hogy jó lesz-e a helyem legközelebb.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11996) adalbert1 válasza perempe (#11995) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát, egy jobb jegy azért mélyen zsebbenyúlós lett volna sajnos, habár ha egyszer a nyakamba szakad egy lottónyeremény, tuti fogok courtside seaten ülni :D
Mi nagyjából ezt láttunk, háromszoros optikai zommal fényképeztem: [kép]
(a SAP logónál ül courtside Magic :D ).
Ami kicsit csalódás volt, az a párizsi NBA store, mezből kb. ugyanaz volt a választék, amit online vagy itthon is megkapsz, ami érdekes lett volna, hogy tudsz custom feliratozott mezt a helyszinen készíttetni, előttünk sétált ki egy kissrác 23-as Bulls mezzel a saját nevével feliratozva.
Ezeket a komolyzenei programokat honnan nézed ki amúgy? Van ezeknek az eseményeknek valami naptára, ahonnan lehet előre informálódni, vagy úgy vadászod össze őket?

(#11997) attiati válasza adalbert1 (#11994) üzenetére


attiati
veterán

Pont erről beszélgettek, hogy élőben mennyivel gyorsabb az nba.
Konkrétan Irving-et említették.

(#11998) perempe válasza adalbert1 (#11996) üzenetére


perempe
addikt

Küldtem privátot.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#11999) perempe


perempe
addikt

Thomas Bryant teljesítménye nem mindennapi.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#12000) attiati


attiati
veterán

elég jó párosítások voltak tegnap

Nets - Warriors
Memphis - Suns (itt még sérüléshullám van?)
Clippers - Mavs
Lakers - Portland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.