Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) kcsa válasza Bogyó bá' (#9850) üzenetére


kcsa
veterán

De attól még ugye... ;]

(#9852) Burt1793 válasza Hauptmann (#9849) üzenetére


Burt1793
veterán

Jajj, ne mondj már ilyet, hogy csak a japán fan elvakult. :D Van mindenféle csoportba tartozó ismerősöm, pl aki annyira francia elvakult, hogy ki se szállna egy légrugós 3 ezres dízel citroen c5-ből és azt vallja a régi c4-esről, hogy hibátlan autó. Jó ő persze tulaj. Meg ugye a BMW kontra Merci csapat sem gyenge, az sem elvakult, ugye?

Gari: Szerintem ha gariidőben, nem a tulaj hibájából tönkremegy a robi motorja, kicserélik, de legalább is megjavítják. Ha nem, el lehet kezdeni a feljelentgetést. Most azért, mert van egy két hibás honda, nem kell rögtön temetni a márka megbízhatóságát.

[ Szerkesztve ]

(#9853) Burt1793 válasza Burt1793 (#9852) üzenetére


Burt1793
veterán

Sőt, mivel 3 hónapos a moci, a gyártónak kell bizonyítania, hogy nem az ő hibája a lerohadás, ha meg akarja úszni a garit.

(#9854) kcsa válasza Burt1793 (#9852) üzenetére


kcsa
veterán

Hogy őszinte legyek a légrugósból én se szállnék ki. De hogy a C4 hibátlan lenne :DDD

Mindenesetre motoros (jellegű) topikokban keményen megy a hondázás. Itthon. Máshol nincs ez a kultusz, vagy nincs ennyire szem előtt.

(#9855) -Mosquito- válasza Hauptmann (#9842) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Jövő héten megyek a 60ekm-es szervizre,hiba nélkül! Mert Honda. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9856) Burt1793 válasza kcsa (#9854) üzenetére


Burt1793
veterán

Akkor nyomass más márkát itt a topikban. Azért, mert olcsón, használható minőséget sokak szerint csak a honda tud, így többen veszik, nem probléma szerintem. Ez van. :B

(#9857) DigitXT válasza Burt1793 (#9856) üzenetére


DigitXT
félisten

Érdekes 6 évvel ezelőtt egy tapasztalt motoros arc pont a Hondáról
beszélt le, hogy nem rossz motorok, de robogóban nem ajánlaná.:U

Meg aztán a legendák így keletkeznek, hogy egy termosztát kiakad,
a moci túlhűtve üzemel, az Alpokban, majd itthon a szerviz kijavítja,
ha csak egy átmosás kellett, akkor is, és ez elfelejtődik: hiba nélkül!

Ki kell fogni márkától/típustól függetlenül a jó példányt: c'est la vie!
Btw. 20 évesen miből tellett egy 800K-s, fikázható "kezdőmotorra"?

Olcsón... Eszem-faxom megáll néha, olyanokat írtok, komolyan!:W

[ Szerkesztve ]

(#9858) Hauptmann válasza Burt1793 (#9852) üzenetére


Hauptmann
addikt

Amikor számomra ismeretlen autót vettem, előtte mindig érdeklődtem az autó topicjában. Persze, vannak elvakult emberek mindenhol, de a német és az olasz tulajdonosok elmondták, hogy erre és erre figyeljek, ez és az a típushiba. A Toyotások is azért nagyjából tisztában voltak a helyzettel, de ott már erősebb volt a 'soha nem romlik el' marhaság. De a Hondások a legrosszabbak, ott értelmes választ nem kaptam, sőt, amikor leírtam, hogy mit szívok az enyémmel, azt mondták, hogy ilyen nincs, csak trollkodok.

Mint írtam korábban, itthon a japán dolgok erősen túl vannak értékelve. Ebből jönnek aztán a 'nem romlik el' ul-ek.

[ Szerkesztve ]

(#9859) SirKero válasza Brogyi (#9836) üzenetére


SirKero
őstag

Az nem trafi. Az nagyobb és nem kell ennyi belőle mert 1db. is min hat sávot vesz egyszerre.
Én az útdíj befizetését ellenőrző rendszerre tippelek.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#9860) kcsa válasza Burt1793 (#9856) üzenetére


kcsa
veterán

Olcsón? Nemár :)

De nem is az árral van baj. Talán azzal van a legkevesebb. Annál több gond van azzal a gondolkodással, amit a motoros topikban egyértelműen láthatsz: ezzel nincs baj (nem is lehet) mert Honda. És ez így leírva, 90%-ig biztosra veszem, hogy komolyan is gondolják jópáran.

Ahogy telefonos topikokban is láthatod: vannak olyan elvakult fanatikusok, akik az általuk kedvelt eszköz/márka/típus/oprendszer/akármi nyilvánvaló hibáit sem hajlandók elfogadni. Na itt is ez van, csak a vételárak magasabbak, ezért ha lehet, még több az önigazolást kereső.

(#9861) runner 125 válasza -Mosquito- (#9855) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pont a minap említettem meg, 1 kivétellel a motoros topik minden aktív tagja japán motort hajt és több mint a fele Honda-t. Csak jelent valamit. :))

DigitXT

Pedig a Honda robogók is ott vannak a top megbízható kategóriában.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9862) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Jut eszembe.. Tegnap kolléga meséli. Gumit cserélt a robogón x napja a Hódoknál (Yamaha 250 valami) egy idő után érezte kanyarokban,hogy valami nem stimmel. Kerékcsapágyra gyanakodott.. Aztán tüzetesen átnézett/megrángatott mindent és lőn meg is találta a gond okát. A hátsó féknyerget csak egy csavar tartotta. Nem csavarhatták be megfelelően a Hódok,így kilazult és intett egy pá pát. Pedig ott nyomatékkulccsal és menetrögzítővel dolgoznak a srácok. :( Valahogy a fék a gyengéjük.

Digit:

Most irigykedsz,hogy nekem van termosztátom?! :P :D ;) 45eKm után ez belefér és ez úgy is kiderült volna,vagy nem ha előző szervizkor cserélünk hűtővizet lehet ki sem jön ez a hiba. Akkor lett volna nagy gebax,ha cserélni kell. ~25eFt. Tette a dolgát így is a motor elvitt/visszahozott.

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9863) dugynok válasza -Mosquito- (#9862) üzenetére


dugynok
senior tag

Attya ég! Még jó, hogy nem esett le/ki menet közbe a fék... Azért ez így durva, nem tudom ti, hogy vagytok vele, de szerintem ez egy "profi" szerelőműhelynél megemgedhetetlen... A fék nem játék

[ Szerkesztve ]

(#9864) Hauptmann válasza runner 125 (#9861) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jelentheti azt is, hogy sokan bedőltek a 'soha nem romlik el' szövegnek, és megy ezerrel az önigazolás, ahogy kcsa mondja. De ha valami történik a géppel, azt már nem teszik ki az ablakba (a Honda specifikus topicok többsége ilyen).

Van egy ismerősöm, megvalósította az álmát, vett egy új Triumph-ot tavalyelőtt. A motoros társaságában mindenki hülyének tartotta, hogy nem a fantasztikusan megbízható japánok valamelyikét választotta. És érdekes módon a szar Triumph 30 ezer km alatt egyszer sem rohadt le, nem folyik az olaj belőle, csak megy, miközben egy-egy japán már letérdelt a bandában.

Nincs azzal semmi baj, ha egy gép meghibásodik, ez benne van a játékban. De bármiről is azt terjeszteni, hogy nem romlik el, beszűkült látásmódra vall.

(#9865) runner 125 válasza Hauptmann (#9864) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem ezt magyarázhatod, két Honda-m is van :D , sőt, én bevallom h Honda buzi vagyok. Ha valamiben hiszel, az működik. Ettől függetlenül a "Honda nem romlik el" nem csak valamiféle suttyó által felkapott szállóige, autóknál a motor megbízhatósági mutatókban szinte minden évben az elsők.
Persze van aki teljesen elborult komolysággal terjeszti, én inkább csak amolyan gag, poén kapcsán szoktam benyomni és figyelni a reakciókat. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9866) -Mosquito- válasza dugynok (#9863) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Vidéken egy jó nevű Yamaha kereskedés játszotta el ugyan ezt,hogy egy féknyereg konzolt nem jól húzott/rögzített. Ki is lazult a csavar. Párjával ment az ember valami körforgalom jött (ez volt a szerencséjük,esetleg egy előzés majd intenzív fék,besorolásnál jött volna elő akkor..) ott csinált egy olyat,hogy blokkolt a hátsókerék és pontosan nem emlékszem de valami 50-100m-t ügyeskedett,hogy rajta maradjanak a motoron. Majd leszálltak remegve és akkor látták mi a baj. :(((

Hauptmann:

2éves Varáról ült át ami 75eKm-t!! futott egy vadi új Triumph 800-ra. 15eKm-t van a szervize. Nincs olyan,hogy ne lenne valami hiba vele. Picivel 1év után valami 46-48eKm-nél a vezérlésben letört a fogaskerékből egy darab. Elektronikai gondok stb. Neten vannak fent képek,hogy törik/reped a váz és nem is terepeznek vele.
Tessék beleolvasni egy BMW motoros fórumba,látsz/olvasol majd érdekes dolgokat. Hibák minden márkánál/típusnál előfordul/hat széria/gyártás/konstrukciós stb Valamelyiknél súlyos akár több 50-100eft-os valamelyiknél meg filléres tétel a javítás. Na ez is egy szempont. BMW szerviz 80-150eFt (1600 GT/L 200eFt) egy Hondát a 1/4-1/2 áron szervizeled.

Runner:

Nem jó kép,mert trélerezed a Hondát,ezt nem magyarázod ki.. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9867) ludsimon válasza runner 125 (#9865) üzenetére


ludsimon
veterán

ez de jó! :R

undefined

(#9868) DigitXT válasza -Mosquito- (#9862) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem irigykedem, mert tegnap óta nekem is.:P És milyen érdekes
pici álló helyzetben járatás, s meg van a 40 fok, vissza lehet tolni
a szívatót. Régen ehhez 3 km kellett. Ja és 50 fokra is felkúszott:
utána úgy indult be pöcc-röff, hogy kb. első főtengelyfordulatra...
(Ja, hogy engem átb.sztak a géppel, és patent műszaki állapotot
hazudtak róla, és még olcsó is volt: az év vétele ugye! Ez van. De
lehet kamuzni, hogy a Honda hibátlan. Így születnek a legendák.)

Bagatell? Vagy volt valami? Vagy tényleg (!) semmi nem volt?:F
Persze, utána el lehet sütni, hogy csak vicc, meg a statisztika.:K
Ha meg vki belenyúl a lecsóba, vagy vesz egy lef.osott Hondát?
Az ugye nem lehet. Nekem amúgy nincs bajom a márkával, sőt!
Soha nem érdekelt a márkabuziság. (Olyat veszek, ami NEKEM
jó, és persze amire pénzem van... Új motorra nincs. C'est la vie.)

Ui: nyilván arra célzol, hogy arra irigykedek, hogy bárcsak nekem
is csak ennyi hibája lett volna a gépnek: igaz lehet... Csak nekem
nem kéne a Vara. Ha hozzámvágnának egyet, eladnám, azonnal.
(Az árából meg vennék egy fasza robogót. Mondjuk új T-Maxot?)

Szerk: amúgy mi köze a VFR/Varadero/terepjáró triumvirátusnak a
Honda robogókhoz?! (Jó, van ismerős millió km-t futott SW600-zal,
az már valami! De mi köze az SH-hoz?) Röhej! Jó, hogy nem jön az
F1-es fejlesztőcsapat ide, hogy a motor végre kibírt egy futamot!:D

(És ha valaki leírja, hogy a vacsiúj cucc megdeglett, akkor az selejt,
de csak az az egy, mással soha nem fordulhat elő, vele depláne.:U)

[ Szerkesztve ]

(#9869) Hauptmann válasza runner 125 (#9865) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az egészséges márkafanatizmussal nincs gondom.

Mosquito,

Sajnos annak a Triumph-osnak ilyet dobott a gép. Mindenből van jó, és rossz példány.

[ Szerkesztve ]

(#9870) DigitXT válasza Hauptmann (#9869) üzenetére


DigitXT
félisten

Akkor van nagy baj, ha ezt belátni képtelen, nem tudja elhinni,
hogy másnak meg semmi baja, és ilyen is létezhet. Még szép,
hogy a fórumok a hibáktól hangosak: abban mi a hír, hogy jó?

(#9871) -Mosquito- válasza DigitXT (#9868) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem hiszem,hogy irigykednél. :N Tudom,hogy Neked nem ez stílus jön be. Maxirobi ülés fétis,kompakt/sportos méret. :K Rólam sem mondható el,hogy márkabuzernyák volnék. Volt Apriliám,két Burgim most Hondám van. Egyre fiatalabb,kevesebb Km-es és persze drágább gépek. Mindegyiket szerettem,egyiket ezért a másikat azért. Van ezeknél jobb/rosszabb,elfogadom mindenkinek más az igénye/felhasználása. :R Én sem vennék új gépet,hipp-hopp belecsavarnám a Km-et és lehet nagy bukóval adnám el,pedig csak annyit csinálok,hogy rendeltetésszerűen használom. :D

Fogyasztás gondolom még nem jött ki,hogy mennyivel jobb?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9872) DigitXT válasza -Mosquito- (#9871) üzenetére


DigitXT
félisten

Egy métert nem mentem még vele. Örülök, hogy összeraktam tegnap estére.
(Baromi fárasztó volt, és néha ment a fejvakargatás, hogy ezt most ide hogy,
melyik csavar hova, milyen sorrendben, vissza az egész, hol a féklámpa stb.)

Ui: igen, lusta vagyok. Soha nem lesz nagymotorom, mert át kéne lendíteni a
lábam a nyereg felett: na ne! Inkább ülök egy kényelmes fotelre. Amúgy igaz,
ami írsz, bejön ez a fajta "kompakt" sportosság: meglepő de pl. a Madison is
egy elég rövid motor. A sok műanyagtól + a hátsó doboztól tűnik hosszúnak!
Burkolat nélkül a váz picike: építhették volna kisebbre a seggét akár nagyobb
csomagtartóval. Csak akkor a lámpákat, meg a tankot kellett volna másképp.

Az életben minden a kompromisszumokról szól. DE semmi nincs elcseszve!
Csak másra lesz jó.;] (Megjegyzem, a Velvet is érdekes masina volt anno.:B)

(#9873) Burt1793 válasza kcsa (#9860) üzenetére


Burt1793
veterán

Ár/érték arányra gondoltam. Volt szerencséd a Lumia 930 topikhoz? Ott sajnos van egy pár javíthatatlan fanatikus. Egy rossz szó nem szabad szólni arról a telefonról, pedig valós hibái vannak.

(#9868) DigitXT: Nem az sh-ról beszéltem, ha a hsz-ed végét nekem szántad, akkor.sajnűs direkt kifordítid a szavaimat avagy különbözik a te szövegértésed az enyémtől. Na mindegy, nem akarok vitázni, jobb, ha elfelejtjük egymást.

[ Szerkesztve ]

(#9874) lehella


lehella
senior tag

Srácok rázhat a robogó eleje féktárcsa-fékbetét csere óta első fék használatakor? Tegnap hoztam el a motort a szervizből, kb. 40 km van még benne, igyekeztem bekoptatni a fékeket. Remélem elmúlik ez a rázás, mert egy hónap múlva meg vizsga.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#9875) dugynok válasza lehella (#9874) üzenetére


dugynok
senior tag

Semmi képp nem rázhat! vidd vissza minnél elöbb és reklamálj! Pont tegnap írt mosqi milyen hanyag 1-2 szervíz és pont féknél... Az életeddel ne játsz/anak/!

(#9876) kcsa válasza lehella (#9874) üzenetére


kcsa
veterán

Valószínűleg sikerült nem síkba felrakni. Vissza, és addig ütni az asztalt amíg jó nem lesz. (jó eséllyel tárcsa csere, ha minden egyéb rendben van)

(#9877) lehella válasza dugynok (#9875) üzenetére


lehella
senior tag

Az a baj, hogy 40 km a szerviz és szopatnak... kezdem unni ezt az állandó körök futását. Remélem bekopik/elmúlik, most se időm se energiám ehhez. Csavarokra ránézek mindjárt, abból nem lehet baj.

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#9878) DigitXT válasza lehella (#9874) üzenetére


DigitXT
félisten

Rázhat, csak az nem jó, hanem hiba: üt a féktárcsa.:Y
(Vidd vissza gyorsan, mert így a vizsgán is megbukik.)

(#9879) kcsa válasza lehella (#9877) üzenetére


kcsa
veterán

Nézd, a helyedben ennyi cumi után nem mennék vissza EGÜ-höz :U

(#9880) lehella válasza DigitXT (#9878) üzenetére


lehella
senior tag

:W :W :W Ezt a hibát akarom elkerülni, két hét volt mire ez a szar megérkezett :(
EBC gyártmány került most bele, remélem a másik opció nem a gyári lesz dupla annyiért

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#9881) lehella válasza kcsa (#9879) üzenetére


lehella
senior tag

Nem is akarok, de a kormánycsapágyat sem oldották meg, a fékkel is gariban szopok. Harmadik alkalommal ismét meghúzták a kormánycsapágyat, illetve megjelölték, hogy a csapágy mozdul-e, vagy a csavar. Legközelebb kiderül, ha megint szar lesz. Ez állandóan húzódik. Most a fékkel kezdem a végtelen köröket (remélem nem lesz az), én is nagyon unom már ezt az egész dorogi utazgatásokat :(
Szerk: egyébként ha üt a tárcsa, akkor nem a fékkarnak kéne ráznia, ahogy üti vissza a dugattyút? A vázban érzem a rezonálást.

[ Szerkesztve ]

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#9882) DigitXT válasza lehella (#9880) üzenetére


DigitXT
félisten

EBC az ütős féktárcsát gariban cseréli. Ez saját tapasztalat.
Kék Holdban pl. ki is tudják mérni, "mennyi az annyi", bár az
lópikulát nem jelent, ha határértéken belül van, mégis ráz.:O
Viszont fontos, hogy milyen fékbetét került be. (Ha EBC, azt
szeretik. A gyárit meg elfogadták, hogy az csak nem hibás.)

Szerk: de, ha nagyon üt, visszarúg a fékkarra. Ez más lesz?

dugynok: dehogynem lehet "nem síkban" feltenni. Elég, ha
vmi kosz alámegy, már nem lesz teljesen párhuzamos. De
persze egy görbe tárcsánál, ami szemre mocorog 1 mm-t,
az a kis koszpucolás csak annyi, mint halottnak a csók.:DD

[ Szerkesztve ]

(#9883) dugynok válasza lehella (#9877) üzenetére


dugynok
senior tag

Te tudod, de érdekes hozzáállásod van. Se időd se energiád a saját életedért?? Majd akkor nem fog fogni rendesen, mikor a legnagyobb szükséged lesz rá... Gondold csak végig, megéri?
Atonnal visszavinni és balhézni, amíg meg nem csinálják nem mész el onnan... Kormánycsapágy dolog? Azt is gariba cseréltetni, szar... ennyiszer nem szabadna elmozdulnia.
A helyedben elfelejteném az ilyen szervízt....
Nem tudom, hogy más motoron, hogy van, de nálam nem lehet nem síkban feltenni a tárcsát, mert ki van alakítva a felnin hely neki. Én magamnak csináltam otthon, nem nagy kunszt és tudom, hogy biztos jó.

(#9884) lehella


lehella
senior tag

Valamelyik nap bemegyek a Kékholdba és ránézetek a tárcsára, ha addig nem múlik el. Ha tudnak alkatrészeket beszerezni a Kymcohoz, akkor váltok rájuk az új problémák miatt majd. Az legalább a munkahelyem mellett van. Nem akarok a pénzem után futni, azért nem akarom elküldeni még melegebb éghajlatra elküldeni az Egü csapatát. Ha lenne időm, vinném holnap reggel a szervizbe, de tegnapelőtt jöttünk haza nászútról, nem értem még útól magamat a teendőkkel. Még a jogsim is lejár holnapután :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#9885) dugynok válasza DigitXT (#9882) üzenetére


dugynok
senior tag

Na jó, de nem alap, ha szerelek valamit, azt letakarítva tisztán rakom össze? Ezért írtam, hogy nem lehet nem síkba összerakni, ha igényesen dolgozol. Márpedig egy hivatalos szervíz, ahol 5-6ezres díjjal dolgozik nem lenne szabad, hogy ilyet megengedjen magának...
Ahova én járok szervíz, ott múltkor egy sima variátorösszerakásnál a két sztenderemet is rendbe rakták, mert ragadt mindkettő. Maguktól csinálták meg, nem kértem és nem kértek plussz pénzt. Ott, ha beviszed szerelésre valamivel, átnéznek mást is és pici dolgokat megcsinálnak. Pl. féktisztítás és ilyenek.. Ott motorosok szerelnek.

[ Szerkesztve ]

(#9886) DigitXT válasza dugynok (#9885) üzenetére


DigitXT
félisten

Akkor még mindig ott van, hogy jól rakták össze, csak eleve szar volt.:))

(#9887) dugynok válasza DigitXT (#9886) üzenetére


dugynok
senior tag

Jogos. De miért nem ellenőrizték, hogy jó-e? Nagyok az elvárásaim? Nem hiszem. Féknél meg pláne nem. És, ha miattuk balesett lett volna?

(#9888) DigitXT válasza dugynok (#9887) üzenetére


DigitXT
félisten

Jó kérdés. Az enyémen rögtön láttam, hogy szar lesz, olyat mászkált oldalra...
Icipici ütés még valóban bekophat idővel, de a fékkarpumpálós mm-es - soha.

(#9889) Hauptmann válasza dugynok (#9885) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hova jársz szervizbe?

(#9890) lehella


lehella
senior tag

Kicsit ráncigáltam az első fékeket.. a fékhatás jó, nem a fékkar ráz, hanem olykor az egész eleje. De lehet beképzelem, mert az út se tükörsima, illetve csak akkor tapasztaltam amikor csak az első féket használtam. Csavarok rendben meghúzva, kettő közül az egyik fékbetét csavarnál tudtam egy negyed fordulatot még tépni.
Holnap megyek dolgozni, majd a szokásos vezetési stílussal meglátom hogy milyen lesz. A vasalást már elvégeztem :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#9891) dugynok válasza Hauptmann (#9889) üzenetére


dugynok
senior tag

Crib XI. kerület. Múltkor volt ott két bálna is, az egyiknek a bal oldala és eleje törött.
Másik topikba valaki mondta drágák és inkább vitte máshova olcsóbbra. Meg is szívta, jól lehúzta volna még párszor...
Jah, Bencéékhez vihetsz saját alkatrészt, ha olcsóbban be tudod szerezni :)

(#9892) Den válasza lehella (#9890) üzenetére


Den
veterán

Tedd sztenderre, úgy hogy az elsőkerék a levegőben legyen. Állj szembe a motoral, fogd meg az első teleszkópokat és rángasd meg magad felé. Lehet, hogy ne az első fék a gond, hanem az első futómű lóg, pl a kormánycsapágy miatt, és fékezéskor az rezonál be.

www.simson4t.hu

(#9893) Brogyi válasza SirKero (#9859) üzenetére


Brogyi
senior tag

Elfogadom, de akkor hol dekkolt a fényképész a Köki elött befelé?
Ott zárt pálya van.

(#9894) kcsa válasza Brogyi (#9893) üzenetére


kcsa
veterán

A ferihegyi gyorsforgalmi fizetős egyébként? Függetlenül a témától :)

(#9895) -Mosquito- válasza kcsa (#9894) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#9896) DigitXT


DigitXT
félisten

(#9897) kcsa válasza DigitXT (#9896) üzenetére


kcsa
veterán

Ez is csak egy szar Kymco :( ;]

(#9898) ludsimon válasza kcsa (#9897) üzenetére


ludsimon
veterán

BMW-t se autóba se semmibe nem szabad venni. A legnagyobb átbaszás az autóiparban annyi baj van velük és ha elromlik valami 1,5-2x annyiba kerül megjavítani a túlbonyolított szarjaik miatt. :(

[ Szerkesztve ]

undefined

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.