Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16314) Burt1793 válasza DigitXT (#16313) üzenetére


Burt1793
veterán

Folyamatos autópályán ez is többet fogyaszt jóval, még sose mentem egy tanknyit 120 felett, szóval ezt se tudom, hogy mennyivel.
Fél óra után elkezd sajogni a hátsóm és biztosan elkezdek gyorsabban menni, tehát nem nagyon menne egy ilyen lassabb túra, de egyszer kipróbálom. Avagy megnézem a spritmonitoron a német fogyasztózsenik értékék. :D

Ő vagy 40 kilós, vagy jóval kisebb kerék van a motorján.

Itt a másik véglet (oké van még egy efelett, de kép sincs, régi is és fura adatokat írt be).
Ezek a 4 literek valszeg autópályások, így elővárosban 100-zal és városban 60-80-nal keveset fogyaszt. Hagyom kigurulni, de azért gyorsítok rendesen, felesleges húzni sok helyen, tudom, hogy hol mennyivel érdemes menni, hogy zöld legyen a lámpa.
Olajcsere megvolt, 36 ezernél, idei szezon végén lesz a nagyobb kopóalkatrész szerviz. Most elég jól be van járva a rendszer, egy új SH-ssal gyorsultunk pár lámpát, lehagytam. Az újnak sokkal szebb, visszafogott, csendes hangja van. Kcsa-é és az enyém között nagy eltérés volt hangban, na ugyanennyi van az új és az enyém között is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.