Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) krain válasza Vole (#6686) üzenetére


krain
tag

oil rig-hez van emerald?

(#6702) vastag87


vastag87
csendes tag

nah ezt nézzétek:
[link]

tutkó innen származik a fent említett gascan, oilrig stbstb....
ez vmi undorító ez a piros gascan
[link]

pitboss 25$ért
link

:DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6703) harryls válasza vastag87 (#6702) üzenetére


harryls
csendes tag

De dúrva, még pitboss és jawbone is van közte :(((

[ Szerkesztve ]

(#6704) vastag87 válasza harryls (#6703) üzenetére


vastag87
csendes tag

van itt minden, oilrig, gascan, radarból rengeteg:D

(#6705) IAjaxI válasza vastag87 (#6685) üzenetére


IAjaxI
újonc

Kedves -vastag87-! Először is szeretném elmondani, hogy egyáltalán nem tetszik amilyen stílusban irkálsz rólam!! Tanár és labdarúgó edző létemre 200 m-ről megismerem, hogy melyik labda tartozik a csúcskategóriába (20-30 ezresbe) és melyik az olcsó kínai hamisítványba. Azt hiszed, hogy a vaterán és itt-ott a hozzá nem értő embereket nem vernek át... dehogynem! Mindent hamisítanak már! Én a szemüveghez nem értek, buktam pár ezer forintot... így jártam. Ahhoz meg, hogy a sz@r szemüvegemhez 1 Forintért veszek egy tokot (nem a szemüveg miatt licitáltam) semmi közöd! Üdv.

(#6706) koxx válasza IAjaxI (#6705) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez igaz, én is akartam írni, hogy nyugodtan lehet rá licitálni, pár száz forintot megérne a cucc.
De amit vettél oakley nem biztos ám, hogy hamis.

(#6707) IAjaxI válasza koxx (#6706) üzenetére


IAjaxI
újonc

A regisztrálásom és a képek feltöltését követően küldtem egy e-mail-t az eladónak, hogy írjon már pár sort a szemüveg történetéről, mert ha hamisítvány akkor becsapva érzem magam! Írtatok ugye Ti is véleményt (melyet ezúton is szeretnék megköszönni) de azóta sem derült fény semmire. Ő azt írta, hogy 32900 Ft volt, szaküzletben vásárolta, nincs papírja stb. Hogy őszinte legyek engem már nem is érdekel...

Soha nem foglalkoztattak a szemüvegek, tökéletesen megfeleltek a nyári hónapokra az egy-két ezres "bóvlik" is, melyet ha a strandon elloptak, akkor is nyugodtan tudtam éjszaka aludni. Azt azért hozzáteszem, hogy csak a szemüvegekkel vagyok/voltam így, igényesen öltözködöm, ruhatáramban csak márkás, több százezres értékben vannak cuccok.

Titkon mindig vágytam egy Oakley-ra, de valahogy sajnáltam kiadni rá annyi pénzt. Volt ugye ez a teszveszes "akcióm" :) , megért számomra annyi kockázatot a dolog, hogy 5 ezerért hozzájuthatok álmaim szemüvegéhez. Erre most jön ez a kedves fórumozó és lealacsonyítóan, szánalmasan, már-már megalázva elkezd itt futtatni, poénkodni velem!

Nem akarok én ezen a békés kis családias fórumon indulatokat kelteni, nem ez a célom. Vállalom, hogy nem értek a szemüvegekhez! Ha esetleg 30 ezerért vettem volna meg, akkor jót röhöghetne rajtam, hogy "ekkora balekot" és adott volna az 1 forintos újabb licitem után egy figyelmeztetést, hogy "IAjaxI barátocskám" ezt inkább ne vedd meg! De nem... poént csinál belőlem.

Na mindegy ez van...

Ja és koxx Neked külön köszönet a segítségért!

(#6708) SupaCow válasza IAjaxI (#6707) üzenetére


SupaCow
tag

mod

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#6709) harryls


harryls
csendes tag

Valamelyik x-metált kell választani, abból még nem láttam fake-t :DDD

(#6710) krain válasza harryls (#6709) üzenetére


krain
tag

vagy Koxx-tól, Vole-tól, Supacow-tól, Babarnew-tól meg a többi itteni arctól venni:)) nem is kici, nem is óccó...de legalább jó és eredeti :K

(#6711) harryls


harryls
csendes tag

Én úgy tudom hogy minden flak jackethez gyárilag jár a soft vault. :K Vagy nem így van?

(#6712) Babarnew


Babarnew
csendes tag

cép, óccó, kici kinai hamiszitvány Oil Drum 6500-ért ....
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=163225474
"személyes átvétel nincs " vajon miért :D

jaj most nézem hát van itt választék is
http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=163226722

[ Szerkesztve ]

(#6713) Don't Panic válasza Babarnew (#6712) üzenetére


Don't Panic
senior tag

hát ha van rá igény ennyi :)

(#6714) vastag87 válasza IAjaxI (#6707) üzenetére


vastag87
csendes tag

Kedves IAjaxI!
egyáltalán nem bántás/poénűzés/bunkóskodás/indulatkeltés/lenézés/stb/bármi/akármi/valami volt a célom az általad említett hozzászólásaimmal! DE azért hozzáteszem hogy ha valamihez nem ért az ember akkor jobb előtte kérdezni olyanokat, akik értenek az adott témához! nem szégyen az ha segítséget kérünk! szerintem legalábbis így van... mert azért volt fogalmad a vásárlásod előtt is hogy az Oakley-k milyen árkategóriában vannak kb.... ezért már licitkor sejthető lett volna hogy necces az szemüveg...

nah, mind1 SAJNÁLOM, :O :O :O ....
csak jó tanács: kérdezz vagy pedig menj biztosra megbízható eladóval, márkabolttal....

ennyit tudok ajánlani :)

(#6715) vastag87


vastag87
csendes tag

találgattam flickr.com-on pár elég nagy oakley kollekciót..... brutálisak:DDD

mista.shilla gyűjteménye

tag_mclaren gyűjteménye

[mediterafred gyűjteménye]

más lencsénél is van több generáció? mint a rubynál?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6716) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Szerintetek ez a szemüveg ajánlott vezetéshez?

BANZAII

(#6717) koxx válasza MaciG (#6716) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A gold lencsével szerelt verzió mindenképp, de ez egy elég rég kifutott típus talán még ebayről beszerezhető.

(#6718) SupaCow válasza MaciG (#6716) üzenetére


SupaCow
tag

Szeva

Persze egyén / szemfüggő a dolog, de vezetéshez a dark grey (10%) nagyon sötét. Ráadásul a keret is elég sokat kitakar a hasznos látótérből.

Én Crosshair / VR50 Transitions és Egy Half X Plasma / Tungsten ird. szemükben szoktam vezetni. Mind a kettőt nagyon szeretem mert semmit nem takar ki oldalról. És a lencsék színe hozza a vezetéshez megszokott sárgás árnyalatot, és még szürkületben is hordható.

Az egyik cimborám egy Half Jacket ben vezet amiben gold lencse van. Direkt vezetésre vette, és nagyon meg van elégedve azzal a setuppal.

f: @geboleather

(#6719) koxx válasza SupaCow (#6718) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

hm tényleg, VR50 is nagyon faszás lehet vezetéshez, gold sztem kicsit sötét

(#6720) Oracle


Oracle
senior tag

Üdv!

Radart hol lehet a legolcsóbban beszerezni? Vagy X-metalt

[ Szerkesztve ]

(#6721) IAjaxI válasza vastag87 (#6714) üzenetére


IAjaxI
újonc

Természetesen nem haragszom! De ha bemegyek a legközelebbi boltba és veszek egy 100 darabos papírzsebkendőt és abba csomagolom a szemüvegem az is drágább, mintha 1 Forintért megveszem a teszveszes 'Oakley' tokot. És ha megkérem az eladót, hogy csak a tokot küldje, a postaköltség is nevetséges lett volna. (Árban kb. annyi mint a csomag zsebkendő :))

Visszatérve még a segítségkérésre. Csak utólag volt alkalmam, hiszen pár perccel a lejárat előtt pillantottam meg. Senkit nem tudtam volna megkérni. Ja és pont azért licitáltam mert tisztában voltam az árakkal! Hiba lett volna Nem licitálnom erre a szemüvegre, hisz pont ez a típus az álmom.

Tudod milyen bakik vannak hozzá nem értésből!? 400 forintos vaterán vásárolt képregényt el lehet adni szerinted ugyanott, 45 ezerért? A válasz igen! (nem én voltam)

ui.: A szemüveg pedig nagy valószínűséggel eredeti, legalábbis egy közeli ismerősöm szerint. De azért lehet beballagok a közeli márkaboltba.

Üdv.

(#6722) vastag87


vastag87
csendes tag

esetleg vkinek nincs new straight jacket I-e vmelyik lángnyelves verzió??
azthiszem ilyen volt az első oakley amit láttam életemben...

[link]
[link]
[link]

vagy esetleg XX-je vkinek?

(#6723) vastag87 válasza IAjaxI (#6721) üzenetére


vastag87
csendes tag

remélem hogy eredeti, mert akkor nagyon jól jártál:D tényleg sajnálom és mégegyszer bocs ;) igazad van abban amit írtál, de nem gondoltam hogy írni fogsz ide, azért nem "tanácsot adtam" h talán ez is necces, bár attól lehet még eredeti ez is...

(#6724) vastag87 válasza Oracle (#6720) üzenetére


vastag87
csendes tag

Vole, koxx, ők a guruk:D

(#6725) SupaCow válasza vastag87 (#6722) üzenetére


SupaCow
tag

koxx nyáron majdnem vett egy lángnyelveset. X-metal ára van.

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#6726) vastag87 válasza SupaCow (#6725) üzenetére


vastag87
csendes tag

ííí, azért inkább akkor julietet, mégha nem is szeretem annyira.... itthon is láttam párat, vaterán is van most 1, de gondolom az itthoniak lestrapáltak....

(#6727) koxx válasza vastag87 (#6726) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

elég ritka darabok manapság a lángnyelves sj-k, de már nem vennék magamnak kicsit komolytalannak érzem :)

(#6728) koxx válasza Oracle (#6720) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit kifejthetnéd bővebben is mert radarból olyan 35-75e-ig vannak, xmetalból meg 50-tól 200e-ig.

(#6729) Oracle válasza koxx (#6728) üzenetére


Oracle
senior tag

Majd elmegyek és felpróbálok párat, de még szenvedek hogy melyik legyen bringázáshoz használnám főképp, de "civilben" is felvenném, de olyan 50et szánok rá max :)

(#6730) koxx válasza Oracle (#6729) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze mindenképp érdemes felpróbálni mielőtt veszel. Jawbone-ban nem gondolkodtál? 50e-ig egyébként már elég széles palettáról válogathatsz jawbone és radar esetén is.

(#6731) Oracle válasza koxx (#6730) üzenetére


Oracle
senior tag

Hmmm ezt még nem is néztem, nem rossz ez cserélhető lencsés? Polarizált lencse belefér a keretbe vagy felejtős? :D

jelenleg egy unknow van de azt már kicsinek érzem, a radar meg ez ugye nagyobbak? még nemvolt szerencsém boltban megnézni őket

[ Szerkesztve ]

(#6735) koxx válasza Oracle (#6731) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen cserélhető a radar és a jawbone is, utóbbinak annyi az előnye, hogy gyárilag 2 lencsével adják vmint a lencsék cseréje fél perces művelet. A radar range és pitch lencse kicsivel jobban takar, de a JB is elég jó. Polár lencsével még pont belefér 50-be.
A radar amúgy egy nagyon strapabíró és baromi kényelmes szemüveg, még kosarazás közben se esett le a fejemről.

[ Szerkesztve ]

(#6736) Oracle válasza koxx (#6735) üzenetére


Oracle
senior tag

Remek na akkor már csak fel kell próbálnom őket. Ha vásárlásra kerül a sor neked kell majd szólni, te szerzed be a cuccot? :D

(#6737) koxx válasza Oracle (#6736) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze keress meg nyugodtan :)

(#6738) Oracle válasza koxx (#6737) üzenetére


Oracle
senior tag

Szerinted megéri a polár lencse a többletkiadást?

(#6739) koxx válasza Oracle (#6738) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez egy jó kérdés, bringázáshoz és utcai viselethez sztem nem, de ha sokat vagy vízközelben vagy autót vezetsz akkor jól jöhet. Én nem szeretem a polár lencséket, de megoszlanak a vélemények itt a topikban is :)

(#6740) Oracle válasza koxx (#6739) üzenetére


Oracle
senior tag

Akkor asszem maradok a sima fekete lencsénél :) A jb-hez a két lencsét magam választhatom vagy előre megszabott kombók vannak?

A fekete alap, meg egy világos kéne vagy sárga.

[ Szerkesztve ]

(#6741) koxx válasza Oracle (#6740) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak customban tudod kiválasztani milyen lencsét szeretnél hozzá. Egyébként előre összeállított kombók vannak, de meg lehet találni így is a neked megfelelőt.

(#6742) MaciG válasza SupaCow (#6718) üzenetére


MaciG
addikt

Akkor itt most melyik szemüvegről is van szó ? :B

BANZAII

(#6743) Vole válasza Oracle (#6729) üzenetére


Vole
tag

Bocs, hogy beleszolok, de ha olyan szemuveget keresel ami bringazasra es utcara is jo, akkor a Radar es a Juliet is rossz valasztas. Elobbi azert mert butan nez ki utcai viseletkent, utobbi pedig nem ajanlott sportolasra mivel femkeretes.

En inkabb egy Flak Jacketet javasolnek, XLJ lencsevel. Az mindkettore alkalmas. Sportolasra kituno, nem mozog a fejeden, tokeletes vedelmet nyujt a lencse, raadasul pillanatok alatt cserelheto ha mondjuk erdoben szeretned hasznalni nem pedig napos idoben az utcan. Az altalad emlitett arba belefer egy Polarizalt lencses Flak es talan egy tartalek lencse is ( mondjuk egy Bronze Polar + egy G30, VR28 vagy Persimmon ).

(#6744) Vole válasza MaciG (#6742) üzenetére


Vole
tag

Supacow az altalad linkelt Unknown -ra irta hogy a Dark Grey lencse sotet, es hogy a keret sokat takar a kilatasbol.

(#6745) Oracle válasza Vole (#6743) üzenetére


Oracle
senior tag

Az nem tetszik :B Koxx javaslatára megnéztem a jawbone-t és egész megtetszett de még felkel próbálnom.

(#6746) MaciG válasza Vole (#6744) üzenetére


MaciG
addikt

Azt én értem. Azt nem értem h ez (ezek) akkor melyik szemüveg is? Én Crosshair / VR50 Transitions és Egy Half X Plasma / Tungsten ird. szemükben szoktam vezetni. Mert nekem ez nem sokat mond. :F

BANZAII

(#6747) SupaCow válasza MaciG (#6746) üzenetére


SupaCow
tag

Crosshair: [link]

Half X : [link]

f: @geboleather

(#6748) MaciG válasza SupaCow (#6747) üzenetére


MaciG
addikt

Köszönöm :R Így már én is értem. :DDD

Még annyi hogy Szegeden tud valaki olyan helyről ahol meg lehet nézni ill. fel lehet próbálni őket? Mert elég nagy fejem van, aztán nehogy szorítson a végén. :))

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#6749) -cobra- válasza MaciG (#6748) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Hi!

Plázában van egy Oakley bolt, nézd meg ott, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#6750) vastag87


vastag87
csendes tag

volt aki már próbált OverTheTop-ot?
nekem nagyon bejön, és hordanám is:DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.