Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

Oakley Frogskins Matte Rootbeer / Fire
Iridium Collectors Edition 03-148 eladó, érdeklődni priviben ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#6152) lorcsi


lorcsi
veterán

a téli heaxytools prosiban oakley szemüvegekben vannak a modellek :D
a címlapon, ha jól nézem hijnix kozik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6153) vastag87


vastag87
csendes tag

ááááá, nem kell ide Elite C6 carbon-ból......
itt van a carbon Juliet:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
[link]

sztem ez nem kerül 4500$ba:D

(#6154) Don't Panic válasza vastag87 (#6153) üzenetére


Don't Panic
senior tag

nice nice!!!! :Y

(#6155) Vole válasza vastag87 (#6153) üzenetére


Vole
tag

Nem bena gyerek :-)

Nekem is csinalhatna egy ilyet, bepattintanam a Ruby lencseket, es kesz is. A X Metal egy kicsit nehez, hosszas viseles utan mar megerzem.

(#6156) Vole válasza vastag87 (#6153) üzenetére


Vole
tag

Nem bena gyerek :-)

Nekem is csinalhatna egy ilyet, bepattintanam a Ruby lencseket, es kesz is. A X Metal egy kicsit nehez, hosszas viseles utan mar megerzem.

(#6157) Integra válasza PoLizei (#6147) üzenetére


Integra
titán

én gold-ot használok ehhez, nagyon jó, imádom.
nagyon erős napsütésben is mindent látsz, a buckákat is, lehet vele repeszteni:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6158) koxx válasza Integra (#6157) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

tungsten ill. a titanium iridium is nagyon hasonló, bár nem tudom síeléshez mi lenne ideális :)

(#6159) Integra válasza koxx (#6158) üzenetére


Integra
titán

csak a gold-dal van tapasztalatom, de ez tökéletes hozzá. legalábbis számomra.
hogy polarized gold milyen lenne, passzolom, nekem megfelelt a sima és továbbra sem gondolkodom polarizált lencsében.
ha tesztelhetném, egyszerűbb lenne, de nincsen rá lehetőségem, kétesbe meg nem nyúlok bele.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6160) Don't Panic válasza Integra (#6159) üzenetére


Don't Panic
senior tag

sztem roppant 1szerü letesztelni! én kipróbáltam a polarizált és a nem polarizált közti különbséget , bemész a boltba és próbálgatod :) én így próbálgattam végül a VR28 Black Iridium mellett döntöttem :) ami polarizált

[ Szerkesztve ]

(#6161) PoLizei válasza Integra (#6157) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Gold? Nem túl sötét az, ha nem süt a nap? Egy HalfJacketem van golddal, nagyon szeretem a lencséjét, a tónusa kiváló lenne hóra is, de szerintem csak erős fényben működne a pályán. Engem legalábbis zavar, ha nem látok mindent jól. Nyilván a megoldás 2 hemü lenne, de hát...
Azért az Oakley honlapján érdekes a lencseválasztó rész: ugyanaz a színelnevezés többször is rajta van a listán, ahol kiválasztod, de eltérő % értékekkel :U . Lehet, hogy különböző években különböző fényáteresztésű változatokat adtak ki, a felsorolásban meg bent maradt mindegyik? Jó, persze azt a pár %-ot talán észre se veszi az ember, de lehet, hogy pont azért döntene az egyik, vagy másik szín mellett.

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#6162) Vole


Vole
tag

Nem olcso, de legalabb mar lehet kapni :-)

[link]

(#6163) DemonDani válasza Vole (#6162) üzenetére


DemonDani
addikt

sunáznám :DDD bejövős

jah és a súlyok... nézgelőgyétek [link]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6164) Don't Panic válasza Don't Panic (#6119) üzenetére


Don't Panic
senior tag

mivel a képfeltöltés.hu mostanában megbízhatatlan a képek külön

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(#6165) DemonDani válasza Don't Panic (#6164) üzenetére


DemonDani
addikt

grat szép :) sztem nem rossz eredmény :R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6166) DemonDani válasza Don't Panic (#6164) üzenetére


DemonDani
addikt

esetleg ha szólnál pár szót képekkel összeállítva egy kis logout írás jó lenne ;)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6167) FerNandor


FerNandor
őstag

Hali,

létezik olyan, hogy Canteen szemüveg bal szárának belső oldalán nincs olyan kód (pici fehér számok) Polished black, black irid. polar. 2006-os (elvileg, doboz alapján).

előre is köszi,

üdv

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#6168) FerNandor


FerNandor
őstag

(kétszer ment véletlenül)

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#6169) FerNandor válasza FerNandor (#6167) üzenetére


FerNandor
őstag

Senki? :(

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#6170) Babarnew válasza FerNandor (#6169) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Hali,
Én pl. itt vagyok :DDD de gőzöm sincs...egyszer volt canteen szemcsim, nem áll jól, elcseréltem SupaCow-val :K
egyébként miért fontos ? csak megismered h eredeti-e (vagy nézesd meg a Lab-ban) a polar lencséket meg egyszerűen egy lcd kijelző előtt is ellenőrizheted...ha OK akkor minek a számokat keresgélni..?

(#6171) vastag87


vastag87
csendes tag

a valve szemüvegeknek a szár belső felén nincs valve dombornyomat? mint pl a monster dogban

(#6172) krain


krain
tag

Hali!
Különböző okok miatt eladósorba került egy szépséges Juliet, tökéletes állapotban. Plasma, Black Irid. lencsékkel, ez év júniusában vettem vettem, addig dobozban pihent, illetve egy vadonatúj Oakley Spike, matt fekete keret szürke lencsével, ami most érkezett az usa e-bay-ról. Privátban érdkelődjön legyen szíves az, akit érdekel. Köszi. :R

(#6173) vastag87


vastag87
csendes tag

Vole, esetleg valve-be fire lencsét tudsz szerezni? e-bay-en láttam 1-2 aukciót, de ha valaki segítene onnan rendelni, megegyezhetnénk hogy +X összeget ráfizetek ha megrendeli nekem. többit priv

meg half jacket-be keresek lencsét, sima és xlj is érdekel. fire, ruby, positive red, ice ez a négy közül érdekelne vmeik

[ Szerkesztve ]

(#6174) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Half jacket -be érdekelne fire, ruby, +red ,vagy ice lencse engem is.
Ha valakinek van jó áron az szóljon pls. :R

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6175) FerNandor válasza Babarnew (#6170) üzenetére


FerNandor
őstag

hali,

:DDD

eredeti tuti, a polár lencse is polár, ki is próbáltam monitoromon, meg összehasonlítottam a sima five-ommal és jó. Csak fura volt, mert a boltién pl. van, azis detto ugyanilyen canteen. És hirtelen megijedtem, h nem is eredeti, mert nemtom, pl, hol tartanak a hamisítás minőségében... de minden ok a szemüveggel, látszik, h okés.

Ja meg az is fura volt, hogy nekem normális a polarized felirat/gravírozás, ilyen szürkés, a boltién viszont fekete :Y :Y AZ meg hogyan van? Nem láttam ég soha "színes" polarized gravírt.. és az sima polished black-black irid. polar....

Na mindegy, a lényeg, h "olcsó" volt, és nagyon fasza :DD

(ui.:
JA, meg ezt én már rég észrevettem, amit itt is írt valaki, hogy a polished black keret "átlátszó", és ilyen piros, ha átvilágítód, néha a fejemen is látom, ha úgy esik rá a fény. Ilyet azért nem hiszem, h tudnának hamisítani)

üdv

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#6176) SupaCow válasza FerNandor (#6175) üzenetére


SupaCow
tag

A sima polished black keretnek semmilyen körülmények között nem szabad áttetszőnek lennie.

Az a keret amire emlékszel az O-zone exclusive Oil Rig volt. Annál normális mert spec kiadás.

f: @geboleather

(#6177) bettis36 válasza FerNandor (#6175) üzenetére


bettis36
újonc

FerNandor, én ezt az "átlátszó és piros" jelenséget a ducati Monster Dogomnál vettem észre....aminek a kerete szintén polished black színű.... akkor mégsem vagyok "vak" ha másnak is ilyen a kerete:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

(#6178) bettis36 válasza SupaCow (#6176) üzenetére


bettis36
újonc

akkor nem eredeti a ducati MD-m? ha mégis átlátszó?

(#6179) FerNandor


FerNandor
őstag

biztos, h eredeti.

Nem úgy átlátszó, hogy át tudsz látni rajta, hanem, ha fény felé, erősebb fény elé rakod, akkor látszik, hogy belül vagy mittudoménhol piros a műanyag :D

a five 3.0-ám(amit most megörökölt mutterom :DDD ) is polised black és az is ilyen :DDD

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#6180) bettis36 válasza FerNandor (#6179) üzenetére


bettis36
újonc

nekem is csak úgy átlátszó, ha kb 10cm-re rakom egy villanykörtétől, más esetben nem átlátszó egyáltalán
próbáltam lefotózni de n95-tel nem sikerült

SupaCow írtam PM-et

[ Szerkesztve ]

(#6181) FerNandor


FerNandor
őstag

jaja :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#6182) bettis36


bettis36
újonc

mindegyik oakley szemcsinek a belső szárán van szám(pici fehér számok)? nekem csak a monster dog-omon van. és már kérdezte más is a Valve-eknek a belső szárán van Valve domború felirat, mint a plate-en, gascan-on, MD-on?

[ Szerkesztve ]

(#6183) rep3at


rep3at
őstag

Hogy tetszik? [link]

És ez a hétköznapi..

Forward thinking. كرر

(#6184) koxx


koxx
MODERÁTOR

Elkelt az első darab C Six Carbon [link]

(#6185) TayRol válasza koxx (#6184) üzenetére


TayRol
veterán

hat nem az elso oakley cuccat vette meg...:)

(#6186) krain válasza koxx (#6184) üzenetére


krain
tag

nagyon jó az a kép a fazonról, az "o" logo olyan a feje felett, mint valami glória :DDD

(#6187) NyxNyxNyx válasza krain (#6186) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:D :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#6188) Don't Panic válasza NyxNyxNyx (#6187) üzenetére


Don't Panic
senior tag

VÁCSÁGVAN dőzsöljünk még több luxust !!!

IDEVELE :D

(#6189) Vole válasza Don't Panic (#6188) üzenetére


Vole
tag

Milyen valsag? :-)

[ Szerkesztve ]

(#6190) vastag87


vastag87
csendes tag

kinek mi a véleménye a Half-Jacket-ről? most szerváltam egyet, de még élőben nem láttan ilyet, még nem jött meg, de már úton van. több helyen olvastam hogy a sportszemüvegek közül a legjobb. akinek van, az leírhatná a tapasztalatait. illetve később cserélném a lencsét, azt hogy sima vagy xlj-t még nem tudom, illetve a szín az ezek közül: fire, ruby, positive red...

ez a modell pontosan:
[Half-Jacket XLJ]

[ Szerkesztve ]

(#6191) PoLizei válasza vastag87 (#6190) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Nekem van egy, kék kerettel, gold lencsével, nem XLJ. A szára kicsúcsosodik oldalra, ezért a keskeny arcúaknak nagyon jól áll, viszont pl. sapka alá nem praktikus, mert túl nagy rést hagy a fülnél. Ha sportoláshoz kell, érdemesebb lehet XLJ üveget választani, a sima nem takar eléggé alulról. Utcai viselethez persze szolídabb az utóbbi.
A gold lencse jól árnyékol erős napfénynél, szeretem a tónusát is. Kellemesebb (és sötétebb is) a +rednél.

[ Szerkesztve ]

P*L****

(#6192) vastag87 válasza PoLizei (#6191) üzenetére


vastag87
csendes tag

köszönöm hogy írtál, igen főleg futáshoz/sportoláshoz szeretném használni, van több oakley-m, de azok nem sport szemük, már régóta terveztem h veszek vagy m-frame/half-jacket/flak jacket..... de ez tetszett a legjobban, illetve elég jó áron jutottam hozzá.

(#6193) Don't Panic válasza vastag87 (#6192) üzenetére


Don't Panic
senior tag

klassz szemcsi!!! ;)

(#6194) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

[link]

nekem annyira tetszenek ezek a régi dolgok . remélem 1 szer újra lesz ilyen retro őrület az oakleynál

[ Szerkesztve ]

(#6195) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

[link]

egy válogatás

(#6196) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

[link]

Sub Zero Complete Collection :Y :Y :Y

(#6197) Integra válasza vastag87 (#6190) üzenetére


Integra
titán

nekem van egy ilyenem, barna keret és gold lencse
nagyon szeretem

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6198) darnellsmith válasza Don't Panic (#6194) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ez igen keményen néz ki ;] :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#6199) Babarnew válasza darnellsmith (#6198) üzenetére


Babarnew
csendes tag

ha valaki gerjed a régi klasszikusokra van egy eladó, hibátlan karcmentes
SPLICE Rootbeer.Platinum/Gold Iridium :DDD dobozában....

(#6200) Don't Panic válasza Babarnew (#6199) üzenetére


Don't Panic
senior tag

csak a Sub ;) Zero kell neki más napszemcsire rá se néz... by suzuki reklám :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.