Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Vole válasza Babarnew (#7350) üzenetére


Vole
tag

Van nalam is tisztito szett ha jol emlekszem 3500 -ert, es ahoz tok is van az egyszerubb tarolas kedveert. :))

(#7352) tomyka74 válasza Babarnew (#7350) üzenetére


tomyka74
senior tag

az odáig rendben van csak én gyöngyösön lakom, és itt nálunk nincs ilyen!

(#7353) vastag87


vastag87
csendes tag

ha valakit érdekel van egy half jacket-em amit cserélnék...bármilyen oakley szóba jöhet, lehet kicsit sérült is.... képek:
http://www.flickr.com/photos/vargaoakley/sets/72157623669812231/

elment SupaCow pearl MD-je? nem látom vaterán...

[ Szerkesztve ]

(#7354) tomyka74 válasza Vole (#7351) üzenetére


tomyka74
senior tag

ment PÜ

(#7355) vastag87


vastag87
csendes tag

van 2 lehetséges csere a half jacket-re, szerintetek melyik a jobb választás? nekem tetszik mind2 azért kérdezem.
[link1]

vagy

[link2]

(#7356) SupaCow válasza vastag87 (#7353) üzenetére


SupaCow
tag

Épp ma vitte a futár az új tulajnak! 28 ért nagyon jó vásárt csinált

#7355 Én az XX emeraldra cserélném. : )

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#7357) Babarnew válasza vastag87 (#7355) üzenetére


Babarnew
csendes tag

vastagh87 : Splice rulez ! :DDD

(#7358) vastag87


vastag87
csendes tag

ha rendelek ebay-ről exovista ruby lencsét splice-be 60$, mennyi megy rá pluszba(posta, stb...)
[link] ha jól értelmezem akkor ingyen van a posta?

(#7359) koxx válasza vastag87 (#7358) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ingyen. De ha szerencséd van akkor licitbe kifoghatod fele ennyiért is.

(#7360) Vole


Vole
tag

Exovista lencse lesz nalam is egy - ket tipushoz, 9000ft -os aron ha jol emlekszem, de Splice -hoz nem sajna.

Fem allvanyt keresett valaki, de nem talaltam meg hogy kicsoda. Van szimpla es dupla is akit erdekel, 6500,- darabja, mindegy melyik tipus ( osszesen kb. 3-3db van es nem tudom mikor lesz megint, ha egyaltalan lesz ).

(#7361) TayRol válasza Vole (#7360) üzenetére


TayRol
veterán

nincs jo aron (olyan 30 korul) xlj-s flak-ed?:D

(#7362) krain válasza vastag87 (#7355) üzenetére


krain
tag

Egyetértek SupaCow-val, az az xx emerald nagyon jóóóó, a másik átlagos, de az üt :K

(#7363) brúszvilisz válasza krain (#7318) üzenetére


brúszvilisz
újonc

napokban jött egy nagyobb oakley szállítmány úgy tudom, voltam bent a király u.- boltban, ott hétvégén volt x-squared, egy carbon/black, meg egy plasma/polar fire volt ott.
mondjuk azóta lehet elvitték.
scalpel-t és dispatch-et láttátok már? nektek tetszik?

(#7364) Vole válasza TayRol (#7361) üzenetére


Vole
tag

33e -ert van Flak -em raktaron, Matte Black / Black Iridium es Polished White kerettel szinten Black Iridium lencsevel, valamint van par MLB -s 35e -ert de azok hirtelen nem emlekszem hogy XLJ lencsesek -e. Meg van egy Bronze Polar lencses is 45e -ert.

(#7365) TayRol válasza Vole (#7364) üzenetére


TayRol
veterán

a matte miben kulonbozik a jet black-tol? matt/fenyes?

(#7366) Vole válasza TayRol (#7365) üzenetére


Vole
tag

Nos, Jet Black -nek hivjak hivatalosan a matt / fenyes Flak -et, de mivel inkabb matt mint fenyes, ezert nem szeretem ra a Jet Black elnevezest. A Jet Black mindig a fenyes keretet jelentette ahogy a Polished Black is.

(#7367) TayRol válasza Vole (#7366) üzenetére


TayRol
veterán

ertem. akkor a white polished az fenyes...

koszi!:)

(#7368) hori13


hori13
csendes tag

Egy kis érdekesség: Oakley Winamp skin
[link]

(#7369) harryls


harryls
csendes tag

Hali!
Tudja valaki: a canteen nagyobb mint a gascan?

(#7370) Babarnew válasza harryls (#7369) üzenetére


Babarnew
csendes tag

harryls : ha jól emlékszem (volt canteen-om is csak gyorsan eladtam..) a canteen szűkebb is, a lencsék pedig tuti hogy alacsonyabbak ( keskenyebbek) mint a gascan

(#7371) harryls válasza Babarnew (#7370) üzenetére


harryls
csendes tag

Köszi, azt reméltem hogy a canteen nagyobb az jobban bejön és nincs belőle olyan sok mint a gascan-ból.

(#7372) koxx


koxx
MODERÁTOR

Eladósorba kerül pár szemüveg, ha vkit érdekel privi v mail

Straight Jacket II pearl white / tungsten iridium + VR50

Crosshair brown / titanium iridium + VR50

(#7373) SupaCow


SupaCow
tag

Oakley oldalán C6 vélemények között ezt találtam:

"Best Glasses ever- unfortunately I left them in a Mcdonalds the first day I bought them and now am trying to get my insurance co to cover the loss- That Big Mac cost me $4K "

:W

Az első nap ott hagyta a mekibe, a karbon c6-ot.

f: @geboleather

(#7374) vastag87 válasza SupaCow (#7373) üzenetére


vastag87
csendes tag

issstenem :W :W :W :W
drága BigMac volt......

(#7375) koxx válasza SupaCow (#7373) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

LOL, olvastam én is, ekkora balf.sz lúzert, vegyen inkább ozzie-t.

(#7376) koxx


koxx
MODERÁTOR

Jawbone Polished White-Jade Iridium

Amit fentebb írtam crosshair, black chrome kerettel van.

(#7377) harryls válasza SupaCow (#7373) üzenetére


harryls
csendes tag

Esetleg a fejét nem felejtette ott, minden bizonnyal nem ér annyit mint a szemüveg :DDD

(#7378) vastag87 válasza koxx (#7375) üzenetére


vastag87
csendes tag

szerintem az ilyennek nem való szemüveg.....bazz én ha van nálam és pl tokban van 4x-5x-6x-7x-8x....többször megnézem hogy mi a helyzet odabent....nem bízok senkiben...

(#7379) Vole válasza vastag87 (#7378) üzenetére


Vole
tag

Ez marhasag. Mindenki hagyott mar el valamit, elofordul az ilyesmi. En pl. a Juliet Poolished Fire Polarized -emet hagytam az egyik kaszinoban. Nem orultem neki, de van ilyen neha.

(#7380) vastag87 válasza Vole (#7379) üzenetére


vastag87
csendes tag

hát nem tudom, én tényleg nem hagytam el még emlékezetem szerint semmit.....
1 a lényege a sztorinak drága volt az a bigmac:DDD:DDD
meg biztos jut mégegy C6-ra a tulajnak....

[ Szerkesztve ]

(#7381) coksone


coksone
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék nyárra venni egy Oakley napszemüveget. Sajnos a neten nagyon sok a hamisítvány, így Titeket kérnélek meg arra, hogy ha tudtok megbízható webshopot, ahol biztosan nem vernek át, akkor azt osszátok meg velem!

Előre is köszönöm!

(#7382) koxx válasza coksone (#7381) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szia

Melyik típus érdekelne? Hátha van valakinél elfekvőben eladó szemüveg.

(#7383) vastag87 válasza coksone (#7381) üzenetére


vastag87
csendes tag

szia, le kellene szűkíteni a kört, fémkeretes vagy műanyagkeretes, illetve árban kb mennyi a max amit kiadsz rá. sok gagyi van de ha itteni embertől veszed vagy adsz egy linket hogy melyik tetszik(vatera, teszvesz, apronet stb), akkor abban is segítünk hogy az eredeti-e... ;)

(#7384) coksone


coksone
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Elsősorban Gascan-t szeretnék venni, volt egy ilyenem korábban, csak teljesen elhasználódott. Nem volt eredeti, tehát el tudjátok képzelni a minőséget. :(
Ez elég jól állt rajtam, tehát ez lenne a kiszemelt szemüveg. Az a baj, hogy nagyon kommersz, minden 3. emberen ilyet látni, ha esetleg tudnátok ajánlani hasonló formájú, de más típusú Oakley-t azt örömmel venném!

Árban olyan max 30-35 körül gondolkozom, úgy látom, hogy ebből egy eredeti Gascan boltban már kijönne.

A Vaterán láttam pár hirdetést, pl ezt, sajnos nem nagyon értek hozzá, hogy hogyan tudnám megkülönböztetni az eredetit a gagyitól, ezért is fordultam hozzátok.
Erről az eladóról már volt szó itt a fórumon, gondolom kerüljem el nagyívben...

(#7385) vastag87 válasza coksone (#7384) üzenetére


vastag87
csendes tag

Kirzseg nevű eladó szerintem OK, waccsendglasszeszt kerüld:DDD
35körül szinte az összes gascan kijön, még akár custom is.... ha esetleg olyanon is gondolkodsz keresd vaterán robertgidaa1 nevű eladót
[link]
sokaknak ez a gondja a gascan-okkal, túlontúl népszerű, mert viszonylag olcsó, nekem volt annyira nem volt az esetem, de jó áron jutottam hozzá, de már elcseréltem :)
ajánlani én nem szeretnék szemüveget, ha van közeledben oakley bolt menj el próbáld fel ami tetszik vagy nézz körül neten és utána kérdezd meg itt hogy valakinek nincs-e olyan modell eladó sorban....

[ Szerkesztve ]

(#7386) koxx válasza coksone (#7384) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A gascan valóban nagyon népszerű modell és nagyon sok embernek van. A fuel cell nagyon hasonlít hozzá. Az első eladó amit linkeltél jónak tűnik, tuti nem kínai gagyit árul.

(#7387) vastag87 válasza koxx (#7386) üzenetére


vastag87
csendes tag

a fuell cell hazai (bolti) árairól van valahol vmi hír? 2ft-ot nem ér a mofo honlapja ilyen téren
sztem ezzel is ua lesz mint a gascan-nal.....

[ Szerkesztve ]

(#7388) coksone


coksone
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
A héten megpróbálok eljutni egy Oakley boltba, és ha találok megfelelő szemüveget, akkor jelentkezem!

Még 1x köszönöm!!!

(#7389) koxx válasza vastag87 (#7387) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

itthoni árakat már nem igazán nézek, a lab kb 4-5 hónap csúszással hozza be a szemüvegeket

felpróbáltam hétvégén egy x-squared szemüt, kézbe véve nagyon szép, igényes kidolgozású és meglepően könnyű, viszont felvéve borzalmasan sz.rul áll :)

(#7390) krain válasza koxx (#7389) üzenetére


krain
tag

xsquared-na látod ettől félek én is, mi lesz a nagy szerelemből, ha felveszem és kiderül hogy úgy áll rajtam is mint tehénen a gatya-bocs SupaCow :DDD :DDD

(#7391) SupaCow válasza krain (#7390) üzenetére


SupaCow
tag

Rajtam is iszonyat tré módon állt. Ránéztem a barátnőmre és mondta, hogy akkor ezt most vegyem le.

f: @geboleather

(#7392) vastag87 válasza SupaCow (#7391) üzenetére


vastag87
csendes tag

és mi miatt állt sza...ul szerintetek? a szögletes formája miatt?

(#7393) SupaCow válasza vastag87 (#7392) üzenetére


SupaCow
tag

Pontosan. A szögletes forma.
Akinek pufibb az arca, annak jól állhat. De az én vékony orcámon kifejezetten rossz volt. Mintha bekeretezték volna a fejem : )

f: @geboleather

(#7394) hori13 válasza coksone (#7384) üzenetére


hori13
csendes tag

Kirzseg nevű eladótól rendeltem egy Julietet és teljesen eredtei cuccot küldött. Nagyon korrekt volt a hozzáállása, én csak ajánlani tudom. :DD

(#7395) hori13 válasza koxx (#7389) üzenetére


hori13
csendes tag

Én rendeltem egy X Squaredet, de csak május végén kapom meg ugyanis akkor hozza haza az ismerősöm. Gondoltam bevállalom, mert a Juliet is nagyon tetszik, de most egy kicsit beparáztattatok. Splintert próbáltam már és némi párhuzamot véltem felfedezni a két lencseforma között, mindkettő széles kicsit téglalap alakú- szerintem. A Juliethez vagy a Splinterhez viszonyítva milyen volt a lencse mérete, formája, stb? Lehet, hogy nem kellett volna bevállalnom :F

(#7396) koxx válasza hori13 (#7395) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem a juliet sem áll jól, de ez az x squared még egy kicsit rosszabb, széles, szögletes. Sztem el tudod adni simán ha mégsem tetszik.

(#7397) vastag87


vastag87
csendes tag

olvasd el a leírást..... tudom bunkó paraszt vagyok :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
[link]

(#7398) vastag87 válasza koxx (#7396) üzenetére


vastag87
csendes tag

nagyon jó a straight jacket-ed, icon-t hogyan lehet cserélni a szemüvegekben? lehet külön kapni hozzájuk?

(#7399) koxx válasza vastag87 (#7398) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

jaja, lehet külön kapni, kisméretű laposfejű csavarhúzóval kivehető (persze vigyázni a keretre)

(#7400) SupaCow


SupaCow
tag

Új szemmel néz a Fehér Crosshair-em.


nagyobb

f: @geboleather

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.