Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Shy válasza Vole (#6047) üzenetére


Shy
tag

.

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#6052) bettis36


bettis36
újonc

olvastam régebbi hsz-eket, a ducati Monster Dog-ban tényleg van "gyárilag karcolás", mármint a kereten hogy egyből tudható legyen h eredeti-e?

(#6053) koxx válasza krain (#6050) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom pontosan mert én is úgy kaptam. De sztem vmi ügynökön keresztül lehet beszerezni, írni kell nekik egy mailt.

(#6054) Babarnew válasza bettis36 (#6052) üzenetére


Babarnew
csendes tag

igen, minden MD kereten van gyári "karc" a bal lencse mellett egy vízszintes a jobb felett egy függőleges ....amikor először vettem Dog-ot azt hittem karcosat kaptam, bosszankodtam ,majd a következőnél már gyanús volt :B immár vagy a 7. Dog -ot fogyasztom és természetes a "karcosság"

(#6055) lajo válasza Babarnew (#6054) üzenetére


lajo
senior tag

Ez hol található pontosan?

(#6056) SupaCow


SupaCow
tag

Eladó a Kozik
Képek : [link]
Ár: 33e Ft

Doboza nincs, törlőkendő van.

f: @geboleather

(#6057) Shy válasza SupaCow (#6056) üzenetére


Shy
tag

Nem rossz, csak ilyet ki mer hordani? :Y

Kell, vagy rakom el?!

(#6058) SupaCow válasza Shy (#6057) üzenetére


SupaCow
tag

Rajtam volt 2szer. Egyszer OSG-n, shol nagy sikert aratott. Egyszer melóhelyen, ahol minden csaj megnézte. : ) Mindenki kiváncsi volt, hogy mi az amit hordok.

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#6059) Eagl3 válasza SupaCow (#6058) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem nagyon bejön de nem vagyok benne biztos, hogy jól állna... most Gascanom van.

(#6060) bandus válasza Shy (#6057) üzenetére


bandus
veterán

[link]

neked is :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6061) DemonDani válasza bandus (#6060) üzenetére


DemonDani
addikt

Most ezt miért? valami borotva ajánlást vársz tőlünk? :DDD ;] :P

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6062) SupaCow


SupaCow
tag

Boston.com big picture rovat
Katt a képért

f: @geboleather

(#6063) bettis36


bettis36
újonc

olyan kérdésem lenne hogy: megéri-e oakley pólót(rövid, hosszú ujjú) venni?, mert igaz én már kb 2-2,5 éve vettem utoljára oakley pólókat. megéri-e alatt azt értem hogy én nem csalódtam bennük 1x sem van olyan pólóm ami 4-4,5 éves és szinte még újnak is elmenne, hogy nem-e változott a minőség a "tömegtermelés" hatására vagy ilyesmire gondolok. ez a kérdés azért vetődött fel bennem mert januárban vettem 5darab Famous Stars&Straps márkájú pólót( www.famous.hu ) 8ezer ft darabja és hát egy nagy határ sz@r az összes! kibaszott jól néznek ki(csak olyan van amin a márka logója az "F" betű van, a többi túl csicsás nekem), de kézzel kell mosni mert lejön a minta, engedi a színét, nem lehet vállfán tartani, mert kitágul a nyaka stb... 1szó mint 100 sz@rok, a legrégebbi oakley pólóm ami mindig mosógépben volt mosva, az meg tiszta jó állapotban van! a Famous divatmárka sajnos de ennyi pénzért nem ezt vártam volna, remélem ti nem tévelyedtek le a helyes útról és maradtok az oakley-nál:):):):)

(#6064) SupaCow válasza bettis36 (#6063) üzenetére


SupaCow
tag

Nekem több régi oakley polom van, és semmi baj velük. Idén is vettem többet, azokkal sincs semmi baj. Nem kopik, nem nyúlik.

f: @geboleather

(#6065) koxx válasza SupaCow (#6064) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

nekem azért 2-nek már kinyúlt a nyaka, ki lehet fogni elég silány minőségűt is (a militarys pl elég rossz anyagból van)

(#6066) Vole válasza koxx (#6065) üzenetére


Vole
tag

Nekem is van par Oakley polom, egy rakat rovidnadragom, papucsaim es most vettem 3 pulovert ( jon a tel : :DDD ). Egyikkel se volt semmi baj meg.

(#6067) tibi666 válasza bettis36 (#6063) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem van, de alig volt még rajtam, úgyhogy nem tudok érdemi infót mondani.

(#6068) DemonDani válasza bettis36 (#6063) üzenetére


DemonDani
addikt

nekem az baszott el sok pólómat hogy régen rossz izzadásgátlót használtam, és bekeményedtek majd eltörtek a hónam alatt... de azért más helyen nincs veszélyes torzulása szal jó lenne...
De van új is, és kellemes csak nem tom miért nincs olyan pólóm amin ne lenne valahol 1 pici luk :DDD ez nálam törvényszerű :)) de általában enged annyit az anyag hogy azt a 0,5mmet kitölti.
Az Oakley rövid gatyák királyok :K jók az oakley 1 szó mint 100.
De az tény hogy rengeteg helyen készülnek.
Nekem van Lengyel Török Mexikó Marokkó...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6069) tibi666


tibi666
senior tag

nézegetem most a ray ban napszemüvegeket, mit mondjak, az oakley jelenlegi kínálata messze veri szerintem.

(#6070) Vole válasza tibi666 (#6069) üzenetére


Vole
tag

Mivel teljesen mas a celkozonseg :U

(#6071) Shy


Shy
tag

Eladó használt Ducati Oil Drum olcsón. Mondj árat, megegyezünk. ;)

[ Szerkesztve ]

Kell, vagy rakom el?!

(#6072) Vole válasza Shy (#6071) üzenetére


Vole
tag

10e? :))

(#6073) Shy válasza Vole (#6072) üzenetére


Shy
tag

:Y

Kell, vagy rakom el?!

(#6074) DemonDani


DemonDani
addikt

Ez meg mi? :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6075) SHO(KER válasza DemonDani (#6074) üzenetére


SHO(KER
csendes tag

Montefrio 2.0? Bár nem hinném, mivel már az első is elég nagy bukó lehetett.... :DDD
Nem értem, miért erőltetik ezt az SZTK-vonalat...

(#6076) bettis36


bettis36
újonc

ez a c6??
[link]

sokallom a 4500$ érte.... kapok érte 1 talicska másik oakley-t:D :C
hááát, inkább pitboss:D

[ Szerkesztve ]

(#6077) koxx válasza bettis36 (#6076) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen ez az. Nem az a kimondott tömegtermék, de még mindig nem értem mi kerül ezen 4500 dollárba.

(#6078) DemonDani válasza koxx (#6077) üzenetére


DemonDani
addikt

ELIT ELIT ELIT XD
Mintha nem halottatok volna még olyan cuccokról amik azért drágák mert az elitnek/gyűjtőknek szánják vagy mert vmi híres ember tervezte vagy mert kicsit komoly anyagból van. stb...

Ez elvileg az F1es autóknál használt anyagból van és a Crosby Composities segítette az előállításban az Oakley-t.
Azért Carbonból kivágni biztos nem 2 perc, rohadt sok a "szemét" és azt is meg kell fizetni.

Ez ennyi, én annyira nem sokallom. A pitboss-t nézd meg azon semmi extra nincs -.-"

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6079) koxx válasza DemonDani (#6078) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez aztán tényleg marha komoly anyagból van, hogy indokolja a ~20x-os árkülönbséget egy titánkerethez képest. Szimpla parasztvakítás semmi több.

(#6080) Babarnew


Babarnew
csendes tag

:Y na ezt nézzétek, aprónet :
Bolt felszámolása miatt eladó egy teljes vitrinnyi oakley napszemüveg. Több mint 85 darab, eredeti, dobozos, vadonat új! Eladó darabonként, vagy egy része egyben. Természetesen több darab olcsóbb. Bolti áron több mint 3 millió Ft-ot ér, most a harmadáért kínálom. Van benne több Gascan, Juliet, Monster Dog, Oil Drum. Nekem nincs időm az egyenkénti eladással foglalkozni, ezért adom el egyben. Az egész készlet megvásárlása eset a vitrin ajándék! A lista és további információk e-mailben!
Ár: 1.000.000 Ft
lehet kezdeni a gyűjtést :D

(#6081) bettis36


bettis36
újonc

ez a vitrinnyi oakley 1milláért azért kemény :DD :DD :DD :DD
megveszik a zsaruk akik megnyerték az ötöst:DD

hát, igaza van Koxxnak, sztem nem reális az összeg és ha szerinted nincs semmi extra a pit boss-ban (ami ugye 180ezer ft) akkor egy 25ezer ft-os gascanban sincs, sőt akkor csak a C6ban van "extra"? 4500$ sztem magas ár nagyon az extráért... akárhogy is nézzük

[ Szerkesztve ]

(#6082) Prodrive01 válasza Babarnew (#6080) üzenetére


Prodrive01
csendes tag

Hát én kaptam egy listát az árakról és termékekről, darabonként kb. nagykerárba vannak a szemüvegek. De az egyben 1 milliós ára az azért jó :D

(#6083) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ismét érkezett egy titanium square wire, polarized tungsten lencsés [link] jó áron vihető :)

(#6084) _az


_az
senior tag

hi!

valaki tudna-e segíteni: mennyibe kerül rx szemüvegekhez az orrnyereg és a szárgumi?

köszi! :C

az

(#6085) DemonDani válasza _az (#6084) üzenetére


DemonDani
addikt

labban biztos felhomályosítanak, or beírod a pontos típust mert így elég nehéz segíteni

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6086) Shy


Shy
tag

Eladó használt Ducati Oil Drum olcsón. Mondj árat, megegyezünk. ;]

Kell, vagy rakom el?!

(#6087) Integra válasza Babarnew (#6080) üzenetére


Integra
titán

egy juliet érdekelne belőle:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6088) koxx válasza Integra (#6087) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

baromi drágán árulja, ebayről feleannyiért megveszed

(#6089) Vole válasza Integra (#6087) üzenetére


Vole
tag

Milyen Juliet erdekelne?

(#6090) Integra válasza koxx (#6088) üzenetére


Integra
titán

hát akkor fákjúnekije:DDD

Vole, nemtom, mert nem jutottam odáig hogy foglalkozzak a kérdéssel.
de a penny-s esetem óta óvatos lettem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6091) Vole válasza Integra (#6090) üzenetére


Vole
tag

Nezd, Pesten szemelyesen atveheted, enel nem nagyon tudsz biztosabbat mondani szerintem.

(#6092) DemonDani


DemonDani
addikt

[link]

Hát a nagy publikum elé állt.
Részemről csúnya :) De fejemen lehet jobb lenne, de ez a veszély nem fenyeget :DDD
Igazából nem értem hogy a Carbon miért Tungsten lencsét kapott :(

54gramm :Y jegyzem is :)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6093) DemonDani válasza DemonDani (#6092) üzenetére


DemonDani
addikt

súlytábla

Szegény nem sokat van frissítve :U
Valaki mintha tartozna egy komplett mérlegeléssel ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6094) Vole


Vole
tag

A karbont meg meg lehet magyarazni, de a sima alu keret mitol 1500 usd?

(#6095) koxx válasza Vole (#6094) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"The aluminum structures are anodized with electricity then combined with the carbon fiber components and a flexible titanium spine. Hand assembly is followed by hand finishing and hand polishing." sztem ezért, de akkor is parasztvakítás

(#6096) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

Oakley fanok!

2004 es Monsterdoggle Black Fade w/Black irid. Lens.
Napszemüvegem felett eljárt az idő , szerettem szeretem a mai napig , mikor megláttam épp külföldön voltam és egyből bele estem , hazamentem és rá kis idővel megvettem . volt vele gond pár hónap után a száron a Oakley logo anno arany színben pompázott de ez szinte mindig lekopott (tokban tartva) aztán szép lassan a keretről is jött le a festék, mára addig fajult a dolog h a lencse is elkopott egy részen [link] azon felül tiszta karc volt 5 év progresszív használat miatt de hiszen azért vettem h szanáljam persze vigyáztam rá de egy idő után már mind1 volt h kettővel több karc lesz rajta vagy kevesebb. Kicsit lepucoltam a keretet és kaptam egy érdekes szint :D csak lencsét kéne bele rendelnem 40USD az Oaklye oldalán. érdekes h a boltban ez az ár jócskán eltér ( gondolom a szállítási költség de akkor is sok)

[link]
[link]
[link]

Vettem egy új napszemüveget
Tangetn iron_wood_vr28_black_polar_12949 és nagyon klassz imádom szeretem :)

[link]

[link]

UI: én annó valahol azt olvastam h az Oakley napszemüveg lencsék kibírják h ha egy puskával meglövik őket ez igaz? am nemsokára letesztelem hogy szegény M doggler lencsém kibírja hogy egy 300 as win magnum golyó mit tesz vele. majd megírom képekkel persze ;)
üdv

(#6097) Vole válasza Don't Panic (#6096) üzenetére


Vole
tag

Golyoallo a lencse, szoval nem fog eltorni. Ha rendesen lerogzited a keretet, akkor max a lencse fog kipattanni a helyerol. Persze meglesz rajta a serules nyoma, de nem fog darabokra torni.

(#6098) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

nem keretestül lövöm szét hanem csak a lencsét :) hát ezelég nagy kaliber de majd kiderül :)

(#6099) DemonDani válasza Don't Panic (#6098) üzenetére


DemonDani
addikt

Igen ennyire nem vok benne biztos hogy kibírja azért :))
De ne is 1méterről lőj bele :DDD meg valami nagyon jó tartó konstrukcióra lesz szükséged... de a legjobb az lenne ha találnál egy rossz keretet mellé :U azért mégis hasznos az eredeti konstrukció (utcán sétálva belebotlasz egy doggle keretbe... ;] )

Amúgy mikor tervezed a merényletet?

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#6100) Vole


Vole
tag

Mindenkepp vegyetek videora ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.