Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shteer

    félisten

    válasz prannk #12347 üzenetére

    remélem már minden oké!

    kedden nekünk is kijutott a jóból. vittük Rudit műtétre Kaposvárra - a tavalyi lábtörésből fakadóan implantátum került a jobb hátsó lábába amit már ideje volt kivenni mert izgatta az izületet és begyulladt neki pár hete

    11-re volt időpontunk, sajnos a korábbi műtét is csúszott így du fél2-kor vihettük be az előkészítőbe. egész jól viselte a várakozást, az idegeneket meg a kedveskedésüket

    utána eltelt egy óra és már nagyon izgultunk, mert 15 perces rutinműtétről volt szó

    3 órakor kaptunk tájékoztatást a doktor úrtól, hogy sajnos nem jól viselte az altatást
    -leállt a légzése, tüdőödéma miatt le kellett szivatni a vizet a tüdejéről és újra kellett éleszteni
    ekkorra már stabilizálták de még megfigyelés alatt akarták tartani
    4-re visszamentünk, bemehettünk hozzá. addigra túl volt még egy tüdővíz leszivatáson. szegény cica oxigénre volt kötve, pihegett nagyon, pupillái teljesen kitágulva, még nem volt magánál teljesen de biztos vagyok benne, hogy a hangunkat megismerte

    7 órakor vihettük el egy utolsó állapotellenőrzés után, gyógyszerekkel és utasításokkal együtt. a doki jó reményekkel volt a felépülését illetően, a szeme miatt ugyan aggódott még - a megnövekedett nyomás miatt szövődményektől tartott
    az utazástól nem tiltották el, így otthoni pakolás után éjjel fél11-re értünk fel Bp-re

    az első pozitív jel az volt, hogy éjjel 4kor felébredtem és a forgószékben aludt ahová maga mászott fel - egy simogatásra gyenge dorombolással reagált.
    másnap reggel ivott is már és kisdolgot is végzett, ebédidőben hazaugrottam hozzá, dorombolva köszöntött az ajtóban, evett is pár falatot :) a pupillái ekkor kezdtek visszállni a normálisra, bár még sötétet tartottunk a lakásban amennyire lehetett

    azóta folyamatosan javul, megjött az étvágya is, igaz még nem az igazi. gyengécske még de már követeli a sétát, imád a kertben hesszelni és úgy gondoljuk segíti is a felépülését a jó közérzet.

    szóval itt tartunk most:

    ezúton is köszönjük Dr Gippert Róbertnek és csapatának, hogy mindent megtettek érte - biztosak vagyunk benne, hogy a legjobb kezekben volt a nehéz pillanatokban

    ..szerintem jónak tűnik

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés