Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pigsty

    aktív tag

    válasz sutykuru #9799 üzenetére

    végső válaszom: grrrrr hrrrrrr váóóóóóóóó na idefigyelj .... hrrrrr bdgnagjnaeonba ...márpedig én agf csakazért is ... arrrghhhh!! :W
    képzeld, láttad volna, írás közben még a kezeimmel is hevesen csapkodtam összevissza. vinnyogni most nem vinnyogtam, sőt, a magamban beszélést is lefojtottam.

    ilyeneket csinálok. na jó, azért nem így van teljesen,látod, az ápolt később egész lehiggadt. ;)

    köszönöm Mester a Szerénységet és Bölcsességet. ilyenre csak a legnagyobbak képesek.

    Te egyébként mindig higgadtan, kimérten, szavakat megválogatva reagáltál életedben, bármilyen valós/vélt sérelemnél 80-as pulzussal? Sosem vesztetted el önkontrollod, nem élted bele magad egy helyzetbe nagyon? (Most nem egy netes hozzászólásra , vagy arra adott válaszra gondolok.)
    Ha igen, elismerésem, gyémántfokozatú buddha vagy, elérted azt a szintet, mikor az Égi Mezőkhöz és az Örök Béke szigetéhez közelebb jutottál, feljebb léphetsz egyet, hamarosan platina lapkát is megkaphatod, meg a 3 csillagot a váll-lapra.
    Már csak egy lépés van hátra a küldetésből: kérlek válassz: fekete vagy fehér, észak vagy dél? Gondold meg jól, egyszer választhatsz!

    Ja, én a vanília fagyit szeretem jobban.

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés