Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#426) Win-T


Win-T
senior tag

Sziasztok!

Van nekünk a cégnél egy HP LaserJet 1005-ös nyomtatónk. Évek óta megbízhatóan működött, de most kb egy hete elkezdett problémázni. Ha nyomtatni akarunk vele a következő dolgokat produkálja:

- Elkezd nyomtatni, de a dokumentum első oldalát nyomja csak ki majd megáll a felső led villog, a dokumentum bent marad a nyomtatási sorban
- Nem kezd el nyomtatni, a felső led villog, a dokumentum bent marad a nyomtatási sorban
- Nem kezd el nyomtatni, a dokumentum megjelenik a nyomtatási sorban, majd el is tűnik mintha kinyomtatta volna

Próbáltam egy ugyanilyen nyomtatót a gépen, az is ugyanezt csinálja (viszont másik gépen tökéletesen működik mindkettő), próbáltam másik USB kábelt, másik USB portot, frissítettem drivert (újabbra és régebbire is). Átnéztem a HP fórumait is már, jelzett ott is valaki ilyen problémát, választ sajnos nem kapott.
Lenne-e valakinek valami ötlete, hogy mi a francot csináljak még vele? A nyomtató elvileg hibátlan mert másik gépen működik, szóval valami szoftver gond lehet, de nem tudok rájönni mi.

Köszönöm előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.