Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gyuraszel


gyuraszel
csendes tag

Hi! (ha egyáltalán van itt még valaki)

Nekem meg egy 670-es HP nyomtatóm van, és az a gondom vele, hogy amikor elkezdek vele nyomtatni, szépen behúzza a papírt (ahogy szokta), és amint megmozdulna a fej már le is állt. Ezután nekiáll villogni a sárga villogó. Hiába nyomkodom az alatta lévő gombot, még a papírt sem köpi ki, ahhoz ki kell kapcsoljam a nyomtatót. A számítógép meg nem vesz észre semmit (csak azt ha már lekapcsoltam és megszakad vele a kapcs.) az hiszi minden rendben és éppen nyomtat. Amikor csak úgy natúrba bekapcsolom mindentől függetlenül, mindig nekiáll rendezkedni. Ez az a tipikus 670-es búgás, meg mocorgás, amit néha kikapcskor és bekapcskor szokott művelni (akinek ilyen van az tudja), de ezt most már mindig csinálja. Ha bekapcsolt állapotban felnyitom a tetejét, akkor előjönnek a patronok. Ezzel most sincs gond, de ilyenkor újra elkezd villogni a sárga, és hiába csukom le a tetőt, nem történik semmi. Szintén a leállítás segít, csak akkor csúsznak helyükre a patronok.
Kb. egy-két hónappal ezelőtt a saját hülyeségemből kifolyt az összes tinta a házba úgy, hogy önteni lehetett belőle (gagyi utántöltő készlet). Nem tudom köze van-e ehhez, azóta használtam már és gyönyörűen működött, ez a probléma egyik napról a másikra jött.

Ha valaki találkozott már hasonló gondokkal és tudna segíteni, azt megköszönném!

(#152) Boxer001


Boxer001
veterán

Muszáj valahogy fellendíteni ezt a topicot...:))
Én múlt héten pénteken vettem egy HP Photosmart 8150es nyomtatót.Hétvégén nem voltam otthon, csak ma telepítettem fel vinfos alá, még csak szöveget nyomtattam vele próbaképpen. Majd este képet is, csak sok a tanulnialóm. :U
Annyit próbáltam még ki hogy szépen beolvassa-e a memoristick kártyáimat. Jó kis nyomtató, eddig tetszik, persze még nem nyomtam fotót vele. :D
Üdv

(#153) Petya25


Petya25
addikt

Érdkel valakit egy zsír új bontatlan HP Photosmart 325 fotónyomtató.
Bontatlan festékekkel, gyári tartozékokkal. Számlával, garipapírral.

Bővebben: link

Memo kártyáról is tud közvetlenül nyomtatni, még gép sem kell hozzá, digi kijelzön a fényképek megtekinthetök.
Bolti ára 35e körül van, én csak 20e-et kérek érte.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#154) enzimke


enzimke
tag

Hp 5150es nyomtatót megtöltöttem és semmilyen szint nem hajlandó nyomtatni :(
Hol a hiba?

(#155) L3zl13 válasza enzimke (#154) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tom esetleg áruld el mit ír ki?

Aki hülye, haljon meg!

(#156) Lacza válasza enzimke (#154) üzenetére


Lacza
senior tag

Persze mert amikor kifogyott akkor kicsit beszárad a köpködője.Próbáld meg megtisztítani a higitóval ami a csomagban van.Jó lesz:C

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#157) miciati


miciati
csendes tag

Keresek egy HP 710C nyomtatót megvételre lehet hibás is A fogas szalag szakadt el benn e. Előre is köszi. Nagyon jó nyomtató.Továbbra is szeretném használni

(#158) miciati


miciati
csendes tag

plíz :R :R :O

(#159) roPHka


roPHka
senior tag

Esetleg ha valakinek lenne észrevétele, vagy ilyesmi azt megköszönném :)

[link]

(#160) pemga válasza roPHka (#159) üzenetére


pemga
csendes tag

Tudja valaki mi annak a cuccosnak a neve, ami a HP-k (nekem 6L) lapbehúzási problémáját orvosolja? :). Ha lehet kapni és is megbarkácsolnám. Amúgy nagyon jó kis nyomtató, már majd 10 éves, és ez az egyetlen problémám vele, ami valaha is felmerült :). (Most 9MB mem van benne, teljesen jó.)

(#161) pemga válasza pemga (#160) üzenetére


pemga
csendes tag

Hmm, trükkös, többféle csomag van. Létezik valami quickfix, amihez nem is kell szétszedni a dobozt, pár perc de ki tudja meddig tart. (Ez kb 5-15EUR ebay-ről, végtelen mennyiségben kapható :))

Vagy léteznek komplett csere-kitek, ez németeknél van egyben kb 20EUR-ért:
[link]

* RY7-5077 separation pad (szerintem ez az az izé, ami (nem) fogja vissza a többi lapot behúzáskor)
* RB2-1634 pickup roller (ez ha jól látom ez maga a gumis henger, ami megragadja a papírt, illetve előtte belöki az elválasztó lapot, hogy leessen valamennyi papír)
(rudazattal és a műanyag karikákkal együtt RG5-3486 -nek hívják :))

Viszont nem szállítanak Magyarországra :(. Jár valaki EU-ban mostanában? :))

[Szerkesztve]

(#162) Gee-Bee válasza pemga (#161) üzenetére


Gee-Bee
tag

Csak a Separation spacer kitet cseréld (abban van a pad), a görgőt fölösleges.
A ragasztós fix az csak ideig-óráig jó.
A csere után pedig tartsd be a kézikönyv előírását (nem rátölteni a papírra, hanem megvárni, amíg kifogy és akkor tölteni) és akkor nem lesz többet semmi bajod vele.
Itthon próbálkozz a Colorspectrum-nál alkatrészért.

�%-12345X

(#163) Helvir


Helvir
tag

A HP PSC 1350 többfunkciós nyomtatóról érdeklődnék, mert kevés helyem van és egy scanner plusszba nem férne el, mi a véleményetek ról, ha tudtok jobbat ilyen többfunkciós szajré terén, akkor mit ajánlotok max 50ezerig?

(#164) Zsotie válasza pemga (#161) üzenetére


Zsotie
tag

Ha csak az a baj, hogy több lapot húz be, akkor a separation pad-ot kell cserélni. Itthon is lehet kapni, kb. 5000Ft körül.

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#165) Hersey


Hersey
csendes tag

Hi all!

Sürgős segítségre lenne szükségem!
Egy ismerősömnek Hp multifunkciós nyomtatója van (sry, de a tipust nem tudom :B ) és a helyzete a következő:
patron kiürült, újratöltette és most a nyavalyás nem hajlandó érzékelni a tintaszintet. Nyomtatni nyomtat mintelőtte, csak kicsit idegesítő.
Ha vki tud plz, help, van-e erre megoldás?
(és ha lehet nem az h vegyen új patront) thx!

"... I am the decadence of your world..."

(#166) simike


simike
csendes tag

Sziasztok!

Valaki ha tudja hol tudok olcson, rendelni hp deskjet 845c tipusu nyomtatomhoz fekete patront szerezni az legyen szives irja meg nekem.
Fekete tintapatron: hp C6615D (?)
Ilyet kerestem, de kifejezetten 845c típusu nyomtatohoz sehol sem irják.vagy nemtom... :F

Mondjuk van benne 1 kiszáradt patron, sztem azt ki lehet dobni, de valami töltögetős megoldás utángyártott patronnal vagy egyéb megoldás létezik??

[Szerkesztve]

(#167) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok :)
nekem mst egy HP deskjet 3920 am van, alapdoksikra, dvd boritokra elég
kérdésem volna ezzel kapcs : hp m még nem volt így a tank strapabíróképességével sem vagyok tisztában valami 21 és 22 es sorszámu, c9351a típusú patronok vannak benne, az érdekelne hogy ezek kb mennyire elegendők ? színes kb hány lap, és a fekete, hozzávetőleges érték jó volna :)
illeve az is érdekelne h a szoftver tintakijelzője mennyit ér megbízhatósg szempontjábol ? lásd 10 teljes színes lap és a tintaszintet már olyan 45 % nak jelzi ki a színes patronban
illetve ehhez a típushoz létezik e utángyártott tank, eladó szerint ez még annyira uj típus h utángyártott nincs hozzá, na ehhez inkább no comment
tehát tudtlanságom főleg a márka ismeretlenségéből fakad, némi infót szívesen veszek, köszi

(#168) Kobe


Kobe
veterán

nah egy upot a totyiknak, biztos van valakinek HP nyomtatoja az oldalt kukkolók között :)

(#169) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Van egy HP PSC 750-es nyomtatóm.És szeretném megtölteni a patront.
A feketét azt meg tudom mert az már volt egyszer töltetve és azon megvan a helye.

De a színeset hogy kell? A patronra ez van ráírva HP Tri-color Print Cartridge 78; C6578D ha ez s zámít valamit.Remélem azért valaki mbe tudja azonosítani :)

19ml es az van ráírva.

Na szóval akkor ha valaki tudja h hova kell betölteni a 3 színt és mennyit az pls segítsen :)

Köszi.

Üdv.

(#170) almi válasza almi (#169) üzenetére


almi
senior tag

!!zsUPsz!!

Naon kihalt errefelé :(

(#171) Hubertus válasza almi (#170) üzenetére


Hubertus
csendes tag

Üdv! A 6578-as patron tetején van három kis ''bütyök''. azokat kell benyomni, és ott tudod megtölteni, de ha gondolod tudok szerezni bontatlan gyárit ócsóért. . . . .

(#172) Amusing


Amusing
csendes tag

szerintetek megmenthető a nyomtatóm?
Patrontöltés után egy darabig minden okés volt, aztán nem nyomtatott sárgát, aztán meg már semmit, még feketét se
kiszedtem a ptaron, és minden csupa festék volt :( az alsó szivacsszerű vmi ami a patron alatt van, tucsog a festék.
ha veszek gyári patron van esély, hogy müxeni fog? vagy tönkrette a kifolyt tinta?
persze nagyjából kitakrítottam, már nem, látni hogy mizu
Le lehet ezt garoztatmni, vagy rá tudnak jönni, hogy mitől folyt ki a patron?

(#173) need


need
addikt

tegnap éjszaka raktam újra a gépet..!

de a retek nyomtatómat nem ismeri fel au USB porton...((

mi ennek az oka...melette az egeret ami szintén USb-s azt felismeri..!!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#174) Hubertus válasza Amusing (#172) üzenetére


Hubertus
csendes tag

Üdv! A patron alatti szövet egy diffuzor szivacs, aminek az a feladata, hogy a fej tisztításakor keletkező felesleges tintát ''megkösse''. Ezt a szivacsot lehet cserélni, ha megmondod milyen nyomtatód van, lehet, hogy tudok is szerezni neked. Gariztatni nem éri meg, mert egy tapasztalt szervízes egyből rá fog jönni, hogy milyen tinta áztatta el a szivacsot. Az utántöltőnek más a ''szaga''. Ha a szivacs nagyon elázott mindenképp érdemes hoozzá beszerezni egy újat, ugyanis ha nincs ami megkösse a tintát, az szét fog folyni a nyomtatóban, aztán az asztalon, stb., stb. Segíthet még az is, hogy kiszeded a szivacsot, langyos vízben beáztatod, hagyod kiszáradni, majd visszateszed.

(#175) tamli válasza Kobe (#167) üzenetére


tamli
csendes tag

Sziasztok!
Libria remélem hamarosan kapsz választ a kérdésedre, mert engem is ez a nyomtató érdekel. Igaz, még nem vettem meg, de tervezem. Nagyon olcsó, nekem viszont fontos, hogy megbízható legyen. Eddig mennyit nyomtattál vele? Nincs gond a lapadagolójával? Mennyire hangos? Nyomtattál már vele fényképet? Mennyire gagyi?
Előre is kösz a választ.
tamli

(#176) Amusing válasza Hubertus (#174) üzenetére


Amusing
csendes tag

köszönöm, megpróbálom

(#177) Amusing válasza need (#173) üzenetére


Amusing
csendes tag

Ez azért van, mert a mostani usb-s nyomtatót csak akkor ismeri fel a gép, ha előtte még nem volt bedugva, csak akkor ha a telepítő progi erre kér.

De megoldás mindenre van ;)

sajátgáp jobb egérgomb / tul / hardver fül/ eszközkezelő és ott megnézed a nyomtatót. Ott lesz
ott nyomj egy olyat hogy illesztő program frissítése, és add meg keresési helynek a cd-t
Arra figyelj, hogy olyan drivert rakj fel, mibe benne van a hun szó ;)

(#178) net84


net84
őstag

[link] - ebben tudna esetleg valaki segíteni?

Read only...

(#179) almi válasza Hubertus (#171) üzenetére


almi
senior tag

Aham.Szal ki kel törni azokat a bütyköket!

És mennyiért tudnál ilyet szerezni?C6578D
És merre lax?

Üdv.

(#180) Hubertus válasza almi (#179) üzenetére


Hubertus
csendes tag

üdv! a 6578a bolti ára 11-13E körül mozog, én 6500-ért tudok adni. debrecenben. ha nagyon messze vagy, utánvét is megoldható, persze akkor van postaköltség is.

(#181) Amusing válasza Hubertus (#180) üzenetére


Amusing
csendes tag

hát ez így ebben a fomrában nem igaz, nállam is 6.500 ;

(#182) Amusing válasza Amusing (#181) üzenetére


Amusing
csendes tag

pedig én is bolt vok

(#183) Hubertus válasza Amusing (#181) üzenetére


Hubertus
csendes tag

Üdv! én a 6578A -ról beszéltem, nem pedig a 6578D-ről.

(#184) KrAt


KrAt
veterán

Nekem egy HP PSC 1510-es gépem van (tudom, multifunkciós, de HP :) )
Én eddig (3-4 hónapja) meg vagyok vele elégedve, sztem jó kis masina.
A patron közepes árú bele, elég sokáig bírja.
És maga a készülék se volt drága..
Szal mindent összevetve jó kis gép..

(#185) Hubertus válasza KrAt (#184) üzenetére


Hubertus
csendes tag

Üdv! A PSC-ket általában 8-12 havonta ki kell kell tisztítani, mármint az optikáját, ugyanis ha a tükrei beszennyeződnek, nem találja meg az alap pozícióját a scanner és a motor állandóan ''vinné kifelé''. Ettől eltekintve általában nincs velük gond.

(#186) almi válasza Hubertus (#183) üzenetére


almi
senior tag

Hát nekem 6578D kell!Hát Debrecen az messzire van.
Boltban 6,5k?És milyen boltban?:)

(#187) KrAt válasza Hubertus (#185) üzenetére


KrAt
veterán

Köszönöm a segítséged! Akkor majd nyár után vmikor kitisztítom/kitisztíttatom.. :)

(#188) Z.


Z.
csendes tag

Sziasztok!

Van itt olyan valaki, akinek akadnak bontott készülékei?

(#189) afterburner_


afterburner_
őstag

Sziasztok, nekem van egy hp 5150-es nyomtatóm, a problémám a következő vele hogy az a4-es lap hosszanti szélén kivul nyomtat, 3 éve meg van és most csinalt eloszor ilyet, wordbe egyszerűen nem tudok így nyomtatni, irfanview-el meg 0.5 centit rá kell hanyi a képekre ha nyomtatom mert annál is kivul esik

azt irja a leirása hogy kalibráljam, nahmost nem segitett semmit :( ujraraktam hat az sem...

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#190) medved


medved
csendes tag

Sziasztok!

Van egy hibás PSC2110-esem. Bekapcsolás után a scanner nem ált meg az alaphelyzetnél, hanem tovább mozgott.

Pucolgattam, javítgattam, most megáll az alaphelyzetnél.

Nem volt benne patron, tettem bele mindkettőt, de sajna továbbra sem mükszik.

Segítsen valaki, akinek van ilyen gépe!

Hogyan fut le helyesen a bekapcsolás utáni scanner teszt?

Lezárt, és kinyitott fedél esetén is! Nekem, most ha nyitott a fedél, akkor megsem moccan a scanner fej, de folyamatosan világít a lámpa!

Lezárt fedélnél, amikor a fej megáll az alaphelyzetnél, akkor elalszik a lámpa, vagy tovább világít?

Sajnos nem tudom Angolra váltani a kijelző nyelvét sem, mert a setupban is azt írja, hogy foglalt! ''BESETZT''

A kijelzőn bekapcsolás után, most ez fut:

''Eing' drücken zum ausrichten der patronen!''

mi lehet ez?

A patronok behelyezése után kell valamit csinálni?

Kinyomtat két lapot, a második egy minta. Ha ráteszem a scannerre és lenyomom a scannelés gombot, akkor is ''BESETZT''-ezik, és megsem nyikkan?

Szerintetek, hogyan tovább?

:F HELP :F

(#191) zolynet


zolynet
addikt

Sziasztok!

Milyen Hp nyomtatót ajánlanátok ami főleg otthoni felhasználásra, fotónyomtatásra kellene.
Hp 5940
Hp 8050
Hp 8250
Ezeket nézegettem eddig, vélemény, stb...

Life is too short to stay stock!

(#192) zolynet


zolynet
addikt

nagyon pörög a fórum....

Life is too short to stay stock!

(#193) Racsi1


Racsi1
csendes tag

hali!

Hátha valaki tud segíteni. HP Deskjet 5740 nyomtatóm nem kapcsol be. A kábel végén van áram, azt már kimértem. Igaz még garanciás, de csak hétfőn tudom szervizbe vinni, nekem meg a hétvégén kellene nyomtatni.Van valakinek valami ötlete?

(#194) medved válasza medved (#190) üzenetére


medved
csendes tag

Hát, az őszintét megvalva, több segítségre számítottam!
Na, talán most hétvégén...!

Sikerült kiütnöm a német nyelvet belőle. Csináltam egy ''full reset''-et, (ENTER+CANCEL+TÁP bedug)

Mostmár angol nyelvű. A kazetták tuti jók.

Aligned cartridge-ét akar csinálni bekapcsolás után, de a kinyomtatot lapot nem scanneli be, mert bekapcsolás után a scanner ''busy''.

Állítgattam a scanner-fejen lévő IC-n is.

2 féleképpen viselkedik, amit eltudok érni:

1. nyitott fedélnél magától mozog a fej az alaphelyzet felé, majd továbbhaladva recseg, majd egy idő után kiírja, hogy ''scanner hiba'';

2. nyitott fedélnél, csak akkor mozog a fej az alaphelyzet felé, ha az üvegre lapot teszek (a kezemet is érzékeli), majd az alaphelyzet előtt megáll, de folyamatosan ''busy'' állapot marad, és a lámpa is világít folyamatosan;

kérdéseim:
1. melyik állapot a megfelelőbb?
2. hogy történik helyesen a bekapcsolás utáni scanner calibráció (elalszik a lámpa)?
3. a scanner lámpa fénye mennyire káros a szemre?
4. a s. fejben lévő tükör nincs is olyan hosszú, mint amilyen távolságra vannak az alaphelyzetet jelölő csíkon a fekete pöttyök. Ez így nem is működhet nem?
5. beszerezhető valahonnan a scanner fej, kompletten, vagy részekben, újonnan, vagy bontottan?



(#195) szájmon said


szájmon said
csendes tag

Van valakinek még jó állapotban lévő, eladó HP Laserjet 4L-ese?

(#196) szájmon said válasza lumpi (#15) üzenetére


szájmon said
csendes tag

Megkésve bár, de én kapkodnék már a böhöm jószágokért! hp lj 4l és társai érdekelnének.

(#197) hornet88


hornet88
csendes tag

Hp laserjet 1010-em bal oldalt elfelejt nyomtatni.
Mi lehet a baja?

(#198) kkgergely23


kkgergely23
csendes tag

Sziasztok,

HP PSC 1610-es nyomtatóhoz utántöltettem a 343 (szines) és 338 (fekete) patronokat. Betettem, tesztoldal okés, nyomtattam még egy szines oldalt,
majd többé nem lehetett semmit csinálni vele, mert ''VEGYE KI ÉS ELLENŐRIZZE A SZINES PATRONT'' felirat villog rajta. Kivettem 300-szor, letisztítottam ahol kell, nem működik a világért se. 6 hónapja ugyanezt játszotta el, akkor csak a feketét töltöttem, hozzá se nyúltam a szineshez, mégis beszart, 1 napig nem ment, ugyanez a felirat. 1 nap múlva magától megjavult. MI lehet ez?

(#199) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Sziasztok!

A következő probléma esett meg az ismerősömmel.
HP PSC 2170-s multifunkciós nyomtatója van. Vett bele eredeti 57-s színes patront. Kicserélte a patront és a gép azt írja, hogy Patron behelyezése, igazítás megkezdéshez. És itt megáll a tudomány. Nem csinál semmit a gép. Annyit tudok elérni vele, hogy nyomtat egy ellenőrző oldalt, hogy ok e a dolog de itt megáll. Csak ilyen ellenőrző oldalt tudnak vele nyomtatni.
Az a megoldás, hogy csak az egyik patront rakja bele szintén nem jó, mert akkor meg kéri a patront.
Vissza rakta a régit is, de ugyan az, hogy igazítani akarja. Meg is csinálja de egyszerűen nem megy tovább.
Mit lehet ilyenkor tenni?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#200) _Hunter_ válasza _Hunter_ (#199) üzenetére


_Hunter_
őstag

Esetleg valakinek ötlete? :(

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.