Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Üdv mindenkinek, akinek Honor telefonja van, Honor telefont akar, vagy egyáltalán érdekli a Honor brand. A Mobilarena és a Honor együttműködésének keretében ebben a témában lehet a Honor készülékekkel, márkával, aktivitásokkal, tervekkel, meg úgy egyáltalán bármivel kapcsolatban kérdés feltenni, társalkodni, ami a Honor márkával kapcsolatos. A Honor igyekszik majd a felmerülő kérdésekre gyorsan válaszolni.
Hamarosan lesz téma összefoglaló is, de természetesen a különböző modellek fórumtémái nem szűnnek meg, a nagyon specifikus kérdésekben sokszor gyorsabb vagy nagyobb tapasztalattal bírnak az adott modellek témáiban előforduló topikgazdák és felhasználók.

Hamarosan indul a Honor blog is, ahol további infók is lesznek például a május 15-én európai piacra lépő Honor 10-ről, addig is ez a topik már él, jöhetnek a kérdések.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Lehet már tudni nálunk mikortól lehet megvásárolni az új Honor 10 mobilt? Május végén esetleg már lehetséges lesz?

(#3) Honor_HU válasza Darksiders84 (#2) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Ezzel kapcsolatban a holnapi bejelentés után lesznek információk. :)

(#4) malnabokor


malnabokor
senior tag

“ebben a témában lehet a Honor készülékekkel, márkával, aktivitásokkal, tervekkel, meg úgy egyáltalán bármivel kapcsolatban kérdés feltenni” - Az itteni kapcsolattartók “biztonsági szintje” magasabb mint a Facebook-os ügyfélszolgálatnak, vagy ugyanazt a választ kapnánk mint amott? :)

Pl.: felmerült bennem, hogy Magyarországon mikorra várható a Honor 8 EMUI 8 frissítése, illetve lesz előtte MO-ról elérhető Beta teszt?

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#5) V@ns


V@ns
aktív tag

Magyarországon kapható lesz a Honor View 10 készülék? Ha igen, mikortól?

(#6) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kínában kint a B504, és 05.11-óta a B510 a H8-ra, idehaza mikor számítsunk a Honor 8 Oreo bétájára? (Mint kiderült nem EMUI8, hanem teljes Oreo. :) )

@malnabokor: Szerintem ez számodra se kérdés. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7) V@ns válasza Micsurin (#6) üzenetére


V@ns
aktív tag

Hoppá, le vagyok maradva! :Y :R :C
Kipattintok egy pezsgőt ennek örömére.

(#8) clon


clon
aktív tag

Az OIS már sosem lesz a Honor készülékekben, hogy ne legyen alternatívája teljesen házon belül a drágább készüléknek vagy ennyire szükséges az árazáshoz az ilyen "apró" költségcsökkentés?
A H10-ben sem lett sajnos OIS...

(#9) BC 80


BC 80
csendes tag

Király....én még a Honor 7-emet nyúzom...elégedett vagyok vele,de már a végét járja! Szóval ha a 10-es jóáras lesz (pl: puremobile),sanszos hogy benevezek egyre....s talán újabb 3 évig megoldva a telefon kérdés :-) :DD

(#10) oszzoltan válasza Bog (#1) üzenetére


oszzoltan
csendes újonc

Üdv!
Honor view 10 Magyarországon való megjelenése mikorra várható, valamint e készülék oreo 8.1 es európai frissítése mikorra lesz elérhető?

(#11) AlrightSir


AlrightSir
tag

+1 a Honor View 10 magyar hivatalos forgalmazásával kapcsolatos kérdésekre!

(#12) Micsurin válasza V@ns (#7) üzenetére


Micsurin
nagyúr

XDA-ba tekerj bele, majdnem felrobbant a hó elején!

Lehet mondjuk az enyém nem éli meg... egyszer már volt garizva, hogy jön le a hátlap. Megint kezdi... érdesedik a kerekített üveg. 1,5 hónapos telo, éljen a Honor. :DDD Pedig első látásra beleszeretős telo.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#13) Pikirt


Pikirt
újonc

Üdv! Tök új vagyok, közép kategóriás telefont keresek. Amik eddig voltak, mind beadták a kulcsot pár hónap alatt. Ezt a márkát nem ismerem, és egy fél évnél tovább működő közép kategóriás telefont keresek, amivel tudok telefonálni, mondjuk 2 db applikációnál több is ráfér, és még kezelni is tudja őket. Ja, és néha lefényképezni a gyerekeimet. Ha esetleg tudna valaki ajánlani ezeknek a borzasztó nehéz elvárásoknak megfeleleő telefont ajánlani, azt nagyon megköszönném!

(#14) ClioRS válasza Micsurin (#12) üzenetére


ClioRS
őstag

Olvass bele a topikjába itt, nagyon nem jellemző rá. Nekem 1 éves és semmi baja ;)

Láttam közben a hozzászólásodat :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Indy1


Indy1
tag

mikor jon ki EMUI8 a Honor 8 szamara?

(#16) Micsurin válasza Indy1 (#15) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olvass feljebb, és XDA.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#17) Darksiders84 válasza Pikirt (#13) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

A Honor 8 nem véletlenül lett ilyen sikeres mivel nagyon jól sikerült kívül-belül árban mobil. Meg lehet nézni itt a mobilarénán teszt alatti hozzászólásos topikot még mindig aktív 2 év után kifejezetten pörgös naponta írnak szóval még él és vírul a H8 ami ráadásul ha nem az aktuális csúcskategóriás a kiszemelt akkor nagyon is bevált telefon ami teljesen rendben van és ugyebár még megkapja az új főverziós frissítést is. Nekem közel 2 éve van meg és hibátlan szinte megjelenéskor vettem nem buheráltam soha megvártam magától a frissítéseket és nagyon elégedett vagyok vele.

(#18) Sragi válasza Pikirt (#13) üzenetére


Sragi
őstag

Szerintem jóval erősebbek,mint egy középkategóriás telefon. (LG G2 után mondom ) Honor 8 1,5 éve hibátlanul teszi a dolgát.

(#19) joker1220 válasza Darksiders84 (#17) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Szerintem ezt a Honor 7 ről is el lehet mondani. Nekem személy szerint 2 évig semmi gondom nem volt vele, az utolsó OTA frissités B390 -ig. Aztán kijött a B396 nem OTA frissitésként, hanem a teljes pakkot ráhúztam a három gombos metódussal. Ezzel 3 hónapig gond nélkül működött, majd a múlt hét hétvégén egy nap alatt 4x fagyott le a telefon, a launcher leállt és magától többször újraindult. Csináltam egy gyári visszaállitást és ezt követően 1 napig újra jól működött, aztán megint kezdődtek a lefagyások. Végül sikerült visszaállitani a legelső verzióra amivel kijött a telefon. Ezt visszafrissitettem B390 -re. Most úgy tűnik hogy ezzel újra gond nélkül működik. Szóval kár volt ráeröltetni ezt a B396 os full csomagot :) Mondjuk azt nem tudom hogy miért romlott meg amikor 3 hónapig gond nélkül ment. Ez már sosem derül ki :) Nem tudom hogy lesz-e még bármilyen frissités H7 -re de jó kis tanulópénz volt az az kb 4 órányi telepités / frissités / beállitás :D

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#20) Darksiders84 válasza joker1220 (#19) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Á hajamat tépném szerintem ilyen kínlódásra nincs szükségem inkább megvárom hogy magától jelezzen hogy megérkezett az új lehet így egy kicsit később + 2 hét de nincs probléma és ugyebár mindig saját tapasztalatból tanul igazán az ember.

(#21) Honor_HU válasza V@ns (#5) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Egy héten belül Magyarországon is lesz Honor View 10, körülbelül 175 000 forintos bruttó áron.

(#22) koxminator válasza Honor_HU (#21) üzenetére


koxminator
senior tag

Ez nagyszerű hír! Már csak annyi kérdésem lenne, hogy amennyiben valaki korábban vásárolt itthon Honor V10-et (európai modelt), az fogja-e tudni a későbbiekben szervizeltetni itthon hivatalosan a telefonját, ha annak szervizes problémája lenne?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#23) Narxis válasza Honor_HU (#21) üzenetére


Narxis
nagyúr

Smarshop-nál miért olcsóbb 75ezerrel?

Thanos was right.

(#24) csako válasza Narxis (#23) üzenetére


csako
veterán

Bruttóban 132.490 Ft ott, de amúgy gondolom a garancia körül kell keresni a választ.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#25) Vinous_89


Vinous_89
tag

Nekem egy technikai jellegű kérdésem lenne. Hol tudok eredeti, gyári akkumulátort vásárolni a Honor 4X készülékemhez? Webshopokat néztem, egy helyen találtam, de nagykereskedés és magánszemélyek részére nem szállít. :((

(#26) Honor_HU válasza koxminator (#22) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Természetesen, a Telemax a szervizpartner, az EU-s régióba tartozó készülékekkel biztosan nem lesz ilyen probléma.

(#25) Vinous_89 Sajnos a Honor 4X már nem mai modell, gyári, eredeti akkumulátor aligha lesz hozzá megvehető formában és áron, a minőségi utángyártott darabok (pl. Edigital vagy Gigatel által beszerezhető példányokra gondolok) azonban még jó ideig használhatóvá tehetik a mobilt.

Hamarosan érkeznek a válaszok a frissítésekre vonatkozó kérdésekre is!

[ Szerkesztve ]

(#27) gabeska válasza Darksiders84 (#2) üzenetére


gabeska
újonc

Sziasztok!!
A nagy kérdés!
Mikortól lesz kapható magyar országon a Honor 10 és mennyiért?

(#28) Darksiders84 válasza gabeska (#27) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Erre várok én is mivel ma van az európai beköszönése ugyebár remélhetőleg nem kell nálunk már sokat várni szerintem max 1 hónap de ezt csak a konferenciás hírek tudják biztosra. Páromnak Mate 10 proja van hosszú sok éves Iphone korszak után sikerült áttérítenem a Huaweihez és teljesen megvan elégedve sőt már bánja hogy ilyen sokáig nem probálta. Nekem is nagyon tetszetős a M10 pro de sokkalok annyi pénzt mobilért mondjuk ez tényleg megéri viszont H8 után bízakodok a 10- ben is árban tudásban minőségben.

(#29) csako válasza Darksiders84 (#28) üzenetére


csako
veterán

Még másfél óra a bemutatóig :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#30) Darksiders84 válasza csako (#29) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Ja pont ránéztem véletlenül én is már nyugodtabb is vagyok á francokat várós de csak egy picit... szóval most 2 féle H10 lesz notch és anélküli view változat?

(#31) Narxis válasza csako (#24) üzenetére


Narxis
nagyúr

Amikor írtam akkor még 97ezer volt a fekete. Lehet észrevették a hibát.

Thanos was right.

(#32) csako válasza Narxis (#31) üzenetére


csako
veterán

Egy kék Honor 9 még van annyiért :DD

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#33) xxmen


xxmen
tag

Honor 9 hez mikor várható Oreo + emui 8 frissítés?

(#34) #81733120


#81733120
törölt tag

Tudom, OFF, de lesz Huawei-s topik is?

(#35) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Szóval mindent tudni a Honor 10-ről csak a magyar megjelenését nem. Ha esetleg tudja valaki megírhatná mikor várható 1 hónap kb vagy nincs még dátuma?

(#36) Prowler


Prowler
senior tag

Újdonsült View 10 tulajként örömmel csatlakozom. :)

Veremivadék Undorkutya

(#37) John66671


John66671
újonc

Sziasztok. Két éve van egy Honor 7 telefonom. Tökéletesen megvagyok vele elégedve. Mivel itt vannak hozzá értők emberek ezért a segítségüket kérem. Eljött az idő hogy egy új telefont vegyek és szét néztem a piacon. Persze a honor családnál szerettem volna maradni így hát ott kezdtem a nézelődést. Tudni kell azt hogy én Szlovákiából vagyok. Nálunk mar hónapok óta kapni a Honor view 10 készüléket. De ma láttam hogy holnaptól elérhető lesz nálunk a Honor 10. Szóval az lenne a kérdés hogy miben különbözik ténylegesen a két telefon? Belinkelek egy összehasonlítást. https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9157&idPhone2=8938

A válaszokat köszönöm.

(#38) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Azért az már megint elkeserítő, hogy Németországban 30 eurós kuponnal 370 euróért megvehető a Honor 10, 4/64-es változat, ami kb. 120.000.-Ft. És a becslések szerint nálunk meg 150-ről fog indulni.... fasza... :((( Én sosem fogom megérteni ezt a lehúzósdit...

[ Szerkesztve ]

(#39) dobtam77


dobtam77
újonc

Sziasztok. Először is nem vagyok nagy szakértő. Azt szeretném kérdezni, ha rendelnék Kínából egy Honor 10et, azt ugyanúgy tudnám használni itthon, mint az ''európai Honor10-et''? Mi a különbség köztük? A mai cikkben leírtakat leszámítva.
Továbbá, a szervizelését meg lehet oldani itthon?
Köszi :D :R

(#40) malnabokor válasza Honor_HU (#26) üzenetére


malnabokor
senior tag

Rendben, kíváncsian várjuk a frissítéssel kapcsolatos infókat :R

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#41) Honor_HU válasza dobtam77 (#39) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A kínai változat nem ismeri az összes, itthon használt LTE-sávot, illetve a magyar nyelvi támogatás sem lesz teljesen adott. Garanciális ügyintézés EU-n kívüli régióból származó eszközre itthon nem lehetséges, a térítéses szerviz a partner egyéni döntésén múlik.

(#42) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tegnap esti állás, nem volt időm feldobni, FF, a kínait hozzáadva dobja, Teljes Oreo Confirm. B504 (levették a szerverről), majd B510. :)

05.11
Kínai Honor 8 - B510 - "EMUI8"---> Oreo changelog:

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#43) Prowler válasza Micsurin (#42) üzenetére


Prowler
senior tag

Az úgy korrekt, kész regény :D

Veremivadék Undorkutya

(#44) Micsurin válasza Prowler (#43) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy perces regálás!😂
Nem tököltek a srácok, nagyon város már az FRD-L09-re is.😁😇

Azért azt sajnálom, hogy a cégnek ennyire gyér a belső kommunikációja vagy szigorú a policyje, hogy egy kisebb piac (mi) képviseletének semmi infot nem csúsztat, és a userek a jól bejáratott forrásból tudnak csak informálódni....🤔🙄

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#45) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

Nos a mai nap folyamán kijött egy béta frissítés Indiában a view 10-re. Ez a frissítés Európában mikor jelenik meg?

(#46) Prowler válasza Micsurin (#44) üzenetére


Prowler
senior tag

Mi a jutalom a gyors reakcióidőmért? :DDD

Azt én is remélem, hogy javulnak a dolgok cégen belül. Én P10-ről váltottam és arra egy deka hivatalos frissítés nem érkezett 7 hónapon keresztül - pedig én kinn vagyok Angliában ami elvileg nagy piac a Huaweinek. Nem kis hazánkkal van itt a probléma :)

View 10-re vásárlás után 3 nappal megjött a frissítés, csak tartsák meg jó szokásukat...

Veremivadék Undorkutya

(#47) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

Kapsz egy kekszet!

Azt nem értem, miért nem lehet globálisan egyszerre mindenkinek elérhetővé tenni a frissítéseket... Ha a fordítás tart ennyi ideig, akkor legyen lehetőség letölteni egy béta verziót, ami mondjuk csak angol német meg kínai, és később ha kesz egy teljes frissítés következne. Az, aki nem szeretné, hogy angol legyen a telefonja, az nem töltené le egyből, csak ha kint a teljes frissítés.

(#48) janeszgol válasza oszzoltan (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez egy jó ötlet. Mármint a második feltevésed. A fejlesztői lehetőségekben el lehetne rejteni egy frissítési menüt, ahol alapból az angol nyelvű, legfrissebb Rom települ. A hagyományos frissítési menüben pedig maga az anyanyelvi rom.
Az első kérdésedre az én tippem válaszként: túlterhelnék a szervereket. Mint egy DDos támadás. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) malnabokor válasza Micsurin (#42) üzenetére


malnabokor
senior tag

Mikor elsőnek kérdeztem, már akkor is tisztában voltam a B504 és (késobb a) B510-el, plusz naponta olvasom az XDA fórumot, illetve híreket, szóval amit nyilvánosan most tudni lehet a Honor 8 Oreo frissítésről, azt tudom is :D

Amire nagyon kíváncsi vagyok, hogy a #26 Honor_HU több mint 2 nappal ezelőtti ígéretéhez híven mit tud mondani a frissítésekről, mert a “hamarosan”-ra azt hittem, hogy még aznap lesz reakció, de az két napja volt.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#50) Honor_HU válasza malnabokor (#49) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Közvetlenül egyeztettünk a gyártóval, de egyelőre még nem tudtunk meg konkrét információkat a frissítésekről. Amint megérkezik, tolmácsoljuk. :)

(#51) kovic


kovic
csendes tag

Sziasztok!
A Honor 10 magyarországi megjelenése után szerintetek mikortól és mennyivel fog csökkenni a Honor 8-nak és a Honor 9-nek az ára?

(#52) malnabokor válasza Honor_HU (#50) üzenetére


malnabokor
senior tag

köszönöm szépen!

Láttam, hogy angliában elindult egy Honor “Elite member club”, (www.honorelite.club).
Magyaroszágon is lesz ilyen, vagy valami ehhez hasonló?

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#53) Aryon87


Aryon87
félisten

Hoppá, most látom hogy ilyen is van már. Üdvözölendő lépés, csak aztán győzzétek a válaszokkal, mert hatalmas tábora van a márkának. Nekem is volt 2x Honorom, egy 8-as és egy 9-es. Imádtam őket.
Jelenleg Huawei ágon vagyok a Mate szériánál, de figyelemmel fogom kísérni ezt a topikot is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#54) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A Honor 8-al nálam is belopta magát a kedvencek közé a márka. Sajnos a mostani S8+-om nem hozza azt a fluidsagot, mint amit a honor tudott. Samazos, hogy lesz még nálam a márkától. Kamera terén kár, hogy nincs ois, de így is temekül teljesített a készülék. Egyedül a videó felvételek minőségén kellene csiszolni még, az nem az igazi.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Azt esetleg lehet tudni, miért maradt ki a H10-ből az SD kártya bővíthatőség és miért csak a "butább" 4 gigás változat jut el hozzánk? (csak azért kérdem, mert ilyen szempontból nincs semmilyen előrelépés a H9-hez képest, inkább visszalépésnek minősül)

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#56) lucza


lucza
csendes tag

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni.

Sony Z2-rőlváltanék. Vajon megéri-e?
4 éve használom, hiba nélkül. Nagyon szeretem, de ez a Honor 10 nagyon megtetszett. :DDD :DDD
Mit gondoltok?

Feri :)) :))

(#57) Micsurin válasza cl.aci (#55) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Banyek EMUI mellet gyak a 4GB is felesleges amúgy, úgyis mindent agresszíven kezel. :DDD
RAM háborúba a Huawei nem fog belemenni az EU piacon tippre, támogatandó dolog.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#58) cl.aci válasza Micsurin (#57) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Nekem konkrétan nem is a 4 giga fáj, hanem a bővíthetőség hiánya.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#59) Micsurin válasza cl.aci (#58) üzenetére


Micsurin
nagyúr

OTG? :)
64GB hova kevés ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#60) Honor_HU válasza malnabokor (#52) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Az Elite member club egy hivatalos hátszéllel megáldott angol rajongótábor, aminek struktúrája és a tagságból származó előnyei jelenleg is körvonalazódnak. Ha sikere lesz, jó eséllyel lesz hasonló itthon is, de nem biztos, hogy ebben a formában.

Kisebb frissítések a Honor 8 kapcsán júniusban, a Honor 9 és a Honor 9 Lite kapcsán pedig júliusban várhatók, előbbire a hivatalos Oreo pillanatnyilag nincs tervben.

(#61) Micsurin válasza Honor_HU (#60) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönjük, hát persze.
Vártam ezt a választ :DDD Ergo valóban lesz, hacsak Media Pad 2 stílusban nem hagynak minket hátra a teszt rom után mint eb a...
(OFF)
H8 topikba érdemes benézni, Cunaja mindig szolgál valami érdekességgel a közelgő frissítéssel kapcsolatban.(/OFF)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#62) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Ez a topik is nagyon hasznos lesz, én már most látom... :DDD

BTW ha Honor 8-ra "hivatalosan nincs tervben" valami, akkor miért tesztelik hivatalosan? :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#63) Micsurin válasza Lackooo84 (#62) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert a user a menedzserek szerint hülye. :DDD
Miért? Mert a multiknál a menedzserek a mindenhez is értenek vili? :DDD

Még mindig az fáj hiába van benne még egy oh topik életen tartásában is a hazai ügyélszolg / márkaképviselet, ha az anya cég az összes kirendeltségére magasan tojik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#64) Honor_HU válasza Honor_HU (#60) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Némi további információ a frissítésekkel kapcsolatban:

Honor 8, a júniusi frissítésekkel az alábbiakat kapja meg:

-Háromujjas képernyőfotó
-Új virtuális gomb az alkalmazásváltóba, amivel azonnal aktiválható a többablakos nézet

Honor 9 Lite, a júliusi frissítéssel az alábbiakat kapja meg:

-QR-kódos vásárlás natív támogatása
-HiTouch

Honor 9, a fentieken kívül:

-Optimalizált képernyővideózás, a maximális hossz beállíthatóságával

(#65) ForRedGlory válasza Z.m.Z (#38) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A nemet AFA sokkal alacsonyabb, mint a magyar.

(#66) Aryon87 válasza Honor_HU (#64) üzenetére


Aryon87
félisten

Na egy ilyen jellegű téma jól jönne a Huawei ágazata alá is, legalább tudnánk mi is, mit mikor kapunk.. persze ha valamikor létrejön.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#67) Surplus


Surplus
tag

Üdv mindenkinek!
Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra. Remélem tényleg lesznek hasznos infók.

(#68) Exelsior24 válasza ForRedGlory (#65) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ott 19% , nálunk 27% az ÁFA a műszaki cikkekre, ami persze különbség, de ettől függetlenül nálunk még jócskán rátesztek a kereskedők a tovább szélesíti az árak közötti különbséget, és akkor persze a keresetek közti hatalmas különbséget ne is említsük. Múltkor egy srác linkelte a német MediaMarkt-ban 600€ -ért adták a Mate 10 Pro-t, nálunk hivatalos forgalmazótól sehol se lehetett még olyan olcsón megvenni sehol sem.
A Honor telefonokkal ugyan ez a helyzet sajnos.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#69) joker1220 válasza Honor_HU (#64) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

PLK-L01 Honor7 -hez érkezik még valami javítás / frissítés?

Nem tudom hogy van-e összefüggés a play services update miatti bugokhoz, de a telefonom 2 hete egyik napról a másikra elkezdett szétfagyni, újraindulni, Launcher leállt, Rendszerfolyamat leállt üzenetekkel bombázni. Gyári visszaállítás nem segített, komplett android reinstall sem segített. Viszont érdekes módon most azt vettem észre, hogy ha a gyári visszaállítás után nem jelentkezem be google account al és így nem frissül semmilyen alkalmazás akkor nincs szétfagyás meg újraindulgatás sem. Semmi mókolás nincs és nem is volt, teljesen gyári állapotban van a telefon, B390 es frissítés volt az utolsó ami OTA jött rá..

Ez azért ciki mert 1 hét szenvedés után vennem kellett egy másik telefont mert teljesen használhatatlanná vált, előtte pedig 2 év 3 hónapig semmi baja nem volt, és eszembe sem jutott volna lecserélni.

Ha kiderül hogy a google tette tönkre akkor megeszem a kalapom és adhatom el az egyik telefont :F :W

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#70) Honor_HU válasza joker1220 (#69) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Szia!

Ezzel kapcsolatban érdeklődöm egy kört, hogy teljesen biztos információt tudjak adni. A jelenség mindenesetre erősen összefüggőnek a Google-problémákkal, ezeket villámgyorsan igyekszik orvosolni a cég.

(#71) joker1220 válasza Honor_HU (#70) üzenetére


joker1220
őstag

Szia,

Nagyon szépen köszönöm előre is!

Honor 7 fórumon többen is jeleztek hasonló lefagyásos újraindulásos problémát egy időben. Utána vált gyanússá hogy nem az ''én készülékemben'' van a hiba :U

Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#72) Micsurin


Micsurin
nagyúr

@Honor_HU

Erről tudnátok infót adni? Nagyon érdekelne a miértje a dolognak... nagy tök*n rúgás lesz a lépés.

Továbbá: a kód lekérése jár valamilyen retorzióval a garancia tekintetében míg a telo nem lesz nyitva? (Fiókba eltenném szívem szerint a kódot amíg még lehet.)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#73) Honor_HU


Honor_HU
Hivatalos

(#72) Micsurin: Ezzel kapcsolatban érdeklődnünk kell még egy kört, mert egyelőre még az általad linkelt hozzászólásban lévő információkat sem lehet tényként kezelni. Kerítünk rá egy érdemi választ. :)

A Honor elindított egy nemzetközi témaszerkesztő versenyt, melynek alapvető témája a mesterséges intelligencia szépsége. A végső nyertes 20 000 dollárral és egy Honor 10-zel lesz gazdagabb, de rengeteg egyéb nyeremény is, az öttagú zsűri összesen 132 versenyzőnek oszt ki díjat. Minden további információ ide kattintva érhető el, mindenkinek sok sikert kívánunk!

(#74) joker1220 válasza Honor_HU (#70) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Van esetleg valami fejlemény?

Előre is köszi

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#75) Long1


Long1
csendes tag

A Honor View 10 bemutatóján nagyon reklámozták az új Honor Animojit. Erről esetleg van valamilyen infó? Már fél év is eltelt. :))

(#76) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

https://tech2.hu/huawei-mate-10-szeria-ais-frissites/amp/

nos ugyanezt a frissítést a honor 10 és v10 is megkapja?

(#77) Honor_HU válasza joker1220 (#74) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A hibabejelentést továbbítottuk, sajnos/szerencsére korábban még senki nem panaszkodott erre a problémára, így azonnali választ nem kaptunk. Efféle problémákkal a garanciaidő lejártán túl is lehet érdeklődni akár a Huawei ügyfélszolgálatán, ezt neked is javaslom!

A bootloader nyithatóságának korlátozása sajnos igazán, biztonsági okokra hivatkozik a gyártó, rengeteg szoftverhibával kapcsolatos visszajelzés érkezett olyan mobilokról, amikről később kiderült, hogy bootloader kinyitása utáni beavatkozások lettek rajta elvégezve. Kivételezni sajnos senkivel nem tudnak, aki szeretné beszerezni a nyitókódot, tegye meg gyorsan, július 24-én zár az unlock code application service.

(#78) Depista


Depista
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap sikerült átnyergelnem a H10-re , H8-at váltotta. A korábbi telón a Nova Launchert használtam, amelyet szeretnék az új készüléken is beállítani. Problémám az, hogy nem sikerül alapértelmezetté tennem a programot. Valakinek lenne ötlete rá? Vagy ne is kisérletezzek vele? Köszi.

(#79) Micsurin válasza Honor_HU (#77) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, és arról info, hogy maga a KÓD LEKÉRÉSE és "fiókba tétele" milyen hatással van a garira?
Addig a pontig míg nincs nyitva a BL nem vonják meg a garit? Vagy lekérés egyenlő gari vesztés?
2 hónapos készülék... nem lenne kedvem bekockáztatni a gari vesztést. Főleg, hogy egy hetes korában már cserélve lett a hátlapja mert jött le... hagyott bennem egy kis félszt! :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#80) joker1220 válasza Honor_HU (#77) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Köszönöm szépen. Ha egyedi eset, akkor sajnos valószínű hogy valami hardver hiba mert a telefon nem volt buherálva, teljesen gyári rendszer van/volt rajta a vásárlás óta.

Mondjuk azért az továbbra is furcsa hogy az utóbb 1 hétben mióta egyáltalán nem használom a google szolgáltatásokat (azaz nem jelentkeztem be google fiókkal) azóta nem fordult elő sem lefagyás, sem újraindulás. :F

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#81) malnabokor válasza joker1220 (#80) üzenetére


malnabokor
senior tag

Ha FR-ed a telefont, és hagyod hogy felfrissítsen a Google Play Szolgáltatások, vagy belépsz, és hagyod, hogy az utolsó verzióra frissítsen, akkor elvileg jó lehet megint (a GPSZ-okat javították). Akinek hasonló gondjai voltak, más Honor és Huawei készülékeken, nekik megjavult.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#82) joker1220 válasza malnabokor (#81) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

B380 -ig frissült OTA -n, aztán amikor kijött a B396 akkor a három gombos metódussal ráhúztam, aztán FR és utána is ment gond nélkül 3 hónapig. Aztán egyik napról a másikra elkezdődtek a korábban leírt jelenségek.

Akkor nyomtam megint FR -t, de 1 nap után megint elkezdte. Aztán az egyik fórumtárs linkelt egy leírást ami alapján egy köztes verzió felrakása után vissza tudtam rakni az eredeti Android 5 ös FW -t, mind a hivatalos Honor oldalról lett leszedve, nem volt semmilyen mókolás, majd ezt szépen OTA -n felfrissítettem B380 -ra. Ezt követően gond nélkül működött 4 napot, majd megint elkezdte a szétfagyást és újraindulást. Közben jött a hír a play services hibáról a huawei és honor készülékeknél. Ezt követően mivel használhatatlan volt a telefon, vettem egy új telefont. Ezen pedig nyomtam egy FW -t és azóta nem jelentkeztem be google fiókkal rajta, így nem frissült semmilyen alkalmazás. Most úgy néz ki hogy azóta nem is volt se fagyás, se újraindulás.

Szóval ha most belépek és lefrissítem és nem lesz hiba, akkor nem tudom hogy sírjak vagy nevessek mert vettem egy másik telefont feleslegesen :W Ha ugyanúgy elkezdi akkor meg lehet hogy valami döglődik a telóban :F Pedig új korától kezdve tok és fólia volt rajta, sosem volt leejtve, nem hagytam a napon, nem játszottam rajta, nem úsztattam meg stb.... Szóval nagyon vigyáztam rá és nem volt agyonhasználva sem :(

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#83) malnabokor válasza joker1220 (#82) üzenetére


malnabokor
senior tag

Másképp nem derül ki, csak szervizben, ha nem próbálod ki :) Ha van egy kis időd, én megpróbálnám most a Google-lel használni, hagyni, hogy a GPSZ-es felfrissüljön (esetleg APKmirrorról).

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#84) joker1220 válasza malnabokor (#83) üzenetére


joker1220
őstag

Mindenképp kipróbálom :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#85) Depista válasza Depista (#78) üzenetére


Depista
csendes tag

Már megoldottam :) :K

(#86) realist válasza oszzoltan (#76) üzenetére


realist
őstag

Ez a témakör sokak számára érdekes lehet. Számíthatunk konkrét válaszra?
Honor kapcsán régóta zavaró a képstabilizáció hiánya.

(#87) papelado válasza Honor_HU (#77) üzenetére


papelado
aktív tag

Dehát akkor ennyi erővel miért nincs tíltva a külső forrásból származó appok telepíthetőségének lehetősége?...

Ez nem igazán magyarázat, konkrétumok nélkül ráadásul.
Mik voltak azok a bizonyos utólag megállapított hibák?Link rájuk, video ,leírás dokumentáció?

Illetve tényleg jó lenne tudni,hogy melyik hazai és EUs jogszabállyal kompatibilis ha lekérem a bootloader nyitó kodot és NEM használom fel melyik jogszabály szerint vonjátok meg a garanciát?

Ugyanis EZEN EU direktíva szerint még ha legyalulom az eumit és karcsika 0.2 es szoftvert teszem a készülékemre akkor SEM lehet elutasítani a garit de a 2 ÉV KÖTELEZŐ jótállást semmiképpen !!!

Köszönöm szépen a kimerítő linkelt paragrafusokkal ászefekkel és tiszta egyenes egyértelmű válaszaidal telített viszont válaszod előre is!

Drágaszágom....

(#88) Micsurin válasza papelado (#87) üzenetére


Micsurin
nagyúr

"Dehát akkor ennyi erővel miért nincs tíltva a külső forrásból származó appok telepíthetőségének lehetősége?..."

Nézzétek meg, és adja az ötleteket! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#89) malnabokor válasza papelado (#87) üzenetére


malnabokor
senior tag

A gyakorlatban úgy tudom, nincs garanciamegvonás, vagyis a topikokban az az általános tapasztalat, hogy javították azokat a készülékeket is, amelyeken feloldották a bootloadert valamikor.

Gondolom az a helyzet, hogy megvan a statisztika, hogy hány ember kért le bootloader kódot (teljes eladásokhoz képest szerintem kb hibahatár), illetve hány készüléket cseréltek, amely téglásítva lett, és később kiderül, hogy valószínűleg a tulaj hibájából. Összevetették, és kijött, hogy jobban megéri megszüntetni a lehetőséget és elveszíteni potenciálisan max pár ezer-tízezer tulajt, mint fellépni a kérdéses helyzetekben és bizonyítani, hogy a tulaj hibája.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#90) papelado válasza Micsurin (#88) üzenetére


papelado
aktív tag

De jogos! :D

#89) malnabokor
Igen olvasom de pont ezért kérem huawei/honort egyértelműen itt a közzösség elött jelentse ki és akkor lesz hivatkozási alap!
Ha nem vonják meg lekéréskor akkor ok ha megvonják akkor pedig melyik huawei/honor cég ászfe erősebb mint az Eu-s törvények
Ingoványos rész ez ideje lenne tudni pláne úgy ,hogy már csak 20 nap van kódot kérni!!! ;)

Nem hiszem ,hogy olyan őrült nagy szám lett volna a kinyotott bootloader és abból jelentős hányad vitte volna vissza hibásan a készülékét amiből meg a bootloader nyitásra meg mennyi is vezethető vissza....Áhh fenét.-

Egyébként is megtagadhatja a gyártó ok ha tényleg BIZONYÍTANI tudja ,hogy loader nyitás miatt lett hibás...De egy felhasználatlan kodlekérésért garit vonni??? Mi van?

Szóval várom a választ.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#91) Sanki


Sanki
addikt

Üdv.

@Honor_HU: lehet tudni, hogy miért szűnt meg a honor8.hu weboldal?
Pár fontos infó onnan jött és az összefoglalóba is oda mutatnak a linkek.

Hihonor.hu-n pedig nem szerepel a 8-as a készülékek között. :U

(#92) Lackooo84 válasza Sanki (#91) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert már le vagyunk sz**va... :U

The Truth is out there...

(#93) Micsurin válasza Lackooo84 (#92) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha legalább a telo működne és megbízható lenne..... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94) joker1220 válasza Sanki (#91) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

A Honor7 sincs a készülékek között már :(

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#95) Exelsior24 válasza joker1220 (#94) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A Honor 7 legalább ott van ha rámész az összes készülék gombra, de a Honor 8 még ott sincs bent. Azt a készüléket még a téridő kontinuumból is kitörölték. ;]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#96) joker1220 válasza Exelsior24 (#95) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Tegnap kerestem, de nem találtam meg a sima H7 -t csak a Light meg az X jelent meg ha jól emlékszem..

Mondjuk az azért is érdekes mert a H8 frissebb telefon :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#97) Sanki válasza joker1220 (#96) üzenetére


Sanki
addikt

A 7-es az tényleg ott van, az összes készülék menüben. :K

(#98) joker1220 válasza Sanki (#97) üzenetére


joker1220
őstag

A honor oldalán tényleg ott van, de az csak egy bemutató oldal, a forum oldalon már nincs kint :) Viszont ott meg ott van a H8 :DD

https://club.hihonor.com/in/category

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#99) vasi89


vasi89
addikt

Üdv,

Ahogy láttam még nem tette fel senki a kérdést így én felteszem :DDD Tudja valaki, hogy szolgáltatókhoz is fog jönni a Honor 10? Elsősorban a Telenor érdekelne.köszi :R

(#100) Honor_HU válasza vasi89 (#99) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Biztos, hogy lesz szolgáltatónál, de a Telenort egyelőre nem tudjuk biztosra mondani. :)

(#101) vasi89 válasza Honor_HU (#100) üzenetére


vasi89
addikt

köszönöm a gyors választ :R

(#102) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Üdv!
Honor 8-at használok legalább másfél éve, az utöbbi időben, asszem hogy kb a B403-as frissités óta, indokolatlan lassulgatások fedezhetőek fel, illetve a chat programoknál nem azonnali az üzenetjelzés, illetve meg se kapom csak ha belépek az adott progiba (viber, messenger) legutóbb használt alkalmazásnál mikor váltok egyikről a másikra, akkoris lassul. Korrábban olyan volt mint a villám, már nem teljesít ennyire. Illetve bluetooth headsetet használok, többször volt hogy bekapcsolásnál "teljesen megfagyott minden" kikapcs gomb hosszas nyomásra újraindítottam, vagy volt hogy legutóbb hagytam, kb 3-4 perc kell mire bekapcsolódik a bluetooth. Ez is kb a B400-as frissítés körül kezdődött. Ötlet? Teljesen gyári, nincs mókolás semmi.

[ Szerkesztve ]

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#103) papelado válasza Honor_HU (#100) üzenetére


papelado
aktív tag

Ha már itt vagy..Az ennél égetőbb fenti kérdéseket is megválaszolnád végre?
Köszi...

Drágaszágom....

(#104) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Erre a telefonra is lesz a 3+3+3 garancia vagy "csak" a sima két év . Köszönöm a választ :R

(#105) Lackooo84 válasza petyametyo (#104) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Honorokra sosem volt 3 év gari, csak a Huawei telókra P9-től felfelé.

The Truth is out there...

(#106) Micsurin válasza Lackooo84 (#105) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De 3 hó kijelző prém. gari tuti lesz. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#107) nrg_52 válasza Micsurin (#106) üzenetére


nrg_52
addikt

Ne vegyel ra merget, honor 9-nel sincs.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#108) Lackooo84 válasza nrg_52 (#107) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hja, esik a színvonal nagyon. Nem véletlen akarják a H8-nak még az írmagját is kiirtani...

The Truth is out there...

(#109) nrg_52 válasza Lackooo84 (#108) üzenetére


nrg_52
addikt

Az tulzas szerintem, de megtort a lendulet, az biztos. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#110) realist válasza realist (#86) üzenetére


realist
őstag

Számíthatok válaszra a kérdés kapcsán?

(#111) clon válasza realist (#110) üzenetére


clon
aktív tag

Kötve hiszem. Az ois az egyik kompromisszum a P szériához képest ezért vélelmezhetően nem lesz.

Gyakorlatilag ez egy szép gondolatú topic, de a PR válaszon túl semmi nem lesz. Bejelentik itt is azt amit amúgy is kiadnának oszt' ennyi. A többi kérdés esetén meg "lapulás lesz mint nyúl a fűben" mert nem tud vagy nem válaszolhat :F

[ Szerkesztve ]

(#112) Honor_HU válasza realist (#110) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A jelenlegi tervek közt nem szerepel az AIS-frissítés, ahogy arra már többen is utaltak, az alapvető kompromisszumokkal kapcsolatos változás egyelőre nem várható a márkák közt.

A bootloader lezárva tartásával kapcsolatban sem tudunk többet mondani annál, amit korábban már leírtunk, a márkaképviselet nem fejlesztői csapat, a korábban kért szintű és részletességű indoklást mi nem tudjuk megtenni.

(#113) papelado válasza Honor_HU (#112) üzenetére


papelado
aktív tag

Akkor végre ha már úgyis itt vagy megint/ ismét/ végre válaszolnál ....:

"Illetve tényleg jó lenne tudni,hogy melyik hazai és EUs jogszabállyal kompatibilis ha lekérem a bootloader nyitó kodot és NEM használom fel melyik jogszabály szerint vonjátok meg a garanciát?

"Ugyanis ezen EU direktíva direktíva szerint még ha legyalulom az eumit és karcsika 0.2 es szoftvert teszem a készülékemre akkor SEM lehet elutasítani a garit de a 2 ÉV KÖTELEZŐ jótállást semmiképpen !!!"

"Ha nem vonják meg lekéréskor akkor ok ha megvonják akkor pedig melyik huawei/honor cég ászfe erősebb mint az Eu-s törvények
Ingoványos rész ez ideje lenne tudni pláne úgy ,hogy már csak 20 nap van kódot kérni!!! ;)"
Azt is megkérdezném ha egy ilyen LÉNYEGI tulajdonsga váéltozik a készüléknek a Huawei/honor Magyarországon hol tette elérhetővé ezt az információt magyar nyelven ?Vagy aki 2 hét műlva veszi az így járt?kicsit sem legális és korrekt...
Ez egyik sem FEJLESZTŐI kérdés hanem márka képviselet.Nektek kell tisztában lenni a jogi kérédésekkel nem a fejlesztőknek...Már csak 15 nap...
Köszönöm .. :K

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#114) realist válasza Honor_HU (#112) üzenetére


realist
őstag

Kösz a választ!

Ebből arra következtetek, hogy a két márka élesebb elkülönülése elsösorban marketing vonalon jelentkezik.

(#115) Honor_HU válasza papelado (#113) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A bootloader nyitókód lekérésénél eddig is minden alkalommal kapott arról tájékoztatást a felhasználó, hogy a kód kérése garanciavesztést jelent. Több évre visszamenőleg így van. Az, hogy a gyakorlatban ez kevésbé érvényesült, az a szerviz rugalmasságán és jófejségén múlt és múlik majd ezután is.

Most csak az változik, hogy nem lehet nyitókódot kérni, a Honor/Huawei ezt az opciót megszünteti (ahogyan ezt a legtöbb gyártó már megtette). Az általad linkelt anyag hangsúlyozottan nem egy jogszabály, hanem egy jogértelmezés. Mindezidáig az EU-ban nem történt sem erre, sem másra hivatkozva sem változás a gyakorlatban. Az pusztán gyártói döntés, hogy egyáltalán kiad-e a gyártó nyitókódot, vagy sem. Általában nem.

(#116) Lackooo84 válasza Honor_HU (#115) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Xiaomi nem tette meg, de pl. a Samsungokhoz még kód sem kell a nyitáshoz... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#117) nrg_52 válasza Lackooo84 (#116) üzenetére


nrg_52
addikt

Samsungeknal mar nem jatszik a knox ujabban?

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#118) Micsurin válasza Lackooo84 (#116) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oneplus nyitva érkezik!😂😁

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#119) Lackooo84 válasza nrg_52 (#117) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De persze játszik, de attól még nem kell kód. :DDD Amúgy pl. egy debrand nem ugrassza a knoxot. Tudom, mert nemrég csináltam muter S9+ telóján Tehát amíg eredeti Samsung romot teszel fel semmi baj nem lehet. Ezt nem értem a Huawei/Honor miért nem tudja megoldani.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#120) papelado válasza Honor_HU (#115) üzenetére


papelado
aktív tag

"A bootloader nyitókód lekérésénél eddig is minden alkalommal kapott arról tájékoztatást a felhasználó, hogy a kód kérése garanciavesztést jelent. Több évre visszamenőleg így van. Az, hogy a gyakorlatban ez kevésbé érvényesült, az a szerviz rugalmasságán és jófejségén múlt és múlik majd ezután is.

Most csak az változik, hogy nem lehet nyitókódot kérni, a Honor/Huawei ezt az opciót megszünteti (ahogyan ezt a legtöbb gyártó már megtette). Az általad linkelt anyag hangsúlyozottan nem egy jogszabály, hanem egy jogértelmezés. Mindezidáig az EU-ban nem történt sem erre, sem másra hivatkozva sem változás a gyakorlatban. Az pusztán gyártói döntés, hogy egyáltalán kiad-e a gyártó nyitókódot, vagy sem. Általában nem."

Konkrétan mi van???
"Jjófejség "

XDA -----

Akkor megpróbálom tényleg primkon..

HA lekérem a bootloader nyitó kódot?

Elveszítem a a Huawei/Honor általi önként nyújtott garanciát?

Illetve a Huawei/Honor elismeri az EU kötelező 2 azaz kettő év jótállását?
Köszönöm fivérem!

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#121) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Lenne egy kérdésem:
Veszek egy előtelepített windowsos laptopot. Aztán a Windowst addig piszkálom, míg a gép be se indul. Visszateszik nekem gariban a Windowst rá?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#122) nrg_52 válasza philoxenia (#121) üzenetére


nrg_52
addikt

Kurv@r@ lesz@rj@k.😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#123) petyametyo válasza Honor_HU (#115) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Szervizeléssel kapcsolatos kérdést is fel lehet tenni ? Nem szervizben levő konkrét telefonról,csak általában

[ Szerkesztve ]

(#124) Honor_HU válasza papelado (#120) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Igen, a bootloader unlock code lekért állapota esetén a szerviz megvonhatja a garanciát.

(#125) Bog válasza papelado (#120) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Figyu, szerintem mielőtt támadod a Honort ezzel-azzal, nézz kicsit körül, hogy miről is érdeklődsz. Mert mondjuk a jótállás az kötelezően tökre egy év, nem kettő.

Másrészt bocs, de igazából megkaptad a választ. Mi itt tökre igyekszünk azon, hogy egy gyártó vegye a fáradságot és allokáljon erőforrást arra, hogy válaszolgasson, pont azon vagyunk, hogy ez ne csak a Honorra korlátozódjon, de őszintén nem sokat segít ebben a stílusod és hogy nem fogadod el a választ.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#126) papelado válasza Bog (#125) üzenetére


papelado
aktív tag

Támadom?Nem igaz.
Jótállás és szavatosság két külön dolog lehet elírtam bocs szavatosság 2 év!
Másrészt semmilyen választ nem kaptam egy teljesen nyílt egyértelmű kérdésre .Elsőnek a fórum kocka szellemiségéhez méltó kérdést tettem fel gondoltam ha már itt ez a topik használjuk már..
Ez egy szakmai geek topik kiemelt figyelemmel ugye ..Erre pont egy szakmai kérdésre nincs válasz sőt ugye lemondtam ,hogy belemenjünk részletekbe már csak arra voltam kiváncsi lekérhetem e a bootloader nyitó kodot és ez retorzióval jár e de erre sincs csak kitérő válasz.Hát bakker ez tényleg nem egy evil corporation elleni lázadás kötekvés.Egyszerü szimpla lényeges fontos kérdés. Hanem ott tartunk,hogy te mint házigazda vagy itt magyarázkodni ami nagyon visszás hiszen nem képviselhetsz egyetlen gyártót szerintem morálisan.Üzletileg megértelek szakmailag viszont borzasztó rosszul néz ki a dolog.

Komolyan ennek a topiknak nincs sok értelme én távozok is belőle mélységes csalódás és bizonyíték,hogy a nagy cégek felhasználók felé kommunikácioja BS.99%ban

Kali fórumtárs napi egy óra alatt jobbat és többet szakamit és általános supportot ad mint ez a topik a létezése alatt összesen.
Bocs mindenkitől ha romboló voltam töröltem is a totyikot a kdvencektől.
Bog PM ben beszélhetünk tovább ha van még mit elmondanod.
Ui ha visszaolvasod saját cikkeid tesztjeid stb (MWC blogok pl...)ilyen semmitmondó nyilatkozatoknál mint amit itt Honor tett te magad szokta a legjobban cinkelni az adott alanyt .Mennyit szoktunk nevetni az ilyen élceiden.Most meg hirtelen humort veszítesz?..

#124) Honor_HU köszi a választ de ez teljesen nincs összhangban a hazai és EU törvényekkel.
További kellemes fórumozást neked is .Többet nem látsz.Te sem :R

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#127) Bog válasza papelado (#126) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nekem, mint házigazda az a dolgom, hogy ez a fórum fasza hely legyen, pont telibe tojok egyik, vagy másik gyártó lelki világára. Azt szeretném, ha egy csomó gyártó látna abban rációt, hogy hivatalosan itt megjelenjen és válaszolgasson. Üzletileg leginkább hullamindegy, fórumhasználatilag, meg respekt, meg sokszínűség, meg egyebek miatt viszont nagyon nem.

(Az, hogy egy topikgazda power user milyen témákban tud segíteni az TELJESEN eltér attól, hogy egy gyártó mit kommunikálhat, de azért talán ne essél már túlzásokba, mert konkrétan nem igaz, amit írsz, itt olyan kérdésekre kapsz választ, amit egyetlen júzer sem tudhat (mikor, mennyiért, hol, milyen színben kapható, etc)).

És szerintem neked nem az a csalódás, hogy jaj, de szarul kommunikál egy cég, hanem az, hogy jaj, nem tetszik a válasz. Lelked rajta.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#128) malnabokor


malnabokor
senior tag

Tisztelt Honor_HU,

A most bemutatott Honor Play és Honor i9 elérhető lesz hazánkban is? Link
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#129) Honor_HU válasza malnabokor (#128) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Szia,

Igen, lesz Magyarországon is Honor Play, a tervek szerint szeptembertől, de árat még egyelőre nem tudunk. A Honor 9i (2018)-ról még nincs ilyen információnk, viszont örömmel jelentjük be, hogy a Kirin 659-esek közül a Honor 9 Lite és a Honor 7X is megkapja a GPU Turbo technológiát!

(#130) petyametyo válasza Honor_HU (#129) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Akkor még egyszer :U

"Szervizeléssel kapcsolatos kérdést is fel lehet tenni ? Nem szervizben levő konkrét telefonról,csak általában"

:R

(#131) nrg_52 válasza petyametyo (#130) üzenetére


nrg_52
addikt

Talan kerdezd meg egybol ami erdekel, lehet hamarabb kapsz valaszt. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#132) petyametyo válasza nrg_52 (#131) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Próbáltam udvarias lenni :K

(#133) Honor_HU válasza petyametyo (#130) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Ha az eredeti kérdésedre kapcsolatos válasz érdekel, a fórumozó kolléga helyesen válaszolt neked, a Prémium szerviz szolgáltatás a 3-3-3 évvel (illetve a P20-ak esetén már csak 2 év gyártói garanciával) csak a Huawei mobilok esetén van, a Honorokra ilyen jellegű szolgáltatás nincs.

De egyéb, általános szervizkérdésekkel természetesen minden további nélkül próbálunk rendelkezésedre állni.

(#134) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

A 3-3-3 csak a beetetés volt, most, hogy már zötyög a szekér vissza lehet venni mindent. Tipikus... :(((

The Truth is out there...

(#135) petyametyo válasza Honor_HU (#133) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Ez azért vissza lépés ,de nem ezzel kapcsolatban akartam kérdezni . Kérdés a következő lenne .
Adót egy szolgáltatónál vásárolt telefon ,amit valamilyen húségél kedvezménnyel vásárolnak 1ft stb . Az eredeti tulaj eladja mondjuk egy évesen,valakinek . A vásárlónál még a garancia időn belül meghibásodik a telefon ,irány a szerviz. Alkatrész vagy egyéb más okból ( nem tudom mi lehet még ) a szerviz csere utalványt ad . Viszont a szolgáltatónál a következő a menet a levásárlásra cserére

Akinek a nevében lett véve az előfizetés annak ott kell lenni ( ezt elég nehéz megoldani néha ).Illetve a általa kifizetett összeg vásárolható le .Ez ugye azért baj mert mondjuk egy 150.000 ft-os telefonhoz szolgáltatón keresztül hozzá lehet jutni mondjuk 50.000ft ért ,de 1 évesen az illető mondjuk 100.000 ért vette de ugye "csak" 50.000 tud levásárolni ,ergó bukik. Tudom hogy a Huaweinek ehhez semmi köze . Azt esetleg nem lehetne valahogy meg tudni hogy melyik telefont mikor tudják javítani és mikor nem,hogy ezt el lehessen kerülni ?

Uhh ez jó hosszú lett :U

Köszönöm a választ

(#136) Micsurin válasza petyametyo (#135) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csere utalvany -> vasarlaskori kisker arat vasarolhatod le.
Ez egeszen biztos nemreg volt tema a H8 topikban, pont a t mobile miatt. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#137) csako válasza Micsurin (#136) üzenetére


csako
veterán

Így van, H7-nél is többen csereutalványt kaptak, és pl. így H8-at vagy H9-et "vettek" belőle, ami hát elég jó dolog, szerintem :D
A Telekom topik összefoglalójában is benne van amúgy a csereutalvány működése.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#138) petyametyo válasza csako (#137) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Igen ez elveben így működne ,de nem mindig . Honor 7 ha elolvasod a 9937 es hozászolást ott nem ez történt és én is tudok személyes példát,többet is ,sajnos. :U
A végeredmény az lett hogy nem kapót semmit . Ezt privátban írta már nem a fórumon

[ Szerkesztve ]

(#139) csako válasza petyametyo (#138) üzenetére


csako
veterán

Erre nem tudok mit mondani, Telekomot addig kell ütni, míg nem adnak.. ha valaki a szívózás ellenére nem harcol érte eleget, az így járt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#140) Micsurin válasza petyametyo (#138) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akitől vette kellet volna bezavarni. Ez így nyilván sz*p* de a cég részéről is érthető.
Nem vele kötötték a szerződést.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#141) Honor_HU válasza petyametyo (#135) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Örülünk, hogy a kellemetlenség ellenére többen a Honor márkánál maradtatok és egy frissebb mobilt tudtatok venni. :)

Sajnos, ahogy a többiek is írták, ez jellemzően a szolgáltató hatásköre, de az biztos, hogy egy fokkal nehezebb lesz az ügyintézés, ha nem az eredeti előfizető érvényesíti a jótállást. Mint a legtöbb gyártónál, nálunk is előfordul, hogy a telefon megjelenése után 2-3 évvel az előre legyártott tartalékkijelzők, akkumulátorok, stb. elfogynak, és nem minden esetben van gyári utángyártás. Lényegében erre találták ki a csereutalványt, ami az esetek többségében jól működik, és bízunk benne, hogy akik nehézségekbe ütköznek, azok sem érzik majd a procedúra végén azt, hogy buktak a cserén.

(#142) petyametyo válasza Honor_HU (#141) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Köszönöm a gyors választ ,ezért jó ez fórum :K
Igen ez a szolgáltató hatásköre ,rajtuk múlik abszolút,csak néha nem túl készségesek :K Ezért is kérdeztem hogy esetleg ezt az alkatrész hiányt előre nem lehet e megtudni :U
Amikor ezek a tartalék alkatrészek elfogynak utána gondolom azért gyártanak még ?

(#143) rob2174 válasza Honor_HU (#129) üzenetére


rob2174
tag

Szia!
Olvastam arról, hogy a Honor 9-re is várható a GPU Turbo , meg tudod ezt erősíteni?

(#144) Honor_HU válasza rob2174 (#143) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Egyelőre a Honor 10, Honor View 10, Honor 9 Lite és Honor 7X vehető biztosra, de ahogy megtudjuk, mely modellekre jön még, jelentkezünk!

(#145) Benőke


Benőke
őstag

Azt szeretném megkérdezni hogy a Honor 10 Magyarországon hivatalosan kapható csomagolásából mért maradt ki a szilikon tok, mikor a teszt készülékek csomagjában benne volt? :F Viszont semmilyen használható tok nem elérhető a hivatalos értékesítőknél. Rendelni lehet, de hogy mikor érkezik meg azt még tippelni sem tudták... :O :(

(#146) Honor_HU válasza Benőke (#145) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A tesztelői dobozok tartalma a Honor modellek esetén eltér a kereskedelmi forgalomba kerülő példányoktól, a tartalomgyártók így meg tudják mutatni, hogy ilyet is lehet venni a mobilhoz, viszont tudjuk, hogy a felhasználók egy jelentős része egyáltalán nem szereti a tokokat, így felesleges lenne velük megfizettetni az ebből adódó plusz költségeket. Igyekszünk a lehető legrövidebb időn belül elérhetővé tenni a gyári tokokat, amiket a hivatalos forgalmazóknál ugyanúgy megtaláltok majd, mint magát a mobilt.

(#147) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Sziasztok!

Nekem csak egy gyors kérdésem lenne, próbáltam rákeresni itt a topikban de nem találtam rá választ.
Ha német Amazonról rendelek magamnak egy Honor 10 telefont, akkor azt be tudom vinni az itthoni szervizbe is meghibásodás esetén?
Én úgy tudom hogy igen, ha megvan a számla a vásárlásról, de azért megkérdezem itt is, ha már ez a hivatalos topikja a márkának :)

(#148) Benőke válasza bogarfx (#147) üzenetére


Benőke
őstag

Telefonon felhívod a huawei -t és megkéred hogy ellenőrizzék az IMEI számot.
Akik külföldről rendelték nekik érvényes volt a garancia és tok is volt benne... :U
Persze EU -n belüli rendelésről van szó.

(#149) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

Húgom lerántotta az éjjeli szekrényről a Honor 8-ast, és pókhálós lett a kijelző, de elég rendesen. Még nincs 2 hónapos sem a telefon, Telekomnál vettük. Ilyen esetre is áll a 3 hónap kijelző garancia?

[ Szerkesztve ]

(#150) Sanki válasza Bazsee71 (#149) üzenetére


Sanki
addikt

Igen.

(#151) vasi89


vasi89
addikt

Nekem 1 dolog nem világos. A Huawei szerviz javítja a honor telefonokat vagy már külön szerviz lesz? Vagy eddig is külön volt?

(#152) Bazsee71 válasza Sanki (#150) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszönöm, megnyugodtunk, ez fájt volna egy 2 hónapso telefonnál. :)

(#153) Benőke válasza vasi89 (#151) üzenetére


Benőke
őstag

Nekem a honor 10 gari papíron TMX a hivatalos partner.
Olyan mintha nem is lenne... :U :D

(#154) petyametyo válasza vasi89 (#151) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Mindent a TMX javít. Már amikor sikerül nekik :C

(#155) Benőke válasza petyametyo (#154) üzenetére


Benőke
őstag

Találnak ők kifogást a javítás ellen, hirtelen beázik vagy megbontod vagy akármi... :Y

(#156) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

Honor 6x telefonom van. Lehet tudni, hogy várható-e az Oreo? Biztonsági frissítések érkeznek relatív rebdszeresen.

Minden ellenállás hasztalan.

(#157) petyametyo válasza Benőke (#155) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Vagy ugy kapod vissza mint ha a kutya szájából szedték volna ki :O

(#158) Corsa02 válasza petyametyo (#157) üzenetére


Corsa02
őstag

Régebben ez tényleg így volt, de az utóbbi 1 -1,5 évben a TMX teljesen megváltozott, nagyon gyors és szép munkát adtak ki a kezükből, egy garanciális és egy privát javítás volt náluk az utóbbi fél évben nekem. A Honor 8 topicban is jók a tapasztalatok. Persze nem védeni akarom őket, csak érdemes megemlíteni, hogy javult a dolog nagyon sokat :)

The Truth Is Out There --->

(#159) petyametyo válasza Corsa02 (#158) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Nekem 2db ( honort 6 és 7-t ) is úgy küldték vissza hogy volt képük beleírni a jegyzőkönyvbe hogy nem tudják javítani a foltos kijelzőt mert nincs hozzá alkatrészük :Y Garanciális javítás volt ( lett volna ) mind a 2-ö . Az elsőnél 3x küldtem vissza mind a 3-nál vissza küldték hogy nincs alkatrész . Volt egy Honor 8-am .Úgy felmelegedett hogy kikapcsolt és kb 10 percig tölteni se lehetett,csak mikor lehűlt már valamennyire. A TMX szerint nincs baja a telefonnak :DD

Kíváncsi lennék az itteni illetékes véleményére erről ,csak érdekesség képen :R

[ Szerkesztve ]

(#160) Micsurin válasza Corsa02 (#158) üzenetére


Micsurin
nagyúr

TMC TMX =/= TMX József körút!!!
A Honor 8 topiknak csak! és kizárólag a József körúttal van ilyen jó tapasztalatatapasztalat! :)
Ui. Az eleve huawei center.

Vélemény meg ismét lesz, kedden leadom a H8-am immáron másodjára... hátlap jött le. Most meg a kijelző bal felső sarka enged... :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#161) Corsa02 válasza Micsurin (#160) üzenetére


Corsa02
őstag

Nem tudom, én mindig csak posta ponton adtam fel :)

The Truth Is Out There --->

(#162) nrg_52 válasza petyametyo (#154) üzenetére


nrg_52
addikt

Ez igy mar nem igaz. Nekem legutobb a firstphone javitotta garban, debrecenben a h9-et.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#163) petyametyo válasza nrg_52 (#162) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Lehet most nem igy van ,de akkor ez volt

[ Szerkesztve ]

(#164) nrg_52 válasza petyametyo (#163) üzenetére


nrg_52
addikt

Igen, tavaly nyilt par videki varosban huawei servive center a firstphone jovoltabol.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#165) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Ha a Huawei üzletkeresőjében nem találom a mall.hu-t (Internet Mall Hungary Kft.), akkor ugye nem hivatalos viszonteladó? Itt van most legjobb áron a Honor 10-es...

(#166) Exelsior24 válasza Bazsee71 (#165) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Szia!

A "Mall.hu" nemhivatalos viszonteladó/forgalmazó , viszont annó én is keresgéltem és találtam a hivatalos magyarországi forgalmazókról egy listát, mert a Huawei weboldala sem listázza ki mindet csak 1-2 áruházat.

Itt találod a hivatalos magyarországi viszonteladókat:
[Hivatalos Huawei ÉS Honor viszonteladók]

Sajnos ezekben az üzletekben 20-30.000-rel általában magasabb is a készülékek ára, de figyelni kell őket mert néha akciózgatnak ők is azért, cserébe viszont 100%, hogy hivatalos magyarországi garanciás készüléket kapsz a pénzedért.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#167) vasi89 válasza Exelsior24 (#166) üzenetére


vasi89
addikt

De ez a bejegyzés már 2016os, vagy folyamatosan frissül? Illetve olvastam már másik topicban is h pl németországban vásárolt huawei/honor esetén itthon is jó a garancia. Mondjuk gyanítom azok hivatalos helyről vásárolt telefonok.

(#168) petyametyo válasza nrg_52 (#164) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Ha már így szóba került :K 491 számú bejegyzés

(#169) Bazsee71 válasza Exelsior24 (#166) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ezt a listát néztem én is, de 2016-os a cikk, és nincs megjelölve frissítés sem. Biztosra megyek, csak hivatalos viszonteladó jöhet szóba. :)

(#170) Exelsior24 válasza Bazsee71 (#169) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ez így van sajnos, nem éppen mai a cikk, de itt egy idei 2018.01.31.-i cikk , itt is felsorolták a hivatalos viszonteladókat:
[Hivatalos viszonteladók 2018 január]

Azért az itt felsorolt bolthálózatok és webáruházak mind az ismertebb és legnagyobb webáruházak szóval ezek tutira hivatalosak.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#171) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

hali!
tegnap végre megkaptuk a party módos frissítést! a gpu turbo mikorra várható?

(#172) petyametyo


petyametyo
aktív tag

A topik gazda nem túl aktív itt :(

(#173) nrg_52 válasza petyametyo (#172) üzenetére


nrg_52
addikt

Biztos van mas dolga is, ezt csak plusszban kapta meg. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#174) petyametyo válasza nrg_52 (#173) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Lehet :C

(#175) Honor_HU válasza Exelsior24 (#170) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Ez a felsorolás most is megállja a helyét! Informálódunk, és hozzuk a választ a többi kérdésre is. :)

(#176) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Honor 10 DualSIM 4/64 mennyire ajánlott?

smartshop-nál elég olcsó. Megbízható a bolt? Mennyire macerás a gari náluk?

Köszi :R

(#177) sebyke7 válasza bucihost (#176) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Pont én is így vagyok ezzel, ezért ügyfélszolgálaton rákérdeztem, ott azt írták hogy gyártói garancia jár hozzá, de akkor is gyanúsan olcsó szóval kételkedek :S

(#178) Lackooo84 válasza sebyke7 (#177) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Aki nem akar kételyeket, az hivatalos disztribútortól vegye a készüléket!

The Truth is out there...

(#179) gombi01 válasza sebyke7 (#177) üzenetére


gombi01
tag

Én is rákérdeztem e-mailben de nekem még csak nem is válaszoltak...
Fene tudja, addig jó amíg nincs vele baj, utána fog kiderülni :))

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#180) sebyke7 válasza gombi01 (#179) üzenetére


sebyke7
csendes tag

Online ügyfélszolgálaton kérdezz rá, ma is meg tettem azt írta, hogy 2 év gyártói és még olyat nem halott hogy huaweinel nem fogadták el

(#181) #14379520


#14379520
törölt tag

Milyen tényezők határozzák meg, hogy mennyi ideig kap szoftverfrissítést egy termékük, pl. a Honor 10?

(#182) Micsurin válasza #14379520 (#181) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy fő verzió, 2 évig meg sec. patchek. Aztán brúnzolnak rád és nem is szólnak, hogy nyiss esernyőt. :DDD
Ezen a téren talán a legtrágyább gyártó...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#183) kali válasza Micsurin (#182) üzenetére


kali
legenda

Ezen a téren nem/sem a legrosszabb gyártó, a Honor 8 a jövő hónapban 2 éves típus és a mai napig gyakran kap frissítést, idén is kapott már vagy négyszer és akár fogadni is mernék, hogy 2 év után is fog még nem egyszer.
Más gyártós, korabeli, inkább csúcskategóriába tartozó készülékek jóval régebbi biztonsági szintnél tartanak.

[ Szerkesztve ]

(#184) Micsurin válasza kali (#183) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Biztonsági patchet ? :DDD Buildenként romló SOT ...
Még jó, hogy a gugli már kötelezi rá a gyártokat a jövőben.

Esetleg a nagy júniusi ápdát aminek se híre se hamva OTA-n ? Három ujjas screenshoot. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#185) kali válasza Micsurin (#184) üzenetére


kali
legenda

Nem egy Samsung...stb. azonos idős - vagy akár újabb -, de magasabb kategóriájú telefont lehetne sorolni, amik több hónappal le vannak maradva a biztonsági szintben.
Ja, és nem csak biztonsági javítást adnak ki.

[ Szerkesztve ]

(#186) Micsurin válasza kali (#185) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az elmúlt négy hónapban mit kaptunk ami nem bizt. ? Semmit
S7E elmúlt két éves, Oreot is megkapta... Ez sem kérdéses, ha már Samu...
P8 még a Nougatot se kapott anno "hardveres limitációk" ezt akarták elsütni a H8-ra is csak enyhén nagy lett a népharag... de rendben nézzünk tabokat akár, Mediapad M2-t ott hagyták Lollival. (A 10 colosat, a 8-as egyező hardverrel kapott MM-et. Hardveres limitációk? :B )

Próbálom, másik irányból közelíteni de mindig odajutok, hogy frissítések terén a leggyatrább gyártó.

Tudod mit látok? Van egy gyártó. feltörekvő kínaiak voltak az elején amíg nem engedhették meg a belesz@rok hozzáállást iszonyat jó telokat tettek le az asztalra, bejött nekik azóta felvették a nagyok hozzáállását. Nem baj, van piaci verseny... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#187) kali válasza Micsurin (#186) üzenetére


kali
legenda

Ha egy új ikon vagy opció megjelenik, akkor az már nem csak biztonsági frissítés, márpedig volt ilyen, még ha nem is nagy dologról van szó.
Az S7-re sokan várják még azt a (majdnem) megkapott Oreót.
A P8 régi, azóta változott a gyártó hozzáállása, elég megnézni a napi történéseket, GPU Turbo...stb.
Azt kell tudomásul venni, hogy a Honor nem a csúcskategóriába tartozik, az a Huawei Mate és P széria, de attól még nem felejtik el teljesen.
Igaz, nekem Mate 10 Pro van, de azt látom, hogy főverzióban is előrébb voltam és biztonsági szintben is például a Note 8-hoz képest.
A feleségemnek Honor 8 van, így azzal is képben vagyok. (View 10-re kellene váltania, csak az a fránya aktív kétkártyás hiány...)

(#188) clon válasza kali (#183) üzenetére


clon
aktív tag

Honor 8-am van és OTA frissítéses.
Az első fél évben csak a saját bug lett javítva esetleg valami új app lett integrálva és csak 1 alkalommal jött a biztonsági frissítés - biztonsági frissítést az 1 év alatt talán 2 alkalommal kapott.

Az idei 4 frissítésből 3 biztonsági frissítés volt és semmi több.

A H8 1,5 után gyakorlatilag semmi újdonságot nem kapott csak tolja a droid biztonsági frissítéseket (amit addig nem csinált). Ez 2 év után biztosan nem lesz ilyen rendszeres, mert a terméktámogatásban 2 év amit vállat és utána már "csak" lefoglalja az erőforrásait a friss(ebb) telefonok fejlesztésétől bug mentesítésétől. Ezt majdnem minden gyártó így csinálja, mert egy 2 éves telefon esetén már nincsen bevétel ráterelnek az új készülékre kis trükkökkel mert az új vásárláson van a haszon nem a "régi" jó telefonok életben tartásán.

(#189) Micsurin válasza kali (#187) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A második felével most gyak. beismerted, hogy nincs igazad. Kitérni a témából nincs értelme. A számozott modellek a Honornak a flagshipjei, és közel vannak minden évben a csúcshoz. Igenis elvárható, hogy megkapják a 2 fő verziót.

GPU turboról akkor beszéljünk ha megvalósult....
"A P8 régi, azóta változott a gyártó hozzáállása," nem így látom. Íppek három éves, tényleg nagyon régi. Ha nem 8-9-10 havonta f@sná a gyártó az új készülékeket "csúcs" néven az aktuális SoC és az elavult tavalyi grafikus egység társaságában, akkor nem menne a régizés és lehetne maradandót alkotni lásd S7, O+ 3 / 3T.

Arról nem beszélve, hogy régen jó volt a gyártott minőség, most ? Fos. H8 2.-jára megy szervizbe ha lesz időm hétfőn leadni. Apám P9-e már 3x volt. P8 lehúzta a 2 évet úgy, hogy karcmentesen fekszik a fiókba. Sőt még egy hibátlan P7 is fekszik az éjjeliben. Régen tényleg minden szebb és jobb volt (3 éve? :DDD ) Mindkét említett telo a jó tapasztalat miatt lett véve. Többet nem esünk ebbe a hibába.

Hozzáállás: a hülye user megveszi az újabbat ha nem frissítem a régit, a google trehány úgyse fog kipufogón kúpolni ha nem tartom a két évet. Sőőt treble mit nekem... nem kell nekik BL kód, nehogy már a közösség éltesse tovább a régi szériákat. ---Apple te vagy az ?--- Oh wait ott vagy 4-5 évig lesz support.

A vitát veled befejeztem, felesleges bizonygatás. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#190) kali válasza Micsurin (#189) üzenetére


kali
legenda

Nincs mit elismernem, amit korábban írtam, azt úgy is gondolom, csak nem mindenki kezeli helyén a dolgokat, illetve a Honor típusokat.
Anno leírtam tételesen a Honor 8 és az aktuális Huawei csúcs közötti különbségeket, nem kevés az, aszerint kell kezelni, nem véletlenül olcsóbb annyival a Honor, mint a Huawei.
Az egy dolog, hogy te miként látod, de a gyártók üzletpolitikája másról szól, még az a gyártó is több típust ad már ki évente - akár egy időpontban is többet -, amelyik korábban nem így tett, nem véletlenül.
Nem arról szól már a világ, hogy egy típust 3 - 4 évig használjon bárki is, illetve aki úgy tesz, az vállalja be a kompromisszumokat is.
A szervizelősdire nem írok inkább részleteset, mert másnál meg más gyártójú készülékekkel van így, megint másnál meg évek alatt sincs gond a Huawei/Honor telefonokkal, így általánosítani nem lehet.
20+ év alatt egyszer kellett saját mobiltelefont szervizeltetnem, a Nokia 7110 előlapját mozgató rugó kiakadt, bevittem az akkori Telekom szervizbe, percek alatt a helyére tették és kaptam is vissza azonnal.
Az a hosszú éveken át tartó Apple támogatás nem volt véletlen, mint kiderült utólag a direkt lassításos móka például, anélkül nehéz lett volna kivitelezniük...

clon: ha megtartod 2 év után is, a gyakorlatban is megtudod, de addig csak találgatni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#191) Bazsee71 válasza Micsurin (#184) üzenetére


Bazsee71
őstag

Azért mert páran itt panaszkodnak a SOT-ra, nem jelenti azt, hogy romlott. Nálam pl. semmi. Orei-t ígérték, és nagyon úgy tűnik, hogy hozni is fogják. Mit lehetne még elvárni egy két éves telefontól?

Samsung példának meg tök jó, mert lehet hogy frissítget, csak a garanciális ügyintézéstől mentsen meg az ég, egyszerűbb ha egyből kukázod a készüléket, legyen szó tévéről, telefonról, vagy fényképezőgépről (tapasztalat).

(#192) bucihost válasza Lackooo84 (#178) üzenetére


bucihost
senior tag

Én pont hogy edigitalt hagynám ki... Okádék a garis ügyintézésük... Ezért érdeklődök

(#193) nrg_52 válasza bucihost (#192) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem hozzajuk kell vinni, hanem markaszervizbe, problem solved. 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#194) Lackooo84 válasza bucihost (#192) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ki tudod hagyni, ha gariba kell küldeni a postán leadod a Huawei ponton, és rögtön a TMX-nél köt ki.

The Truth is out there...

(#195) Benőke válasza bucihost (#192) üzenetére


Benőke
őstag

Egyszer intéztem garos problémát. Másnap vissza vittem a cuccost. Mondjuk monitor volt. Kérdezték mit szeretnék? Másik ugyan ilyet? Másik fajtát vagy pénzt vissza. Másik ugyan ilyet kértem. Azt mondta vissza adja a lóvét, megrendeli a monitort ha megjön szólnak. Mondom ok. Másnap szóltak hogy a raktáron lévő szintén egy visszavett darab, lemondtam a rendelést.

"(#194) Lackooo84"
A TMX -re sem bíznám az életem, de még a fikuszomét se ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#196) Lackooo84 válasza Benőke (#195) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kénytelen vagy, mert ők a hivatalos szerviz. Egyébként a Huawei cuccokra odafigyelnek.

The Truth is out there...

(#197) bucihost válasza Benőke (#195) üzenetére


bucihost
senior tag

Az a jobbik eset. Nekem 48+32 napig ültek rajta.. most +30 napot várhatok a pénzemre...

(#198) dawid92


dawid92
tag

Kedves Honor!
Az utóbbi 1-2 év slágere a dupla hátlapi kamera. A Honor 10-ben is ilyen rendszer van, amely AI-algorigmussal is támogatott. Milyen fejlesztésekre számíthatunk a Honornál ezen a téren? Hogyan segíthet tovább az AI a képfeldolgozásban? Vagy inkább új, kreatív effekteket várjunk, mint a bokeh? Vagy jönnek a három-négy hátlapi kamerával szerelt telefonok?

(#199) Wisdom13


Wisdom13
újonc

Sziasztok, kérlek segítsetek.

Honor 9 Lite telefont használok, most esett át kijelzőcserén.
A csere óta nem működik az értesítési led és a dupla koppintásos ébresztés.

Egy csomó fórumot végigbújtam, a beállításokat már benyomtam, tehát ezzel nincs gond. Cache-et is töröltem már.
Viszont nem értem, hogy egy kijelzőcsere (ami egyébként 100% gyári) hogyan befolyásolhatná ezeket a dolgokat?

Tippje van valakinek, hogyan tudnám visszahozni ezeket?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#200) vasi89 válasza Wisdom13 (#199) üzenetére


vasi89
addikt

Telemax cserélte? mert akkor az a magyarázat.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.