Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#135) petyametyo válasza Honor_HU (#133) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Ez azért vissza lépés ,de nem ezzel kapcsolatban akartam kérdezni . Kérdés a következő lenne .
Adót egy szolgáltatónál vásárolt telefon ,amit valamilyen húségél kedvezménnyel vásárolnak 1ft stb . Az eredeti tulaj eladja mondjuk egy évesen,valakinek . A vásárlónál még a garancia időn belül meghibásodik a telefon ,irány a szerviz. Alkatrész vagy egyéb más okból ( nem tudom mi lehet még ) a szerviz csere utalványt ad . Viszont a szolgáltatónál a következő a menet a levásárlásra cserére

Akinek a nevében lett véve az előfizetés annak ott kell lenni ( ezt elég nehéz megoldani néha ).Illetve a általa kifizetett összeg vásárolható le .Ez ugye azért baj mert mondjuk egy 150.000 ft-os telefonhoz szolgáltatón keresztül hozzá lehet jutni mondjuk 50.000ft ért ,de 1 évesen az illető mondjuk 100.000 ért vette de ugye "csak" 50.000 tud levásárolni ,ergó bukik. Tudom hogy a Huaweinek ehhez semmi köze . Azt esetleg nem lehetne valahogy meg tudni hogy melyik telefont mikor tudják javítani és mikor nem,hogy ezt el lehessen kerülni ?

Uhh ez jó hosszú lett :U

Köszönöm a választ

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.