Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egérpadok listáját nézd át!
Hirdetni tilos a fórumon, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2019. 02. 04.
Amennyiben egeret keresel: Milyen egeret válasszak?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Galbi8899


Galbi8899
csendes tag

Én egy Razer Goliathus Speed Cosmic Largeot nézem és egy Logitech G640, de egyik ismerősöm azt modnta a Razer nagyon gyors és az miatt szerinte nem oylan jó választás. igazábol az lenne a jó ha ki lehetne probalni valahol ezeket a padokat

...

(#10502) sNk77 válasza Galbi8899 (#10501) üzenetére


sNk77
aktív tag

Az ismerősöd nem szereti a gyors padokat, és te? Én például a lassú padokat nem kedvelem és a gyorsakat igen. Utálom amikor oda "tapad" az egér.

nádpálca

(#10503) sNk77 válasza attes28 (#10499) üzenetére


sNk77
aktív tag

Ajánlóbol néztem neked egy QCK-t ,Glorious G-L-t vagy CM Swift-RX-szet, szállítással együtt talán a G-L kereten belül marad. Glorious azért jobb mert nagyobb, a felülete nem biztos, hogy jobb neked ezt neked kell tudni, utána járni melyik milyen és neked melyik a jobb választás. Szerintem az RX a leggyorsabb a három közül. Egér ajánlást pedig az egeres topikban a kérdéseket megválaszolva kaphatsz.

[ Szerkesztve ]

nádpálca

(#10504) izee


izee
senior tag

Találtam HyperX FURY S A Speed ​​Edition, azaz van speed editionje is már.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#10505) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Egy Steelseries QCK Mini-t nyúzok. Van olcsóbb alternatíva, vagy még mindig ez a bestbuy? Ha nincs, akkor van valami tuti ebayes forrás, vagy maradjak hazai boltoknál?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#10506) Vanir válasza pocokxx (#10505) üzenetére


Vanir
veterán

Ami Kínából jön, az kb. mind hamisítvány, ami dél-koreai, az meg 2400-ért szerintem drága ahhoz képest, hogy itthon is annyiért megy a dobozos változat.

(#10507) gtamate2 válasza pocokxx (#10505) üzenetére


gtamate2
veterán

Igazán best buy-nak nem mondanám, de azért az árért elfogadható darab.

*Sn0w

(#10508) tailor


tailor
őstag

Sziasztok!

Egérpad-keresés közben futottam bele ebbe az akcióba: HP Omen pad 2990-ért. Ez azért erősen best buy, nem? Bocs, ha nem illik közvetlenül a topikba, de hát kiknek posztoljam, ha nem Nektek? :)

(#10509) Vanir válasza tailor (#10508) üzenetére


Vanir
veterán

Közvetlenül illik, és igen, ennyiért nagyon durván megéri. :R

(#10510) tailor válasza Vanir (#10509) üzenetére


tailor
őstag

:R Örülök! Vettem is egyet, ha minden jól megy, holnap jön "rá" egy G403 :)

(#10511) sNk77


sNk77
aktív tag

Vettem apróról egy dexet aprópénzért, lol, a lényeg, hogy abyssussal(14) ha nagyot rántok akkor sajnos elszáll a kurzor ha direkt csinálom, ha játszok ahogy szoktam akkor semmi gond vele, nem hord félre, nem akad össze vele a szenzor. Gyorsaságra meg hasonló mint a gtfx, csak kicsike, főleg újonnan ennyiért? :Y Minimum lehetne akkora mint a qck+. Én még mindig várom a lapos dobozos kiadást a gtfx-ből. Erről valakinek nincs valami infója, hogy lehet-e esetleg kapni már valahol ahonnan szállítanak is ide?

nádpálca

(#10512) lkristóf válasza tailor (#10508) üzenetére


lkristóf
senior tag

Köszi szépen én is vettem egy ilyet! :R

(#10513) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Szerintetek Hyperx Fury Pro S, vagy Steelseries QCK Mass? Roccat Kone Aimo alatt lenne.

(#10514) Vanir válasza Hauptmann (#10513) üzenetére


Vanir
veterán

Total egyeni preferencia kerdese.

(#10515) Hauptmann válasza Vanir (#10514) üzenetére


Hauptmann
addikt

Behúztam egy Fury Pró S-t, kiváncsi leszek.

(#10516) schawo


schawo
titán

Vettem egy SS QCK Mass egérpadot. Jó meg, minden, kényelmes. De egy rohadt nagy bajom van vele. Büdös, mint a kolera. Kábé mennyi időre tegyem félre valami biztonságos helyre (ahol könnyen kiszellőzik)? Mert ha most itt hagyom magam mellett, összeokádom a billentyűzetet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10517) gaben22 válasza schawo (#10516) üzenetére


gaben22
senior tag

Zowie PTF-X, ami hírhedten gumiszagú, kb. 1-2 hét alatt vesztette el aromáját :), legalábbis hogy ne érezzem, amikor mellette ülök, közelről volt még szaga

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#10518) schawo válasza gaben22 (#10517) üzenetére


schawo
titán

aromáját

Jaj, de cukin píszí :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10519) jaffa 2843 válasza schawo (#10516) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem tudom, nekem bejön a friss kemikália szaga.:D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#10520) Vanir válasza schawo (#10516) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem a jelenlegi AliExpresses csajniz padom szinten otvar szagzattal erkezett, egy het alatt mar alig lehetett erezni a szagat, ket het alatt meg csak ha kozvetlenul beleszagoltam.

(#10521) Peterka31 válasza Vanir (#10520) üzenetére


Peterka31
csendes tag

Arról a csájníz padról van szó, amit az aliexpresses Huado shopból rendeltél, linkeltél is? Mi a véleményed róla azóta hogy használod? Felülete milyen? Speed szerű?

Mert én egy 900x400as full fehéret rendeltem, mert szeretek veszélyesen élni. :D

(#10522) Vanir válasza Peterka31 (#10521) üzenetére


Vanir
veterán

Igen, azóta is ugyanazt használom. Kényelmes cucc, nagyon sűrű szövésű, de nem tűnik bevonatoltnak. Sebességre szerintem nem túl gyors, de nem is túl lassú, valahol az arany középúton van számomra.

(#10523) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Tud valaki nagyon vékony (<2mm) normális felületű használható szövetpadról? 15.6"-os laptop méret kellene minimum, ha nagyobb akkor levágnám. Laptop lecsukáskor szeretném a képernyőt védeni vele, azért lenne jó valami vékony puha cucc. :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#10524) izee válasza jaffa 2843 (#10523) üzenetére


izee
senior tag

Szerintem legkisebb Hyperx Fury (nem S) és X-raypad Aqua3

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#10525) izee válasza izee (#10524) üzenetére


izee
senior tag

A régi hyperx mégsem 1.5mm-es volt, inkább 3 az is.

+Qpad CT 1.5mm.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#10526) jaffa 2843 válasza izee (#10525) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Na Qpad-et az életben nem veszek többet. Az hibrid felület rémálom nekem.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#10527) galaktikus válasza schawo (#10516) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Nekem is ugyanilyenem van. 2-3 hét és teljesen elmúlik. Amúgy kicsomagolás után tényleg rohadt büdös gumiszagú :))

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#10528) ribizly


ribizly
veterán

Lett Kodiak Limited M pad! Laptop mellé berendelek egyet.:)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10529) Tomi_Sci válasza ribizly (#10528) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

A régi szebb ;]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#10530) ribizly válasza Tomi_Sci (#10529) üzenetére


ribizly
veterán

Amire kell, arra tökéletes lesz.
Még berendeltem egy HyperX Fury S Pro L-t is, csak mert már régóta érdekel milyen. Max ha nagyon nem jön be visszaviszem.:U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10531) ribizly


ribizly
veterán

Beszereztem egy HyperX Fury S Pro L egérpadot, csak a kíváncsiságom okán. Nem sokat használtam eddig, de az bőven elég arra, hogy össze tudjam hasonlítani a számomra etalonnak számító Kodiak Limited (L) paddal.
A design nagyon jó. Szép, letisztult. A logo telkjesen rendben van rajta, szerencsére nem emelkedik ki. A alja egészen jól tapad és hozza ezt a hatszög forma mintát, ami amúgy szerintem teljesen rendben van.
A szélek varrottak, ami szintén +1 piros pont.
Ugyan egy egészen vastag pad, de messze nem olyan puha, mint a Kodiak Limited, mondhatni tömör az érzete.
A felülete egy közepesen csúszós anyag, ami a Kodiak Limited-hez képest kicsit control irányba viszi a dolgot. Ez amúgy nem rossz. Ellenben pár perc után ezen is érzem, hogy enyhén zavarja a bőrömet. Nem vészes, de eddig kb. a Kodiak Limited, a Steelseries QCK meg a Razer Goliathus Speed aminél ez nem jelentkezett.
A másik ami egyből feltűnik, hogy már kint van ~4 órája lenyomva és még mindig nem bírt kisimulni, a szélei felé nagyon felhajlanak.
Az az igazság, hogy ha valaki ebben a méretben keres padot, akkor ugyan nem egy rossz választás, de én inkább mennék a Razer Goliathus Large (kicsit kisebb), a Kodiak Limited (ugyanez a méret) vagy a QCK+ irányába.

Szóval nem marad nálam ez már biztos. :N

Már csak a Razer meg a Glorious padját kellene kipróbálni, de azok annyira nem mozgatnak.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10532) izee válasza ribizly (#10531) üzenetére


izee
senior tag

Van speed verziója, ha érdekelne.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#10533) quailstorm válasza ribizly (#10531) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Idővel ki fog simulni, az enyém is kisimult (bár az csak M).

(#10534) ribizly válasza izee (#10532) üzenetére


ribizly
veterán

Tudom, de nem. Az most nem játszik. Erre voltam kíváncsi, mert sok jó vélemény hangzott el róla.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10535) Peterka31 válasza Vanir (#10522) üzenetére


Peterka31
csendes tag

Nos megérkezett nekem is.
Tényleg jó az anyaga, hibátlanul van varrva. Bűze van, de majd elmúlik.
Kicsit gyorsabb mint a HP Omen 100 (nem a QCK). Azonban kicsit vékonynak érzem, 2mm körül van.
Viszont hiába rendeltem fehéret, hiába írtam oda üzenetben, hogy fehér legyen kétszer is, sikerült feketét küldeni. :F dispute open, jött a válasz, hogy sorry sorry, sok a rendelés, küld fehéret ha gondolom. Mondtam, hogy oké, ha ad tracking számot, akkor leállítom a folyamatot. Szóval majd meglátjuk, hogy áll a bolt a hibájához. :)

(#10536) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Sziasztok !

valamit ajánljatok nekem, mert állandóan probléma van az egérpadjaimmmal
nyilván olcsón veszem, így a tartósság ami probléma, de ennyire ?
Vettem egy a4 tech x7-es egérpadot ( 1000ft ) 6 hónap után ugrál az egér
vettem egy hama urage rag gamer ( 3490 ért ) 2 hónap után ugrál az egér

a problémám az, hogy nincs sok helyem, mert kihúzhatós a billentyűzettartóm és a klaviatúra mellett van az egér
ide kellene megoldanom egy normális egérpadot
szövetet most lehet nem erőltetném, mert úgy látszik elkopik vagy nem tudom
minden nap használom a gépet, ( játékra keveset ) de napi max 2-3 órát
mégis így jártam mindegyikkel

méretben 25x30 körül lenne helyem szóval nagy méret nem játszik pedig jó lenne
1. Mennyi a keret : 3000-4000 ft
2. Használtpiac / külföldi rendelés szóba jöhet? : igen
3. Mekkora hely van az asztalodon, milyen érzékenységgel játszol? : 25-30 kb ( max ha széles de a 25 cm magasnem igen lehet több ( 2500dpi ) 4000 max
4. Milyen egérrel fogod használni? : Roccat Kiro
5. Van-e valami konkrét preferenciád? : nincs

köszi

[ Szerkesztve ]

(#10537) jaffa 2843 válasza SkyTrancer (#10536) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Talán mosni kéne. Ruhát sem hordjuk hónapokig folyamatosan.:D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#10538) SkyTrancer válasza jaffa 2843 (#10537) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

nagyon igényes vagyok az ilyen dolgokra, ha nem használom le van takarva, folyamatosan portalanítom és tisztítom
már próbáltam, egyes részeken akkor is elugrál
Legtöbbször olyan helyen ahol keveset fut az egér
ezért nem értem

(#10539) F-ECT$ válasza SkyTrancer (#10538) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem lehet, hogy csak az egeret kellene kalibrálni a padhoz?

Dive ever, work never.

(#10540) gaben22 válasza SkyTrancer (#10538) üzenetére


gaben22
senior tag

Vagy esetleg por felverődik egy idő után a szenzorra? Nekem pl QCK+ Limited (illetve Zowie PTF-X is) sokkal több port eredményez az egeren, szenozrral még nem volt gondom mondjuk.

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#10541) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

nem hiszem, inkább a silány egérpad lesz szerintem
ugyanis általában egy helyen csinálja
ahol kevésbé használom
lehet ott porosabb, ma lemosom megint, aztán meglátom

(#10542) Melorin


Melorin
addikt

Üdv. Zowie EC2-B egér alá mehet bármilyen pad? QcK XXL pl jó lehet?

(#10543) Vanir válasza Melorin (#10542) üzenetére


Vanir
veterán

Persze, siman.

(#10544) ribizly


ribizly
veterán

Megérkezett a Kodiak Limited Medium egérpad.

Miben különbözik a sima Limited-től?
Kisebb, laposabb, fakóbb, "speed-ebb". Ami elsőre feltűnik, az az élénkség hiánya. A nagy nagyon szép, élénk szinei itt egy kicsit megfogyatkoztak, de még így is pofás. A felülete csúszósabb. Nem sokkal, de így már talán egy lépéssel közelebb van a QCK+ Limited gyorsaságához.
Még mindig állítom, hogy az egyik legkellemesebb anyag amivel valaha találkoztam. Ekkora méretben nem annyira best buy (akinek csak kell egy egérpad, az vegye a QCK-t), de minőségben, kialakításban (varrott szél) és anyaghasználatban nem találtam eddig versenytársat a piacon (pedig Kodi is "csak legyártatja").

Mi a fenéért vettem? ;] :U
Itthon Kodiak Limited van, de a laptophoz, kipakolós padnak innentől az M-es jön velem, mert az eddig használt hard padomat nem annyira szeretem és ezt meg szerettem volna nézni élőben.

Én bátran ajánlanám bárkinek, aki ekkora padot keres és nem feltétlenül a legolcsóbb megoldást keresi.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10545) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Üdvözlet!

Tud valaki merev szövetfelületű padról? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#10546) sNk77 válasza jaffa 2843 (#10545) üzenetére


sNk77
aktív tag

Szerintem ezek:
Roccat Dyad
Roccat Hero+

de inkább csak a Dyad, a Hiro+-nál csalóka a kép.

nádpálca

(#10547) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello!
Keresek padot G700 alá. Lézeres ugye, és a jelenlegi szövetpadon eléggé ugrál (piciket, de zavaró).
Mit tegyek alá? Néztem az ajánlott listát, de épp az nincs benne, hogy optikai, vagy lézereshez jó az adott darab.

(#10548) Vanir válasza FoxiestFox (#10547) üzenetére


Vanir
veterán

Másik egeret. ;] Hard padok jók lehetnek amúgy.

(#10549) FoxiestFox válasza Vanir (#10548) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A legjobb egerem, ami valaha volt, tökéletesen kézreáll, és minden gombja jó helyen van. :)
Szóval akkor nézek alá valami keményet. Esetleg mondasz 1-2 tippet, ami Bp-n beszerezhető azonnal?

(#10550) Zwiebi


Zwiebi
tag

Milyen megfizetheto hardpadeket lehet mostanaban kapni? Az ajanloban levo Cougar Blade sajnos nem kaphato sehol ahol neztem.

Igenyek:
-35 cm szelesseg (1-2 cm-el kisebb meg belefer)
-ne asztalra ragaszthato matrica legyen, tehat 1.5mm+ vastagsag, gumitalppal
-5000 Ft kornyeken jo lenne ha megallna, ha jo minosegu akkor mehet feljebb egy kicsivel, de a Corsair MM400 11 ezerert mar tulzas...

Szerk.: megeloztek! :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Egérpad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.