Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79) Sam_26


Sam_26
csendes tag

Hello!
1 komoly gondom van, crossfire módban szeretném használni a 2 ati karimat, de nem boldogulok, átnyálaztam sok - sok fórumot néztem ati leírást, s még teljesen 1értelmű leírást sem találtam, főleg nem az én gondomra....
van 1 ASUS P35KC lapom hozzá 2db Sapphire Radeon HD2600XT -m mind2 db 256MB DDR3 as memóriával (tök 1formákm de itt olvastam hogy kell a 2 kábel: http://ati.amd.com/technology/crossfire/howitworks.html ),
az egész azzal kezdődött, hogy alig tudtam kábelt szerezni hozzá, az 1ik boltban azt mondták az alaplaphoz kéne lenni, a másikban azt hogy, a karikhoz adják, lényeg hogy 1ikhez sem volt.... közel 3 hét alatt megszerztem a 2db kábelt, összeraktam a gépet s a következő van:
windows látja hogy két kari van a gépben, a tálcán lévő ATI ikonra kattintva látszik hogy több kari van benne mert 1-4 ig van az ati radeon hd2600xt beállításai(gondolom a kártyákon lévő dual DVI miatt).
A Control centerben viszont nem tudok vállasztani (master - slave, vagy legalább 2. megjelenítő stb ..) csak 1 alapértelmezett kártyát lát, hiába kapcsolom be a crossfire módot, semmi.....
Mit kellene csinálnom, hogy működjön a dolog??????
a 2kari benne van a gépben, kábellel összekötve, legújabb catalyst van fönt amit újra telepítettem miután a második kari is belekerült a gépbe.
Kell valahol a biosban állítanom, vagy valahol máshol valamit még hozzá?
Az EVEREST azt mondja 2 kártya van mind2 tudja a crossfirét de letiltott üzemmódban van.... érdekes, mert engedélyezetm....
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

ASUS P5KC + INTEL CORE2 DUO E6550 @ 2700 MHz (7 x 386) + 8800GT TURBO + 4GB DDR2 800Mhz (GeIL + Corsair XMS2) @ 926 MHz + MX518

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.