Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik

Hozzászólások

(#103) maniac


maniac
senior tag

en az oreg neniket imadom. azokat akiket mar messzirol ha meglatsz elkezdesz felni. nagy szatyrokkal vonulnak, alt. ha van ures hely nem ulnek le, hanem odamennek melled/eled, elkezdenek dorgolozni, mivel te ulsz ok allnak, a fejed alt csipomagassagban van, es hozzad nyomjak jo szorosan - biztos viszket nekik - (nem csak a melluket). na en attol vagyok rosszul, es egyszeruen nem ertem oket. undorito, utana lehet mosakodni boven.

a masik a felferek meg es vicces is vagyok nenik. alt. 50 ev koruliek magassaguk 150 korul van, de atmerojuk is megvan ennyi. mikor megall a busz teletomve, es nehany ember belulrol leszall - ilyenkor ugye aki elol van leszall es kiengedi oket - fogja magat viccesen megjegyzi h neki 2 ferohely kell, es lazan betep a buszba mielott azok akik leszalltak felszallnanak, ja persze beljebb nem mennek.

aztan vannak meg a vandal gyerkocok, akik firkalnak, tavaly egyik megvolt sertodve, hogy a filcet kezebol kitepve, en is ratageltem a fejere a villamoson.

aztan vannak meg masik vandal kategoria, a fenyitosok. alt. 3-4-en vannak bevannak rugva - van kulturalt reszeg ember is - es orditoznak, nagyon nagy szajuk van, es mindenkinek beszolnak - oregeknek, fiataloknak, anyukaknak, s lanyoknak. szeretnek kopdosni, meg egyeb finomsagokat elhelyezni a busz belso reszeben.

s vannak a hajlektalanok, nem utalom oket, mert csomo van aki nem tehet arrol h oda kerult, na most van 1 reszuk akik szeretnek ugy utazni ha nincs tomegnyomor. egyszeruen csinalnak helyet: 3-4 evig nem hasznalnak se vizet se szappant. nagyon finoman osszegyulik par mp alatt az egesz buszban/villamosban az a hamisitatatlan csovi szag. persze mindenki menekul mint allat.

most kb ennyi jutott eszembe de vannak meg boven

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.