Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) szilagj


szilagj
csendes tag

Sziasztok.Van egy my audio 704o tabom.Speed testben a letöltés max 256k a netem 6mbos, új firmware van rajta. másnak is ilyen lassú ,vagy az enyém sz@r?

(#1802) Bferibörs válasza papesz5 (#1800) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem 3. Javitasnal-csere utan- vissza adtak automatikusan az arat,nem kertem

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1803) Bferibörs válasza spiritex (#1788) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem csak a MyAudio ilyen (szerintem az olcsó húsnak híg a leve szindróma fenn áll ezeknél is ) :) gondoltam veszek egy ilyet ez 3g-s talán használhatóbb számomra, 35 ezret kértek érte.Nem volt nálam 24 órát sem, vissza vittem. :DDD

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1804) Ledfold válasza spiritex (#1671) üzenetére


Ledfold
tag

Sziasztok!

Vettem egy myaudio 704O tabot 12 ezerért a Tecsóban. Ugyan olyan mint a Beex S1 szerintem ugyanott gyártják csak átlogózzák. Tetszik a matt fekete keret és hátlap, az összeszerelése sem gagyi. A Média Markt-ban láttam ezüst kereteset, na az gagyi volt. A tapasztalatok:
Eddig minden rendben vele, amire használom arra megfelelő. Az Ebookdroiddal olvasok vele (PDF-RTF). Szuper ez az alkalmazás. Mindent visz, és sok az állítási lehetőség.
Ha csak olvasok akkor repülőgépes üzemmódba kapcsolom és amennyire nem zavaró leveszem a fényerőt.
Ha nem használom azonnal kikapcsolom.
Pár rossz tulajdonság:
- spiritexnek igaza volt a kijelzője nem a legjobb, de még használható.
- Akku nagyon merül, kb 3 órát lehet vele olvasni.
- A kijelzője nagyon karcolódik, ez mondjuk bekapcsolt állapotban nem észrevehető.
- Néha kicsit lassan reagál, de még belefér.

Összességében megérte a 3 db könyv árát. Jobbat csak 36 ezer körül lett volna érdemes venni ami már 8 colos, annyit meg nem akartam rákölteni.

Üdv.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#1805) Labella79


Labella79
újonc

Sziasztok

Van egy Myaudio Tablet Series7 7040-em sajnos semmilyen SD-kártyát nem ismer fel nagyon megköszönném ha valaki használható tippet adna. Sajnos nagyon kezdő vagyok ebben a témában így hálás lennék ha szájbarágósan írná le valaki,hogy mit tegyek, :D
Köszönöm.

Boldog új évet mindenkinek

(#1806) horn3t válasza PLaci58 (#1783) üzenetére


horn3t
tag

Értem. Köszi a tanácsot. Akkor lehet csak sima C10-es lesz belőle.

Nagyon sokan panaszkodnak itt a topicban. Van valakinél olyan, amivel nincs probléma?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#1807) beldeczki válasza horn3t (#1806) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Nagyon sokan panaszkodnak itt a topicban. Van valakinél olyan, amivel nincs probléma?

Nekem 708DCC+ van, azzal nincs semmi gond. Egyedül a kijelző nem IPS, de megvagyok én az nélkül is.

(#1808) Gábor0 válasza beldeczki (#1807) üzenetére


Gábor0
tag

Mi a különbség a sima DCC illetve a DCC Plus között (Myaudio 708)?
Vagy csak nyomdahiba? :)

(#1809) beldeczki válasza Gábor0 (#1808) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Plusnak nagyobb kijelző felbontása van, asszem ennyi csak a különbség.

(#1810) Sub-ZeRo válasza Labella79 (#1805) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az sd kártyát előbb pc-n formázd meg, majd ted be a tabletba. Ha akkor sem jó, akkor szervíz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1811) Leito92


Leito92
tag

Jelentem a Dead Trigger is szépen fut 704O-n. Egyébként nem tudjátok hogy lehet megoldani, hogy a játékok datái ne a belső sd-n legyenek hanem a külsőn? Mert a belsőn nagyon kevés hely van és így nincs kihasználva a 16 gigás sd-m.

(#1812) beldeczki válasza Leito92 (#1811) üzenetére


beldeczki
aktív tag

(#1813) Martin094


Martin094
csendes tag

Vettem a tacsóban egy Myaudio 708F-et kellemesen csalódtam a gépben. Ahhoz képest, amire számítottam pöcröff működik. Viszont, az kicsit feltolja az emberben a pumpát, hogy a Tesco 1GB rammal hirdeti, de én már csak a kocsiban vettem észre, hogy 512MB van benne. Jó, én voltam a hülye hogy nem olvastam utána, de ez akkor is pofátlanság.

De mindent összegezve, jó vételnek tartom.

(#1814) PLaci58 válasza beldeczki (#1812) üzenetére


PLaci58
őstag

"What you need for linking apps:
- root permission.
- a second partition on your SD card. "

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1815) ayden válasza Martin094 (#1813) üzenetére


ayden
tag

Az első készlet valóban 1 gigával érkezett, a következő ugyan azzal a névvel és kóddal már csak 512 rammal. Azért ez szerintem erősen a gyártó mocska. Persze ez nem boldogit téged, egyre durvább dolgokat megengednek már itt.

Love is like wind, even though you can't see it, you feel it.

(#1816) üszök válasza ayden (#1815) üzenetére


üszök
őstag

Azért ez elég durva. Mennyi ez a gép?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1817) beldeczki válasza PLaci58 (#1814) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Igen, tudom, és? Nem azt mondta, hogy olyan app kell neki, amihez nem kell root... (az már más dolog, ha nem lehet rootolni a tabot)

[ Szerkesztve ]

(#1818) Gábor0 válasza üszök (#1816) üzenetére


Gábor0
tag

23.000 Ft (708F)

(#1819) PLaci58 válasza ayden (#1815) üzenetére


PLaci58
őstag

Vagy lehet, hogy Kínában? :DDD
Nem biztos, hogy a megrendelő és forgalmazó tud a dologról.
Az első szériát megnézték, megfelelt és rendeltek még, ami ilyenre "sikerült".
Szerintem arra nincs ember, hogy pl. egy 10 ezres tételt átnézzenek.
Nem mintha védeni akarnám a céget.
Vissza kell vinni a boltba, ha nem az van benne amit ígértek!

beldeczki!
Nincs és! Mindenki tudja (majdnem), hogy rootolt androidhoz nem kell segédprogram a külső SD-re való programáthelyezéshez :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1820) SamWarrick


SamWarrick
csendes tag

Üdvözlet!

Pár napja vettem egy 708QA típusú tabletet a Tacskóból, az lenne a kérdés, hogy van-e rá olyan ROM ami nem akadozik használat közben. 4x1.2GHz és 1GB RAM nem indokolja a néha fél perces megakadásokat, hasonló hardver van a Jiayu G3S telómban, nyoma sincs ilyesminek. Plusz valahol írták, hogy a MyAudio mókol valamit a romjaival és más is tapasztalt ilyesmit. Onda 711S tab romját merjem rápakolni? Ugyanez a SoC, felbontás, ram, tárhely. Tud valaki segíteni? Előre is kösz!

BUÉK!

(#1821) beldeczki válasza PLaci58 (#1819) üzenetére


beldeczki
aktív tag

rootolt androidhoz nem kell segédprogram a külső SD-re való programáthelyezéshez

Direkt programot linkeltem, amivel egyszerűen megcsinálhatja amit akar. Persze, hogy segédprogram nélkül is meglehet csinálni, de ha van rá app akkor csináljuk azzal, és nem kell vele szórakozni.

(#1822) petratamas


petratamas
újonc

Tisztelt,és nagyrabecsült fórumozók!MYAUDIO 708F-tipusú tablet ujraélesztése okán fordulok hozzátok.
Óriási segítség lenne,ha gyári fw letöltési,beszerzési lehetőségéről informálni tudnátok.A szervíz telefonon nemelérhető,e-mailre nemválaszol.Felturtam a netet,de eredménytelenül.Minden segítséget örömmel veszek,a legkisebb morzsa is érdekel,ha valakinek lenne mentett gyári fw-je,vagy tud letölthető verziót.ÖRÖK HÁLÁM!!

(#1823) Deck válasza petratamas (#1822) üzenetére


Deck
titán

Hivatalos weboldalon regizel majd letudod tölteni az fwt :)

PS5

(#1824) petratamas válasza Deck (#1823) üzenetére


petratamas
újonc

Valóban így működik,szépséghiba csupán annyi,hogy 708F-hez a myaudio oldalán semmit sem tudsz letölteni.http://myaudioworld.com/mysupport/firmwarek/

(#1825) jFox válasza petratamas (#1824) üzenetére


jFox
őstag

Miért nem? :F [link]

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1826) petratamas válasza jFox (#1825) üzenetére


petratamas
újonc

KÖSZÖNÖM A LINKET,KÖZBEN RÁJÖTTEM ÉN IS,A DOLOGRA!!! :DD PHOENIXSUIT-tel megoldottam.
Műkszik a vas, :C :C Megy mint a disznóóóó!!BUÉK!!

(#1827) adamvaradi90 válasza petratamas (#1822) üzenetére


adamvaradi90
újonc

http://english.myaudioworld.com/mysupport/firmware/Series-7-708F/
Erre a linkre nézz rá. Töltsed le hozzá még le a magyar myelvü használati útmutatót is . Ha nem megy a driver feltelepítése, akkor másold be manuálisan windows/system32/drivers mappába (ha amd-pri van a gépedhez az amd-s drivereket , ha intel akkor az intel procihoz való dtivereket. :D

(#1828) petratamas válasza adamvaradi90 (#1827) üzenetére


petratamas
újonc

Köszönöm a segítséget,neked,s mindenkinek!!!Már megoldottam.Megy a tablet ezerrel.

(#1829) zoli978


zoli978
tag

Sziasztok vettem egy 708 QA-t és megtelt a belső memóriája vettem bele egy 32 Gigás memóriakártyát. A márketről amit leszedek játékot és van hozzá kiegészítő fájl hogy lehetne rárakni a külsőre? Próbáltam csak szimplán az áthelyezéssel de akkor a játék letölti újra a telefon memóriájába válaszotokat előre is köszönöm

(#1830) kicsi609


kicsi609
csendes tag

Kedves Tabletesek!
Connectify programon keresztül osztom meg a WIFIT a laptopomról a tablettel. Egy 8 gigás 708DR típusom van és a böngésző,ami alapjáraton fel van telepítve rá rendszerint kidobál egy kis időnyi betöltés után. Fekete képernyő jön be és visszadob a főképernyőre. Mivel van a baj? Egy facebook, vagy egy átlagos honlapon is fél perc böngészés után lefagy és kidob. Hol a baj, kérlek írjátok meg mi a megoldás. tettem fel chrom böngészőt is, azzal sem volt jobb.

Köszi a segítséget

Ó te jó ég ....

(#1831) beldeczki válasza kicsi609 (#1830) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Talán elfogy a RAM?

(#1832) kicsi609 válasza beldeczki (#1831) üzenetére


kicsi609
csendes tag

LEhet ezekbe a tabletekbe, valahogy plusz RAM-ot rakni.

Köszi

Ó te jó ég ....

(#1833) Deck válasza kicsi609 (#1832) üzenetére


Deck
titán

Hogyne.. ;] XD

PS5

(#1834) szilagj válasza kicsi609 (#1832) üzenetére


szilagj
csendes tag

Nem ,bele van forrasztva.

(#1835) kopogo


kopogo
tag

Hello!

Érdeklődnék javítási lehetőség iránt
MyAudio Tablet Series7 708DR üvege touch része repedt meg.
A kukán kívül.
olvastam ,hogy 1mm plexi lappal lehet helyettesíteni ???

[ Szerkesztve ]

(#1836) nesa


nesa
veterán

Udv!
Van egy 704 em
Jart mar valaki ugy hogy a magazinoknal letoltok valamit utanna probalom megnyitni es azzal elis koszon hogy sajnos a magazinok alkalmazas lealt.
Ilyenkor mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#1837) Leito92 válasza nesa (#1836) üzenetére


Leito92
tag

Regisztrálj a myaudio honlapján és töltsd le hozzá a legfrissebb szoftot és húzd fel rá. :)

(#1838) nesa válasza Leito92 (#1837) üzenetére


nesa
veterán

Koszi de az oldalon csak 4,2 firm van ezen meg mar 4.2.2

(#1839) Leito92 válasza nesa (#1838) üzenetére


Leito92
tag

Ha azon az van, akkor szerintem a gyártó honlapján is... mivel ők adják ki.

(#1840) nesa válasza Leito92 (#1839) üzenetére


nesa
veterán

Neked megy ez a magazinos resz?

(#1841) Leito92 válasza nesa (#1840) üzenetére


Leito92
tag

Mi csuklóból kipucoltuk titaniumbackuppal az ilyen vackokat belőle. :D

(#1842) motrola


motrola
aktív tag

Sziasztok

Adott 1 Myaudio 7 tablet, amely minden bekapcsoláskor az angol menüvel és nyelvi beállításokkal jelentkezik be. A telepített programokat is elfelejti kikapcsoláskor.

Mi bűne lehet ? Találkozott már valaki hasonló hibával?

motrola

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#1843) GuruZone


GuruZone
őstag

sziasztok,
a Series7 704T tabletre létezik méretpontos fólia?

(netán valami nevesebb gyártó ugyanilyen kivitelű termékére)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1844) Leito92 válasza GuruZone (#1843) üzenetére


Leito92
tag

Papírírószer boltban lehet venni ilyen kivághatósat elég olcsón. :)

(#1845) spiritex válasza szmayer1 (#1797) üzenetére


spiritex
veterán

Kipróbáltam a kikapcsolásos módszert és nekem bevált. 1 hétig ki volt kapcsolva, és csak pár %-ot merült ez idő alatt. Úgyhogy most már mindig kikapcsolom, ha nem használom.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1846) lilili


lilili
csendes tag

Sziasztok, esetleg kijelzőt lehet hozzá szerezni valahol,mert betörött....nem garis a cumó!
Előre is THX..... :F :F :F

(#1847) jFox válasza lilili (#1846) üzenetére


jFox
őstag

Mihez? :F Egy pontos típus nem ártana. De szerintem javítják a MyAudio-sok garin túl is, csak győzd kivárni. :K
Egyébbként tudod, hogy 1+1 év gar van az MA készülékekre?
1 év teljes körű + 1 évig csak az alkatrészt kell fizetni. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1848) lilili válasza jFox (#1847) üzenetére


lilili
csendes tag

Gondolom horror áron dolgoznak ill. gigahosszú időt vesz igénybe....
tipust írok hamarosan... :R :R :R

(#1849) jFox válasza lilili (#1848) üzenetére


jFox
őstag

Meg kell kérdezni, szerintem nem lehet olyan drága a rezsióradijuk.
Viszont jó esélyel van alkatrészük és ha benne vagy a 2 évben akkor még munkadíjat sem számolnak fel. :K
A javítási idő, nos az annyi amennyi. Gondolom a garis cuccok elsőbbséget élveznek. Meg ahogy tudom nincs túl nagy apparátusuk a javításra. Uh. nem hiszem, hogy 1 hónapnál hamarabb megcsinálnák. :(

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1850) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm 10-ért árulja az 1 hónapos 704o-ját.
Megér annyit?Állítólag tökéletes,természetesen garanciával stb.
Ez lenne az első tab a családban.
Net,Youtube-(mesék,zenék),játék-(pou)lennének rajta nézve.
Mit érdemes esetleg megnézni vásárlás előtt rajta?
Bilux

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.