Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) PLaci58 válasza eddie17 (#1200) üzenetére


PLaci58
őstag

Szokott lenni próbadarab, ki kell próbálni, na meg a megvenni szándékozott példányt is érdemes a boltban tesztelni, bár az áruházak nemigen engedik, hogy 3 napon belül vissza lehet vinni, viszont csak ugyanarra a típusra cserélik !

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1202) this is life válasza eddie17 (#1200) üzenetére


this is life
Ármester

A myaudioval az a gond hogy a szervizuk lassu, vagy nem is csinal semmit sem, a sw update-k meg elmeny szamba mennek. A 4 magos tabjaik a keves kiveteltol nem egy nagy bolt, bar 4 mag de megis gyenge a hw miatt gpu pocsek , a 2 magosok kozott kerulni kell a alwinner a20 soc-al szerelteket, a 2 magos elmegy de kozottuk a leg gondmentesebb a 916dcc, a tobbivel a tures hatarnal tobb nyug szokott lenni, de azert van akinek jol mukodik a tabja.a 808dcc messzire kerulendo az akksi problemak miatt. De hogy ne csak roluk irjak rosszat a fentiek 1-2 kiveteltol eltekintve igazak a brandelt cuccokra . A leolcsobb best buy tab az acer iconia a1-810 markas tab eros kozepkategorias hw-vel. Ez alatt csak rosszabbak vannak.

Bocs a bele vauert.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1203) eddie17


eddie17
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Igazából én is magamat, és Ti is lebeszéltetek róla. :) Nem is baj, egyelőre nem égető a szükségessége.

(#1204) hgzoli válasza Bferibörs (#1050) üzenetére


hgzoli
csendes tag

Tegnap a 708R tabletet szerettük volna visszaállítani az eredeti gyári állapotba. Ezért a Beállításoknál a Biztonsági mentés menüpontnál a Személyes adatok alatt rákattintottunk a Gyári adatok visszaállítására. Na, ezt nem kellett volna, mert ettől kezdve a bekapcsolásnál csak a kis zöld androidig jutott el, és annyi.
Több fórum kiváló tanácsai/ötletei után (pl. alaplap csere), a MyAudio supporthoz fordultunk, ahol negyedórányi kapcsolgatás, keresgélés után megtaláltuk a megfelelő embert, aki meg is tudta mondani, mi a teendő. Az más kérdés, hogy ez miért nincs sem a user manualban, sem a honlapjukon. Miután ez a módszer megoldotta a problémát, ezt most megosztom veletek, hátha segít valakinek (ha már volt valahol, bocs!):

MyAudio 708R tablet firmware feltöltés, eredeti gyári állapot visszaállítása:
A http://myaudioworld.com/mysupport/firmwarek/Series-7-708R/ honalpról töltsük le a "Frissítő szoftver"-t valamint a "Frissités útmutató (Manual)"-t és a "MyAudio 708R 4.0"-t a "Firmware letöltése" kék szövegre kattintva.

Csomaguljuk ki a 34157.zip fájlt.Az eredmény egy "tool" nevű mappa.

1. Tablet csatlakoztatása a PC-hez:
A tablet PC legyen kikapcsolva, tartsuk lenyomva a Menü gombot (négyzet benne vonalakkal) közben csatlakoztassuk USB kábellal a PC-hez, majd dugjuk rá a töltőt és végül engedjük fel a Menü gombot.
Ha sikeres volt az első lépés, új hardver jelenik meg a PC-n.

2. Driver telepítés
A tool mappában levő Driver mappából telepítsük a megfelelő (64 bit/32 bit) drivert.

3. Firmware telepítés
Kattintsunk kétszer a tool mappábam levő RKBatchTool.exe fájlra.Végezzük el a telepítést a PDF-ben leírtak szerint! Amikor a program kéri, hogy "Adjuk meg a frissítő fájl (img kiterjesztésű) helyét" tallózzuk be azt a helyet, ahova a "MyAudio 708R 4.0"-t töltöttük le (ez egy "50003.img" fájl).

Ezzel visszaállt az eredeti gyári állapot.

(#1205) Bferibörs válasza hgzoli (#1204) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszönöm, ez számomra hasznos információ volt ! :R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1206) jFox válasza hgzoli (#1204) üzenetére


jFox
őstag

Én is ezt javasoltam volna. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1207) Bferibörs


Bferibörs
addikt

július 04-én leadtam javításra a 708R-t, azóta nem kaptam vissza, a felvevőhelyen azt mondták 6-án, hogy még a szervizben van, lassan 3 hónapot volt szervizben a kütyü,elég unalmas már, 2x javítás nélkül kaptam vissza, gyári vissza állítást azért csináltak rajta :F

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1208) Bferibörs válasza jFox (#1206) üzenetére


Bferibörs
addikt

de nem mondtad ,pedig kérdeztem anno :( :R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1209) Str0ken


Str0ken
csendes tag

sziasztok.rádugom a tabletem a töltőre és azt jelzi hogy tölti,de közbe nem.mit tudok csinálni?a töltő a hibás vagy a készülék?

(#1210) Bferibörs válasza Str0ken (#1209) üzenetére


Bferibörs
addikt

szerintem szerviz, elég sok fórumon írnak ilyen hibát , lehet töltő is és tablet is

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1211) albinolynx


albinolynx
őstag

Szerintem egy multiméterrel mérd ki/méresd ki a töltőt mielőtt beadod szervizbe. Ha te nem is, de csak van ismerős aki kiméri.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1212) PLaci58 válasza Str0ken (#1209) üzenetére


PLaci58
őstag

Készülék hiba. Az enyém is ezt csinálja.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1213) Pete55555


Pete55555
addikt

Sziasztok kis segítséget kérnék. Auchanba lehet most kapni 20k-ért myaudio tabletet LINK kérdésem lenne, hogy ez most a 708DCC+ lenne?
Ha nincs kedvetek megnézni a linket, a leírásban ez szerepel: Rockchip 3186 Cortex A9 2x1.2Ghz 512/8Gb 7" 1024*600 android 4.1
Feltételezem van benne 1-2 hülyeség/elírás, ezért nem tudom én sem megtalálni melyik típus ez pontosan, ezért kérem a segítségeteket :R
Újság 708DR típust ír, ilyet nem találtam.

Illetve ha megvan a típus a tapasztalatok is érdekelnének róla, ha van esetleg vkinek, vagy tud róla bármit is :R

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#1214) jFox válasza Pete55555 (#1213) üzenetére


jFox
őstag

Szia!

Ez valami új típus, még nem hallotam róla. Ahogy utánaolvastam egy az RK3186 SoC az RK3066 utódja. Tuladon képpen ugyanaz, csak kevesebbet fogyaszt. :C Végülis ez a tab a 708DCC-nek lehet az utódja.
Árban jó, kérdés mennyire stabil.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1215) jFox válasza Pete55555 (#1213) üzenetére


jFox
őstag

708DR

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1216) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sziasztok.
Olyanról szeretnék érdeklődni, hogy tud-e valaki valami friss ROM-ot MyAudio Series 7 708W -re?
Android 4.2-vel már simán ki lennék békülve. :B
Előre is köszi. :R

What I cannot create, I do not understand

(#1217) Pete55555 válasza jFox (#1215) üzenetére


Pete55555
addikt

:R - és egyel fentebb is :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#1218) havri1 válasza Pete55555 (#1213) üzenetére


havri1
félisten

Helló!

Én is ezt néztem most ki, mert meguntam, hogy a lányaim folyamatosan vitatkoznak az egy tabon.
A kicsinek kellene egy alsó kategóriás Tab, 20k-t rászánok, többet nem. Olvasgattam itt ott, ez tűnik a legjobbnak.
Remélem van kiállítva, hogy meg lehessen nyúzni;-)
A cél az az lenne, hogy kocsiban tudjanak mesét nézni. HD lejátszást ezek még nem támogatják? Egy 720p esetleg mxplayerrel?

Köszi!

havri

(#1219) PLaci58 válasza havri1 (#1218) üzenetére


PLaci58
őstag

A HD lejátszást az egy magosok is támogatják már.
Azért érdemes jól meghajtani vásárlás előtt.
Nekem azt mondták a szervizben mikor a touch érzéketlenségére panaszkodtam, hogy a 70K-os készüléküknek már jó a tapi része is :W

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1220) havri1 válasza PLaci58 (#1219) üzenetére


havri1
félisten

Ez jó hír. Hétvégén meglesem, beszámolok majd róla :)
Viszek otg kábelt meg pendrive filmeket, meglássuk'..

havri

(#1221) Facedroid


Facedroid
csendes tag

Üdv gyerekek! :)
Hogy a szent sz@rba kell frissíteni a 708R/M szoftverét? Busybox elcseszte rendesen a ROM-om, most nincs belső memória, olyan amibe a progikat telepíti a rendszer. (A belső SD megvan) :O Nem tudom milyen kombinációval kell csatlakoztatni géphez, hogy updater felismerje, és egyáltalán milyen driverek szükségesek win7 64 bit alá. :W
ROM letöltve, ez a kínai updater is, de nem látja a tablet-et, support alapértelmezett leírása egy nagy nulla. :F

"Csatlakoztassuk a tabletet a számítógéphez. (Ha csatlakozott a Connected Devices alatt az 1-es kocka rózsaszínű lesz.) Most kattintsunk a piros nyíllal jelölt gombra".

Persze-persze, csak ilyen egyszerűen! :C

[ Szerkesztve ]

(#1222) havri1 válasza Facedroid (#1221) üzenetére


havri1
félisten

1204 - es hsz nem segít?

havri

(#1223) üszök válasza Pete55555 (#1213) üzenetére


üszök
őstag

Az 512 Ram elég kevéske. Hamar meg lehet tölteni,és akkor jönnek a lassulások.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1224) PandaMonium válasza PandaMonium (#1216) üzenetére


PandaMonium
őstag

(#1216) PandaMonium: <- Erre esetleg valaki? :F

What I cannot create, I do not understand

(#1225) Shikov


Shikov
csendes tag

Hello !

Már két hete megvan de nem tudom kirootolni... Valaki nem tud segiteni?
MA-708DCC+
Myaudio Tablet Series 7 708DCC+

SHIKOV

(#1226) PLaci58 válasza Shikov (#1225) üzenetére


PLaci58
őstag

Gyakorlatban még nem csináltam, de szerintem ugyanúgy lehet mint a 708R-t.
Kell a PC-vel az ADB driveres kapcsolat.
Aztán én a Root RK29 toolkitet ráengedném.
Ha minden igaz Rockchip proci van benne.
A rootolás csak a fájlok androidba másolását jelenti, ami független a procitól.

Feltettem ide : [link]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1227) havri1 válasza üszök (#1223) üzenetére


havri1
félisten

Megvan a Tab. 4.2.2 van rajta gyárilag. Kicsit nehezen érzékeli az érintést, de lehet csak a nexus 7 után furcsa. Alapvetően gyors, később letesztelem.

havri

(#1228) havri1 válasza havri1 (#1227) üzenetére


havri1
félisten

Hááát...
Kijelző számomra borzalom. Felbontás még rendben is van, de a minőség..betekintési szög : gyakorlatilag csak szemből. Kicsit megdöntöm, már "jójózik" a szemem. Színek fakók, fehér az kékes inkább, fekete az szürke, szokásos gyenge minőség.
Első indításnál nem kért semmi beállítást, angol minden, tehát már valaki elindította egyszer, hozzáteszem original csomag.
Beállítgattam, jöttek az első lag-ok :DDD Egyelőre többet fagy, mint működik.
Animációk/áttünési effektusok mind alapból 0,5x van, ezt visszatettem 1x -re, így kevésbé akadozgat.
Most ráteszek pár gyerekjátékot, és meglátom hogy viseli az 512mb ram.
HD filmek : 1080p, 720p megy, de nem olyan szép, mintha csak 15-20 fps lenne, pedig nem akad. mxplayert tettem rá, de még tesztelem.
Nem is rootolom meg, mert sztem felesleges.
Első tabnak, gyerekeknek jó lehet, de komolyabb felhasználásra egyáltalán nem ajánlott.
Netezni, könyvet olvasni a kijelző miatt sem.
Gyárilag fólia van rajta, és egy műanyag tokban van. Nem jöttem még rá, hogy ez egy + tok, vagy ez a hátlap, de nem volt rendesen rápattintva, én raktam össze.
IKEA feeling :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#1229) PLaci58 válasza havri1 (#1228) üzenetére


PLaci58
őstag

Mondtam, hogy jól meg kell nézni vásárlás előtt!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1230) havri1 válasza PLaci58 (#1229) üzenetére


havri1
félisten

Gyereknek végül megvettem, ilyen sminkelos meg rajzolos játékokra jó. Ebben az árkategóriában szerintem nincs jobb vétel, vagy tévedek?
Ja! GPS nincs benne, így navigálásra nem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

havri

(#1231) havri1 válasza havri1 (#1230) üzenetére


havri1
félisten

Ha fent van töltőn, nem jól érzékeli az érintést :DDD Gyakorlatilag akkor kezelhetetlen.

havri

(#1232) PLaci58 válasza havri1 (#1231) üzenetére


PLaci58
őstag

Igen, ez gyakori hiba a Myaudionál :D
Meg az érzéketlen touch is.
Arra 1x olvastam, hogy a flashplayert cserélték le és normáális lett.
Szerintem az is szoftverhiba.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1233) havri1 válasza PLaci58 (#1232) üzenetére


havri1
félisten

Áh, borzasztó, viszem vissza holnap, nézek helyette valami komolyabbat.
Fagy rengeteget.. :(

havri

(#1234) Bferibörs válasza havri1 (#1233) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha még megteheted jól teszed ha visszaviszed, gyakorlatilag az enyém pld. használhatatlan , írtam párszor :D
júli 4-től szervízben van most is éppen, még nem kaptam vissza aug. 17 van :F

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1235) havri1 válasza Bferibörs (#1234) üzenetére


havri1
félisten

Felhívtam az Auchant, megkérdeztem ilyenkor mi van. Arra számítottam, hogy 3 napon belül levásárolhatom. Visszaadják a vételárat, kp-ban..korrektek :R

[ Szerkesztve ]

havri

(#1236) üszök válasza havri1 (#1233) üzenetére


üszök
őstag

Sajnos nagyjából az összes Myaudio tipus ilyen.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1237) Bferibörs válasza havri1 (#1235) üzenetére


Bferibörs
addikt

:C

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1238) Bferibörs válasza üszök (#1236) üzenetére


Bferibörs
addikt

hogy lassú egye fene, hogy ledobál mobilnetről egye fene, , hogy 1 töltéssel nem megy el 1 órát már gáz, hogy a töltőzsinór 70 cm az is gáz, hogy meghülyül a töltése az is gáz, 11 hónap alatt kb. 20-30 órát használtam (volna), ha lehetett volna :) 3-d x jár szervizben , 2x 3 hetet volt ott, most több mint 1 hónapja nem kaptam vissza, szeptemberben lejár a garija, mit ne mondjak egy élmény volt megismerni a terméket, hagy nagyon nagy ívben elkerüljem a továbbiakban :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1239) PLaci58 válasza Bferibörs (#1238) üzenetére


PLaci58
őstag

A baj az, hogy neked egy selejt példány jutott és ahelyett, hogy cserélnék próbálják helyrepofozni.
A mai elektronikai termékek 10%-a az első évben, másik 10% a második évben meghibásodik.
Ez 20% 2 év alatt vagyis minden 5. készülék !!! Tudom, hogy ez nem vigasz, de sajna ez van.
Hajtani kell a szervizt, hogy 15 nap után adjanak cserekészüléket, 30 nap után pedig cseréljék!
Mindegy, hogy hova adtad be. Ők vállalták a készülék szervizelését, oldják meg, ne mutogassanak a központi szervizre!
Szerintem rendes, hozzáértő szervizesük sincs :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1240) Bferibörs válasza PLaci58 (#1239) üzenetére


Bferibörs
addikt

ok,köszi :R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1241) PandaMonium válasza PandaMonium (#1216) üzenetére


PandaMonium
őstag

Na akkor 3. alkalommal is megpróbálom: Erre esetleg tud valaki valamit? :)

What I cannot create, I do not understand

(#1242) jFox válasza PandaMonium (#1241) üzenetére


jFox
őstag

Nincs és ismerve a MyA-t nem is lesz. :(
Kifutott típus , nem foglalkoznak vele. Esetleg ha meg tudod valahogy, hogy melyik kínai csoda brandelt változata akkor talán találsz hozzá moddolt romokat googlebarát segítségével. :K

Nekem 708Ag van, ahoz sincs semmi pediga az 2 mag 1Gb ram. Simán vinné a 4.2-t. :(

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1243) PLaci58 válasza jFox (#1242) üzenetére


PLaci58
őstag

Jó az eredeti is csak menjen rendesen.
Ugyanolyan HW-t elég nehéz találni. Ezeket már rég nem gyártják.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1244) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

708W tableten, 800 x 480 px felbontáshoz milyen dpi értéket ajánlotok?

Szervizben volt a készülék és ott szoftvert frissítettek és az összes ikon, meg az egész rendszer nagyon kicsi lett, nem tölti ki a kijelző teljes szélességét / magasságát.

A dpi-t az Alwinner Mod alkalmazással tervezem megváltoztatni. Ezek az opciók vannak: [kép]

(#1245) agikah90


agikah90
csendes tag

Sziasztok! Én ma vásároltam egy myaudio tablet series7 708DR-t. A problémám: nem érzékeli a vodás mobilnetet (HUAWEI E220modem) ötletek?:(

(#1246) Bferibörs válasza agikah90 (#1245) üzenetére


Bferibörs
addikt

pin kód , usb hibajavítás kikapcs -akkor sem?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1247) this is life válasza agikah90 (#1245) üzenetére


this is life
Ármester

Ha a stick nincs benne a kompatibilitasi listaban , lehet hogy nem fog menni vele a net...meg kene nezned megy 3g stickeket eszi meg.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1248) PLaci58 válasza this is life (#1247) üzenetére


PLaci58
őstag

Az E220 benne van listában!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1249) PLaci58 válasza agikah90 (#1245) üzenetére


PLaci58
őstag

Bekapcsolod a mobil hálózatot, rádugod a sticket és megjelennek az APN-ek?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1250) albinolynx


albinolynx
őstag

Szerintem érdemes beruházni egy 3g wifi hotspot-ba. Független, mindennel lehet csatlakozni hozzá ami wifi képes. Így nem kell nézned soha sem a kompatibilitás listát, nem lóg otg-n.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.