Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) szasziszi84 válasza RedCactus (#1098) üzenetére


szasziszi84
csendes tag

szia . ;) én a használati utasitásbol vettem ezt mert az irta hogy hogy kell, de ez a resource ez sehol sincs. és ezt a firmware-t hol tudom letölteni es hogy kell telepiteni??? mert én még ilyent nem csináltam az életbe...... :Y megadod az oldalcimed ahol ez megtalálható.... köszi

(#1102) RedCactus válasza szasziszi84 (#1101) üzenetére


RedCactus
senior tag

Egyelőre a MyAudio oldaláról eltűnt ez a típus és vele együtt a letölthető tartalom, doksi, szoftver stb. is. APN-t nekem nem kellett beállítanom, de a szolgáltatód oldalán megtalálod, vagy googlizol egyet: " apn telenor", "apn vodafone"," apn t-mobile", amelyikre szükséged van. De első körben próbálnék szerezni egy másik stick-et.

Resource manager nem tudom mi, de biztos hogy nem kell hozzá. Ha bedugod a sticket, vársz egy kicsit és felismeri a tab, már ha támogatja azt a típust.

[ Szerkesztve ]

(#1103) jFox válasza szasziszi84 (#1100) üzenetére


jFox
őstag

Ez szolgáltató specifikus. Kérdezd meg az ügyfélszolgákat! :K
Egyébbként ha működik a modem álltalában ezt is beállitja, csak ha virtuális szlgáltatód van akkor kell át írni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1104) szasziszi84 válasza RedCactus (#1102) üzenetére


szasziszi84
csendes tag

oké köszi probálkozom. de ez a nyavajás nem látja a sticket....

(#1105) szasziszi84 válasza jFox (#1103) üzenetére


szasziszi84
csendes tag

ok probalkozom.... köszi

(#1106) jFox válasza szasziszi84 (#1105) üzenetére


jFox
őstag

Nem kell külön mindenkinek meg köszönni. :N

Azt megírhatnád milyen típusú stick-ed van. (a Telenor hipernet nem tipus!)
Ezt a két típust álltalábban szokták támogatni a kínai tabok: ZTE 626 vagy 627, Huawei E1750
próbálj ilyet beszerezni! 2-3k ért szokott lenni használtan. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1107) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

708W a 800x600-as felbontás miatt ebook olvasásra mennyire használható?

(#1108) jFox válasza Pikkolo^^ (#1107) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem jó. Bár könyvet nem de interneteztem olyan felbontáson, 7"-on. Jól olvasható az is.
De ha nem vagy biztos bene, ott a 708DCC az erősebb is, meg jobb a felbontása is. :K

Más:

Erről tud valaki bővebbet? [link]
Meg is van: [link]

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1109) Pikkolo^^ válasza jFox (#1108) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

15.000 Ft-t még kiadnék érte, többet nem igazán :-)

(#1110) Bferibörs válasza Pikkolo^^ (#1109) üzenetére


Bferibörs
addikt

lehet,hogy ennyit is meggondolnék a tapasztalataim alapján :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1111) P.mini válasza jFox (#1108) üzenetére


P.mini
aktív tag

Ne aggódjatok, biztos van valami olyan megkötés, ami után rögtön nem olyan jó ez a dolog. :)

(#1112) jFox válasza P.mini (#1111) üzenetére


jFox
őstag

24-én kiderül. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1113) P.mini válasza jFox (#1112) üzenetére


P.mini
aktív tag

Már 'alig' várom. :)

(#1114) P.mini


P.mini
aktív tag

Nagyon kihalt a topik. :/
Akkor egy kérdés: Nektek milyen fényerőn mennyit bír az akksi? :D
Nekem használattól függően a legkisebb fényerőn olyan 2-3 órát bír ha folyamatosan játszom, netezek rajta.

(#1115) vaszkodegamm


vaszkodegamm
csendes tag

Helló mindenki! Segítség kellene,problémám a következő:Myaudio 708AB (tescos) kb 1óra használat után megállt,csak az android feliratig tölt be.A Myaudio honlapján talált támogatás elég szűkszavú,hiányos.Legalábbis számomra (a detektoros rádiók korában találkoztam először az elektronokkal).
Első gondom:hogy kell telepíteni a rokcusb drivert? Három fájl van a mappában (win7-re) egy .inf,egy .cat és egy .sys.Ezekkel nem tudom telepíteni,mire kellene kattintani?Hogyan tovább?Mert nem látja a pc-m a tab-ot.Várom és köszönöm a segítséget.A következő lépés valószínű menni fog...

(#1116) Str0ken


Str0ken
csendes tag

Sziasztok.Van egy 708dcc+om.Segítene valaki,hogy hogyan tudnának elmenni a jobb játékok?pl. asphalt 7,nova,dead space stb...Olvastam,hogy rootolni meg hogy csak elég egy progi.Valaki letudná írni pontosan hogy hogyan kell?

[ Szerkesztve ]

(#1117) P.mini válasza Str0ken (#1116) üzenetére


P.mini
aktív tag

Szia. Nem mennek el ezek a játékok? Nekem a 708R-en simán mennek. :/ Amúgy a Chainfire 3D az a program, de ez ICS-re nem ajánlott.

(#1118) P.mini válasza vaszkodegamm (#1115) üzenetére


P.mini
aktív tag

A RockUSB Driver nekem se ment fel. Én az ADB drivert használtam, csak azzal ismerte fel a gép.

(#1119) Str0ken válasza P.mini (#1117) üzenetére


Str0ken
csendes tag

Lehet hülyeséget mondok sőtt..,de nem lehet hogy azért nem viszi mert nincs benne memóriakártya?Nem ICS van rajta hanem JB op.

[ Szerkesztve ]

(#1120) P.mini válasza Str0ken (#1119) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nem kell bele memóriakártya, elég az, ha a beállításoknál átteszel mindent az SD-re. Ezzel is több Ramod lesz. A Chainfire 3D az ICS-t és frissebb rendszert nem szereti. De erre ezt szokták mondani: "Csinálj egy Nandroid Backup-ot és próbáld ki." :D

(#1121) Str0ken válasza P.mini (#1120) üzenetére


Str0ken
csendes tag

Bocsi,hogy ilyen tudatlan vagyok,de letudnád írni hogy miaz vagy hogy kell azt csinálni?

(#1122) jFox válasza P.mini (#1120) üzenetére


jFox
őstag

Attól nem lesz több a RAM, ha átpakol mindent az SD-re! Csak az app-oknak szánt partíciót terjeszted ki az SD-re.

vascodegamm: amikor rá dugod a tablet-et a gépre és kiírja, hogy nem talált hozzá drivert, akkor kell neki megmutatni/betallózni az .inf file-t.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1123) P.mini válasza jFox (#1122) üzenetére


P.mini
aktív tag

Igazad van, de minél kevesebb az app. a belső memórián, annál gyorsabb. Legalább is ez a tapasztalatom 3 év Android használat után.

(#1124) P.mini válasza Str0ken (#1121) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nem tudom milyen CMW Recovery-id van, de ha belépsz, akkor ott a menüben van egy olyan, hogy Backup. Ez lementi az egész operációs rendszert, és fel tudod éleszteni, ha gond lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#1125) vaszkodegamm válasza P.mini (#1118) üzenetére


vaszkodegamm
csendes tag

Lehet hogy nekem nem is a rockchip,hanem Allwinner A13 támogatás kell? Nagyon fehér holló ez a tescós 708AB.Az MA honlapján nincs is hozzá támogatás,az ügyfél szolgálat meg egy hónapja nem válaszol a mailre,telefont meg nem veszik fel.
Tiszta tesco ez a myaudio is.

(#1126) fero16


fero16
csendes tag

Hali!! valaki segítene nekem legyen szíves!! Egy olyan problémám van a tábla pc-mell hogy egyik pillanatban még jó volt meg minden letettem egy fél óra múlva már ki volt kapcsolódva nem reagált semmire vissza se tudtam kapcsolni . Rátettem töltőre bekapcsol bejön az androidos figura utána a myaudio felirat utána jön az android felirat .. órákig vártam de a felirattól nem megy tovább !!! Kérek valakit aki már találkozott ilyen problémával az írjon nekem vagy valahogy jelezzen nagyon nagyon megköszönném :)) fero16@freemail.hu e-mail cimre várom a válaszotokat!!!!

(#1127) Str0ken válasza P.mini (#1124) üzenetére


Str0ken
csendes tag

Nem jó backuppal sem..:/ esetleg megtudod adni privátban hogy honnan töltötted le ezeket?

(#1128) P.mini válasza Str0ken (#1127) üzenetére


P.mini
aktív tag

Backup csak arra az esetre kell, hogyha valami nagy baj van. A Chainfire-t már nem tudom honnan szedtem le, ha nem gond holnap elküldöm privátban.

(#1129) Str0ken válasza P.mini (#1128) üzenetére


Str0ken
csendes tag

Nem gond.Valaki tudja mit csináljak?Netezek egyszercsak elkezd vibrálni a képernyő és befagy és még kikapcsolni se tudom.

(#1130) Str0ken válasza Str0ken (#1129) üzenetére


Str0ken
csendes tag

Megoldottam.

(#1131) P.mini válasza Str0ken (#1130) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nem kell privát se. :)
http://mobilarena.hu/tema/myaudio_series_7_tablet/hsz_841-841.html

(#1132) P.mini


P.mini
aktív tag

Ma végignéztem egy másfél órás filmet. 50%-on van még az akksi. Mondjuk a legkisebb fényerőn volt.

(#1133) Bferibörs válasza P.mini (#1114) üzenetére


Bferibörs
addikt

708R : 50-70 percet külön, külön mérve-videó,net,beállítások használatával.Új korától ennyit bír alacsony fényerővel.Jobb esetben 1 órás filmet nem tudok végignézni.Ha nem lenne autóstöltőm hozzá kukázhatnám.2x volt szervizben nem csak ezért.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1134) P.mini válasza Bferibörs (#1133) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nekem aktív használat mellett 2-3 óra.

(#1135) Bferibörs válasza P.mini (#1134) üzenetére


Bferibörs
addikt

az már jobb teljesítmény,nekem sohasem tudott ennyit sajna,mobilnettel meg hát... egy kalap kaki :) 20-30 perc,
tegnap jártam úgy, hogy előszedtem 98% töltöttséget írt ki, feltettem töltőre,használtam, 100 % tele-írta ki egy rövid idő után, levettem töltőről, 3-4 perc múlva 64 % :(( most jött vissza szervizből kb. 2 hete, 2x használtam azóta :W

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1136) P.mini válasza Bferibörs (#1135) üzenetére


P.mini
aktív tag

Fényerôvel hogy állsz? Ha maxon van, és a wifim is megy, akkor nem bír egy óránál többet nekem se. :/

(#1137) Bferibörs válasza P.mini (#1136) üzenetére


Bferibörs
addikt

50 % max fényerő,próbáltam automatikussal is az sem jobb, ha filmet nézek nincs se m.net sem wifi,kártyáról nézem, az autós töltővel megoldottam végül a problémát-azért nem ez lenne az igazi,egy tablet nem ártana ha többet bírna kicsivel - gondolom nem 220 mellett használná az ember a 7"-os vacakot ,arra van asztali gép vagy laptop, lehet rosszul gondolkodok :F

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1138) P.mini válasza Bferibörs (#1137) üzenetére


P.mini
aktív tag

Teljesen jól gondolkodsz. Sajnos ez az olcsó tablet átka. :/

(#1139) Szekton


Szekton
csendes tag

Sziasztok.valaki segítene hogy honnan és hogy hogyan kell telepíteni nova,amazing spiderman,mass effect,modern combat,gangstar vegas játékokat?Más gameloft játékok simán futnak de ezeknek csak betölti a gl képét és a játék képet de nem tölti.apk+data fájlokkal próbálkozok,de azt írják h az sd kártyára kell másolni az android/data mappába de nekem még nincs is az sd kártyán semmilyen mappa.Valaki segítene?:/ nagyon nem vágom az egészet.708dcc

[ Szerkesztve ]

(#1140) P.mini válasza Szekton (#1139) üzenetére


P.mini
aktív tag

A data-t az sd/android/data mappába kell másolni. Ha nincs ilyen, akkor létre kell hozni.

(#1141) Fenom


Fenom
csendes tag

Sziasztok!

Tavaly december óta van ilyen tabletem. A következő problémára szeretnék megoldást találni:

Zenét hallgattam a tabról, hifire kötve. Minden szép és jó volt. Ezután az történt, hogy a tabletnek nincs hangja. Vagyis pontosabban akkor van, ha fülhallgatót vagy külső hangszórót csatlakoztatok rá. De a saját kis hangszórója néma. Azt vettem észre, hogy mikor hifire volt kötve, annak a jack dugónak mintha kicsit hegyesebb és hosszabb vége lett volna, mint általában. Nem tudom, okoztam-e ezzel fizikai sérülést az aljzatban, vagy csak valami szoftveres probléma okozhatja-e, de olyan, mintha a tablet állandóan úgy érzékelné, hogy valamilyen hangszóró csatlakoztatva van rá.

Szétszedtem, de nem igazán látok semmi törést, deformálódást. Mondjuk így első ránézésre az aljzat minőségét ne firtassuk... Szétszedtem régi gps-t, telefonokat, de sajna egyiknek sem olyan az aljzata, mint a tabnak. Tudja valaki, hol tudnék hozzá új aljzatot venni?

[ Szerkesztve ]

(#1142) Shaidarhun


Shaidarhun
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Myaudio 708ag tabletem.

Az lenne a kérdésem, hogy a belső memória bővítésnél csak a külső SD kártyát lehet particionálni?

Mert elvileg van benne 8gb tárhely és az jobb lenne, mert ha leveszem töltőről random időközönként jelzi, hogy hirtelen levált az sd kártya és így a link2sd progival linkelt programok mindig kiakadnak!

Van valakinek egy jó megoldása erre?

(#1143) Shaidarhun


Shaidarhun
csendes tag

Nand flash 5,82GB ezt szeretném belső memóriára alakítani, mert a külső sd kártyánál folyton leválik ha akksiról megy a tablet... :(

(#1144) jFox válasza Shaidarhun (#1143) üzenetére


jFox
őstag

Tedd fel a Nexo firmware-t, abban jóval több az app memória és nincs szükség link2sd-re.
Nézz be a 708AG-s fórumba, ott találsz letöltési linket. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1145) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Ma hasznalat kozben katt oszt kikspcsolt 29% toltesnel.Bekapcsolni nem lehett csak ha radugtam toltore,90% toltottdeget irtk ki,lehuztam toltorol 87% lement majd ujabb katt,kikapcs.Vissza kapcsoltam persze tolton lehett csak,18% a toltottseg jelezte.a kepernyo meg egyfolytaban villogott.A tapasztalatom sajnos az ,hogy a 2x szerviz mrgjarasa utan egyre rosszabb a 708 r tablet.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1146) EcoHUN


EcoHUN
csendes tag

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy egy myaudio tablet series 7 708AB-nek van recovery menüje? Ha van akkor hogyan kell behozni? Köszönöm a segítséget!
EcoHUN

Máris dél van?

(#1147) jFox válasza EcoHUN (#1146) üzenetére


jFox
őstag

Nem ismerem azt a tabletet, de a szokásos módon nem megy?
Hangerő le (vagy fel) + power.
Mondjuk a AG-nek sincs recovery menüje. Lehet, hogy ennek sincs.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1148) Shaidarhun válasza jFox (#1144) üzenetére


Shaidarhun
csendes tag

Köszi! :)

(#1149) Attas


Attas
aktív tag

Sziasztok! Allfine fine7 Genius tulaj vagyok és sajna előjött a nyitott hasú droid hiba piros felkiáltó jellel. Valaki tudna segíteni. Próbáltam pár gombkombinációt de eddig semmi. Előre is köszönet a válaszokért!!

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#1150) PLaci58 válasza Bferibörs (#1145) üzenetére


PLaci58
őstag

708R
Nálam is van egy ilyen készülék.
Sajnos nem tölti az akkumulátort, pedig azt jelzi.
Azért kapcsol ki, mert teljesen le van merülve az akksi.
Ha jól keresgéltem, akkor van ezekben egy PMU IC (TPS659102), ami vezérli a töltést is.
Vagy az IC, vagy valami ellenállás vagy egyszerűen szoftver hiba miatt úgy csinál mintha töltene, de az akksiba nem jut feszültség. Amint készenlétre kapcsol töltés után egyből jelzi a valós akkumulátor töltöttséget.
Sajnos még nem tudom, hogy konkrétan mi okozza a hibát, de dolgozom az ügyön :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.