Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Dauer


Dauer
csendes tag

Sziasztok Myaudio PowerSD 7"-hoz lenne valakinek gyári romja? Előre is köszi

(#2452) penge010 válasza Dauer (#2451) üzenetére


penge010
tag

Hello!
Először is kapd le a hátlapot a tabról és nézd meg milyen alaplap van benne, aztán jöhet a többi.

(#2453) Dauer válasza penge010 (#2452) üzenetére


Dauer
csendes tag

Alaplap : YKQ8-RK3026-V2.0
A romon: YK1407140603026/512/4G

(#2454) penge010 válasza Dauer (#2453) üzenetére


penge010
tag

Teljesen meg halt a rom?
Mert ehhez a laphoz nem találtam normális romot, olyat találtam amivel ment a wifi de nincs hang.
Az a baj ezzel a kókány tabbal hogy szerelték vagy 3 alaplappal.
És ehez pont nem találok semmit.

(#2455) Dauer válasza penge010 (#2454) üzenetére


Dauer
csendes tag

Azért köszi a fáradozást!

(#2456) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Üdv!

Valaki esetleg tud Power SD-hez olcsó érintőt lehetőleg kerettel együtt?

(#2457) AdlerT


AdlerT
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget kérnék, mert ezt az értelmes gépezetet nem tudom újrarakni.
Van egy 7"-os Power SD-m amit egyetlen driverrel sem tudok normálisan elfogadtatni a géppel.
Próbáltam már 8.1 x64 alatt, 7 x86 alatt és xp-vel. Akármit teszek vele, nem képes telepíteni. Azt írja, vagy nem telepíthető a driver, vagy nem hazsnálható az adott eszközzel.
A tablet most a Myaudio logónál megáll betöltés közben,az usb reagál rá, és úgy, hoyg be van kapcsolva fel is ismeri. De amikor a "hangerő -" gombbal kikapcsolva csatlakoztatom, egy drivert nem enged.
Ha tudtok nekem egy drivert ami akár működhet vele, azt nagyon megköszönöm. Kérnék mellé tippet is mivel érdemes ezt telepíteni.

Alaplap: C88/131116/v10
Rockchip RK3026

Válaszokat előre is köszönöm!

(#2458) csixy válasza AdlerT (#2457) üzenetére


csixy
addikt

Tele van vele a gugli

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#2459) AdlerT válasza csixy (#2458) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm. Nagy valószínűséggel, ha találtam volna olyan drivert amivel normálisan működik bármelyik program, akkor valószínű ide nem írok. Itt nekem nem a kereséssel, és a letöltéssel volt a probléma, hanem azzal, hogy ezek közül egyikkel sem képes működni.
Ezekkel a "google a jóbarátod" beszólásokkal tele van a tököm.

(#2460) AdlerT


AdlerT
csendes tag

Na kedves mindenki akinek problémája akad eme gyönyörűséges masinával :)
MyAudio Power SD RK3026

Firmware:
http://www.rockchipfirmware.com/content/cube-myaudio-7040-firmware-image

Driverek:
http://www.4shared.com/rar/p2Wj9yNgce/recuperao_de_tablet_2014.html?

A firmware-t kizárólag ebben a csomagban található driverrel, és a benne lévő Batch Tool-lal sikerült felraknom azt is úgy, hogy simán a "C:\"-re másoltam a saját mappájával együtt..

Ui.: Még egyszer és utoljára:
Nem biztos hogy csak azért járunk fórumozni, hogy a google-t reklámozzuk, hanem segítséget is szoktunk néha kérni. Remélem ezzel tudtam én is hozzátenni valamit.

[ Szerkesztve ]

(#2461) szilagj válasza AdlerT (#2460) üzenetére


szilagj
csendes tag

Te vagy a király! :C :C :C :R :R :R :R

(#2462) csixy válasza AdlerT (#2460) üzenetére


csixy
addikt

:C

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#2463) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Sziasztok!

Myaudio 708SR tab kicsit belassult, szeretnék egy új firmware-t rárakni, mi a javaslat, és hol érdemes keresni?
Segítséget előre is köszi!
üdv

(#2464) zotykam1981


zotykam1981
csendes tag

Sziasztok
Hozzámkerült egy myaudio power sd .

Bekapcsolásnál megjelenik a myaudio logó és semmi több .. boot menüt elő tudom hozni wipe reset-et megcsinálja de a hiba ugyan az van valakinek ötlete mit tehetek hogy elinduljon? :R

(#2465) Kukcaman válasza Kukcaman (#2463) üzenetére


Kukcaman
senior tag

A bobozán 708AB/SR van írva.

(#2466) joy 38


joy 38
újonc

sziasztok !

szeretném meg kérdezni hogy van e valakinek myaudio power+hd 4g hez firmware?
játék közben lefagyott utána csak reset gombbal sikerült elinditani de my audion kívül nem írt ki semmit volt rendszer vissza állítás is de semmi felraktam másikat fehéren villog az sd-hez való nem jó mert oldalt csikos és nem úgy kezeli a képernyőt ahogy kell
ha jól emlékszem akor704t volt amikor még először látta a sz gép
a dobozán2x1.2ghz arm cortex rockchip rk3026 van írva
előre is köszönöm

(#2467) AdlerT válasza zotykam1981 (#2464) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Power SD-hez próbáldd rátelepíteni ezt a firmware-t:

http://www.rockchipfirmware.com/content/cube-myaudio-7040-firmware-image

Ezzel a programmal:

http://www.4shared.com/rar/p2Wj9yNgce/recuperao_de_tablet_2014.html?

Ebben van egy Batch tool nevű program, amit elindítasz, és kiválasztod a firmware-t amit letöltöttél.
Utána rádugod a tabletet kikapcsolt állapotban, a "hangerő-" lenyomása mellett.
Ha nem talál drivert, add meg neki a kicsomagolt mappából a rendszeredhez illőt.

Ha a program valamiért nem működik, másold a mappájával együtt a c:\ gyökérkönyvtárba.

(#2468) AdlerT válasza Kukcaman (#2463) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Próbáld ezt az oldalt:

http://www.hard-reset.com/myaudio-7-firmware-upgrade.html

(#2469) AdlerT válasza joy 38 (#2466) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Próbáld ki ezt( az előbb leírt batch toollal):

http://www.rockchipfirmware.com/content/cube-myaudio-7040-firmware-image

Ha nem működik vele írj, aztán keresek még. Mindenhol ezt írták, és eddig ment vele.

(#2470) penge010 válasza AdlerT (#2469) üzenetére


penge010
tag

A c88-as alaplapos power sd-hez tökéletes ez a rom, de van még két fajta alaplappal szerelt, ykq8, a másikra nem emlékszem :D
De azt tudom nekem nem működött így ki cseréltem az alaplapot,

(#2471) AdlerT válasza penge010 (#2470) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Van még itt egy, ez meg a c88-al nem megy, ezt nekem sikerült tesztelni, lehet a többivel valamelyikkel menni fog.
Nekem ezzel fehér képet adott. Semmi többet.

http://www.4shared.com/rar/p2Wj9yNgce/recuperao_de_tablet_2014.html?

(#2472) joy 38 válasza AdlerT (#2469) üzenetére


joy 38
újonc

hello

már próbáltam betöltődik a rendszer de az alja és az oldala csíkos és el van tolódva az egész kép így néz ki:

http://kepfeltoltes.hu/160107/IMG_20160107_155553_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

olyan mintha képfelbontási probléma lenne

[ Szerkesztve ]

(#2473) zotykam1981 válasza AdlerT (#2467) üzenetére


zotykam1981
csendes tag

Köszi az infót :R Ezt memóriakártyáról is lehet telepíteni? Mert nem ismeri fel rendesen a gépem mivel nem bootol be rendesen a tablet .. így félpercenként megtalálja és elveszti..

(#2474) AdlerT válasza zotykam1981 (#2473) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Próbáld csatlakoztatni kikapcsolt állapotban "hangerő -" gomb nyomvatartás mellett

(#2475) AdlerT válasza joy 38 (#2472) üzenetére


AdlerT
csendes tag

Ezt próbáltad már?

http://www.4shared.com/rar/p2Wj9yNgce/recuperao_de_tablet_2014.html?

(#2476) joy 38 válasza AdlerT (#2475) üzenetére


joy 38
újonc

csak fehéren világít mást nem csinál

(#2477) zotykam1981 válasza AdlerT (#2474) üzenetére


zotykam1981
csendes tag

Recovery módban felismerti ki is írja az eszközkezelő hogy megtalálja.. ott van hogy power sd .. de csak az ismeretlen eszközök között akármilyen drivert rakok fel a back tool nem cslátja nem csinál vele semmit.. nincs esetleg valami lehetőség hogy memkártyáról frissítsem?

(#2478) joy 38 válasza joy 38 (#2476) üzenetére


joy 38
újonc

a tab 800x444 nek látja az előző firmware azért csíkos ez a power+hd 1024x600-as feltettem egy programot rá ami tudná a képernyő felbontást állítani de nem indít újra, valamit a error not have root access hiba üzenet jön mit csinálhatok ? ha sikerülne beálítani akkor ezzel működik:http://www.rockchipfirmware.com/content/cube-myaudio-7040-firmware-image.

(#2479) feki92


feki92
csendes tag

sziasztok van nekem egy Myaudio Storm tabom kb 1 éve vettem és most van egy olyan problémám lemerült teljesen a Tab és amikor feltöltöttem és kapcsolnám befelé csak a betöltő képernyő van azt hittem elsőnek hogy csak kicsit belassult és lassabban kapcsol be de sajnos nem 1 napig így állt és sajnos még most se kapcsol be hiába kapcsolom ki be mindig csak a betöltő képernyőnél áll a laptopomra rádugom nem ismeri fel a gép hogy tudnám én ujra szoftverezni vagy valami reset gomb bármi van rajta h újra tudjam a rendszert indítani vagy recoveribe indítani valahogy igaz ahoz már nem nagyon értek ellőre is köszönöm a segítségeteket remélem jó helyre írtam ezzel kapcsolatban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel. "Bertrand Russel"

(#2480) feki92 válasza feki92 (#2479) üzenetére


feki92
csendes tag

Probáltam már recoveryt is behozni rajta hangerő gombok lenyomásával és ugy bekapcsolni hogy hard reset kapjon de nem jön be a recovery

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel. "Bertrand Russel"

(#2481) feki92 válasza feki92 (#2480) üzenetére


feki92
csendes tag

recovery sikerült behozni a Hard reset is sikerült de semmi ugyan Úgy csak a logo ig jön be valami segitség ?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel. "Bertrand Russel"

(#2482) moore007. válasza feki92 (#2481) üzenetére


moore007.
csendes tag

ezt a típust még nem ismerem, de ha jól értelek sikerült behoznod a hard reset segítségével azt a menüt, amiből választani tudsz, hogy hogyan tovább.
Ebből te a recoveryt választottad, vagy nincs választási lehetőség ( pl. SD-ről indítani, factory reset, stb ) ?

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2483) TTAnonymous válasza feki92 (#2479) üzenetére


TTAnonymous
csendes tag

Hali! Fél órája került egy a kezembe, pontosan ugyan ez a típus és ezzel a problémával amit meg kellene mókolni. Én is megköszönném bármiféle segítségeteket!

(#2484) epityesz


epityesz
aktív tag

Sziasztok!

Előre bocs,hogy ideírok,de S.O.s.-be kellne egy 816DCC firmware a tabimhoz,mert sajna frissíteni kellene,de sehol nem találok hozzá :O
Valaki tudna?

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#2485) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Még mindig :-(

Sziasztok!
Tud valaki linket, vagy file-t adni MY audio 704T-hez?
Jelige:"bármi jobb,mint a gyári"
:DDD

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#2486) epityesz válasza epityesz (#2484) üzenetére


epityesz
aktív tag

Gyerekek ez annyira hihetetlen,hogy az egész világon nem lehet találni egy frimit ehez a kecskéhez:(lassan tökön szúrom magam.

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#2487) joy 38


joy 38
újonc

sziasztok egy kis segítség a my audio power+hd rk3026 c86/140123/v03 1024x600 tulajdonosoknak egy működő firmware itt a cím:http://dfiles.eu/files/h4q479mmg
még ez kell hozzá:Rockchip Batch Tool v1.7és megy
vagy ezt keressétek:qbex tx200_rk3026-(BOARD)-C89-140226-v02
sok sikert a többi keresőnek!!!

[ Szerkesztve ]

(#2488) Belako


Belako
tag

Hola!

Valaki tud segíteni.
MyAudio next q7-hez kellene stock rom.
Köszi
B.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#2489) moore007. válasza Belako (#2488) üzenetére


moore007.
csendes tag

ha rockchipes, akkor próbáld meg ezt végignézni, hátha itt megtalálod.
http://www.rockchipfirmware.com/firmware-downloads?field_brand_tid=All&field_model_value=&page=6

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2490) Belako


Belako
tag

Üdv!

Next q7hez nem találtam semmilyen formában romot.
Mi van akkor ha egy speccel megegyező másik gyártóét rakom rá?
Az Alcor Access Q787I szerény véleményem szerint Soc, cpu stb megegyezik a Myaudo next q7-el.
Van olyan aki próbált már hasonlót.
Jelenleg azt tudom hogy hardver specifikusan kellene romot hozzá keresnem.
Választ köszi.
B.

P.s
A q7-nek igazából semmi baja csak marhára zavaró a lassúsága.

[ Szerkesztve ]

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#2491) Laslie válasza fefe-30 (#2393) üzenetére


Laslie
tag

Mi volt a megoldás? (ez a kérdés inkább moore007-nek szól)

[ Szerkesztve ]

(#2492) Laslie válasza Laslie (#2491) üzenetére


Laslie
tag

Annyit sikerült elérnem, hogy életre kelt a tab. Viszont iszonyatosan lassú. RAM-nak 234 MB-ot ír kiaz 1GB-ból. A szabad RAM 0B. Ezért aztán sokszor ki is lép a beállításokból.
Szerintetek HW baja lehet?

[ Szerkesztve ]

(#2493) Bucy


Bucy
aktív tag

Sziasztok!
Kerestem, de nem találtam sehol 708 DCC+ -hoz ROM-ot.
Tudna valaki adni egy élő letöltési linket?
Thx.

(#2494) Bucy válasza Bucy (#2493) üzenetére


Bucy
aktív tag

Már van. :)

(#2495) kovabor


kovabor
tag

Sziasztok,

Szükségem lenne egy Myaudio STORM 4gb tablet romjára.

Adatok:
Alaplap: RK2926 c88/131206/v20 1RAM

kijelző: yh070if60-c

Már sokat próbáltam, de mindegyik rossz. Fehér képernyő

Remélem létezik még rá valamilyen megoldás, hogy újra élhessen.

Köszönöm

(#2496) Levolasz


Levolasz
újonc

Sziasztok!! Van egy Myaudio Tablet series 7 708f tipusu készülékem és csak az android logoig tölt be nem megy tovább! :o :o :W Recorverybe se lép! Segítségeteket kérném hogy ilyenkor mit tudok csinálni hogy elinduljon?
Előre is köszönöm :)

(#2497) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Van egy 708DCC-m.S jelenleg 4.1.1-es droid van rajta.Lehet ezt tovább frissíteni? Néha egy kicsit nehezen látja a wifi jelet :S A telóm 4 csíkot lát az 5-ből,ez meg 1-et vagy 1-et se....

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#2498) moore007. válasza Levolasz (#2496) üzenetére


moore007.
csendes tag

Szia,

hangerő + és - és power egyidejű nyomása pátr másodperceig.
majd power elenged

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2499) strong333


strong333
csendes tag

Hello!Adott egy Myaudio Storm C88/131206/v20 rockchip 2926 scae5a2051348 hibásan került hozzám de a gép felismeri rom felrakása után csak fehér képernyő van próbáltam másik romot de maradt a fehér képernyő most már meg sajna annyira lemerült hogy nem tudom bekapcsolni!Valakinek valami ötlet?

(#2500) Upo


Upo
addikt

Üdv!
Myaudio 708F-hez keresnék romot. Annak idején le lehetett tölteni a honlapról, nincs meg valakinek?
Találtam helyeket ahol másfélékhez van rom, de a 708F-hez nincs.
[link]
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.