Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) ayden


ayden
tag

Valaki tudnak nekem abban segiteni hogy a 704O féle tablethez hogy tudnék mobilnetet csatlakoztatni, mert amit a szolgáltató adott azzal nem nagyon akar menni, anno régebben mondták hogy van valami stick amit a weblapról kell megrendelni hozzá de most néztem és nem igazán találom.

Love is like wind, even though you can't see it, you feel it.

(#1752) zsoltyy válasza Deck (#1750) üzenetére


zsoltyy
tag

FW update. Kell egy reg a myaudio weblapjára és már töltheted is le az újabbat.

[ Szerkesztve ]

(#1753) Deck válasza zsoltyy (#1752) üzenetére


Deck
titán

Köszi!

PS5

(#1754) jFox válasza ayden (#1751) üzenetére


jFox
őstag

A Huawei E1750 modememet álltalában támogatja minden tablet. Ez elég gyors is 7.2Mbps/5.6 Mbps. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1755) üszök


üszök
őstag

Boldog békés karácsonyt mindenkinek !

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1756) Deck


Deck
titán

704O-ra tudtok valami nagyon jó főzött romot?

PS5

(#1757) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Üdv!

Tud valaki valami oldalt ahol 708DCC+-ra kaphatok kijelzővédő fóliát? A gyári már jön le, fólia nélkül meg nem tudom mennyire bírná (a telefonomat fólia nélkül használom, annak nincs baja).

(#1758) felora:) válasza Deck (#1756) üzenetére


felora:)
tag

én is feltettem ezt a kérdést, de nem kaptam rá választ még sehol... :(

(#1759) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Sziasztok!

Lehet ezekkel multiplayert játszani? Két vagy több gép tud wifin vagy bárhogy egymással játszani?

4 magos verzió stb.

[ Szerkesztve ]

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#1760) tom570


tom570
aktív tag

Sziasztok!
Lányom kapott karácsonyra 704o típust, egy nap használat után nem indul. lassan sikerült elindítani, gondoltam frissítem. Az istenért sem sikerül ,RKBatch Tool elindít, tablet rádug,FW betallóz, kocka rózsaszín,switch aztán fail! A volume gombos megoldás meg végképpen nem sikerül4, hogyan lehet frissíteni?
Köszönöm, ha valaki tud segíteni!

[ Szerkesztve ]

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1761) beldeczki válasza tom570 (#1760) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Switch után betallóztad az eszközkezelőben a drivert?

(#1762) Deck


Deck
titán

Leírom hátha hasznára válik valakinek.

Az volt a gond, hogy play sokmindent nem engedett telepíteni öcsém tabjára és erre kerestem megoldást neki.
A megoldás a Market Helper :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1763) tom570 válasza beldeczki (#1761) üzenetére


tom570
aktív tag

A drivert egyszerűen nem tudom tallózni. Hogyan kell? Ha kikapcsolt állapotban volume gombok nyomva tartásával csatlakoztatom usb-n pc-re akkor nem történik semmi, akár jövő karácsonyig is tarthatnám a gombokat.Próbáljam másik gépen xp alatt?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1764) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Sziasztok!
Amit adnak a myaudio usb kábelt a 708 dcc+ hoz az otg-s?
xbox joy t akarok rákötni és néztem a youtube on hogy lehet de én nem bírtam működésre bírni. :(

(#1765) beldeczki válasza tom570 (#1763) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Amikor switchre nyomsz elvileg kikapcsol a tablet ugye? Ha eszközkezelőt megnyitod akkor akkor találsz ott ismeretlen eszközt vagy nem?

(#1766) tom570 válasza beldeczki (#1765) üzenetére


tom570
aktív tag

Köszi,hogy válaszolsz! Tehát amikor switchet nyomok akkor az eszköz kezelőben keressem meg és ott próbáljam a drivert felrakni?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1767) tomasz7878


tomasz7878
újonc

sziasztok kaptam egy beex s2 tabot de nincs rajta semmi már 2 hete keresgetem hozzá a firmware-t de olyat ami jó lenne nem találok a chip lehet a támpont és a felbontás mert a cub 25 gt pro val indul csak mivel más a felbontása elcsuszik az egész képernyő a papirjai nincsenek meg. rockchip van benne mégpegig rk3168 ijen firmwaret találok és megyis vele csak 800x480 nincs sehol ha valaki tud segítsen mert a fa alá szántam de már késet ígyís

(#1768) beldeczki válasza tom570 (#1766) üzenetére


beldeczki
aktív tag

amikor switchet nyomok akkor az eszköz kezelőben keressem meg és ott próbáljam a drivert felrakni

Igen. A drivert megtalálod a letöltött rar fájlban.

(#1769) beldeczki válasza tomasz7878 (#1767) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Ez lenne esélyes, de ennek nagyobb a felbontása...

(#1770) asdftz


asdftz
újonc

Sziasztok! Nekem is gondom támadt - a kommentek alapján nem oly meglepő módon - a 704O verziós vakvágánnyal. Szeretném legalább az óráját helyrepofozni, és le is töltöttem a firmware-t és egyebeket hozzá, de a gépem nem tudja telepíteni az illesztőprogramot, de ha manuálisan szeretném telepíteni, akkor meg szerinte jól működik... az eszközkezelőben időnként megjelenik ismeretlen eszközként, de semmi egyéb. A toolban így nem tud zöldre váltani a négyzet. Mit tudnék tenni? Win7-en csinálnám...

(#1771) Htjet válasza asdftz (#1770) üzenetére


Htjet
tag

Szia!
Én a#1726-os kommentben leirtak alapján csináltam és nálam tökéletesen müködött Windows 7 64bit-en.

[ Szerkesztve ]

(#1772) szilwus


szilwus
újonc

Sziasztok.Olyat szeretnék kérdezni hogy van egy myaudio Tablet Series 7- em.
És Genius vebcamerát nem tudook rá csatlakoztatni vélatlen? mert skypetakarok használni.. de az elölapi kamera annyira kis felbontásu és nem igazán tetszik :)
Köszönöm.

(#1773) praefect


praefect
újonc

Sziasztok!

Van egy 8 gigás tabletem, és az a kérdésem, hogy mi okozza, hogy a google playből letöltött skype az elindítás után azonnal leáll ("A(z) Skype alkalmazás sajnos leállt.").

A válaszokat köszi előre is.

(#1774) Deck válasza praefect (#1773) üzenetére


Deck
titán

Egy szar a skype.

PS5

(#1775) tom570


tom570
aktív tag

Újabb problémát észleltem amit nem értek. Amikor a tabletet bekapcsoljuk és indítjuk a wifit, akkor az egész internet kapcsolat leáll, nem csak a wifi szűnik meg, de még a pc-n is megszűnik a kapcsolat! Cirka tíz perc és helyre jön a rendszer. Lehetséges ez?

/Give them nothing! But take from them everything!/

(#1776) asdftz válasza Htjet (#1771) üzenetére


asdftz
újonc

Sajnos már a drivert se tudja valamiért feltelepíteni... ennek mi lehet az oka? Anélkül meg csak rózsaszínen érzékeli a progi

(#1777) Htjet válasza asdftz (#1776) üzenetére


Htjet
tag

Ha a tablet csatlakoztatása, majd bekapcsolása és bebootolása után elinditod az RKBatchTool-t és alul a Switch gombra kattintasz a tablet kikapcsol és egyből megkéne jelennie az eszközkezelőben egy ismeretlen eszköznek. Majd a driver manuális feltelepítése után megjelenik az eszközkezelőben egy új kategória Class for rockusb devices néven és ezen belül egy Rockusb Device eszköz és a kocka is bezöldül az RKBatchTool-ban . Ezt valóban csak kb 1-2 percig érzékeli és utána valamiért eltűnik. De ha egyszer feltelepítetted utána már mindig felfogja ismerni ha a tablet bebootolása után az RKBatchTool-ban a Switch gombra kattintasz. Nálam így működött a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1778) mutabor válasza asdftz (#1776) üzenetére


mutabor
csendes tag

Myaudio 704o fríssítése (XP alatt. )
1. Tablettet KIKAPCSOLVA lenyomott - hangerőgomb mellett csatlakoztasd. (a wi-fi se legyen rajta aktív!)
Általában ekkor az XP felkínálja az új hardver telepítését. Ne vállazd az automatikus win update-t, hanem add meg neki a helyet ahová kicsomagoltad a Rockusb Driver v3.5-öt, és telepíti. (Eszközkezelőben megjelenik, hogy
Class for rockusb devices ezen belül pedig Rockusb Devices)

2. Indítsd el a RKBatchTool.exe-t, töltsd be a 34799.img-t.
3. Most kapcsold be a tabot, amit a kocka rózsaszín ne várj tovább! hanem azonnal Klikk a switch-re ( ha felajánlaná akkor se nyomd meg az usb csatlakozást rajta)
4. Most a tab kikapcsol, és a kocka fehérre vált. Ekkor, ha hibaüzenet jelenik meg akkor azt nem veszed figyelembe - kinyomod. Vársz amíg a kocka zöldre vált - de csak akkor ha a driver már rendben van! Amennyiben előzőleg nem települt a driver akkor az XP ismét felkínálja(?) az új hardver telepítését. (lásd az 1. pont alatt!)
5. Zöldre vált a négyzet és nyomod az Upgrade-t.
A folyamat alatt a négyzet sárgára vált át!
A processzus végén *****Upgrade Done Success.....**** a zöldsávban olvasható!
6.Várj még! - a tab újraindul és töröl és telepít és újraindul immár frissítve. Elég lassan.
És csodák-csodája az óra normálisan fog működni!

Más- UPC előfizetés mellett nem küldi el a leveleket!
A beépített e-mail kliens (POP3), kimenő szerver smpt.upcmail.hu beállítás melett, nem engedi az UPC-hez "előírt" 25-ös port használatát, hanem felülírja 579-re - látszólag minden rendben, de a megírt leveleket nem küldi el, hanem egy "kimenő levelek" mappába tárolja. Telepítsd a K-9 mailt, ez elfogadja a 25 portot és kiválóan működik. (A saját e-mail klienset ki kell üríteni, de nem szabad letiltani, mert a K-9 ezen alapul!
:W

[ Szerkesztve ]

(#1779) horn3t


horn3t
tag

Sziasztok
Most kaptam egy 704T verziót. Sehol nem találom, hogy meddig lehet bővíteni microsd kártyával. Valaki tudna ebben segíteni?!
Van valakinek ilyen fajta tablet?
Csak nekem lép ki néha a böngészőből?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#1780) Milka 78 válasza horn3t (#1779) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A 704/708t ugyan az mint a 708dr (csak még gyatrább a monitor benne).Nálam is jó párszor kilépkedett,mert az 512mb ram elégtelen.
Szerintem a 32gb-t simán megeszi,de én 16-ost használtam a dr-be.

[ Szerkesztve ]

(#1781) Leito92


Leito92
tag

Sziasztok!
Öcsikémnek van egy myaudio 704O-ja és érdekelne, hogy hogyan lehet ezt rootolni? Vagy megoldható esetleg valahogy, hogy ne a belső sd-n keresse a játékok datáit, hanem a külső sd-n?

(#1782) horn3t válasza Milka 78 (#1780) üzenetére


horn3t
tag

Aham. Köszi a választ.
A kijelzője tényleg nem valami nagy szám, de mivel nem is kaptam, hanem nyertem, így ajándék lónak nem nézem a fogát :D

De akkor nem tuti a 32 GB?
Nem akarom beszopni. Na majd lehet körbekérdezek a környezetemben, hogy van-e valakinek 32 gigás microja, és belepróbálom.
Érdemes a sima class10-es helyett SDHC-t venni? Számít annyit mondjuk filmezés közben?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#1783) PLaci58 válasza horn3t (#1782) üzenetére


PLaci58
őstag

2 GB felett mind SDHC!
A Class10 megfelelő, annál többet biztos nem tud a tablet.
Ilyen UHS-I, SDXC ... sebessége nem kihasználható.
A lényeg, hogy a C10 rajta legyen :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1784) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Vettem 2db 708DCC+ táplagépet, a két lányomnak. Sokat olvasgattam már, de nem találtam kézzelfogható válasz arra, hogy mit lehetne azzal kezdeni, hogy készenléti időbe ne merüljön borzalmasan??? 8-10 óra alatt merül 15-20%-ot is.

Esetleg valami ötlet???

Üdv: Robi

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1785) üszök válasza PLaci58 (#1783) üzenetére


üszök
őstag

Igazából a CL 10-et sem fogja tudni ki használni,az más kérdés,hogy mondjuk 32-ből nem érdemes kisebbet venni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1786) spiritex válasza szmayer1 (#1784) üzenetére


spiritex
veterán

Az én 704O-m is ilyen. Amit egyedül tenni tudsz az a kikapcsolás. Akkor talán nem merül ilyen iramban.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1787) jFox válasza szmayer1 (#1784) üzenetére


jFox
őstag

Tedd fel a GSam Batteri Monitor-t. Nekem is az mutatta meg mi tartja ébren a tabot. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1788) spiritex válasza jFox (#1787) üzenetére


spiritex
veterán

Én feltettem, de sajnos semmi gyanúsat nem mutat... úgyhogy bele kellett nyugodnom, hogy ez a MyAudio sajnos ilyen.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1789) Leito92


Leito92
tag

Valakinek sikerült már rootolni a 704O-t?
Nálam azt írja sikerült, de nem jön elő az engedélyező ablak mikor valami root-ot kérne és így hibát írnak az alkalmazások, hogy nincs rootjog. :/

(#1790) jFox válasza spiritex (#1788) üzenetére


jFox
őstag

Végignézted az összes lapot? Ébrentartás, Felébresztések, Akkuhasználat, stb.?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1791) Deck válasza Leito92 (#1789) üzenetére


Deck
titán

Öcsém rootolta a sajátját.

PS5

(#1792) Leito92 válasza Deck (#1791) üzenetére


Leito92
tag

Már nekem is sikerült.

(#1793) spiritex válasza jFox (#1790) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, az összeset, és sehol semmi kiugró nem volt! Semmi.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1794) Leito92


Leito92
tag

704O-n működik a GTA3 és a Vice city, elég szépen. :)
Tudtok mondani hasonló játékokat, amik futnak?

(#1795) üszök válasza Leito92 (#1794) üzenetére


üszök
őstag

Ezt próbáld ki. Sok mindenen el sem indul.
Készülj,fel ,lesz egy óra mire le tölti,nagyon lassan fog jönni,de kíváncsi vagyok megy e?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1796) Leito92 válasza üszök (#1795) üzenetére


Leito92
tag

Én valami 3D-sre gondoltam volna, és ez az angry birds nem annyira jó. :/
Valaki próbálta a dead space-t? Nálunk nincs textúra és fehér minden. Elvileg ugye a chainfire ezt megoldaná, de ha felrakom akkor bootloop van. :/
Tudtok valami megoldást esetleg?

(#1797) szmayer1 válasza spiritex (#1786) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm, igaz nem valami meggyőző a válasz, de azért köszi...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1798) üszök válasza Leito92 (#1796) üzenetére


üszök
őstag

Próbáld ki a Dead Trigger 1-2 t.az első rész több mint egy éves annak talán még kéne mennie.Vagy Six Guns-t.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1799) adamvaradi90


adamvaradi90
újonc

Sziasztok. Nekem a tablet series7-böl egy 704gd típusú van nekem. Sikerült framaroot-tal rootolni
Van róla egy feltöltöt videó is a youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=5iz_Agx0YQc
Azis pröbálhatja akinek nem ez a típusu van. :D. A báttyám galxy s3-mas telefonján már teszteltaem, és müködött. :D

(#1800) papesz5


papesz5
tag

Október végén vettem egy 708DCC+ - ot.Karácsony előtt vittem vissza harmadszor a Tesco-ba javításra.Először a gyári állapotra szerettem volna visszaállítani,de belehalt.A következő alkalommal nem akart elindulni,csak felvillant a MyAudio felirat.Ahogy néztem a garanciapapíron,alaplap gondja volt.A harmadik alkalommal elkezdett csíkozni a kijelző,a kijelző nem fordult el,ha elfordítottam,és a wifi is hol bekapcsolt,hol nem.A készenlét közbeni akksi merülésről,és a max 1,5 órás folyamatos használatról nem is beszélve. :W :W Konkrétan megútáltam a MyAudiót,.Kértem az áruházban,hogy írják a javítási papírra,hogy nem kérem a javítást,és a pénzt szeretném visszakapni.Mennyi esélyem lehet rá?

Bazinga!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.