Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Bferibörs válasza Puma1986 (#1448) üzenetére


Bferibörs
addikt

azok mennek a W-n, net- 3G - nem jó vele.Wifi csak közelről használható, gyenge ez a része.Olvasás,írás,film nézésre jó, játékra nem tudom.

baj az nekem volt velük, 1x cserélték, a cserés is 1 hónap után szervizben van.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1452) Bferibörs válasza Puma1986 (#1450) üzenetére


Bferibörs
addikt

sajnos a másikat nem ismerem, nekem W van ,

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1453) Puma1986


Puma1986
újonc

köszi a választ

Az alma nem esik messze a fától

(#1454) Puma1986


Puma1986
újonc

a tied miért van szervizben?

Az alma nem esik messze a fától

(#1455) Bferibörs válasza Puma1986 (#1454) üzenetére


Bferibörs
addikt

lötyög a m.usb mobilnetnél, töltésnél nem tűnt fel eddig.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1456) Jandó


Jandó
újonc

Sziasztok nekem van egy Myaudio Tablet series7 704O-m cstlakoztatom a wifit de nem tölti be a netet, mit kell tennem, hogy tudjak netezni?

(#1457) rob210 válasza Jandó (#1456) üzenetére


rob210
nagyúr

Kérdés a következő?:
Jelszó beírva?
Az IP címet kiosztja és csatlakozik is a hálózatra?
Ezeket a beállítások wifi fülön tudod ellenőrizni.
Ha kapsz IP címet és csatlakozik a hálózatra akkor szar a böngésződ.
Ha nem akkor valamilyen beállításod, esetleg a jelszó amit beírsz el lett gépelve.

Renault power

(#1458) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Mi a véleményetek a My Audio 7 DR-ről? Vinné a Real Racing 3-at,meg a hasonló játékokat?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1459) Milka 78 válasza Potyka03 (#1458) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Feljetd el,még betölteni sem tudja.Én is vettem belőle egyett,de passzolom is anyámnak tovább mint könyvolvasót.Pontatlan,tré panel van benne,belassulások,gagyi műanyag és még sorolhatnám a problémákat.RR3 és hasonlókra ajánlott erősebb vasat venni.Most váltottam Wayteq 79qci-re amin minden fut,de kell is az ilyen soc az ilyen kaliberű játékok alá és neked is ajánlom,hogy inkább spórolj egy nevesebb gyártó termékére,mert olcsó húsnak híg a leve.

[ Szerkesztve ]

(#1460) Potyka03 válasza Milka 78 (#1459) üzenetére


Potyka03
senior tag

Hát nekem most 708AB van. És eléggé lassú. A 704DR kicsit jobbnak és gyorsabbnak tűnik.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1461) rob210 válasza Milka 78 (#1459) üzenetére


rob210
nagyúr

Ezek szerint a Wayteq nevesebb gyártó mint a Myaudio?
Ezen azért elmosolyodtam, főleg mivel szinte rendre hasonló készülékeket adnak ki.

Minden esetre ezt a 79QCI-t én is nézegettem itt a teszt után, mert egész jókat írnak róla.

Renault power

(#1462) Milka 78 válasza Potyka03 (#1460) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az lehet,hogy attól gyorsabb és valószínű a tamagocsimhoz képest is gyorsabb,de azt kérdezted,hogy mi a szitu az RR3-al.Szinte minden komolyabb 3d-s játék kifog rajta az elégtelen memória és az elavult videó gyorsító miatt.Nem a levegőbe beszélek,itt van a kezembe és erről írok.
Ez a gép arra jó,hogy könyvet olvass,sorozatot néz és netez,de pl. PH alol is kivágott már többszor,pedig csak h.sz-t írtam.Ha talál valamilyen frissítést és elkezdi leszedni a gép konkrétan megáll mint a szög és nem is reagál addig amig be nem fejezi a telepítést.Ezt többen is kifogásolták,nem egyedi probléma.
RR3,Asphalt 8 és társaihoz nem árt egy Rockchip 3188 as motyó ami nem ez az árkategória.

rob:Mindeképpen :K Hozzáteszem minden gyártó tud kokányolni,de a Wayteq,Prestigio termékei nagyobb hányadában közelebb állnak a minőséghez.A 79-pl mind használat,mind összeszerelés terén sokkal drágább termék érzetét kelti és gyönyörűen fut rajta minden.Ugyanakkor a 70qci virágbolti 4 magos motyó és bár össze vannak jól rakva,de lago,küszködik a gép,sok a baj vele(RR3 teszten nálam is elbukott):-) :-)

[ Szerkesztve ]

(#1463) Potyka03 válasza Milka 78 (#1462) üzenetére


Potyka03
senior tag

és a myaudio 708QA? Azt megéri megvenni? :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1464) rob210 válasza Milka 78 (#1462) üzenetére


rob210
nagyúr

Én most azon gondolkozom beszerzek egy ilyen 79-est és a DCC + -t meg odaadom a gyereknek, hagy örüljön amivel ő játszik ahhoz az még bőven elég egy jó ideig.
Meg alapból is egy jól összerakott kis 7"os masina.

Egyedül a 79-es üzemideje az ami nem csal teljes mosolyt az arcomra.
Tehettek volna bele egy 6000-8000Mah órás aksit mondjuk 5.000.-drágább lenne de best buy.
Szerintem mindenki ezt vinné, bár hozzáteszem így is elég valószínű, hogy hiánycikk lesz hamaroasn, pedig dec 5ig nem lesz rá pénzem.

Renault power

(#1465) Milka 78 válasza Potyka03 (#1463) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az már jobb egy fokkal,de RR3-on az is elbukdácsolt.Isten igazából a 708DCC+ ami egész jóra sikerült(és perpill hiánycikk).A 708QA AllWinner A31-es( ARM Cortex-A7,4x1.2) soc dolgozik ami szintén virágbolti 4 magos cucc és sok esetben lassabb mint a 708 DCC+ -ban lévő 2 magos Rockchip RK3066 ARM Cortex A9 ami 2x1.6ghz-n dolgozik.
Ha jól emlékszem a 708qa 30 ropi körül megy.Akkor már 32-ért a Concorde Tab Speed-et ajánlanám.
Isten igazából a baj a játék szekcióval van.Mint fent említettem a RR3 és hasonló komolyabb játékok nem nagyon akarnak menni olcsóbb gépeken.A táblagépesbe alapból rávilágítottak,hogy ez a kritérium 40 ropi körüli gépeken teljesül(kivéve a Pipo S1 Pro amit Kínából rendelnek meg itt a PH-n,viszont brutálisan erős).Szerintem rendszerezd,hogy mit szeretnél a géptől,milyen felbontás,milyen méret,mi a felhasználás célja,menyit bírjon és mi a felső határ árban.Ha ez megvan akkor akkor ide dobd be a kérdést.Ha valakik ők igazán vágják a témát :K

rob210 : Mondjuk ez az aksi dolog is túl van egy kicsit spirázva.Van tőle erősebb,de ne feledjük,hogy a gép a maga 38 ropis árával baromi jó vétel.Ezen felül a topickjába is ki lett fejtve,hogy iszonyat fényereje van a paneljának és bőven lehet lejjebb venni belőle.Ekkor máris jobb az üzemidő. :K Ellenben ott az Alcor Zest Q813IX ami végeredménybe ugyan az a gép,de erősebb az aksija.Ott csak az a probléma,hogy sok belőle a hibás,de ugye ezért van a gari.Az én 79qci-m is hibás volt,mert csak 512mb ram volt benne :DDD Gondolom elhagyták a rizsföldeken,de szó nélkül cserélték és várom az új masinát.

[ Szerkesztve ]

(#1466) Potyka03 válasza Milka 78 (#1465) üzenetére


Potyka03
senior tag

27000-ért vettem tescoba a QA-t,eddig meg vagyok elégedve vele. Már nyomogattam órákat,nem rossz :)
De amúgy köszi a segítséget :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1467) Milka 78 válasza Potyka03 (#1466) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Írj majd róla pár sort ha van időd.A tapasztalatokból soha nem elég :K

(#1468) beldeczki válasza rob210 (#1436) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Újratettem rá a firmwaret és jó lett. Vagyis pontosabban a gyári firmwarebe beletettem a CWM recoveryt is, szóval amikor felteszed rá a komplett rendszer képfájlt akkor CWM recovery is települ alapból. Így aksi kezelés észhez tért. Örültem neki, ha hardveres lett volna akkor...

(#1469) spiritex


spiritex
veterán

Van már valami tapasztalat vagy teszt a 13.990 Ft-os MyAudio 704O-ról? Csak online rádió hallgatásra használnám, tehát a stabil wifi kapcsolat az követelmény. Vagy ha tudtok ennél is olcsóbb megoldást erre, szívesen fogadnám. (A PC sokszor nincs bekapcsolva, így az nem játszik.)
Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1470) rob210 válasza spiritex (#1469) üzenetére


rob210
nagyúr

Vedd meg a régi m-tech aTab7S-em :))

Egyébként erre amire te akarod használni szinte bármelyik jó.

Renault power

(#1471) pusihusi


pusihusi
addikt

MyAudió 704 T hogy lehet rootolni? Köszi!

Üdv. Feri!!

(#1472) Potyka03 válasza Milka 78 (#1467) üzenetére


Potyka03
senior tag

Hát eddig nagyon meg vagyok elégedve a QA-val. Minden játékot szaggatás nélkül visz,semmi lassulás nincs,és stabil rajta a 4.2-es android.
Egyetlen egy negatívumot tudok felróni és az az hogy a másik szobába lévő wifit nem látja.... csak ha közelebb megyek. Ez egy gyenge pont!!!!! -----
Ezen kívül 27 000 Ft-ot bőven megér a gép!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1473) krixx83


krixx83
tag

sziasztok!olyan gondom volna hogy van egy Myaudio 708dcc tablet amit sikeresen lezártak a rajzolós bill zárral és el is rontották 5x..de a google fiokba meg nem tud belépni mert a wifi ki van kapcsolva a tableten...hogyan lehet hard resetelni vagy factory resetelni?mert nem jöttem még rá... :((

(#1474) jFox válasza krixx83 (#1473) üzenetére


jFox
őstag

Próbáld az RKbaatchtool-al újratelepíŧen a fw-t rajta. Az is gyalul mindent. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1475) krixx83 válasza jFox (#1474) üzenetére


krixx83
tag

ha segitenél hogy pontosan mi a menete azt megköszönném..

(#1476) jFox válasza krixx83 (#1475) üzenetére


jFox
őstag

Itt vannak a fájlok és az útmutató is hozzá.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1477) krixx83 válasza jFox (#1476) üzenetére


krixx83
tag

köszi!neki veselkedem..ha nem lesz jó repülő Myaudio lesz belőlle :D

(#1478) krixx83 válasza krixx83 (#1477) üzenetére


krixx83
tag

ez nem jött be..nem lesz zöld a kocka :((

(#1479) beldeczki válasza krixx83 (#1478) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Flash módba átraktad (Switch gomb megnyomása bekapcsolt állapotban, amikor lila a kocka)?

(#1480) krixx83 válasza beldeczki (#1479) üzenetére


krixx83
tag

igen bekapcsolva van mikor a Switch-re nyomok.de semmi kikapcsol a tablet abba a pillanatban

(#1481) beldeczki válasza krixx83 (#1480) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Ki is kell neki kapcsolnia. Utána lila kocka elvileg zöldre vált. Legalábbis így kellene lennie. Én a napokban csináltam ilyet egy 708DCC+-al, azzal nem volt gond, ment elsőre a dolog.

(#1482) jFox válasza krixx83 (#1480) üzenetére


jFox
őstag

USB hibakeresés ki van kapcsolva? Ezt nem tudom írják-e, de sz szokott még hiba lenni. Ja és a switch után a drivert felrakja? Ha nem akkor kézzel kell!

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1483) krixx83 válasza jFox (#1482) üzenetére


krixx83
tag

nem tudom hogy az Usb hibakeresés kivan e kapcsolva és a leirásban sem emlitenek erről semmit,a Switch lenyomása után nem történik semmi...azon kivül hogy elsötétedik a tablet...

[ Szerkesztve ]

(#1484) spiritex válasza spiritex (#1469) üzenetére


spiritex
veterán

Tegnap megvettem a 704O-t. Amire kell tökéletes! Nem dobja a wifi-t, elég messziről is fogja stabilan, a hangjával sincs gondom hifi-re kötve, de nem ajánlom senkinek!!!!!!!
Meg ne vegyétek! Az Ainos Crystal-om után valami borzalmas a kijelzője! Kiégeti az ember szemét annyira furcsán világít. Már 10 fok döntésnél kifeketedik minden, szemcsés, alig olvasható a szöveg. Geometriailag is torz, mert a kerek az tojás. Függőlegesen tartva fölfelé, vízszintesen pedig egyértelműen oldalra van nyújtva minden.
Még a gyerekének se vegye meg senki, mert ilyen rossz kijelzőt én még nem láttam.
Az is érdekes volt, hogy a Mac-címet nem lehetett látni, Nem elérhetőt írt ki rá. És mivel a WPA2-es titkosítás mellett MAC-cím filtert is használok a router-ben, így először ki kellett kapcsolnom, hogy fel tudjon lépni, majd megnézve a router-ben a MAC-címét, hozzá tudtam adni az engedélyezett MAC-címek listájához.
Egy szó mint száz, csak annak ajánlom, aki nem fogja nézni a kijelzőjét. :D

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1485) krixx83 válasza jFox (#1482) üzenetére


krixx83
tag

sehogy nem megy..a kézzel hogy tudom megoldani?utolsó esélye ez..aztán befejezem a kinlódást vele :D

(#1486) jFox válasza krixx83 (#1483) üzenetére


jFox
őstag

Tudom, hogy nem említik, ezért írtam, hogy ki kell kapcsolni az USB hibakeresést. Ha be van kapcsolva akkor ki kell kapcsolni! A kézzel-t azt arra írtam, hogy ha a switch után automatikusan nem teszi fel a drivert akkor kézzel kell neki megmutatni, hol vannak a drivetek. Elvileg az RKbatchtool mappájában. :K
De ha nem vagy jártas a windos-os dolgokba akkor lehet jobb ha szervízbr viszed.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1487) PLaci58 válasza jFox (#1486) üzenetére


PLaci58
őstag

Le van zárva a készülék, nem tud hozzáférni, nem tud semmit kikapcsolni. :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1488) krixx83 válasza PLaci58 (#1487) üzenetére


krixx83
tag

igy van.az okos tulaj beállitotta a rajzolos bill zárat és 5x elszurta.ráadásul a Wifit elötte ki is kapcsolta igy nem lehet lekérdezni sem..kéri a google fiok hoz a jelszót és a felhasználoi nevet,de nincs internet..Ugy nézem Vákumra tette magát rendesen és ez kuka :D

(#1489) rob210 válasza krixx83 (#1488) üzenetére


rob210
nagyúr

Nem kuka, újra lehet húzni az egészet.
Az igaz , hogy ami rajta volt az minden elvész, de a készülék újra húzható.
:R
Hiszen a flasheléshez nem is kell fizikailag a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#1490) jFox válasza PLaci58 (#1487) üzenetére


jFox
őstag

Jah, ez kiesett. :B
Látni kéne, mert lehet, hogy ADB-n keresztül még volna lehetőség egy hard reset-et csinálni.

rob210: write only-módban vagy!:D Ezt vitatjuk már napok óta.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1491) rob210 válasza jFox (#1490) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez most nem esett jól, de akkor legyen elmélkedjetek rajta, én meg ilyet keltettem már életre.
De nem írok inkább nehogy csak read onlyba taszítsalak.
:P

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#1492) krixx83 válasza rob210 (#1489) üzenetére


krixx83
tag

Rob210!én elhiszem de már annyi mindent csináltam vele hogy az nem igaz,már csak épp földhöz nem vertem :D a volume- és power gom kombinációra annyit csinál h beugrik a Myaudio felirat majd 2mp mulva ki is kapcsol, programokon keresztül sem érek el semmi változást

(#1493) PLaci58 válasza krixx83 (#1492) üzenetére


PLaci58
őstag

Sajnos még azt se tudjuk, hogy merre van az a tablet, hogy esetleg személyesen segítene valaki.
Tudtommal csak a flashelés a segítség ilyen esetben. Valószínűleg nem sikerült jól feltenni a drivereket a RK-hoz. Érdemes megpróbálni másik USB bemeneten elölről kezdeni, esetleg ha van, másik USB kábellel próbálni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1494) jFox válasza PLaci58 (#1493) üzenetére


jFox
őstag

Úgy, úgy! Még azt is elfelejtettem mondani, hogy jobb inkább a hátoldali USB(ke)-t használni, mert az előlapi sokszor "robbantózsinórral" van bekötve, az meg nem túl stabil. :DDD

rob210: Nem kell megsértődni. :P Ha visszaolvasnál látnád, hogy a flash-elést magyarázzuk neki már vagy 2 napja, csak még nem csinált ilyet. Ezért íram, hogy write-only vagy. Tehát okafogyott volt a hozzászólásod.
De ezen nem kell megsértődni, nálam is előfordul, főleg ha telefonról jövök mert ott kevesebb hsz. jelenik meg.
Szóval peace, nem kötekedni akartam! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1495) krixx83 válasza PLaci58 (#1493) üzenetére


krixx83
tag

Fejér Megye Sregélyes.esetleg az lehet hogy az XP miatt csinálja és win7 alatt kellene?

(#1496) krixx83 válasza jFox (#1494) üzenetére


krixx83
tag

épp most probáltam az összes USB-t és csak is a hátsokat probáltam,nincs elsőm amugy sem de hátil van 4db sőt már szedtem le másik RK-t is de van még gép a házba most jönnek azok szépen sorba mint a boltba :D

[ Szerkesztve ]

(#1497) jFox válasza krixx83 (#1496) üzenetére


jFox
őstag

XP-alatt simán megy. Én is azzal szoktam. :K
Akkor menjünk bele a részletekbe:
1.) Rádugod a tabletet : drivereket felrakta? (eszközkezelőben megjeleni, vagy sárga felkiáltó jel?) Esetleg látsz olyat, hogy ADB Android device?
2.) Amikor megnyomod a SWITCH gombot és a tablet (látszólag) kikapcsol akkor látsz valami újat az eszközkezelőben? Vagy csak sárga felkiáltójelek vannak?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1498) krixx83 válasza jFox (#1497) üzenetére


krixx83
tag

1:elinditom az RK-t
2:rádugom a tabletet annyi történik hogy az RKba rózsaszin lesz a kocka
3:megadom neki a az IMG file eérési utvonalat
4: switch.etnyomok a rózsazin kocka szürke lesz kikapcsol a tablet onnantól semmi
igy csinálom http://media.myaudioworld.com/28/28187/34238.pdf

[ Szerkesztve ]

(#1499) jFox válasza krixx83 (#1498) üzenetére


jFox
őstag

Ez eddig is világos volt. :K Ha válaszolsz a kérdéseimre előbbre juthatunk. :K
Mivel valami nem jó, debugolnunk kell.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1500) krixx83


krixx83
tag

mikor rádugom felugrik az uj hardver varázsló tovább telepitse a szoftvert beavatkozás nélkül tovább gomb és erre azt kapom h nem lehet telepiteni ezt a hardvert
Nincs sárga felkiáltó jel az eszközkezelőbe mikor rádugom sem sem mikor switchet nyomok

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.