Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) beldeczki válasza jFox (#1397) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Ja és még egy dolog. TPSarky már ennél a két parancsnál elvérzik:
adb shell mv /data/local/tmp /data/local/tmp.bak
adb shell ln -s /data /data/local/tmp

Ezeket külön beírtam kézileg, lehet lehet látni itt nem akar menni valamiért.

Szóval itt kellene jogosultságot csinálni/adni de nem tudom hogy... Nem sok esélyt látok rá. Közben találtam Win8-as drivert is.

(#1402) ronyecz


ronyecz
újonc

Sziasztok van egy kis gondom most lehet hogy hülyének fogtok nézni de van egy myaudio 708ab tabletem és rosz meghajtott formáztam meg benne (belső memória)és ezzel együüt ugrott az op rendszer is .Segitséget akarok kérni mert próbáltam feltelepíteni de nem sikerült mert a pc nem ismeri fel szervizen kivűl hogy lehetne megcsinálni.
A válaszokat elöre is köszönöm

(#1403) rob210 válasza ronyecz (#1402) üzenetére


rob210
nagyúr

Megszerzed a rávaló szoftvert (romot) és flashtoolsal felrakod.

Renault power

(#1404) ronyecz


ronyecz
újonc

és tudnál egy linket küldeni a hozzávaló flastools hoz?
mer amit én töltötem még mindig nem ismeri fel a tabot

(#1405) jFox válasza ronyecz (#1404) üzenetére


jFox
őstag

Ha a leírásnak megfelelően rádugod a PC-re akkor abszolút nem talál semmit, vagy megtalálja csak ismeretlen eszközként azonosítja?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1406) ronyecz válasza jFox (#1405) üzenetére


ronyecz
újonc

nem találja azt a programot már probálatam(meg a telepités közben valami hibát ir ki vmi a meghajtóra

[ Szerkesztve ]

(#1407) ronyecz


ronyecz
újonc

meg a tab bekapcsolásnál anyit csinál hogy csak az android logo vilog és utánna semmit

(#1408) Bferibörs válasza ronyecz (#1407) üzenetére


Bferibörs
addikt

[hátha ez segít]

Nekem is itt segítettek :R 64 bites win 7 nem ismerte fel a tabot a myaudio 32 bites progijával.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1409) rob210 válasza ronyecz (#1406) üzenetére


rob210
nagyúr

Milyen alaplapod van?
2.0-3.0 usb-n próbáltad?

Illetve alaplapi porton vagy kivezetetten?
Nekem az istennek sem sikerült az Xperia P-met felismertetnem semmi nem volt csak töltés.
Kiderült, hogy csak és kizárólag az alaplapi usb 2.0 val hajlandó fuzionálni:)

Renault power

(#1410) Gábor0 válasza Milka 78 (#1369) üzenetére


Gábor0
tag

DPS, Akai, Alcor Vega stb. néven is dobálnak olyan árkategóriájú
tabletet, mint a MyAudio 708AB. Azok is ilyen szarok?

[ Szerkesztve ]

(#1411) ronyecz válasza Gábor0 (#1410) üzenetére


ronyecz
újonc

my audio 708 ab tablet sokkal jobban muzsikál ha 4.1 jelly bean os van rajta rá se lehet ismerni felpörög a gép

(#1412) Milka 78 válasza Gábor0 (#1410) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nézőpont kérdése,mert ha nem is szarok,de elég harmatosak.Nekem 708DR-em van és semmit sem ér a 2 mag,mert folyamatosan kevés az 512mb-ram és megöli az egész gépet. Pl. netezek,mondjuk itt a ph fórumon.Talál egy frissítést az egyik app.-om,játékom és elkezdi letölteni,majd telepíteni.A gép úgy megáll mint a szög és csak akkor tér magához amikor végez a telepítéssel.Játékok terén is baromi harmatos,mert bár erő lenne benne,de mivel kifut az 512mb ramból kidob indulóképernyőre(persze komolyabb játékokról van szó).Én a tapasztalataim alapján már a WayteQ xTAB-70DCI & Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo/Prime Duo & ConCorde Tab Speed alatt már nem is nézelődnék.Esetleg a My Audio 708 DCC+-ot még bepróbálnám ha még lenne akciós 22 ropis áron.Ettől függetlenül el lehet velük lenni(olvasok,netezek,filmet nézek rajta),de egy kicsit savanyú a szőlő érzésem van és nagyban lerontja az élményt a fent említett problémák összessége..

(#1413) beldeczki válasza Milka 78 (#1412) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Én most vettem nemrég 708DCC Plus-t 20k-ért. Szerintem teljesen rendben van, gyors is, 1 gb ram játékok alatt jól jön. Az előző 1008B-hez képest ezerszer jobb a minősége/szerelése.

(#1414) rob210 válasza Milka 78 (#1412) üzenetére


rob210
nagyúr

A Prestigot nem javaslom nézelődés szempontjából sem, nagyon sokat gariztatnak belőlük, hiába a 2 év gar ha széthullik a kijelző, etc.etc.

A Myaudio is 2 év gart vállal, nekem a DCC plusz van csak ajánlani tudom, ami eddig volt (M-tech) kiszolgálta a maga idejét, ÉS a megduplázott mag és memória érezhetően jobban teszi a dolgát:)

Viszont van a Q-s szériája a Myaudionak, na az megint gagyóresz.
Hiába a négy mag, ha a procitípus miatt egy csomó minden nem megy rajta és a grafikus gyorsító is harmatosabb benne mint a DCC pluszban. Legalábbis teljesítményre nem hozza a szintet.
Vannak olyan játékok amik megakadnak a Q-s szérián míg a 2 magoson simán mennek.

Igazság szerint ha ebben egy 4000Mah-ás aksi lenne nem is kéne jobb tábla.
:R

Renault power

(#1415) Milka 78 válasza beldeczki (#1413) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Játék terén mit tud a masina?Asphalt 6-7,Real Racing 2-3 és hasonló szintű játékok elfutnak rajta?Én a Concorde Tab Rooke-t nézegettem még ami hasonló lehet...hol szereztél DCC+-t,mert én feszt nem találtam a neten.

rob210: Szintén tőled is kérdezném a fentieket :K Jó tudni a q-s szériáról,mert a spanom most vett volna,de akkor lebeszélem róla.

[ Szerkesztve ]

(#1416) rob210 válasza Milka 78 (#1415) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekem mázlim volt, Tesco akció:)

A fent nevezett játékok nálam mind elmennek.
Sőt ez is.
Csak zabálja az aksit.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#1417) rob210 válasza Milka 78 (#1415) üzenetére


rob210
nagyúr

Itt is a lényeg a tesztből.
A bibi az Allwinnerrel van, nekem még eddig egyik Allwinneres gépem sem muzsikált úgy mint a rockichipesek, a miértre nem tudom a választ, gondolom az 1.2Ghz miatt lehet.

"Belsejében az AllWinner aktuális SoC kínálatának legerősebb tagja, az A31 dolgozik. A 40 nm-es gyártástechnológiával készülő hardver lelke a négy ARM Cortex-A7 processzormag, melyek legfeljebb 1,2 GHz-es frekvencián járnak. A végeredmény nagyjából a kétmagos Cortex-A9-es megoldások teljesítményét hozza alacsonyabb fogyasztás mellett. A grafikus részleg az Imagination Technologies PoverVR SGX544-es egysége alkotja MP2 kiszerelésben, ami nagyjából olyan erős, mint a Mali-400 MP4-es felállásban, szóval egy egészen ütőképes kis tablet a MyAudio 708QA."

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#1418) beldeczki válasza Milka 78 (#1415) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Asphalt 6-7,Real Racing 2-3 és hasonló szintű játékok elfutnak rajta?

Real Racing 3-at nem próbáltam, de amúgy a többi simán elfut rajta. Tescoba volt akciós, ott vettem.

Bár nálam vmi szoftveres bibi lehet, mert 8 óra tétlen állapotban, aksi 80%-ról lemerül úgy 20-ra, valamelyik alkalmazás szerintem zabálja aksit, de elég idegesítő. Bár majd utánanézek.

Egyébként: ICOO D70 Pro II, ez teljesen ugyanolyan tablet szinte, mint a 708DCC+. CWM recovery-ét fel is tettem rá és megy is hibátlanul. Rootolni is sikerült végül.

(#1419) jFox válasza rob210 (#1417) üzenetére


jFox
őstag

Inkább a Cortex A7 miatt. A RockChip-ben Cortex A9 van ami egy picit erősebb. Az A7 cserébe kevesebbet eszik.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1420) rob210 válasza jFox (#1419) üzenetére


rob210
nagyúr

Igen ebben is van valami, de vannak olyan alkalmazások amik még nem használják ki a 4 magot, így egy 2 magos 1.2 GHZ-s prociként kezelik a gépet aminél a magonként 400Mhz sokat jelet.
Az tény, hogy a fogyasztás a Quad mellet szól.
:R

Renault power

(#1421) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Köszönöm mindenkinek az okosítást! :R Viszont sem ICOO D70 Pro II,sem pedig DCC+-t nem lehet kapni,max kéz alól. Mondjuk nem is sürgős,mert én elvagyok a DR-el,de lehet karira meglepem magam egy komolyabb masinával.

(#1422) rob210 válasza Milka 78 (#1421) üzenetére


rob210
nagyúr

kapni éppen lehet, csak már nincs akcióban.
Szerintem karácsonykor nagy menet lesz mindenki tableteket fog vásárolni, nagyon felkapott cuccá vált.

Renault power

(#1423) Bferibörs válasza Milka 78 (#1421) üzenetére


Bferibörs
addikt

itt esetleg ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1424) Milka 78 válasza rob210 (#1422) üzenetére


Milka 78
nagyúr

34-ropiért van az MM-ben(vagy valamelyik multinál),viszont ennyiért már nem bejövős.Akkor már Tab Speed IPS panellal.25 alatti kategóriába bőven tarol,ha ennyiért lesz talán benevezek rá,bár a DR-el is elvagyok,csak ez a frissítés alatti belassulás ami idegesít.Ezen felül amire vettem arra megfelel(könyvolvasás,netezés,némi filmnézés).Mondjuk van egy csomó felesleges app.-játék amit ha leszedek akkor mindjárt javulni fog a helyzet.

Bferibörs : Most ott sincs,de még a Myaudio hivatalos oldalán is kifogyott készletekről van infó.

[ Szerkesztve ]

(#1425) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv, kellene egy kis segítség, hozzám került egy myaudio 7-es alap táblagép, 1 magos 512 ram, 4,0 android.
Be akartam kapcsolni, nem ment. Gondoltam le van merülve régóta, töltőre dugtam, jött a töltés jel, ok. Vártam míg zöld-ben mozgott már a grafika, akkor megpróbáltam megint bekapcsolni.

Jött egy egész képernyős myaudio jel, aztán a szokásos fekete alapon szürke kis android felirat. Ez nagyon sokáig ottvolt, és nem is volt folyamatos az animáció, akadozott, mindegy. Aztán jött egy hibaüzenet, hogy nem tudja betölteni a gép az android akármit. ok-zni lehetett, meg is tettem, de mindig újra visszajött.

Kikapcsolni nem tudtam ezért reseteltem tűvel a reset gombot.

Ezután életre bírni nem sikerült, a bal felső sarokban virít egy pingvin ha benyomom, és ennyi.

Próbáltam a hangerő le, és bekapcs gombot is, azután is ezt csinálja.

Mi lehet a baja, mit lehet vele csinálni?

A tablet series 7-en kívül nincs rajta más ami beazonosíthatná.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1426) vilmaboy válasza Bandit21 (#1425) üzenetére


vilmaboy
őstag

Ha összekötöd laptoppal, akkor megtalálja? Ha igen, akkor tudod frissiteni, ujrahuzni az opot rajt.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1427) Bandit21 válasza vilmaboy (#1426) üzenetére


Bandit21
addikt

Sajna nem.

Az a legjobb az egészben, hogy augusztus elején vettünk egy orion 700-at, arra, hogy a fiam tudjon mesét nézni az ágyban meg a kocsiban utazáskor, de sajna a 3. napon sikerült a kijelzőt megtörni. A flagservice-szel októberre jutottam el oda heti levélváltással, hogy lett kijelzőjük, 9-ért cserélik munkadíjjal. Aki elvitte (szegedi vagyok) annak amikor ottvolt azt mondták, hogy adnak inkább egy újat, mert így gyorsabb a csere. Örültünk neki. Amíg ide nem ért, és ki nem derült, hogy az "új" készüléken fotók vannak, amiknek ráadásul tök fekete a tetején kívül a teljes része. A kamera modul el van csúszva a készülékházban. Meg mellékesen folyton elveszti az usb kapcsolatot.

Visszaküldtem, kértem vissza a pénzt meg a töröttet, azt mondták mégse jött még kijelző, ezért ami nálam volt jó kijelzővel, azt összehozzák a mi régi töröttünkkel. Mondtam jó, de addig is küldjenek egyet, ha már 4 hónapja nincs tablet, viszont 1 hónapja már kifizettük a kijelzőcserét, de jó tablet még mindig nincs.

Erre ma hozta a gls ezt a myaudio-t, pótléknak, vitte a jó kijelzős, de rossz fényképezős-usb-s oriont.

Én meg bekapcsoltam a myaudio-t és jött amit fent már leírtam.

4 hónap 9 E Ft, és a második "csere" tablet van nálam, és az is rossz...

Szóval az egy dolog, hogy nem látja a gép, de nem root-olhatom vissza még gyárira se, hozzá se nyúlhatok mert elvileg ez csak csere amíg kész az orion.

Sztem ilyen mértékű orbitális szopásokkal már fel lehetne lépni...

Amúgy azt is mondták, h ha ez tetszik, akkor maradhat nálam, az orion helyett, de nem hiszem, h ha el is indulna maradna mert a soc-ja nem olyan "jó" mint az orioné. Az A9 magos, és mali MP 400-as, ez meg A8-as, meg mittudomén milyen 3d van benne. Az orion 4.1-es ez 4.0 droidot visz. Kész vagyok...

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#1428) vilmaboy válasza Bandit21 (#1427) üzenetére


vilmaboy
őstag

hát én a myaudiot a második napon visszavittem, mert a 8GB memória. helyett volt bent mimdent osszeadva más 5... felhivtam őket, h ez mi??? azt mondták, h ez van... visszavittem. most egy acer. van. soha többé myaudio vagy nevetlen - kis gyártó. csak márkás. ég és föld!!!

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1429) rob210 válasza vilmaboy (#1428) üzenetére


rob210
nagyúr

8Gb, mínusz a rendszer és a programok.
Ezt mindenki tudja. Az összes ilyen a neves gyártók termékei is.

Én meg pont, hogy meg vagyok a kis gyártók felzárkózásával elégedve.
Ráadásul a neves gyártókat nem is tudnám megfizetni, ez van én becsületes munkából élek az M.O. -on nem elég Samsung meg LG és egyéb márkák megvételére:(
Ez szerintem nem az én szégyenem:D

Renault power

(#1430) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Azbeszt.Leszedtem a Swiftkey-t a 708dr-ről és egy csomó játék jobban megy/elindult :D Persze a kőkemény gameknek még mindig kevés az 512mb-ram,de egy csomó csillivilli 3d-s cucc meg megindult rajta(eddig a leggyatrább is akadozott/kidobott).

[ Szerkesztve ]

(#1431) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.
Rockchip RK2926 vagy pedig a Cortex A8 a gyorsabb s jobb?

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1432) jFox válasza Potyka03 (#1431) üzenetére


jFox
őstag

Mivel a 2926 az Cortex A9 maggal bír, így az az erősebb. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1433) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Valakinek van infoja arról hogy 708DCC(+) mennyit időt megy aksiról?

(#1434) rob210 válasza beldeczki (#1433) üzenetére


rob210
nagyúr

Mire vagy kiváncsi, mert ez használat függő.

Renault power

(#1435) beldeczki válasza rob210 (#1434) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Nekem 10 óra alatt lemerül csutkára úgy, hogy nem is használom... (hozzá se nyúlok, csak magában "pihen"). Nem tudom hogy szoftveres gond van-e (az orvosolható), de ha hardveres akkor csak szervíz. Akkor úgy kérdem, hogy ha nem nyúzod egész nap akkor megy-e többet 10 óránál?

(#1436) rob210 válasza beldeczki (#1435) üzenetére


rob210
nagyúr

Erre most pont tudok válaszolni, mert 4 napig tesztelgettem cimborám gépét, az enyém bent volt a szekrényemben nem kellett.
Kivettem és 50%on volt az aksi ami azt jelenti, hogy nálad valami nem oké, mert ez készenlétben elèg jó mint azt láthatod.

Renault power

(#1437) ropeti


ropeti
csendes tag

sziasztok! segitséget szeretnék kérni,hogyan tudnám egy my audio tablet firmware-t felvarázsolni egy bluepanther voyager s "7"-re,mert annak sajna behalt a firmje,a gyártó nem ad ki hozzá semmit,és elvileg létezik rá egy SD kártyás megoldás,amivel felmásolható ennek a my audionak a firmje! válaszokat ,leírást köszönöm!

(#1438) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Hello!

MyAudio Tablet Series7 708DCC+ hdmi kimenetén ténylegesen kimegy a full hd?
a tv is azt írja ki hogy 1080p,de szemre nem úgy néz ki!

(#1439) rob210 válasza Schizoka (#1438) üzenetére


rob210
nagyúr

kimegy én tűéles képet látok a tv-n.
Nem lehet, hogy a kábel szar?

Renault power

(#1440) Schizoka válasza rob210 (#1439) üzenetére


Schizoka
aktív tag

a kábel lehet rossz de teljesen új.
veszek még egyet és avval is kipróbálom.

(#1441) rob210 válasza Schizoka (#1440) üzenetére


rob210
nagyúr

Egyszerűbb lenne másik eszközzel kipróbálni a kábelt, azért ne vegyél újat.
Nincs egy HDMI képes telefon a családban?

Renault power

(#1442) Schizoka válasza rob210 (#1441) üzenetére


Schizoka
aktív tag

sajnos nincs csak ez az egy tab van mini hdmi vel

(#1443) PLaci58 válasza Schizoka (#1438) üzenetére


PLaci58
őstag

Először próbáld meg másik filmmel, aztán ha úgy se jó, akkor cserélj TV-t :DDD
Maga a HDMI semmit nem garantál, csak azt, hogy digitális átviszi két eszköz között a jelet.
A TV-n be (el) lehet állítani pár dolgot!

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1444) Schizoka válasza PLaci58 (#1443) üzenetére


Schizoka
aktív tag

van blu-ray lejátszó volt média lejátszó van x-box ezeket szépen megjeleníti a tv.

(#1445) Puma1986


Puma1986
újonc

Sziaosztok!
Egy kis sigítség kellene táblapc vásárlás előtt álok és van egy MyAudio 714W vagy egy 708QA szerintetek melyik jobb. Olvasgattam régi belyegyzéseket van akinek bejött a márka van akinek nem.
Segitsetek!!!!!!!!!!!!!!! :O

Az alma nem esik messze a fától

(#1446) rob210 válasza Puma1986 (#1445) üzenetére


rob210
nagyúr

A Q-s szériánál ha játszani szeretnél sok lesz az akadás.
Egyébként netezni filmetnézni mind a kettő tökéletes.
Én egy DCC+ tulaj vagyok nagyon megbarátkoztam a készülékkel kifejezetten szeretem.

Renault power

(#1447) Bferibörs válasza Puma1986 (#1445) üzenetére


Bferibörs
addikt

attól függ mire akarod használni :F

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1448) Puma1986


Puma1986
újonc

alapdolgokra: térképet raknék rá, írni bele (office), meg egy két program rá olvasáshoz

Az alma nem esik messze a fától

(#1449) Puma1986


Puma1986
újonc

mondjuk wifi az nem rossz hogy van benne

Az alma nem esik messze a fától

(#1450) Puma1986


Puma1986
újonc

Keresgettem a 714W-ről valamilyen infót de nem találtam semmit mivel mássabb?

Az alma nem esik messze a fától

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.