Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Lui82 válasza szmayer1 (#1347) üzenetére


Lui82
tag

Én augusztus óta használom, semmi probléma vele, én is olvasásra és netezésre használom, de minden komoly játék is elfut rajta akadás mentesen, semmilyen problémám nem volt eddig vele, gyors kis gép, ennyiért ajándék!

(#1352) Bferibörs válasza Lui82 (#1351) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez jó hír ! Kevesen vagyunk itt azt hiszem akik ezt el tudják mondani sajnos.Persze fórumokra általában problémák miatt ír az ember nem a jóság miatt :DDD
pld. a telóm fóruma nem pörög,mondjuk nincs is velük gond :D

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1353) Str0ken


Str0ken
csendes tag

Több mint egy hónapja vittem vissza a tabletet,mert elromlott a töltője és még nem jeleztek semmit,hogy mivan vele.Hétfőn irány a tesco és kérem vissza az árát

(#1354) vtiti26 válasza Attas (#1149) üzenetére


vtiti26
csendes tag

Hello!

Érdeklődni szeretnék, hogy megoldódott e már a problémád az allfine-val? Nekem is van egy, eddig kitűnő!!
Nagyon jó kis tábla.. Elég sok mindent megcsináltam már rajta, ha kérdésed van írj, vagy PÜ..

(#1355) Schizoka


Schizoka
aktív tag

na ma végig olvastam a fórumot és a dcc+-ra nem igazán írtak rosszat.
eddig nekem sincs vele gondom. kopp-kopp
az lenne a kérdésem hogy a hdmi kimenet az mini vagy micro?
mert kábelt szeretnék hozzá venni.

üdv!

(#1356) szmayer1 válasza Lui82 (#1351) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm...

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#1357) Keszgreg


Keszgreg
csendes tag

Van egy myaudio 708w-m, ami alapból rootolt volt amikor megvettem. Gondoltam megpróbálok rá rakni egy CWM recovery modot a gyári helyett. Sokat olvasgattam de végül találomra megpróbáltam felrakni ezt:

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1815946&d=1363665818

Meglepődtem mert elsőre sikerült. :)

Ahogy csináltam: (hátha érdekel valakit) :D
Tablet kikapcs.
MicroSD-re a csomagolt zip fájlt.
MicroSD be.
Tablet bekapcs. (hangerő fel + power gomb)
apply update external storage......
utána reboot...
Újbóli kikapcsolási utána bekapcsnál (hangerő + power gomb) már az új recovery jön be. :DD

Már csak egy jó kis mókoltabb :) rom kellene. Nincs valami ötleteket?

(#1358) ron8


ron8
senior tag

Hello!
Controllert rá lehet valahogy kötni a tabra?

(#1359) jFox válasza ron8 (#1358) üzenetére


jFox
őstag

Az USB-s kontrollereket kezeli, csak nem sok játék támogatja. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1360) ron8


ron8
senior tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1361) Keszgreg


Keszgreg
csendes tag

Szerintetek nem lehetne a concorde tab one valamelyik főzött romját rárakni a 708w-re? Csak mert hardverileg nem sokban különböznek.

(#1362) Sniper888 válasza Keszgreg (#1361) üzenetére


Sniper888
csendes tag

de fel lehet! a concord tab one 4.1.1 esét tettem fel a gyárit, de csak akkor lesz jó ha a drivereket is belepakolod.. nem egyszerű nekem most az van fent .. a fertőzöttekkel nincs tapasztalatom

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

(#1363) Sniper888 válasza Keszgreg (#1361) üzenetére


Sniper888
csendes tag

Ha esetleg valaki ki akarja próbálni, akkor itt van, nem sokat használtam még csak 2 napja an fent..
MyAudio Series 7 708W (r/m)

adatok:
concorde tab one 4.1.1 gyári romjábol
alapbol rootolt, nincs super su

módosítások:
-alap adatok build.prop módosítva
-renszerdriverek 4.0.4 ből áttéve
-rendszerindító módosítva, 4.0.4 ből átírva

eddig amit észrevettem:
a wifi kapcsoló néha kicsit érdekesen működik.. azon kívül bekapcsol..

az eredeti myaudios livesuital feltehető.

letöltés:
https://docs.google.com/file/d/0B9rQnSMwuWF4bzUyc2NweWdYSHM/edit?usp=sharing

lsmod:
8188eu
8192cu
mxc622x
mecs
rtl8150
mcs7830
qf9700
asix
sun5i_csi0
sp0838
videobuf_dma_contig
videobuf_core (sun5i_csi0,videobuf_dma_contig)
cedarx
mali
ump
ft5x_ts
ft5202_config (ft5x_ts, (P))

GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

(#1364) ron8


ron8
senior tag

Hello!
Milyen GAMPADot ajánlotok a tabhoz? Vagy mindegy milyet veszek, tehát egy olcsóbbat is felismer?

(#1365) jFox válasza ron8 (#1364) üzenetére


jFox
őstag

Én ilyennel próbáltam: [link]
De nem sok játék támogatja a kontrollert. Volt valami mászkálós lövöldözős, amivel ki tudtam próbálni, de az sem volt nagy élmény. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1366) ron8 válasza jFox (#1365) üzenetére


ron8
senior tag

Én a gtakat kipróbáltam és sokkal jobb mint érintővel irányítani :)
Köszi!

(#1367) Keszgreg válasza Sniper888 (#1363) üzenetére


Keszgreg
csendes tag

Köszi szépen. :) Feltétlen ki fogom próbálni. Már csak azért is mert a mostani újabb gyári ICS néha alvó módból nem ébreszthető. :S Kell majd valamit állítgatnom?

[ Szerkesztve ]

(#1368) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. my audio 708AB -t vennék. Megéri szerintetek?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1369) Milka 78 válasza Potyka03 (#1368) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ér vagy 12 ropit,de többet nem.Gyenge kis felbontású panel,512mb ram,1 mag...én egy 708DR-t használok amit 20 ropiért vettem,de nem vagyok elájulva tőle.Ehhez képest az AB bűn gyenge :(

(#1370) Potyka03 válasza Milka 78 (#1369) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi. Csak mert olcsó és első tábla pc-nek szerettem volna.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1371) üszök válasza Potyka03 (#1370) üzenetére


üszök
őstag

Szerintem felejtsd el. 2 mag 1 giga Ram IPS kijelző a minimum belépő szint. Ez alatt csak kutyát hajintgálni jók.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1372) Potyka03


Potyka03
senior tag

A GameCenter-ről hogy lehet elinditani egy játékot??
Letöltöm,majd rámegyek és egy oldalt hoz be...ahol azt írja ki hogy a bővitmény nem támogatott....

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1373) papesz5


papesz5
tag

Sziasztok!
Egy hónapja vettem egy MA-708DCC+ tabletet.Ma szerettem volna gyári állapotra visszaállítani,és azóta se kép,se hang.Nem kapcsol be.Egy pillanatra megjelent a MyAudio felirat ,és ennyi.
A Tescoba lett véve. Mi lehet a bibi?

Bazinga!!

(#1374) jFox válasza papesz5 (#1373) üzenetére


jFox
őstag

Ha a töltőt rádugod akkor sem indul el?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1375) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok!

708W , mobilnet 5-10 másodpercenként ledobál.

net bedug, 5-10 másodpercig van net, majd megszakad, kihúz ,vissza dug ugyan ez minden alkalommal.

beállítási segítséget kérnék.

köszönöm !

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1376) papesz5 válasza jFox (#1374) üzenetére


papesz5
tag

Semmi,mind egy darab műanyag.Holnap visszaviszem a Tesco-ba.

Bazinga!!

(#1377) Bferibörs válasza papesz5 (#1376) üzenetére


Bferibörs
addikt

3-4 hét a javítás. :K

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1378) Bferibörs válasza Bferibörs (#1375) üzenetére


Bferibörs
addikt

érintkezési hiba a tab. usb csatlakozójánál :) ha leteszem az asztalra műxik,ha megmozdítom eltűnik a 3g :((

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1379) jFox válasza Bferibörs (#1378) üzenetére


jFox
őstag

Nekem is ez volt a 808dcc-nél. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1380) Bferibörs válasza jFox (#1379) üzenetére


Bferibörs
addikt

Megy vissza szervizbe ha eljutok odáig. Eddig nem használtam tabon m.netet, a töltéssel nincs gond csak a nettel.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1381) papesz5


papesz5
tag

Visszavittem a Tesco-ba a masinát.A vevőszolgálatos hölgy megnyugtatott,nem az enyém az első,ami xar,és kb. 1 hónap,mire telefonálgatások árán visszaküldik.Azt hiszem,többet nem veszek semmit amin ez a név szerepel ,hogy MyAudio.

Bazinga!!

(#1382) Bferibörs válasza papesz5 (#1381) üzenetére


Bferibörs
addikt

:D nem vagy egyedül, ha ez vigasztal. :)

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1383) Potyka03


Potyka03
senior tag

valak itudja hogy a myID-n letöltött játékot hogy tudom működésre bírni? :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1384) Sniper888 válasza Keszgreg (#1367) üzenetére


Sniper888
csendes tag

nekem már most elég régóta van fent, működik.. nem hiszem hogy kéne állítgatnod.. csak simán livesuittal felrakod és működik..

az aksi is egész jól bírja szerintem, játékok jól mennek rajta.. ahhoz képest hogy 512 ram van benne
ami gázos hogy a facebook alkalmazás baromira megfogja a gépet, de szerintem inkább alkalmazás hiba mert más gépet is megfog ami 1 magos..

beállításként, én még be szoktam állítani a fejlesztő lehetőségeknél a háttérfolyamat korlátozást, 1 vagy 2 folyamatra.. valamennyit jelent neki..

tervezek még kernel módosítást, de azt még egyenlőre nem tudtam megoldani, az még egy kis plusz ram-ot jelentene, így csak olyan 380 at használ a 512mb ból.. majd még ügyködök rajta, meg még a százalékos akku kijelzés akarom belerakni, mert nagyon nem szeretem ezt a alapot..

ha lesz egy kis időm megpróbálom megcsinálni.. aztán majd jelentkezem, ha elértem valamit..

Sniper

GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

(#1385) Bferibörs válasza Sniper888 (#1384) üzenetére


Bferibörs
addikt

hülye kérdés, ha ezt felpakolom gari vesztés van ?

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1386) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Van egy 708qa tabletem... Ra akarom kotni hdmi kabelen tvre. Van kicsi hdmi kontra sima kabelem. Osszekotom a tvvel, de semmi. A tv nem talal eszkozt. Nyomkodni kell valamit hogy mukodjon??? Vagy mi a gond?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1387) vilmaboy


vilmaboy
őstag

dupla sry

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1388) Sniper888 válasza Bferibörs (#1385) üzenetére


Sniper888
csendes tag

nem mert akármikor vissza tudod állítani a gyárira, csak letöltöd a gyártó oldaláról és felrakod.. és annyi...

persze ha csak nem vágod tropára, hogy be se induljon..

szoftveresen tönkretehetetten! mert ha elrontod, akkor is a reset gomb megnyomásával mindig újra lehet húzni..!

GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

(#1389) rob210 válasza vilmaboy (#1386) üzenetére


rob210
nagyúr

A tv távszabályozóján a HDMI bemenetet válaszd ki ha semmi akkor vagy a kábel vagy az átalakító rossz.

Legalábbis nekem minden eszközömön és minden tvmen így volt.

Renault power

(#1390) jFox válasza vilmaboy (#1386) üzenetére


jFox
őstag

Nekem a 708ag-n a Beállítások-ban van egy HDMI menüpont és ott kell bekapcsolni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1391) Bferibörs válasza Sniper888 (#1388) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi
:R

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1392) Bferibörs válasza Bferibörs (#1385) üzenetére


Bferibörs
addikt

Az okosok azt írják, hogy ez a progi gyors,nem zabál, meg kell szokni más kicsit :

(face, nem próbáltam, minden kütyüm szervizben van jelenleg :-) )

[lfacebook]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1393) vilmaboy


vilmaboy
őstag

na ilyen meg nem volt... le kellett vagnom a hdmi kabel tablet feloli vegenek a muanyagabol 2-3mm anyagot, mert siman csak nem ert be a kabel a tabletbe teljesen.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#1394) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Üdv!

Adott egy 708DCC Plus. Ezt hogyan lehetne rootolni?

Leírom miket próbáltam.

1. Moborobo felrak, felismerésnél mindig azt írja ki hogy nincs bekapcsolva a debuging, de közbe be van. Erre letöltöttem a Superoneclick-Shortfuse verzióját, ezzel feltudtam tenni a drivert, moborobo felismeri eszközt rendesen. Letöltöttem a zhuodashi nevű programot, felismeri, de rootolásnál egyszer ezt írja ki:

Nem tudom mit akar mondani pontosan.

2. TPSarky-val is próbálkoztam, de az pedig le is fut, újraindítja tabot, de ha jól értelmeztem a fájlokat nem tudja fölmásolni a tabra (permission denied). Pontosabban ezt írja ki:

3. Superoneclick-shorfuse is tesztre került. A képen látható 7-es pontig eljut, de utána semmi.

4. Utolsónak jöhetett a unlockroot. Ez pedig kifagyasztja a tabletot, képernyő egyszínű lesz, program pedig hibaüzit dob, erről nem csináltam képet.

Na szóval a kérdés. Hogy tudnám rootolni? Valamit talán rosszul csinálok?

Köszönöm a segítséget előre is. :R

(#1395) jFox válasza beldeczki (#1394) üzenetére


jFox
őstag

ADB driver fel van telepítve? USB debuging be van kapcsolva?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1396) beldeczki válasza jFox (#1395) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Alap hogy be van kapcsolva és fel van téve driver. Azóta már mélyebben belelátok a dolgokba.

A "data" mappához nem férnek hozzá a root programok, mivel ahhoz is kellene alapból root jogosultság. Ezt elvileg a linkeléssel oldják meg hogy a /data mappát /data/local/tmp be linkelik így azt hiszi a rendszer hogy a tmp mappába írnak a programok, de közbe a linkelés miatt a data-ba írnak(ha jól értelmeztem a dolgokat). De nálam ez nem működik valamiért, ezért kapok permission deniedet mindenhol, amúgy menne a dolog. Szóval erre kell megoldást keresni.

(#1397) jFox válasza beldeczki (#1396) üzenetére


jFox
őstag

Még egy dolog. Úgy látom Win7 vagy 8 alatt csináltad. Rendszergazda-ként futtattad a programokat? Bocs ha esetleg amatőr dolgokat mondok, de a profik is ilyen apróságokokn csúsznak el. :)
Nekem 708ag-van, ami ugyanarra a chisetre épül mint a tiéd. Én a TPSparky-val root-oltam annó amikor a gyári rom volt rajta, és ment hiba nélkül. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1398) rob210 válasza jFox (#1397) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekem lenne egy amatőr kérdésem, ezt miért van értelme rootolni?
Telefonon vagy olyanon ahol 512a ram megértem, de ezt minek, csak a kisérletezés miatt?
:F

Szemét alig van rajta nem úgy mint a szolgáltatós mobilokon és a rendszer is elég stabil, kiforrott.

(nekem dcc pluszom van)

Renault power

(#1399) beldeczki válasza jFox (#1397) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Úgy látom Win7 vagy 8 alatt csináltad.

Win8 alatt nem találtam értelmes drivert, szóval laptopra átmentem mert ott Win7 van még csak.

Rendszergazda-ként futtattad a programokat?
Igen.

Nekem 708ag-van, ami ugyanarra a chisetre épül mint a tiéd. Én a TPSparky-val root-oltam annó amikor a gyári rom volt rajta, és ment hiba nélkül.

Én is ezt furcsállom hogy ugyanaz a chipset (RK3066), de még sem csinálja meg semelyik program se. :(

(#1400) beldeczki válasza rob210 (#1398) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Azt vettem észre hogy amikor több programot használtam egyszerre(böngészőben sok fül megnyitva, programok közt oda-vissza váltogattam) akkor néha úgy befagy a rendszer hogy kell neki 1-2 perc hogy észhez térjen... Ennek is utánanéztem, és szerintem azért fagy be mert a processzor órajelét nem tolja föl. 252Mhz-en van akkor is amikor gyilkolom és akkor be is fagy. Ha nagyobb alkalmazást (játék) használok akkor feltolja. CPU Master-el feljebb akarom tolni a minimál órajelet (tudom hogy az aksi kevesebb ideig bírja majd), de ehhez root kellene. Áthelyezés SD kártyára menüpont pedig a belső tárhelyre (amit úgy érzékel hogy SD) helyezi át alkalmazásokat, ami nekem kevés (van pár nagyobb játékom ami sok helyet foglal). Erre is van program, ami a külső SD-re rakja cuccokat, de ehhez is root kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.