Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Laslie válasza Laslie (#2200) üzenetére


Laslie
tag

Kicsit összekuszálódtak a mondatok, és írásjelek. :)

(#2202) nagysandor79 válasza Laslie (#2200) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

nekem meg most a bekapcsoló gomb vacakol. :(( de én már nem fogom felküldeni pestre. ha meg áll . megpróbáljuk valahogyan szétszedni. és meg barkácsolni.

(#2203) Laslie válasza nagysandor79 (#2202) üzenetére


Laslie
tag

Hogy lehet ezeket szétszedni roncsolás nélkül?

(#2204) nagysandor79 válasza Laslie (#2203) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

sajna nem tudom.

(#2205) Noddy


Noddy
senior tag

Szilikon tokot tudtok ajánlani 708F-hez?

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2206) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

egy olyan kérdésem lenne. adott a myaudio 708qa tablet. rendetlenkedik , resetelés nem segít, gyári beállítás vissza állításával a rátelepített dolgok elvesznek?

(#2207) üszök válasza nagysandor79 (#2206) üzenetére


üszök
őstag

Igen.
Úgy fog kinézni mint amikor a boltból kihoztad.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#2208) Keszgreg


Keszgreg
csendes tag

Sziasztok. Van nekem is egy ilyen Májózsdidejó :-) 708w készülékem. Az lenne a problémám, hogy netről böngèszőn keresztül semmit nem tudok vele letölteni. Lehet akármilyen fájl sikertelen a letöltès. Valami megoldást nem tudtok?
Esetleg valami működő costum romot? Cwm-et sikerült már csinálni rá.

(#2209) nagysandor79 válasza üszök (#2207) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

és azt vajon hogyan lehet megoldani,ha visszaállítom a gyáribeállítást ,hogy az újra letöltött játékot ugyanott folytassam mint a visszaállítás előtt. ( van egy adott játék jelenleg 35 szinten vagyok.) és innentől szeretném folytatni.

(#2210) Noddy válasza nagysandor79 (#2209) üzenetére


Noddy
senior tag

Ahhoz meg kellene, hogy legyen a játék eredeti mappája, abban tárolja, hogy meddig jutottál. Ha azt nem mentetted le, akkor nem tudod onnan folytatni ahol abbahagytad (honnan is tudná a játék, hogy hol tartottál...).

De ezt inkább a játékos topikban kellene kérdezni...

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#2211) nagysandor79 válasza Noddy (#2210) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

köszi a infót. de teljesen meghalt a tablet. :-( RIP élt kb 7-8 hónapot

(#2212) barbidooo válasza moore007. (#2195) üzenetére


barbidooo
újonc

Szia! Megcsináltam amit leírtál lépésről lépésre, de 1 vmit nem értek. Hogy tudnám lenyomni a home gombot, amikor be se kapcsol a tabletem? A home gomb csak akkor látható, ha a teblet teljesen be van kapcsolva. Tudnál nekem segíteni?

(#2213) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok! A myaudio 704gd tablet OTG képes?

(#2214) nesa válasza Rainman05 (#2213) üzenetére


nesa
veterán

704o az, akkor gondolom a tied is.

(#2215) penge010 válasza nesa (#2214) üzenetére


penge010
tag

Sziasztok!
Olyan problémába ütköztem, hogy :
Adott egy Myaudio power sd tab, az volt vele probláma hogy nem töltött be az öccsém letöltött valami marhaságot, és kész de nem is ez a lényeg.
Hanem kerestem fw-ét hozzá, gyári oldal óóhh mondom tök egyszerű lesz persze csak a gyári oldalon nem hozzá való fw-van, mert az enyémben,RK3026 van ami a gyári oldalon van abban meg RK3168 talán.
A flsh szépen végig megy, de se kép se hang, azóta ki próbáltam rentgeteg fw-ét odáig jutottam hogy van egy amivel kép is van meg minden faja csak a felbontás és a touch pad nem stimmel.
Szóval nem tud nekem valaki linkeli egy normális fw-ét?
Előrre is köszi

(#2216) moore007. válasza barbidooo (#2212) üzenetére


moore007.
csendes tag

A QA tablet esetében a home gomb megtalálható a készülék oldalán.

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2217) Kairosz


Kairosz
újonc

Sziasztok!

Van egy MyAudio 708 QA tabletem, kb. 1 hónapja csak a myaudio feliratig töltött be! Elég sokat keresgéltem mi lehet a baja, garancia pont tavaly decemberben lejárt! Itt megtaláltam(találtuk párommal) rá a megoldást! moore007. leírása alapján sikerült lelket vinni újra a gépbe! De!!!! A 8 gb memória eltünt róla, ami elvileg hivatalosan benne volt! Hiszen játszani, filmet nézni lehetett rajta! Most semmit nem lehet letölteni rá, alkalmazásokat, játékokat! És a tárhelyben az alkalmazásoknál 79,23 MB foglalt, ami alap alkalmazásokból áll, elérhető: 0,00 B! Memória kártya nem volt eddig benne! Ilyenkor mi a teendő???!!!

moore007!

Szerinted hogyan tovább?! Amúgy köszi, hogy részletesen leírtad, a szoftver frissítést! Az tökéletesen működött! De most megint elakadtam! :F

Üdv,
Ildikó

(#2218) moore007. válasza Kairosz (#2217) üzenetére


moore007.
csendes tag

Szia, örülök, hogy segíthettem.
ezzel hívd fel a szervízt, de tájékoztass minket, hogy mire jutottál.
mintha már más is panaszkodott volna ilyesmire más fórumon.
Lehet, hogy a hivatalos firmware hülyéskedik?
üdv: moore

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2219) moore007. válasza Kairosz (#2217) üzenetére


moore007.
csendes tag

még valami eszembejutott.
Próbáld ki légyszi, hogy bemész a:
beállítások
biztonsági mentés és visszaállítás
Recovery mode
menübe és elindítod
Mit látsz az újra indulás után a tárhelynél?
( ne ijedj meg, elég sokáig tart, míg újraindul, addig a Myaudio felirat fog idegesíteni )

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2220) Kairosz válasza moore007. (#2219) üzenetére


Kairosz
újonc

Szia!

Sajnos nem sikerült! Ugyanaz maradt, (picit változott: Elérhető: 0,00 B , Alkalmazások(alkalmazásadatok és médiatartalom): 76,28 MB, Gyorsítótárazott adatok: 108 KB! Nincs benne a belső memória! :W

Sehogy nem lehet előhozni azt a 8 GB belső memóriát?

Most már néha lefagy, akkor ki kell kapcsolnom, és ha vissza kapcsolom, újra kell a nyelvet, wifit, gmailt beállítani rajta! Mert azt érdekes engedi!

Akkor szervíz lesz belőle, mert így nem lehet használni sajnos! :(

De köszi a segítséget!

Üdv,
Ildikó

(#2221) oszy


oszy
veterán

Sziasztok!
Ez MyAudio MyAudio Power SD megér használtan 10.000 Forintot? Köszönöm!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2222) moore007. válasza Kairosz (#2220) üzenetére


moore007.
csendes tag

Szia,
értem.
Ok, várjuk a szervíz válaszát, hogy mi a gond!
és főleg, hogy mennyiért oldották meg!
( azért azt is próbáld megtudni Tőlük, hogy a hivatalos - általad is a honlapjukról letöltött - firmware-t használták, vagy mást - az ördög nem alszik )
üdv: moore

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2223) szilagj válasza oszy (#2221) üzenetére


szilagj
csendes tag

11900 újonnan

(#2224) oszy válasza szilagj (#2223) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Én nem találtam :) Áttérek inkább Huawei Ideos S7 készülékre.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#2225) Kairosz válasza moore007. (#2222) üzenetére


Kairosz
újonc

Szia moore!

Ma bementünk egy számítógép szakszervízbe(nem myaudio-s), sajnos nemtudtak itt sem segíteni!

Állítólag szoftver hibás, a srác azt javasolta, hogy egy régebbi szoftvert tegyünk vissza rá! Most 4.2.2 a verzió! Kellene rá egy 4.1-es, ha van esetleg ilyen! Most ezt keresgélem! Megpróbálkozunk még ezzel, ha ez sem segít akkor tényleg a szervizben köt ki, mert szeretném még használni, de így nem lehet! :U

Ha esetleg valaki tud abban segíteni, hogy tud egy régebbi szoftver verziót 708QA tabletre, azt nagyon megköszönném!

Üdv,
Ildikó

(#2226) PLaci58 válasza Kairosz (#2225) üzenetére


PLaci58
őstag

Próbáltad újra feltenni rá a szoftvert?
Hátha.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2227) Kairosz válasza PLaci58 (#2226) üzenetére


Kairosz
újonc

Nem, de akkor megpróbálkozom vele! Hátha sikerül!

Köszi!

(#2228) moore007. válasza Kairosz (#2227) üzenetére


moore007.
csendes tag

Ugyanezt a problémát találtam más fórumon is, aki többször is feltette egymásután és néha rövid időre rendbejött a gép.
Sajnos igazad lehet, a 4.2.2 sok lesz neki.
Azonban nem találok más verziót ( a hivatalos oldalon mindig a legfrissebb van )
Félek Tőle, hogy ez akár csalás is lehet a szervízbe történő beküldésre.
Ezért kértem, hogy tudd meg, ott milyen verziót töltöttek fel neked ( mi van, ha tudatos az egész - én el tudom képzelni )
Sok rossz kritika van a klf oldalakon a szervízről.
Telefont nem veszik fel, e-mailra nem válaszolnak...........
.......szóval ki tudja............

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2229) Kairosz válasza moore007. (#2228) üzenetére


Kairosz
újonc

Nem sikerült sajnos! És mi van akkor ha a myaudio tablet 708 AB 4.1-es verzióját raknám rá a 708 QA-ra? Lehet nem teszek jót vele, de kitudja! :F

Ez az utolsó probálkozás!

(#2230) PLaci58 válasza Kairosz (#2229) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem illik más szoftvert tenni rá, mert véglegesen tönkre mehet.
Ugyanolyan hardvernek kell lenni. (processzor, ram, rom, stb.)
A 708F-ét esetleg meg lehet próbálni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2231) n.sity87


n.sity87
csendes tag

Üdv! Van egy Myaudio Storm 4Gb-os tabletem, amin sikertelenül frissítettem firmwaret..
Nem tudom hogy pontosan melyik típus 7040 vagy 704o tippem szerint 7040 mivel Mali 400-as Gpu van benne.
A lényeg hogy Rockchip Batch Tool 1.7-tel hiába frissítem (restore-olom) a tabot (az általam jónak ítélt firmware-el) az eredmény egy fehér képernyővel induló tab majd a recovery-t betöltve a képernyő töredéke látszik (hol a képernyő tetején és alján egy sáv, hol pedig csak a középső sáv) Valakinek van valamilyen mentő ötlete? :W :W :W

(#2232) maszat07


maszat07
tag

Sziasztok
Lenne egy olyan kérdésem hogy milyen flash playert töltsek le ahhoz hogy egy Myaudio 7040-es tablet lejátsza a youtube-os videókat?
előre is köszönöm

Úgy pofonváglak, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!

(#2233) nesa válasza maszat07 (#2232) üzenetére


nesa
veterán

semilyet, youtube alkalmazast rakd fel az szepen viszi, mas videokhoz meg VLC.

(#2234) RoundRobin válasza oszy (#2221) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Ez MyAudio MyAudio Power SD megér használtan 10.000 Forintot? Köszönöm!

Biztos, hogy nem.
Én karácsony előtt vettem a tesco-ban 9900-ért, garanciával.
A gép is elég silány, rossz minőségű a kijelzője és a procija is RK.

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#2235) lócitrom


lócitrom
őstag

üdv. rendelkezem egy MyAudio Power SD kütyüvel. érdeklődnék, hogy hogyan root-olható, és hogy van-e hozzá bármiféle recovery egyáltalán?

ja és hát még valami: nem látok semmiféle frissítési lehetőséget a menürendszerében. emlékeim szerint más MyAudio táblagépek esetében azért szerepel ez a funkció.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2236) RoundRobin válasza lócitrom (#2235) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Rootolni rootolható, ez biztos, mert én már első nap rootoltam, de mivel elajándékoztam a tabot, letoroltem a file-okat. Ha rakeresel, találani fogsz rootkitet, bár ha jól rémlik, nem kifejezetten power SD-re készült (az amit én használtam).
Mindenesetre hibátlanul működött. Drivert is less hozzá valahonnan, mert anélkül a kit nem sokat ér.

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#2237) RoundRobin válasza lócitrom (#2235) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

ja és hát még valami: nem látok semmiféle frissítési lehetőséget a menürendszerében.

Ez a power SD egy annyira tökéletesre kiérlelt darab, hogy frissitésre semmi szüksége.

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#2238) PLaci58 válasza RoundRobin (#2237) üzenetére


PLaci58
őstag

1x használatos? :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2239) RoundRobin válasza PLaci58 (#2238) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Hát, hogy is mondjam..
Aki 1 procis, 256 MB-os, myaudio, DPS, stb. tabról nyergel át egy ilyenre, az elégedett lesz, mert van töbletteljesítmény, a kijelző meg a korábbiakhoz hasonló és ha 10 pénzért veszi, akkor ennél nem is akarhat többet.
Ellenben én azt tanácsolnám, hogy aki megteheti, az inkább válasszon valami mást. A gép vitathatatlan gyengéje a kijelző és hát, mégis csak az a legfontosabb. 15-16 körül már kap jobbat. Sokkal jobbat.

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#2240) lócitrom válasza RoundRobin (#2236) üzenetére


lócitrom
őstag

az utánajárás megvolt. a Google ez esetben nem igazán segített ki. ráadásul nem a megfelelő modellről beszéltem. van Power, Power SD és Power +HD. mindhármat volt szerencsém szemügyre venni. na most nekem egészen pontosan a legelső van. hozzátenném, hogy nem azért vettem ilyen vasat, mert nagy vágyaim lennének. megvan az oka, hogy erre a jószágra esett a választás.

szóval a root-olása egyelőre homályos. nagyon összeszemetelni nem szeretném. Kingroot biztos jó munkát végezne, csak telesz*rná magával a rendszert kicsit. tudnál esetleg konkrét segítséget nyújtani? esetleg recovery is létezik hozzá?

továbbá az is érdekes, hogy ehhez honlapról letölthető a 4.4.2 és frissíthető is vele. viszont nemhogy javít a masinán, hanem kifekteti. több bejegyzéssel is találkoztam, miszerint "kifehéredik", meg "villog a kijelző". legszebb, hogy elméletileg hivatalosnak nevezett frissítés is ugyanezt okozza. ezt sem tudom mire vélni. pedig elviselném a 4.2.2 helyett.

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2241) RoundRobin válasza lócitrom (#2240) üzenetére


RoundRobin
aktív tag

Egyelőre csak annyit, hogy a 4.4 ezt a hardvert kifekteti. Nem tévedésből raktak rá 4.2-t.
Nekem 1 GB-rammal szerelt gépem van, 2 1.2 Ghz-es procival, kitkat-tel mégis, alap startban 520 MB volt a memóriafoglaltságom, most tudtam lenyomni 350-re, úgy hogy a system appok fele kukában végezte. Szóval, azért upgrade-elni egy tabot JB-ről kit-re, hogy szenvedj vele, nem érdemes. Legalábbis szerintem.
Lesz, van kitkat, csak app nincs ami lag, fagyás, FC nélkül végiggurul rajta.

Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

(#2242) feszther


feszther
újonc

Sziasztok!
Egy sima 708DCC tablet (4.1 Android) esetében létezik, hogy egy 4.4-es Androidot futtató telefonnal nem tud hotspottal kapcsolatot létesíteni? Ill. létezik annak módja, hogy a kapcsolat érdekében 4.2-t tegyünk a tabletre? (4.0-át futtató telefonnál nincs gond a hostpottal, ill. a 4.4-es telefon is működött más, 4.2-t futtató eszközzel)
Köszönöm előre is ha vki tudna segíteni!

(#2243) lócitrom válasza RoundRobin (#2241) üzenetére


lócitrom
őstag

ezt én értem, de ennek ellenére mégis kitették a honlapjukra frissítés címszó alatt. annyira azért nem pöpec, hogy egy hasonló gép ROM-ja van rajta gyárilag és tök más hardverinfókat ír ki így minden rendszerelemző program. továbbá hiányolom, hogy le van tiltva az az almenü, ahol ki lehet választani, hogy miként ismerje fel, ha gépre csatlakoztatom. szóval azért van itt idegesítő hanyagság.

számíthatók tőled bármiféle infóra root-olással kapcsolatban, vagy esélytelen a dolog? csak mert már nekiesnék, hogy használható legyen.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#2244) lorencz válasza lócitrom (#2243) üzenetére


lorencz
tag

Én még novemberben vettem a powerSD_t é.s nekem sem sikerült elérni vele semmit max anyit,hogy a recovery menü már be sem jön.Amugy meg ugyan ez a hw 2-3 néven is futt

(#2245) kraftwerkfan


kraftwerkfan
tag

Gyors kérdés: 704o-ra rátettem a gyári fw-t, azóta (10 perce kb.)sötétedik és világosodik a kijelző...

???????????????????????????????

 Apple

(#2246) moore007. válasza kraftwerkfan (#2245) üzenetére


moore007.
csendes tag

csinálj egy factory resetet a gombokkal.

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2247) kraftwerkfan válasza moore007. (#2246) üzenetére


kraftwerkfan
tag

semmi reagálás. Pedig már vagy 3x rátettem a fw-t. Az sikeresen felmegy rá. Van egy dual procis fw is hozzá, de azt nem is engedi, tehát biztos jót tettem fel. De beledöglött... Nincs erre vmi alternatív fw?

 Apple

(#2248) n.sity87 válasza kraftwerkfan (#2247) üzenetére


n.sity87
csendes tag

Ugyanezzel a problémával küzdök, kicsivel feljebb láthatod a hsz-m. Elvileg van belőle 7040 és 704o változat. A hiba szerintem nálad is hasonló az enyémhez, tehát ami a myaudio honlapján található fw vivante gpu-s változathoz van, nekem és gondolom neked is pedig mali-400as Gpu-val szerelték.. Tehát így próbálj meg keresgélni.. Sajnos én nem jutottam előrébb, de ha te találtál valamit, kérlek oszd meg velem! Előre is köszönöm, Üdv!

(#2249) kraftwerkfan válasza n.sity87 (#2248) üzenetére


kraftwerkfan
tag

Hú. Akkor ez nem egyszerű, úgy vélem...

 Apple

(#2250) Muszti001


Muszti001
csendes tag

Üdv! Sok helyen olvastam, de egyszerűen nem találtam 708QA tableten hogyan tudom előhívni a recovery bootban a backup menüt. Fent van a CWM, de nem ismeri fel a tabot. Előre is köszönöm, üdv: Bálint

Hétköznap 9:00-21:00 között hívható is vagyok a 06709446120 számon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.