Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Wiz Khalifa válasza tzsolesz (#1599) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az Apex-et ismerem. :) De a legélethűbb kinézetet eddig csak a Go Launcher-el tudtam megcsinálni.... Külön Apex-hez összeválogatott témákat hol találok? Pl KitKat? :DD

Smoke some weed nigga!

(#1602) Wiz Khalifa válasza hmatyas (#1600) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Tesco-ba meg az alábbiak vannak akcióban:

MyAudio 704Q 4Gb - 19990.- Akciósan: 11990.- (1x1,2GHz Cortex A9, 512Mb RAM, Android 4.2.2, VGA front cam.)

MyAudio 704T 4Gb - 24990.- Akciósan: 17990.- (2x1,2GHz Cortex A9, 512Mb RAM, Android 4.2.2, VGA front cam.)

De halkan megsúgom hogy az AnTuTu Cortex A8-at ír ki. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#1603) jFox válasza Wiz Khalifa (#1602) üzenetére


jFox
őstag

Az nem 704Q lesz, hanem 704O, ha csak 1 magos. :K

Cortex A8-asból még nem láttam 2 magosat? De lehet ez megint valami új SoC.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1604) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok! Teccsóban megvettem a 708F tipust. egyenlőre sokat nem tudok mondani. Odanyúló képernyő rendben, az 1024x felbontásnak köszönhetően szép a kép. Eddig egy gondot vettem észre, a g szenzora nem teljesít valami szépen, konkrétan nem fordul a kép. Ha valami alkalmazás elfordítja, az rendben van, de ha csak elforítom a gépet, nem követi. Beállításokban néztem, pipálva van az automatikus forgatás...

(#1605) Wiz Khalifa válasza jFox (#1603) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hupsz... Elírtam :) Gondolom a Q azt jelentené hogy Quad az O meg hogy One

Smoke some weed nigga!

(#1606) dodopek válasza dodopek (#1604) üzenetére


dodopek
addikt

Követi, ha függőlegesen van a gép. Ha vízszintesen, akkor nem. Biztos gagyi benne a szenzor...

(#1607) city91 válasza Atti575 (#1555) üzenetére


city91
újonc

Szia!
Én most készülök venni egy 704O-t, de néztem hozzá micro sd kártyát, de a neten kb feleannyiba kerül a micro sd hc kártya mint a sima micro sd. Neked milyen van hozzá? Nem tudom h kompatibilis lesz-e a hc

(#1608) dodopek válasza city91 (#1607) üzenetére


dodopek
addikt

Nézd meg, hogy mekkora a max kártya méret, amit kezelni tud. Már nem emlékszem pontosan, hogy 4,vagy 8gb felett csak sdhc kártya van. Szóval ha többet kezel, mint 8gb, akkor bizt nem lesz gond.

(#1609) PLaci58 válasza city91 (#1607) üzenetére


PLaci58
őstag

2 GB-ig van SD kártya, azon felüli méret már SDHC.
Ezek a tabok minimum 16GB-ig kezelik az SDHC kártyákat, legfeljebb az a kérdés, hogy FAT32 vagy NTFS fájlrendszert kell rá tenni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1610) Wiz Khalifa válasza PLaci58 (#1609) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És mi a különbség a MicroSD és a MicroSDHC között??? :F

Smoke some weed nigga!

(#1611) jFox válasza Wiz Khalifa (#1610) üzenetére


jFox
őstag

Más a protokollja. A hc nagyobb sebességre van felkészítve. És gyorsabb is még a legkisebb (©4) is mint a sima sd. Felülről kompatibilis a protokoll, tehát a HC-re felkészített eszköz kezeli a sima SD-t. Fordítva viszont nem megy.

PLaci: megy az ntfs is. :K Kipróbáltam a 32Gb-os pendrive-ommal.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1612) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Másodszor viszem vissza ugyan azzal a hibával - nem vesz fel semmi töltést, nem lehet bekapcsolni - a MyAudio tabletemet az Edigitalhoz.

Köteles vagyok elfogadni az újbóli javítást, vagy visszakérhetem a pénzemet?

(#1613) spiritex válasza balpeter04 (#1612) üzenetére


spiritex
veterán

Úgy tudom a 3. javításnál lehet elállni a vásárlástól és a hibás terméktől magától.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1614) akon


akon
csendes tag

Sziasztok. Az egész neten keresgéltem, de nem sikerül semmi specifikáció találni a MyAudio 708F-hez.

Elsőre nagyon jól néz ki a Tesco-s 23k ajánlat, de érdekelne azért, milyen GPU és mekkora akksi van hozzá :)

Aki talál róla bármit is , lekötelez :R

(#1615) Wiz Khalifa válasza akon (#1614) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A doboz hátoldalán ott vannak alul is. :)

Smoke some weed nigga!

(#1616) akon válasza Wiz Khalifa (#1615) üzenetére


akon
csendes tag

Aki vett egyet, esetleg leírná ide?
Nem feltétlenül mennék el a Tesco-ig és vissza csak ezért :)

(#1617) dodopek válasza akon (#1614) üzenetére


dodopek
addikt

mondj egy gammát, amit teszteljek rajta. Tegnap vettem 708f-et...

Még sosem csináltam teszt leírást, ezért írjátok meg mit tegyek bele, és még ma este meglesz.

[ Szerkesztve ]

(#1618) Wiz Khalifa válasza dodopek (#1617) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mondjuk AnTuTu teszt eredmény, néhány játékot hogy visz, előlapi kam minősége fotója, stb...

Smoke some weed nigga!

(#1619) dodopek válasza Wiz Khalifa (#1618) üzenetére


dodopek
addikt

Antutut csináltam, 20800 nagyjából az érték. Csinálnék róla képet is, ha megtalálnám, hogy 4.2 alól hol lehet csinálni. Vagy külön alkalmazás kell hozzá? Milyen játékon mérjek fraps-t, ami mondjuk általánosan elfogadott, és értékelhető?

(#1620) dodopek válasza dodopek (#1619) üzenetére


dodopek
addikt

Fura. A burkolaton, és minden leírásban 8gb tárhelyet írnak, viszont file transferen, és belül is csak 4et érek el. A többin van a droid?

A másik, hogy hiába hirdeti a tesco 1 gb rammal, csak 512 van benne.:( És én is csak pár nap után vetttem észre. :( Rohadjanak meg.Persze a dobozon 512 van, de sajnos nem én vettem, és már csak másnap este vettem észre... :( Szóval nem egy best deal...

(#1621) Bors77


Bors77
csendes tag

Én is beleestem ebbe a hibába. A 4 mag-ra figyeltem me az 1 Gb ram-ra de csak 512 van benne. Mi is ajándékba kaptuk, de szerintem hiába vinnénk vissza majd azt mondanák nyomtatási hiba a szóró lapon, mert a dobozán 512 van. Fájó pont még a hdmi hiánya. Meg nem sikerült még rájönnöm milyen videokártya van benne.

(#1622) Wiz Khalifa válasza dodopek (#1620) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A maradék 4-en van a droid igen sajnos. A Sony Xperia U-ban is nem bővíthető 4Gb-os a belső mem. De ott annyi használható fel, Mivel eredetileg 8Gb van de a Sony ezt titkolja mert nem akarja "átbaszni" a vevők fejét.

A Subway Surfers pl? :)) Am én ma fogom visszavinni a tecsóba a tabom. Még benne vagyok a 3-om napba. Mert egy kalap hulladék ez a tecsó féle tab... A kijelző hulladék a betekintési szögével. Aztán csak egy Gmail alkalmazástól úgy lefagy az egész tab hogy még azt is kiírja hogy "az indító leállt."... Úgyhogy egy hányás. Követelem a zsém. És én még idióta fóliát is vettem rá...

Smoke some weed nigga!

(#1623) Wiz Khalifa válasza Bors77 (#1621) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

AnTuTu kiírja. :) Mindent ami benne van.

Smoke some weed nigga!

(#1624) Bors77


Bors77
csendes tag

Ja még valami nagyon halk a hangszórója legalábbis a miénknek. Ha nem írtam volna még: 708f

(#1625) Wiz Khalifa válasza Bors77 (#1624) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A 704T-nek elfogatható de viszont elég furi a hangja meg ha nincs semmilyen hang akkor is serceg, recseg halkan.

Smoke some weed nigga!

(#1626) Bors77


Bors77
csendes tag

A video kártyáról semmit nem ír az antutu most futtattam le.

(#1627) Bors77


Bors77
csendes tag

Ez nem recseg csak max hangerőn is halk.

(#1628) spiritex válasza dodopek (#1619) üzenetére


spiritex
veterán

A bekapcsoló gombot és a hangerő LE gombot kell megnyomni egyszerre (tényleg egyszerre!) és tartani pár másodpercig, amíg elkészül a képernyő mentés.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1629) Bors77


Bors77
csendes tag

(#1630) dodopek válasza spiritex (#1628) üzenetére


dodopek
addikt

Késő. Visszavittem, mert az 512 ram édeskevés, így hiába a 4magos proc. Visszavették, visszakaptam a lóvét. Amúgy tényleg nagyon halk volt.

(#1631) spiritex válasza dodopek (#1630) üzenetére


spiritex
veterán

Mire hivatkoztál? Hogy nem azt kaptad, mint amit hirdetnek? Nem csináltak belőle gondot? Simán visszavették? Nem akarták, hogy levásárold? Stb.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1632) Wiz Khalifa válasza dodopek (#1630) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is vissza vittem a tabom. Eléggé "fos" volt. A hangszóró folyton szólt de nagyon halkan mert az erősítés nem kapcsolt le. Aztán bazira szaggatott néha a rendszer amikor csak email-t néztem. Nem akarták visszavenni de mivel tudom a jogaim és 3-om napon belül voltam így vissza kellet venniük rájöttek. :DDD

Ennyit a Tesco minőségéről...

Smoke some weed nigga!

(#1633) spiritex válasza Wiz Khalifa (#1632) üzenetére


spiritex
veterán

A jog szerint 3 napon belül nem csak a cserére kötelesek? Pénzvisszafizetés nem csak netes rendelés átvételétől számított 8 napon belül történő elállás esetén van?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1634) Wiz Khalifa válasza spiritex (#1633) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha három napon belül visszaviszed ugyanolyan állapotba minden tartozékával mint ahogy vetted akkor visszaadják a pénzed ha azt mondod hogy csalódtál benne mert a hozzá fűzött reményeidet nem elégíti ki.

Smoke some weed nigga!

(#1635) spiritex válasza Wiz Khalifa (#1634) üzenetére


spiritex
veterán

Monjduk tényleg, itt a Tesóban ki sem lehet próbálni, sőt meg sem lehet nézni a tablet-et mielőtt megvásárolod úgy le van zárva csipogóval minden egyes doboz, kirakva meg egy példány sincs. Úgyhogy így aztán meg különösen könnyű csalódni egy zsákbamacskában!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1636) Wiz Khalifa válasza spiritex (#1635) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ja. De végül is engem nem érdekel hogy hogyan van. :) A pénzem visszakaptam s lényeg ez. :B

Smoke some weed nigga!

(#1637) Lenokh


Lenokh
újonc

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem/problémám lenne, hogy a hugom birtokába került egy "nagyszerű" myaudio series 7 7040 táblagép, és nost valamiért az itthoni wifinkre nem igazan szeretne reagálni. csatlakozni felcsatlakozik, de a wifijelen egy felkiáltó jell villog. A problémára googlin hiába kerestem nem találtam választ se megoldási javaslatot. Esetleg valakinek lenne valami ötlete? vagy vigye vissza a francba?

(#1638) spiritex válasza Lenokh (#1637) üzenetére


spiritex
veterán

Próbáltátok kikapcsolni, majd utána újra be?

Szerk.:
Egyébként a tiétek akksija is merül szépen ütemesen, ha nem csináltok rajta semmit, csak le van zárva a képernyő? Nekem 8 óra alatt, amíg dolgozom, kb. 20-30%-nyit merül :( Feltettem a GSam Battery-t, de nem talál semmi kirívó dolgot, ami zabálná az akksit.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1639) Lenokh válasza spiritex (#1638) üzenetére


Lenokh
újonc

Próbáltam kikapcsolni, ujraindítottam a routert, semmire se reagál. Nem tudom milyen gyorsan merül, ma jött haza és panaszkodott, hogy nem működik a wifi, de szerintem merül ez is igen.

(#1640) spiritex válasza Lenokh (#1639) üzenetére


spiritex
veterán

Másik tablettel vagy okostelóval nem tudjátok kipróbálni, hogy a router wifi-je tuti jó-e? Mert ha igen, akkor holnap vissza kell vinni a tablet-et és lehetőség szerint (olvass vissza) visszakérni az árát, mert kicsit rádobtok és kaptok egy sokkal megbízhatóbb wayteq-et pl.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1641) Lenokh


Lenokh
újonc

értem, köszi. Telefonok, notebookok siman mennek vele, szóval akkor marad a vissza szolgáltatás

(#1642) jFox válasza Lenokh (#1637) üzenetére


jFox
őstag

Ha jól emléxem ez a felkiáltójel azt jelenti, hogy titkosítatlan a wifi.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1643) PLaci58 válasza spiritex (#1638) üzenetére


PLaci58
őstag

Érdemes a WiFi-t kikapcsolni készenlét alatt.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1644) dodopek válasza spiritex (#1631) üzenetére


dodopek
addikt

Arra hivatkoztam, hogy ajándékba kaptam, az újságos specifikációk alapján kiválasztva, de a valóság nem fedi a reklámot, tehát pénzvissza. Hívták az ügyeletest, aki konzultált a műszakissal, hogy nem lehet e bővíteni ( :D ), aztán visszaadták a lóvét...

(#1645) spiritex válasza PLaci58 (#1643) üzenetére


spiritex
veterán

Végülis rávezettél a megoldásra, de eddig sem az volt a gond, hogy nem kapcsoltam ki a wifi-t készenlét alatt, hanem a wifi speciális beállításai között arra állítottam, hogy alvó módban mindig éljen a wifi. Ez nomál esetben csak arra vonatkozik, ha eleve be van kapcsolva a wifi, kikapcsol a képernyő és mondjuk skype jelzést vár az ember. De nem arra, ha nincs is bekapcsolva!!! Na mindegy, ez egy ilyen furcsa gép, furcsa firmware, mert megoldotta a dolgot az, hogy az "alvó módban mindig kapcsolatban marad a wifi"-t "alvó módban soha nem marad kapcsolatban a wifi"-re állítottam. Lehet, hogy nem helyesek a menü idézeteim, de a lényeg ugyanaz.
Magyarul köszi, így már nem merül az akksi! :)

(#1644) dodopek
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1646) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Úgy látom itt gyűlnek a Tesco ellenes emberek. :DD De amúgy felháborító amit a Tesco és az Auchan művel.

Elmegyek az Auchan-ba szétnézni. Látom hogy a vevőszolgálati púltnál egy szegény öregember van akit lekoccolnak azért mert ő 20-30km-ről eljött csak az akciós lisztért és olajért. Erre az az újságban feltüntetett ár ezek: Olaj (nem emlékszem milyen márka): 259ft/l , a liszt meg 119ft/kg.

Erre mikor megveszi őket gyanúsan sok lett a blokkon az összeg. Hát persze. A vevőszolgálaton ki van téve hogy az újságba az olaj ára el van írva mert az 359ft/l. A liszt meg nem az amit elvett mert ami olcsóbb az egy sorral lejjebb van. De az ár az a felsőre mutatott. Szóval én teljesen fel vagyok háborodva hogy ilyeneket művelnek. Oké még ha velem. De egy idősebb emberrel aki alig bír menni és csak ezekért eljön ide? Szégyellhetnék magukat...

Smoke some weed nigga!

(#1647) jFox válasza Wiz Khalifa (#1646) üzenetére


jFox
őstag

Már régóta ez megy a nagyáruházakban. Kicsit nem figyelsz oda és máris a drágábbat veszed úgy, hogy azt hiszed az olcsóbbat vetted. :( Szánalmas, nincs már becsület sehol. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1648) -Zola0808-


-Zola0808-
tag

Sziasztok!
Olvasgattam itt a MA 704O-ról a tapasztalataitokat. Tegnap láttam a hirdetést és gondoltam veszek egyet. Munka helyen szeretnék filmet nézni vele és netezni. De amiket olvastam eddig nem valami meggyőző.
Esetleg van valakinek jó tapasztalata vele, vagy felejtsem el és nézzek valami jobbat? Csak ugye nem nagyon akarok rá költeni sokat.
Előre is köszönöm a válaszokat!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#1649) spiritex válasza -Zola0808- (#1648) üzenetére


spiritex
veterán

Na akkor elmondom! :) A rengeteg szidáson túl, ha képes vagy sok kompromisszumot kötni, pl. nem baj, hogy elállítódik folyton az órája, ha nem baj, hogy csak szemből nézheted a kijelzőt, értsd a nézési iránnyal pont merőlegesen tartva azt, ha nem gond, hogy esetleg 2-3 hét után elromlik a töltő áramköre és szervizbe kell adni, akkor nyugodtan megveheted. Mert felrakva egy jobb launcher-t, pl. a Nova-t, egész vállalható a sebessége, az enyémnek történetesen a hangja is, eddig nem is fagy, és a wifi-je is jó. Az enyémnek!...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1650) -Zola0808- válasza spiritex (#1649) üzenetére


-Zola0808-
tag

Akkor tényleg gondolkodnom kell még rajta! :) Gondolom ez a töltés gond nagyon soknál elő jött már.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.