Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) spiritex válasza -Zola0808- (#1650) üzenetére


spiritex
veterán

Na azt nem tudom, mert nekem így kb. 2 hét után még rendben van. :) De úgy emlékszem 2-3 eset volt már itt, aki nem tudta tölteni a MyAudio-ját, amik egyébként nem biztos, hogy 704O-k voltak. Majd talán megírja az, akinek ilyen gondja volt, hogy melyik típussal történt.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1652) -Zola0808- válasza spiritex (#1651) üzenetére


-Zola0808-
tag

Esetleg valami mást helyette 15e környékén? Nézegetem itt de igazán nem értek hozzá.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#1653) spiritex válasza -Zola0808- (#1652) üzenetére


spiritex
veterán

Ajánlom ezt a topic-ot, az igényeid és az ár határ megjelölésével.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1654) -Zola0808- válasza spiritex (#1653) üzenetére


-Zola0808-
tag

Köszi a segítséget!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#1655) Bferibörs


Bferibörs
addikt

ma - 2x 3 hét és 2x4 hét szerviz és 1 készülék csere után- vissza kaptam a tabletem árát :R

ötletet szeretnék kérni tabra, 7" , 3g, sim kártyás érdekelne, nem játszok, olyan telefon pótló lenne, VIBER,Skype, netezésre használom főleg, meg olvasás, SD kártyáról videó nézés.MyAudioval kíméljetek :)

(Esetleg link, hol lehet ez ügyben beszélgetni,érdeklődni.)
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1656) Bferibörs válasza spiritex (#1653) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi,későn láttam meg a
[topikot amit belinkeltél]

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1657) szilagj


szilagj
csendes tag

Valaki root-olta már a 704o tabot? :F :F

(#1658) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

És ki indított már tabot SafeMode-ba? :DDD Mivel gondolom nem sokan.

Smoke some weed nigga!

(#1659) topkonzol


topkonzol
csendes tag

Üdv! Olvasgattam a különböző fórumokat ( szintén megoldást keresve... ), és láttam sokan panaszkodnak az óra hibára MyAudio Series 7 704O tablet-nél, de a megoldást még nem találták meg.

A megoldás a következő:

-Regisztráljatok be itt egy MyID-t: http://myaudioworld.com/mysupport

-Visszaigazoló e-mailben erősítsétek meg a regisztrációt.

-Lépjetek ide: http://myaudioworld.com/mysupport/firmwarek/Series-7-704O/

-Itt megtaláljátok a legújabb firmware-t, a telepítőszoftvert és a használati útmutatót.

-Frissítsétek a tabletet az új firmware-re és már jó az óra! Az első indulás kissé lassan megy majd...

FIGYELEM! Frissítés előtt mentsetek minden fontos adatot, mert minden el fog veszni ami a tableten volt!

Megjegyzés: Szerintem hibás a leírása a telepítőhöz mellékelt PDF-ekben. Nálam Win7 64bit alatt csak a csatlakoztatott Tablet bekapcsolt állapotában telepítette a PC a szükséges drivereket, a leírásban pedig kikapcsolt állapotot írnak nyomva tartott hangerő gombbal, sőt emlékeim szerint a frissítés is bekapcsolva valósult meg. Jó játék volt mire rájöttem, hogy a gyári tutorial szívat... Amíg a driver nem települt hiába látja a telepítő szoftver a tabletet, nem tudja frissíteni!

(#1660) topkonzol


topkonzol
csendes tag

Szintén MyAudio Series 7 704O tablet-nél a rendszer gyorsítása érdekében a következőket tettem:

- Google Play áruházat elindítva a jobb felső kis ikonra kattintva, a beállításoknál kikapcsoltam az alkalmazások automatikus frissítését.

-A Beállítások Alkalmazások menüpontja alatt, jobb szélen az Összes listában egyesével rámentem a következő programokra, majd ahol lehetett nyomtam egy Adatok törlése opciót, és Letiltást:

( Értelem szerűen akinek valamelyikre szüksége van azt ne tiltsa le, de később akár újra aktiválhatók... )

-A Google címtár szinkronizálása
-App-A-Day
-E-mail
-FilmDrops
-Gmail
-Google Csevegő
-Könyvek
-Magazinok
-Movie Studio
-MyID
-Network TV
-Névjegytár
-SurDoc
-TalkBack
-Térkép
-Utcakép

A My Audio Game alkalmazást érdemes nem letiltani, mert egy Play áruház szerű alkalmazás ahonnét Play-en nem szereplő játékokat is le lehet ingyen tölteni...

-Play áruházból telepítettem az ingyenes Advanced Task Manager alkalmazást, és a beállításokban gyakorlatilag minden opciót élesítettem.

-Hasznos lehet még az 1Tap Cleaner alkalmazás is, és a Clean Master.

Amúgy a tablet ár/érték arányban szerintem jó. Nem bántam meg, hogy megvettem.
Jobb mint amire számítottam amikor megvettem...
Az előző szoftver néha csinált olyat, hogy a billentyűzár nem akart feloldani.
Ilyenkor hosszan nyomva tartva a bekapcsoló és a két hangerő gombot ( RAM reset ), a tabletet újraindítva
ismét tudtam folytatni a használatát...

Jelenleg a Gt Racing 2 szintén ingyenes Play játékkal játszom. A leírt trükkökkel és a Display beállításokban Best Performance-ra állítva, majd a Track Overview kivételével mindent kikapcsolva egész élvezhető grafikai teljesítményt tudtam elérni.

(#1661) spiritex válasza topkonzol (#1659) üzenetére


spiritex
veterán

Vajon az, hogy az én 704O-m torzít, tehát tojás formájú az, aminek kereknek kellene lenni, software-es vagy hardware-es probléma? Orvosolhatja egy firmware frissítés?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1662) felora:)


felora:)
tag

sziasztok!

beszereztem egy myaudio 704o-t. elég kedvező volt az ára a teszkóban és úgy gondoltam első, kísérletezős gépnek jó lesz ez. ehhez tudok valahonnan főzött rom-okat szerezni? előre is köszi a válaszokat!

(#1663) szilagj válasza topkonzol (#1659) üzenetére


szilagj
csendes tag

szia.az új room -al tényleg jobb lett, cpu 1080 266 helyett gördülékenyebb az egész.köszi.

(#1664) topkonzol válasza spiritex (#1661) üzenetére


topkonzol
csendes tag

Nem tudom, de egy próbát szvsz mindenképp megér...

(#1665) topkonzol válasza szilagj (#1663) üzenetére


topkonzol
csendes tag

Nincs mit! ;) Dead Trigger 2 ( Play áruház, ingyenes ) játék is akadás mentesen fut, pedig az Xperia Tipo-mon beszaggatott amit erősebb hardvernek véltem ennél a tabletnél...

(#1666) felora:) válasza felora:) (#1662) üzenetére


felora:)
tag

erre akkor nincs mód? :F

(#1667) apollo12


apollo12
veterán

helo most nézegetem a tescot és elég olcson adják ezeket a tableteket

netezésre, filmnézésre elég lenne myaudio 704T, vagy érdemes inkább a 708F

vagy inkább más márkát nézzek:
euronicsban BEEX tablet S2 7 TAB

(#1668) goger83


goger83
csendes tag

myaudio tablet 704O / 7040 root az alábbi linken ismertetett módon megoldható, én a clockworkot nem húztam rá csak a rootig csináltam meg de megvan a root jog :)
[link]
kicsit macerás, ha megvannak a driverek akkor a -bat fájlt elindít a tablet újraindul csak akkor kell nyomni tetszőleges gombot, ha újraindult és üzemkész akkor megint nyomni kell és így tovább, összesen 2-3-4x újraindul és utána megvan a root jog. mindenki csak saját felelősségére használja, én semmilyen felelősséget nem vállalok ha vki elb...ssza a tabletét! privátot ne írjon senki hogy hogy kell stb, mert pofon egyszerű a leírás alapján, egyedül az trükkös amit leírtam, hogy a gombnyomás előtt várni kell mindig míg ujraindul...
szivesen!

(#1669) ded1


ded1
újonc

Sziasztok. Miveel kezdő vagyok ebben a témában, úgy szeretném ha valaki szájbarágós részletességgel el tudná magyarázni, hogyan tudok rendszergazda jogot szerezni a tableten:D

Egy programhoz kéne, ami vissza tudja hozni a törölt fájlokat.

A 708QA madárkáról lenne szó, Android 4.2.2 van rajta. előre is köszi:)

(#1670) Ledfold


Ledfold
tag

Sziasztok!

myaudio 704O vagy hasonló egyszerű képességű tablet tulajoktól kérdezném, hogy érdemes-e ilyet vennem. Amire használni szeretném az javarészt csak olvasás pl. 20-70 MByte méretű scennelt PDF-ek + szöveges e-bookok.
Erre alkalmas-e, elég-e a tudása vagy nem ajánlott? Mennyi a garancia ezekre pl. a Tescoban?
A válaszokat előre is köszi.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#1671) spiritex válasza Ledfold (#1670) üzenetére


spiritex
veterán

A tudása éppen elég lenne, de ez a TN panel (és azok között is) annyira gyenge, hogy éppen olvasásra nem ajánlom. Neked mindenképpen egy jobb felbontású és IPS-es kijelzőjű gép kellene.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1672) meszka80 válasza goger83 (#1668) üzenetére


meszka80
újonc

Köszi a linket nagyon szuper volt és tényleg pofon egyszerü sikeres root olt 704 o tulajdonos lettem

(#1673) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

Egy myaudio 708 qa-t hogyan tudnék updatelni?? Sehogy nem tudom felrakni a drivereket. Windows 7 64biten

(#1674) koszegii


koszegii
tag

Sziasztok!

Egy sikertelen romfrissítés miatt van nálam egy tablet,nem tudom mi a pontos típusa és hogy milyen rommal lehet helyrehozni?A BatchTool felismeri,az 1-es számnál zöld lesz az ikon.A gép hátulján ez van:MYAUDIO7 Tablet Series 8GB.Ha valakinek van ilyen gépe,vagy ismeri a megoldást,kérem segítsen.Köszönöm.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1675) sanhose válasza koszegii (#1674) üzenetére


sanhose
tag

Designed by MyAudio felirat alatt ott kell lennie a modell számnak, ha még nem kopott le.(Erős fénynél látható)
Pl: Nekem ez van MADCC = MyAudio DCC. De az 100%, hogy 708-as. Ezen belül ahogy nézem lehet 708AB, 708AG, 708DR, 708F, 708GN, 708QA, 708DCC, 708DCC+

Vagy még megpróbálhatod a recovery-t:
1. Hangerő fel + Power gomb ezután megjelenik a nyitott hasú android
2. Power + hangerő fel+le egyszerre
A recoveryben a hangerő gombokkal mozogsz a Powerrel pedig aktiválod a kiválasztott menüt

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1676) felora:)


felora:)
tag

üdv! mivel nagyon új vagyok ebben a témában az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni a myaudi 704O-mal ha rootolom? :))

(#1677) Wiz Khalifa válasza felora:) (#1676) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Pl ha felteszel egy vírusírtót (Avast nagyon patent Android-ra) akkor a tűzfalat be tudod állítani, tudsz módosított romot feltenni, olyan programok amik root jogosultságot kérnek azt meg tudod ezzel oldani stb... :)

Smoke some weed nigga!

(#1678) felora:) válasza Wiz Khalifa (#1677) üzenetére


felora:)
tag

és 704o-ra tudtok módosított romot mondani? :))

(#1679) Wiz Khalifa válasza felora:) (#1678) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én sajna tabos részen még nem néztem szét hogy hol lehet rá. Mobilon tudom de itt nem. Sorry. :(

Smoke some weed nigga!

(#1680) felora:) válasza Wiz Khalifa (#1679) üzenetére


felora:)
tag

no para, de köszi azért az infot. :)

(#1681) Wiz Khalifa válasza felora:) (#1680) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincs mit. :R

Smoke some weed nigga!

(#1682) zozogtti


zozogtti
tag

Sziasztok hogyan tudom beállítani a myaudio series 7 7040-esen ne a belső memóriára töltsön le és telepítsen hanem az sd kártyára.
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#1683) koszegii válasza sanhose (#1675) üzenetére


koszegii
tag

Szia!Köszi a választ,sajnos a felirat nem látszik,végigpróbálom,hátha...Memóriakártya hely nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1684) sanhose válasza zozogtti (#1682) üzenetére


sanhose
tag

Link2SD-t használom Samsung Spican (MyAudio 708 DCC+ még nem mert garis) az tudja automatikusan, de ehhez rootolni kell. Más megoldás nem tudok.
Roothoz keres rá a googleben: Rockchip RK2926 root, mivel ilyen proci van a MyAudio Tablet Series7 704O-ban

[ Szerkesztve ]

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1685) sanhose válasza koszegii (#1683) üzenetére


sanhose
tag

Lennie kell a TF feliratnál.

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1686) sanhose válasza koszegii (#1683) üzenetére


sanhose
tag

Próbáld meg kép alapján beazonosítani.
Ha meg lenne a system mappából a build.prop fájl akkor már cpu alapján szűkíteni lehetne a kört. Plusz ha tudnád milyen android volt rajta az is sokat segítene, hogy ki lehessen deríteni a típust.

[ Szerkesztve ]

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1687) Dody90


Dody90
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy nagyon bugyuta kérdés.. De.. Huginak vettünk egy MyAudio Tablet Series7 704O típusú kiciócó tabletet, játszani.. A problémám a következő: nem találunk rajta magyar nyelvet. Én vagyok béna, vagy tényleg csak angol menü érhető el rajta? Kérlek segítsetek, hogy lehetne rá magyar nyelvet varázsolni? :( Köszönöm előre is!!

(#1688) sanhose válasza Dody90 (#1687) üzenetére


sanhose
tag

Mindenképpen tartalmazni kell magyar nyelvet!
Attól függ, hogy vetted:
1, ha új akkor visszaviszed a boltba
2, ha használt akkor újrarakod a firmwaret

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1689) dinnor válasza topkonzol (#1659) üzenetére


dinnor
csendes tag

Szeretnék kis segítséget a 704O tablettet szeretném frissíteni de sehogy nem jön össze.
A rockchip bath felismeri a tabot (rózsaszín kocka),de ha kattintok a swichre kikapcsolja,ha ezután az upgrade-re akkor meg kiírja hogy nincs eszköz!
Segíts légyszi! Kösz! :O

Az élet szívás!Aztán vége!Van kérdés?

(#1690) koszegii válasza sanhose (#1686) üzenetére


koszegii
tag

Erről a készülékről lenne szó:[link]

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1691) PLaci58 válasza koszegii (#1690) üzenetére


PLaci58
őstag

708DCC? [link]
A pöttyös hátlap elég árulkodó lehet.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1692) koszegii válasza PLaci58 (#1691) üzenetére


koszegii
tag

Köszi,már töltöm is le a romot hozzá. :R

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1693) koszegii válasza PLaci58 (#1691) üzenetére


koszegii
tag

Mégegyszer köszönöm a tippet,sikerült,működik! :R :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1694) PLaci58 válasza koszegii (#1693) üzenetére


PLaci58
őstag

Gratulálok, ügyes vagy.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1695) sanhose válasza PLaci58 (#1691) üzenetére


sanhose
tag

A fenébe megelőztek.

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1696) Cilinder001


Cilinder001
tag

Bő egy hete vettem egy myaudio 704t tabletet.Nem kaptam hozzá kupon kódot, erre most figyeltem fel, mivel eddig nem volt rá szükségem ,eddig nem is érdekelt. Ahogy megfigyeltem ennél a szériánál ez nem egyedi dolog. Regisztráltam a pc-én keresztül a myaudio honlapon [link] mert ott nem kért kupon kódot de meglepetésemre, ott nincs erre a szériára gyári firmware.Ez a nagyobb problémám. Nem tud valaki erre valami firmwarét, ha netalán valami gondom lenne és újra kéne telepíteni a tabletet.

(#1697) sanhose válasza Cilinder001 (#1696) üzenetére


sanhose
tag

Írj a MyAudio supportnak, hogy küldjenek neked rom-ot meg flash szoftvert vagy tegyék fel mind ezt a honlapra.
Másik lehetőség a root (garivesztés) és utánna a romdump.

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1698) sno14


sno14
tag

Srácok valaki írja már meg légyszi, hogyan lehet a kezdőképernyő felesleges oldalait törölni.

(#1699) Guffy


Guffy
csendes tag

Sziasztok. Egy 704O mekkora microsd kártyát tud kezelni (8GB-16GB-32GB)? A gyári honlapon csak ennyi van róla: "Bővíthetőség: MicroSD" :W

(#1700) PLaci58 válasza Guffy (#1699) üzenetére


PLaci58
őstag

Szerintem 32GB, de 16-ot biztosan.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.