Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) L4cKoO


L4cKoO
csendes tag

Hello
regiztem MYaudiora
de a serialt hol talalom?THX

(#1702) Guffy válasza PLaci58 (#1700) üzenetére


Guffy
csendes tag

Köszi! Én is így gondolom, de kicsit tartok a 32GB-tól, mert mi-van ha mégse.

(#1703) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Mennyire megbízhatók ezek a készülékek? Egy "MyAudio Tablet Series 7 708DR"-t néztem ki egy kislánynak. Szerintetek ez jó lesz alap játékoknak, netezni?

(#1704) meroly válasza dudi6 (#1703) üzenetére


meroly
veterán

Nekem is hasonló kérdésem lenne.
Én a MYAUDIO 704SR-t néztem ki kissrácnak, alap játékokra (főleg angrybirds).

Impossible is nothing

(#1705) sanhose


sanhose
tag

dudi6, meroly

Mennyire megbízható?

-Tisztában kell lenni, hogy ebben az árkategóriában ez a kérdés igen változó. Lehet szériahibás a készülék. (Én pl egy MyAudio 708DCC++ használok eddig semmi bajom vele.) Plusz lényegtelen, mert legyen az MyAudio, Concorde, DPS mind ugyanazt a hardvert tartalmazza csak más felirat van a készülékházon. A lényeges kérdés inkább, a mennyire megbízható helyett, itt az, hogy milyen segítőkész a support. Ebben egyenlőre még nincs tapasztalatom. Bár ahogyan olvastam a MyAudio rosszabb, de azóta változhatott.

Játék, net kérdés:

-Én személy szerint kevésnek tartom az 512 MB RAM-ot mind a két készülékben, min. 1 GB-ot javasolnék. Bár ez játék típusától függ.

Véleményem szerint mind a 704SR mind a 708DR alkalmas lesz netezésre, játék használatra már kérdéses, mivel függ a játék típusától és az 512 Mb RAM-tól.

Összességében elmondható, hogy jó választás lehet a gyerekek számára e két készülék, ha az ember tisztában van azzal, hogy ebben az árkategóriában a készülék nem fog gördülékenyen működni, lefagyhat 2-3 másodpercre, max. 3 órát működik akksiról.

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1706) meroly válasza sanhose (#1705) üzenetére


meroly
veterán

Kösz, engem meggyőztél, jó lesz az a gyereknek, meg a többi szintén nevesincs márka is ennyi, vagy drágább.
Nekem már csak egy kérdésem van ahhoz aki használ esetleg 704SR-t, hogy az angry birds rendesen megy-e rajta? A fő szempont az lenne. :R

Impossible is nothing

(#1707) mutabor


mutabor
csendes tag

Myaudio 704O "Tesco-s" tablet SZARVASHIBÁVAL!!!!
Az egyébként jó tablet órája kikapcsoláskor, de még alvó módba kerülve is egyszerüen
megáll! Ez elfogadhatatlan, még akkor is ha olcsó! Ebben az esetben joggal követelhetjük
-mi egyszerű vásárlók, hogy az importőr valamennyit hívja vissza! Frissítsék a szoftvert
éa tanulják meg végre, hogy nem tisztességes hazánkban sem bóvlit eladni! Angliában-Németországban
ezt egy cég meg sem próbálja, mert hamar lehúzhatná a rolót!
A Myaudioworld.com-on van ugyan egy új firmware, de annak alapján még számítógépes alapokkal
bírók sem tudnak mit kezdeni a leírt procedúra egyszerűen nem működik!
Közvetlen levelemre (myhelp@myaudioworld.com) két hete várom a válaszukat! Javaslom, ha azonos problémával küzdesz írj nekik Te is. Talán ha kapnak napi 40-50 levelet történik majd valami! Telefonon nem elérhetőek!
Egyszerűen unom már, hogy ideöntenek minden korlátozottan használható árút, most nem csak a tabletra
gondolok! Ne hagyd, hgy átverjenek!

(#1708) mutabor válasza dinnor (#1689) üzenetére


mutabor
csendes tag

Csatlakozom! Nekem is ezt csinálja!
De nem nekünk kéne "barkácsolni" hanem tisztességes árút forgalombahozni!

(#1709) mutabor válasza Dody90 (#1687) üzenetére


mutabor
csendes tag

Pedig van rajta:
Katt a "Tolópotméteres" ikonra (Beállítások)
Majd görgesd a sorokat az "A" betüt tartalmazó ikonig, erre kattintva
rátaálsz (Hungary) ;] ;]

(#1710) mutabor válasza topkonzol (#1659) üzenetére


mutabor
csendes tag

Ez az eddigi legjobb bejegyzés, de sajna nálam (töb PC-n is próbálva) sem jön
össze!
(a piros kockáig OK - onnan hibaüzenet) Irtam az ügyfélszolgálatnak -eddg semmi!

(#1711) szilagj válasza mutabor (#1710) üzenetére


szilagj
csendes tag

Nekem az új firmware val jó az óra,meg gyorsabb lett a 704o,igaz a frissítést nem egyszerű megcsinálni a leírás alapján.kikapcsolt állapotban kell csinálni,és manuálisan kell a drivert telepíteni.

(#1712) sanhose


sanhose
tag

Na leállt a MyAudio hivatalos honlapja http://myaudioworld.com/.

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1713) jFox válasza sanhose (#1712) üzenetére


jFox
őstag

Lehet vettek páran az Anonymus csoportból és nem voltak elégedettek... :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1714) üszök válasza mutabor (#1707) üzenetére


üszök
őstag

Valamilyen szinten igazad van,de nem a legolcsóbb szemetet kéne megvenni,akkor nem lennének ilyen gondjaid. Szerintem napi 50 levélnél lényegesen többet kapnak a szemeteik miatt. :C

Én is láttam ma az egyik Teszkóban 12-ért egyet,egy pillanatra el is gondolkodtam veszek belőle,de győzött a józan ész. :K
Azóta meg el is költöttem a pénzt,így ez a veszély már nem fenyeget. :N

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1715) jFox válasza üszök (#1714) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem 30k alatt nincs olyan tablet, ami ne követelne erős kompromisszum készséget. :K
El lehet lenni velük, de valami gond mindíg van.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1716) üszök válasza jFox (#1715) üzenetére


üszök
őstag

Ez így ebben a formában igaz. :K
Nagyjából ezért nincs most sem tabom.
A DPS Dream7 topikban is kérdezi az ember miért nem mennek ilyenek: GTA3 Most Wanted. Há mer sz@r a gép.
Holnaptól a Metróban A DPS 7 12400 lesz állítólag a meghirdetett Beex S helyett.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1717) sanhose válasza jFox (#1713) üzenetére


sanhose
tag

Az lehet :-)

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1718) sanhose válasza jFox (#1715) üzenetére


sanhose
tag

Igen én is így vagyok vele. Vettem próba képen egy olcsó tabletet (MyAudio 708DCC Plus), hogy kipróbáljam. És tisztában voltam vele, hogy nem valami nagy szám. Most már tudom mit akarok: IPS kijelző, min. 1 Gb ram, min. 3500 mAh., usb töltés, és min. egy Rockchip 3066, Mali-400 kb. ennyi.

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1719) sanhose


sanhose
tag

Ha valakit érdekel akkor a lenti linken olvashat egy egyszerű root folyamatot rk30sdk-ra (Rockchip 3066).
Ma próbáltam nekem működött.
MyAudio 708DCC Plus root

Itt pedig Rockchip 3066 custom rom (4.1,4.2)

[ Szerkesztve ]

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1720) spiritex válasza jFox (#1715) üzenetére


spiritex
veterán

Kivéve, ha Kínából rendeled... mert én pl. az Ainol Crystal 7-emmel több, mint 1 éve gyönyörűen elvagyok, semmi gond nincs vele, és ha nem romlik el, akkor még 1-2 évig nem is kell másik.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1721) dinnor válasza mutabor (#1708) üzenetére


dinnor
csendes tag

Tök igazad van! De ha már itt lapul 2db ilyen "izé" (két kislánynak vettem,majd jól rám kiabálják) próbáljuk meg kihozni belőle amit lehet! Ha meg tudsz valamit értesíts légyszi! "Te vagy az utolsó reménységünk" :K

Az élet szívás!Aztán vége!Van kérdés?

(#1722) sno14 válasza szilagj (#1711) üzenetére


sno14
tag

Szia!
Többek nevében is kérlek, légyszíves írd le részletesen hogyan frissítetted, mert pl. én is karácsonyi ajándéknak szeretném, de ilyen órával csalódás. Legföképp az érdekelne, hogy kikapcsolt állapotban csatlakozáskor milyen gombot nyomok? Olvastam már hangerő fel/le, jack dugóba tű, microfonba tű akkor most melyik? Plusz a driver manuális telepítéséhez kérek segítséget. Hogyan, mit, hová? Addig eljutottam, hogy switch és onnantól nem ismeri fel a tabot- igaz win 7 64x -próbáltam később pedig olvastam, hogy azon nem működik a frissítés. Ma megpróbálom xp-n, de örülnék a segítségednek.

[ Szerkesztve ]

(#1723) sanhose válasza sno14 (#1722) üzenetére


sanhose
tag

Szia!

Kikapcsolt állapotban lenyomod hangerő fel/le gombot egyszerre, addig tartod nyomva míg a rádugod az usb kábelt a tablet-re.
Itt is így írja 1. pontban: [link]

Ha ezt jól csináltad a sz.gép automatikus telepíti a drivert és az Eszközkezelőben megjelenik, hogy
Class for rockusb devices ezen belül pedig Rockusb Devices

"jack dugóba tű, microfonba tű"
Ez szerintem marhaság, max azt éred el vele, hogy kilyukasztod a hangszórót stb.

[ Szerkesztve ]

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1724) zsoltyy válasza Sniper888 (#1363) üzenetére


zsoltyy
tag

Köszönet a FW-ért. Tökéletesen működik. A Myaudio honlapján lévő ICS sehol nincs hozzá sebességben, pedig ez JB. :R
Egyszer talán megérjük, hogy a sok új verzió helyett valaki végre egy kicsit optimalizál a droidon.
Az XDA-s srácokon kívül..

(#1725) sno14 válasza sanhose (#1723) üzenetére


sno14
tag

Köszi! Akkor majd így próbálom.

(#1726) dinnor válasza mutabor (#1708) üzenetére


dinnor
csendes tag

Nos nekem sikerült,de XP alatt. Megpróbálom leírni.
Azt nem tudom hogy be kell-e nyomni a hangerőgombot,de biztos nem árt,tehát csatlakoztasd így,kikapcsolva. Indítsd el a RKBatchTool.exe-t, töltsd be a .img cuccot,majd kapcsold be a tabot,és ne nyomd meg az usb csatlakozást rajta! A kocka rózsaszín ahogy írták.Klikk a switch-re,a tab kikapcsol. Na ekkor vársz amíg az XP felkínálja az új hardver telepítését. Nem csatlakozol win update helyhez,tovább,itt megadod neki a helyet ahová kicsomagoltad a Rockusb Driver v3.5-öt,tovább, és telepíti is a drivert.
Amint kész a Rkbatch-ben zöldre vált a négyzet és nyomod az upgrade-t.Ha kész ne nyúlj semmihez,a tab újraindul és töröl és telepít és újraindul immár frissítve. Elég lassan csak türelem! Így elsőre azt mondanám hogy használhatóbbá vált a működése,az órát még nem tudom mert most lettem kész,bár hálózatról frissített az biztos! Sok sikert! :C

Az élet szívás!Aztán vége!Van kérdés?

(#1727) dinnor


dinnor
csendes tag

Ja igen,az előbbi leírás a 704o-ra vonatkozott!

Az élet szívás!Aztán vége!Van kérdés?

(#1728) clanteam válasza sanhose (#1723) üzenetére


clanteam
csendes tag

A mikrofon nem pont a luknál van.Bátran nyomd be a tűt :) Ott van egy apró mikrokapcsoló...

clanteam felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!Előre nem utalok és nem adok fel terméket!

(#1729) sanhose válasza clanteam (#1728) üzenetére


sanhose
tag

És mit kapcsol az a mikro kapcsoló? Meg miért van ott?
"jack dugóba tű, microfonba tű" :W ezek a módszereknek semmi köze a driver telepítéshez, plusz értelmetlenek, mert ezekkel nem lehet megoldani semmit. De, ha tönkre akarod vágni a tablet-et arra tökéletesen megfelelnek.
Egyébként nekem nincs 708O-m.

Ha neked sikerül így driver-t telepítened akkor készíts már róla videót, feltéve ha be tudod ezek után még kapcsolni a tablet-t vagy nem szurkáltad szét a kijelzőt.

Ilyen a készülék belseje (videó)

[ Szerkesztve ]

Blog: https://logout.hu/blog/sanhose/index.html

(#1730) #53667584


#53667584
törölt tag

Ma láttam a tescoban egy 704t-t. Van ebből olyan amelyiknek a kijelzőjén a kör az valóban kör és nem ovális? Ahányat megnéztem azon mindegyiken szét volt nyújtva a kép.

(#1731) zsoltyy válasza sanhose (#1729) üzenetére


zsoltyy
tag

Az Reset gomb és nem driver telepítésre való. FW update-re.
Az én 708W-men legalábbis..
A drivert magától telepíti. Ha mégsem, akkor add neki oda a LiveSuit driver mappájából manuálisan.

(#1732) clanteam válasza zsoltyy (#1731) üzenetére


clanteam
csendes tag

Helyes...Amugy meg reset gombnak nevezik.Segit ha fagy a tab......Azert rejtik pici lukak moge hogy elkeruljek a veletlen megnyomast.......

clanteam felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!Előre nem utalok és nem adok fel terméket!

(#1733) Gábor0


Gábor0
tag

Myaudio 708F -ről tudna valaki biztosabb infót?
A Tesco újság szerint 1GB RAM van benne,
a myaudio honlapján viszont csak 512MB szerepel.
Esetleg saját tapasztalat a masináról? :)

(#1734) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hali!

Nővérem meglepte magát karácsonyra egy myaudio 7040-es tábla géppel magát. Problémánk az, hogy tegnap előtt fullon vettem le a töltőről ma meg már csak 24%-os volt a töltöttség. Gyárilag fos a széria, vagy a mienk csak? A cellakészenlétre 54%-ot ír. Pedig ki volt kapcsolva, mert le is okéztam mikor feldobta.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1735) Deck


Deck
titán

A 704O-t,hogy lehet rootolni? Egy kis segítséget kérnék :)

PS5

(#1736) üszök válasza Sub-ZeRo (#1734) üzenetére


üszök
őstag

Hát a híg széklet az jó jelző minden Myaudio termékre. Nézd meg van e gyors boot,ha van kapcsold ki. Ha be van kapcsolva nem kapcsol ki teljesen.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#1737) #53667584 válasza Sub-ZeRo (#1734) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az mondta ma a tecsóban egy elektro osztályon dolgozó srác, hogy úgy szar az összes ahogy van. Halomban álltak a visszavitt cuccok.

(#1738) spiritex válasza Sub-ZeRo (#1734) üzenetére


spiritex
veterán

Az enyém is merül mint állat. Ha nem csinálok rajta semmit, akkor is max. 2 napot bír az akksi. Pedig már kikapcsoltam minden háttéradat forgalmazást, repülőmódba tettem, de így is. Feltettem a GSAM Battery-t is, de nem talál semmit, ami kiugróan használná az akksit. Én már ott tartok, hogy folyamatosan áram alatt tartom...

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1739) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm mindenkinek a választ! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1740) PLaci58 válasza Sub-ZeRo (#1734) üzenetére


PLaci58
őstag

Az "O" az az Ocsmány, Okádék vagy Ortopéd rövidítése?
Lesz ez még így se. Most még jó benne az akksi.

Érdemes kikapcsolás előtt kikapcsolni a WiFi-t. Úgy akár egy hétig is elvan.

Megjegyzem, hogy van egy MyAudio 1008B-m, aminek az akksija nem merül kikapcsolt állapotban (hónapokig sem!), igaz nagy akksi van benne, amivel 6-7 órát is lehet használni.
2 órás akksi minek tabletbe? Állandóan tölteni kell.

nxferenc! Majd itt jelennek meg a visszavitt cuccok :D
Outlet

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1741) Cilinder001


Cilinder001
tag

Nekem 704T van, felraktam rá, a 2x Battery Savert, abban lehet állítani a sreen filtert (tudom van rá más kifejezetten erre való progi, de nekem ez bejött, valamilyen szinten ) lehúztam 35 % - ra, így nem égeti a szemem annyira és tovább bírja az aksi is plusz egy sötét hátérképet állítottam be és a fényerőt is levettem minimálisra. Így már azért egy kicsit tovább bírja de azért osztom a véleményeteket, hogy lehetett volna erősebb aksit rakni bele.

(#1742) #53667584 válasza PLaci58 (#1740) üzenetére


#53667584
törölt tag

OMG! :O

(#1743) spiritex válasza PLaci58 (#1740) üzenetére


spiritex
veterán

"Érdemes kikapcsolás előtt kikapcsolni a WiFi-t. Úgy akár egy hétig is elvan."

Na ez nem igaz az én O-csmányomra, mert ez egyértelmű, hogy kikapcsolom a wifi-t, és úgy is 2 nap használat nélkül!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1744) PLaci58 válasza spiritex (#1743) üzenetére


PLaci58
őstag

Ahogy gondolod. Csak egy tanácsot adtam.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1745) NosRam válasza szabieable (#687) üzenetére


NosRam
csendes tag

Ez vajon 708f hez jo?

(#1746) NosRam válasza Gábor0 (#1733) üzenetére


NosRam
csendes tag

Vettem egyet, errol irok epp, sztem 512ram van benne de gyors, bongeszobe 720p youtube, facebook...... nfs most wanted, dead trigger 2 minden hibatlan :)

(#1747) spiritex válasza PLaci58 (#1744) üzenetére


spiritex
veterán

Ezt mondom, hogy a tanács nélkül is mindig kikapcsoltam és kikapcsolom a wifi-t, és mégis merül, mint állat! De azért köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1748) jFox válasza spiritex (#1747) üzenetére


jFox
őstag

A GSam Battery Monitor-ral meg tudod nézni mi zabálja nagyon az akksit. Lehet, hogy beragad valami alkalmazás, vagy bármi.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#1749) PLaci58 válasza spiritex (#1747) üzenetére


PLaci58
őstag

"Egy élmény a használata. Könnyen hordozható"
MyAudio ezt írja a 704O-ról :D

Ahogy elnézem ugyanaz van benne mint az én 708R-emben.
Ugyanaz a proci, ugyanannyi RAM, olyan kijelző...
Ki van kapcsolva minden frissítés, szinkronizálás, Wifi.
Jártam úgy, hogy hiába kapcsoltam ki a készüléket a WiFi ment benne.
Érdemes megpróbálni a beállításoknál, hogy programból kilépésnél törölje a programot.
A teljes kikapcsolás sajnos nem áramtalanítja a készüléket.
Még az is lehet, hogy rossz az akksi és lemerül magától.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#1750) Deck


Deck
titán

Öcsém tabján folyton elállítodik az idő. Erre valami megoldás?

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.