Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) mongolnyila


mongolnyila
újonc

Jó estét kívánok,nem vagyok annyira jártas ilyen ügyekben sajnos ,remélem tudtok nekem segíteni.Rokonom kapott egy My Audio Power+ HD 4GB Tabletet ,de olyan ügyes lehetett ,hogy valami alapot ki törölt belőle(szerintem).Tapasztalataim a következők bekapcsolásnál megjelenik a My Audio logó és semmi több .. boot menüt elő tudom hozni wipe reset-el megcsinálja de a hiba ugyan az van valakinek ötlete mit tehetek hogy elinduljon? :F

(#2502) Hammon Serra válasza mongolnyila (#2501) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Esetleg backup?

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#2503) Upo válasza mongolnyila (#2501) üzenetére


Upo
addikt

Újra kell flashelni a firmware-t. Ha sikerül valahonnan megszerezni. Vagy ha van egy működő darab, akkor RK Android tool-al lehet róla dumpot csinálni és felrakni a rosszra. Első körben szerintem elég a system, ha nem jó akkor a boot, kernel, misc is kellhet. Ki kell próbálni. [link]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2504) PLaci58 válasza Upo (#2503) üzenetére


PLaci58
őstag

Hali.
Jó lett a rom a 708F-re?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2505) josida1


josida1
újonc

Kaptam egy asus nexus7-es 5.1.1-es androidos tabletet.Build-száma LMY47V.Azt olvastam róla,hogy van rajta előlapi kamera,de nem találom sehol azt,hogy hogyan kell bekapcsolni és használni.Kérlek segitsetek én még nagyon kezdő vagyok ezen a területen :Y

(#2506) Upo válasza PLaci58 (#2504) üzenetére


Upo
addikt

Úgy néz ki, döglött az alaplap, nem akar beugrani flash módba. Pedig tényleg rengetegszer próbáltam, akku leforrasztás után sem, úgyhogy feladtam. Alkatrész lett belőle.

(#2505) josida1: Hogy kerül ide nexus7 a myaudio topikba??
Amúgy meg gyárilag szándékosan nincs ikonja a kamera alkalmazásnak, play-en keress egy nexus 7 camera appot. Csak ikont rak ki, azt válaszd amelyik ikon a legjobban tetszik és nincs benne reklám. Bár abban a 0.3 Mpixeles kamerában örömöd nem nagyon lesz, én max. QR kódra használom, bár előlapival kicsit kényelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2507) josida1


josida1
újonc

Köszi az infót.A kamera adatai szerint 1,5 megapixeles talán mégis lehet vele jó képeket fotózni és videózni. :R

(#2508) Upo válasza josida1 (#2507) üzenetére


Upo
addikt

Nem lehet. :( Egészen katasztrofális.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2509) thunder1991


thunder1991
tag

Üdv! Remélem vannak még aktív tagok mert kellene a segítség nem kicsit :(
Valaki nem tudna nekem linket vagy valamit ahonnan MyAudio 7 708F gyári vagy custom romokat le bírnák tölteni? Vagy valami megoldás esetleg arra a problémára van hogy a tab csak a MyAudio írásig jut el aztán se kép se hang,a recovery még bejön de, nem lehet se fel,se le menni egyszóval használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#2510) Levolasz


Levolasz
újonc

Köszönöm a segítséget!! recorveryig visszatudtam hozni (nem érint nem birok mozogni recorverybe) :) és operációs rendszer is csak a logóig jut el :) úgyhogy tudnátok küldeni nekem myaudio 708f hez firmwaret amit phoenixsuite-al fel tudok rakni?? előre is köszönöm :D :D :D :D :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#2511) thunder1991


thunder1991
tag

Ugyan ez a helyzet az én 708F-emmel is.
Sajnos a hivatalos oldal megszünt,másfajtához találok de ehez nem nagyon,vagy olyasmi kellene amivel legalább használni tudnám.

(#2512) PLaci58 válasza thunder1991 (#2511) üzenetére


PLaci58
őstag

[708F-1]
[708F-2]

Még most szedem le én is, hogy jó lett-e a feltöltés.
Eredeti rom és feltöltő szoftver. Ki kell csomagolni, (a Total Commander össze is rakja a 2 részt).
Egy könyvtár és egy .img fájl van enne.
A romot nem próbáltam, nincs ilyen készülékem!
A hivatalos oldalról lett leszedve, amikor még működött.
A 200MB-os korlát miatt kellett két darabra szedni.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2513) thunder1991 válasza PLaci58 (#2512) üzenetére


thunder1991
tag

Nagyon hálás vagyok! Meg is nézem mindjárt remélem ezzel mostmár fel bírom éleszteni.

(#2514) PLaci58 válasza thunder1991 (#2513) üzenetére


PLaci58
őstag

Sok sikert!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2515) PLaci58 válasza Levolasz (#2510) üzenetére


PLaci58
őstag

Recoveryben nem a hangerő gombokkal lehet mozogni?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2516) Upo válasza PLaci58 (#2515) üzenetére


Upo
addikt

De, csak a 708F-en nincs olyan. Power és home gomb van. A power végrehajtja a műveletet (alapból a reboot-on áll), állítólag a home+power mágikus ritmusban nyomkodásával lehet lépni lefelé, nekem is sikerült negyed óra alatt egyet lemenni de a factory resetig lehetetlen eljutni mert ha nem úgy sikerül akkor a power miatt végrahajtja amin áll. :((( :O

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#2517) csigulusz válasza Kukcaman (#2465) üzenetére


csigulusz
újonc

szia nekem is ugyan az a baj a tab nak sikerult megcsinalni?

(#2518) thunder1991 válasza PLaci58 (#2515) üzenetére


thunder1991
tag

Sikerűlt,bekapcsol és megy is csak...egy idő után szokása mindent bezárni,akárhányszor és akármilyen progival teszem is újra,esetleg nincs valami ötleted miért csinálhatja ezeket?

Recoveryben én úgy tudok mozogni hogy a kijelző jobb felső sarkán csúsztatom az újjam fel/le és úgy megy,a powerrel meg Enter-ezek.

[ Szerkesztve ]

(#2519) PLaci58 válasza thunder1991 (#2518) üzenetére


PLaci58
őstag

Csak simán kilép a programokból vagy ad valami üzenetet.
Csak gyanítom, hogy memória hiba lehet.
Le kéne tesztelni pl. Antutuval.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2520) thunder1991 válasza PLaci58 (#2519) üzenetére


thunder1991
tag

Kiírja persze hogy ez az leáll és ki is lép.

(#2521) bestsiva


bestsiva
újonc

Sziasztok

MyAudio 708DR ROM-ot keresnék.

YK86V-RK3168-V1.2
ZZT130727-256*2
ICS20130722161(8G)

Amennyiben valaki tud segíteni előre is köszönöm.

(#2522) Zsolty001


Zsolty001
tag

Helló!

A Myaudio 704T és Power HD típusok fizikailag megegyeznek? Az történt, hogy a külső plexit szerettem volna cserélni, de az eltávolítás/melegítés közben összehúzódott az előlapi műanyag keret és nem megy vissza az LCD. Az tablet 704T típusú, de bontásban csak Power HD-t találtam, ami hátlapra megegyezik, de belül nem tudom. Köszi a segítséget!

(#2523) kismokesz


kismokesz
tag

Tiszteletem mindenkinek.
Az alábbi tabhoz kellene nekem rom my audio 7 708GN.
Sürgösen kellene.
Előre is köszi.

(#2524) Mark1 válasza kocka88 (#2424) üzenetére


Mark1
csendes tag

"Probléma megoldva ! :D egy másik rom felélesztette :D ha valakinek kell itt van
Jelszó : gsm mithun roy rockchip
Bár a belső tárhelyet nem tudom csatolni , azt írja sérült. De ez vagy a tab hibája vagy a rom kavar be."

Kocka88 álltal belinkelt rom megmentett!

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2525) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

Üdv nektek! Elég régen nem érkezett hozzászólás ebbe a topicba, de teszek egy próbát!

Lenne egy myaudio Tablet Series 7 704O 4GB változatú tabletem. Próbáltam kétfajta rommal, az egyikkel bootloopol folyamatosan és hiába csinálok resetet a recovery-ben, a másikkal ugyan elindul és betölt, de nem működik vele az érintő.

Az alaplapján az alábbi adatok vannak: B52_V3.5 20130930 , RK 2926-os chippel szerelt.
Na most az a legnagyobb gondom, hogy bár beírtam a google-be hogy B52 V3.5 és ki is dobott egy csomó találatot, de azoknál RK 3026-os chip szerepelt, ilyenkor most mégis mit tegyek?

(#2526) Maxon válasza S3RIOUS (#2525) üzenetére


Maxon
tag

Sziasztok van egy ilyen myaudio 704sr-em firmware keresek hozzá nincs valakinek véletlen ha van az linkeljen már nekem egyet legyen szíves, mert én már annyit keresgéltem hogy nem az igaz :O :O

(#2527) Kistom8510


Kistom8510
újonc

segítséget kérnék beex s2 tablethez! nem indul csak az android jel piros háromszöggel! gép nem ismeri fel sehogy mert nem kapcsol be és nem talál drivert! lehet e sd kártyárol felrakni romot! és hol találok olyat? köszönöm

(#2528) VIPowER válasza Maxon (#2526) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ezt megpróbálhatod : [link], de nem 100% hogy jó lesz.

(#2529) akos86


akos86
aktív tag

Üdv az uraknak!

Keresek myaudio storm 4gb tabhoz romot

alaplapján ez szerepel: c88/131206/v20

Hülye voltam és másik romot flasheltem fel most fehér képernyő fogad :/

3dfx, gone but never forgotten...

(#2530) penge010


penge010
tag

Itt lehet keresgélni!
DE a myaudio tabletek meg haltak, nincs már támogatása szinte sehol nem lehet rom-ot találni hozzá!

http://www.rockchipfirmware.com/firmware-downloads

(#2531) Janika005


Janika005
csendes tag

Sziasztok kis segítségre lenne szükségem .
Hozztak hozzám egy Myaudio lightning hd tablettet ami kepernyomintaval van lezarva ! Nem tudják a mintát ! Gondoltam csinálok egy factory resetet . na most ezen a tabon nincs hangerő gomb csak bekapcsolo gomb es reset ezek egyszeri nyomásaval pedig nem jön be a recovey menü .
Esetleg valaki tud segíteni nekem ?

(#2532) Laslie


Laslie
tag

Sziasztok!
Hosszú idő után (~2.5) sikerült életet lehelnem egy MyAudio 708QA tab-ba.
Az eredeti probléma (nem töltött) újratettem a gyári ROM-ot. Sajnos azzal egyáltalán nem indult el, ha el is indult, akkor is használhatatlanul lassú volt. A gyári 1GB RAM-ból ~256MB RAM-ot látott, amiből 0 volt szabad.
Kaptam elég sok tanácsot, kipróbáltam az elérhető 708QA ROM-okat, de sajnos egyik sem vezettt eredményre. Míg nem valaki, már nem emlékszem ki, azt tanácsolta, hogy tegyem fel a 708F ROM-ot.
Ezzel el is indult, volt is 512MB RAM, 4 GB ROM, de nem működött a touch. Hosszas keresgélés (Google a barátom :) ), tanulás után sikerült ezt a ROM-ot átalakítanom úgy, hogy működött a touch (másik drivert tölt be a 708F tab-hoz). Ezután már csak a gsensort kellett beállítanom.
Ezek után már működik a tab. Van 512MB RAM, működik a touch, a gsensor, a wifi. A kamera viszont nem, de ez nem is baj, lévén eléggé gyengécske, és nem is használtuk semmire sem.
Szóval most öröm és boldogság, a gyerek is tud rajta filmeket nézni, és egy-egy gyengébb játékot futtatni.

(#2533) Penndragon


Penndragon
tag

Találtam egy kínai oldalt ahol rengeteg rokchip-hez tartozó FW-van. (több myaudio-t is ezzel szereltek).

Ez lenne az!

az FW megnevezése nagyjából így épül fel: KÉP

A letöltés igen problémás, egyszerre csak 1 fájlt tudsz tölteni és van, hogy 5-6-szór rá kell kattintani, hogy letöltse...

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#2534) moore007. válasza Penndragon (#2533) üzenetére


moore007.
csendes tag

ez sajnos nem működik

SAMSUNG UE55ES6100, SAMSUNG UE40F6700, UPC direct

(#2535) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok!

Került a kezembe egy ilyen megnevezésű készülék: myaudio tablet series 7 - 8 GB

Ehhez hogyan tudnék egy pontos típust, megnevezést keríteni, mert törött az érintője és keresnék hozzá valót? Viszont más írás meg nincsen kívül.
Látom, hogy azért ezen a gyűjtő néven belül van pár altípus...

A készüléket, ha szemből, fektetve nézem, akkor:
az előlapon középen fent van a kamera, bal oldalon a power , a hangerő és a jack aljzat van, jobb oldalon: mic, TF, DC, USB, HDMI, ezek mellett van egy keskeny csík a hangszórónak (~50%-a a hátlapnak), mellette egy ici-pici reset gomb.
Gumírozott a hátlapja, kis bemélyedésekkel.

Nincsen fizikai gombja, csak szoftveres van a kijelzőn.

4.1.1-es droid van rajta.

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2536) PLaci58 válasza grafnet (#2535) üzenetére


PLaci58
őstag

Hali.
Szerintem szét kell pattintani és megnézni, hogy milyen érintő van benne. Még azonos típuson belül is lehetnek eltérések.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2537) grafnet válasza PLaci58 (#2536) üzenetére


grafnet
veterán

Köszönöm szépen!
Ezt próbáltam volna elkerülni...
Nem olvastam még bele s topikba: van rootra lehetőség, megoldás?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2538) PLaci58 válasza grafnet (#2537) üzenetére


PLaci58
őstag

Őszintén szólva én a helyedben megfognám a sarkát és nagy ívben megreptetném a szemetes felé.
Sok idegeskedéstől megszabadul az ember.
Még ha minden tökéletes is lenne rajta, akkor is nagyon lassú.
Nem érdemes rá költeni!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2539) grafnet válasza PLaci58 (#2538) üzenetére


grafnet
veterán

Köszi!

Pont, amit írtál azért érdeklődtem, hogy mennyire lenne érdemes vele foglalkozni...
Nincs nagy baja, lehet használni törött érintővel is.
Annyira le volt merülve, hogy mostanra tudtam életet lehelni bele...
GPS modul nincs benne, ha jól látom?!

Root esetleg?

Egyébként egy 22 hónapos meg egy 4 éves gyerkőcnek lenne az ASUS mellé, hogy mind a kettő külön tudjon bohóckodni.

Van a kezemben egy Navon Explorer: na attól kihullik a hajam! Az valami förmedvény lassú! Nem is értem, hogy hogy tudták annak idején eladni bárkinek is! A GPS-e: 4-5 perc mire talál 3 műholdat, még vagy 3 perc,
mire pozíciót fog...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2540) PLaci58 válasza grafnet (#2539) üzenetére


PLaci58
őstag

GPS nincs benne, rootot nem tudok. Esetleg konkrét típusra lehet keresni.
A Navon se semmi!
A 6 perc egész jó idő :-)

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#2541) Ghostfreak


Ghostfreak
újonc

Sziasztok!

Nemrégiben került hozzám egy MyAudio 7040 típusú (vagy fajtájú?) táblagép.
Problémám vele, hogy vélhetőleg vírusos, amivel még nagy gondom nem lenne; hanem az, hogy abszolúte nem találok hozzá USB drivert, amivel a számítógépem látná, hogy végülis mit is csatlakoztatok rá...
Esetleg valakinek van némi orvossága ezen problémámra?

Egyébként a táblagép adatai:
Modellszám: 7040
Android: 4.2.2
Build száma: RK292x_ANDROID4.2.2-SDK-v1.00.00

A készülékre évekkel ezelőtt feltelepítésre került egy a kingoroot nevű alkalmazás, akkoriban még nagy gondot nem okozott, most viszont elviselhetetlenül lassú, eléggé nehéz felfogású a gép, és folyamatosan egy "engriks" nevű alkalmazás meghibásodása-leállása miatt visít, valamint ugyanezen nevű alkalmazás telepítésének letiltásáról dob hibaüzenetet szinte másodpercenként.

(#2542) fefe-30


fefe-30
csendes tag

Sziasztok!
Elég régen szóltak hozzá ehhez a topichoz, de megpróbálom, hátha.
Ha tud valaki myaudio 708QA-hoz firmware-t, megköszönöm.

(#2543) laca344


laca344
újonc

Sziasztok.Nagy gondom van. Van 1 "myaudio power+hd 4gb" tipusú tabletem de firmware nincs hozzá csak amit itt megosztottak qbex firmware.
Ami igaz felmegy rá csak a qbex logótól tovább nem bootol.
Kérem szépen ha valakinek van ehhez a tablethez firmware ossza meg velem. Nagyon szépen köszönöm.

Még egy kérésem lenne overmax ov-basecore 9 tablethez van valakinek firmware amit meg tudna velem osztani?

(#2544) sebies


sebies
friss újonc

Sziasztok van egy Myaudio 8 816QC13421 series tabom amikor be kapcsolom csak a logoig jut el azután semi probáltam resetelni de csak a meghalt android ig jut el onan tovább nem tudom vinni hogy reseteljem

segitenétek köszönöm :)

(#2545) SGC


SGC
tag

én még e-könyvet olvasok egy elég viseletes fehérhátú 10'-oson :)

Lehet élni nyúl nélkül is, de minek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.