Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) LackoMester válasza Svájcinéger (#11348) üzenetére


LackoMester
addikt

Este BO2 single- t nyomok, de TS- n leszek. Holnap jön az enyém is. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11352) @rglaaf válasza LamaCube (#11349) üzenetére


@rglaaf
veterán

röhögjél csak majd te is igy jársz ha valami pro helis mellé ülsz be majd jól nekivezetem majd egy hegyoldalnak és elfelejtek szólni hogy ugorjá :DDD

PSN:BiZzare_0 ️

(#11353) Mappa válasza LamaCube (#11349) üzenetére


Mappa
addikt

ja, free app vót :DDD

nem kötelező megadni

(#11354) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Kell ám pacekolni is, de nem a nanoruhában. :B :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11355) Winne válasza @rglaaf (#11352) üzenetére


Winne
nagyúr

Szerintem meg mi fogunk úgy járni, amikor hagyjuk vezetni... ;]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11356) LackoMester válasza tupacamaru (#11354) üzenetére


LackoMester
addikt

Rózsaszín póni nem volt? ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11357) Lankadatlan válasza tupacamaru (#11354) üzenetére


Lankadatlan
tag

Pipát próbáltad Tuppa? :D

Faxa a gamma összességébe??? :DD :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#11358) Lankadatlan válasza tupacamaru (#11354) üzenetére


Lankadatlan
tag

Virágpiacon is fenn van már!

Érdemes megvenni? Wansy boy már bűnbe esett én még tartom magam hősiesen :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#11359) tupacamaru válasza LackoMester (#11356) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az nem, de végigjátszottam a singlét, az egész jó volt.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11360) @rglaaf válasza Winne (#11355) üzenetére


@rglaaf
veterán

gondolhatod hogy az is szépen meg lesz örökítve hogy tanuljon belőle az utókor mint pl Tanker esetében :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#11361) tupacamaru válasza tupacamaru (#11359) üzenetére


tupacamaru
veterán

A fegyverek szava, legalábbis pár darabé, nem tudom mennyire adja vissza. [link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11362) Rusher válasza tupacamaru (#11361) üzenetére


Rusher
őstag

Tipikus fail, hogy elkezdesz tárat cserélni, ott állnak előtted fél centire és nem azonnal halsz meg, mert szarrá lőnek áhh.... :D
Amúgy meg mi ez a khrájszisz 4? :F :D

[ Szerkesztve ]

(#11363) tupacamaru válasza Rusher (#11362) üzenetére


tupacamaru
veterán

Normálon nyomtam végig. Itt nem találkoztam olyannal hogy elhagytam a játékmezőt mint a MoH-nál, az ellen sem teremtődik a semmiből és a pályák 80%-a sem sötétben van. A graf olyan amilyen nekem nem mozdolt el a 60fps-ről sosem és minden full-ra volt téve csak az élsimítás 2X-esre. Kíváncsi leszek a multis dolgokra és majd meglátjuk mi lesz........... :B Lobby-s lesz vagy szerverek lesznek de központilag vagy hogy lesz megoldva? A mozgások sokkal gyorsabbak mint az MW3-ban, itt a negy fegyóval is elég gyorsan szalad.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11364) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11363) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szóval akkor már megrendelted ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11365) tupacamaru válasza Svájcinéger (#11364) üzenetére


tupacamaru
veterán

:N Hát ha lehetne jóárasítva venni, de nem lehet.....

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11366) Rusher válasza tupacamaru (#11363) üzenetére


Rusher
őstag

Multiról majd Lackót kérdezd, szerintem ő lesz az első aki kipróbálja innen....lehet az utolsó is... ;]
Csak viccelek ;)

Igen, ha lenne 2 max 3-ért akkor lehet megvenné az ember, de 10-12-ért áhh....mondjuk a bögre tetszik, amit 1-2 helyen adnak/adtak hozzá, de az nem ér ennyi pénzt.... :D

[ Szerkesztve ]

(#11367) tupacamaru válasza Rusher (#11366) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ja, mindenképpen megvárom hogy mit mond, ha olyan szerver rendszer lesz mint a BO-ban akkor tuti nem veszem meg.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11368) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11365) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Aki minden héten vesz egy SSD-t, annak nehogy már egy játék miatt fájjon a feje. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11369) albert8 válasza tupacamaru (#11367) üzenetére


albert8
addikt

Tupa pár hsz-el feljebb linkelt néger egy cikk-et ahol le van irva pontosan. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11370) Winne válasza @rglaaf (#11360) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD Én készen állok, a felvétel gombon az ujjam.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11371) @rglaaf válasza Winne (#11370) üzenetére


@rglaaf
veterán

remélem is :K

nah megnéztem pár bo2 multi videot hát eszem megáll mint ha mw3-s okat néznék kis eltéréssel,szeretem az ujra melegitett káposztát de ez már tényleg copypaste, jó játékot aki megveszi csak ts-n nehogy áthallatszódjon az ásitás ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11372) LackoMester válasza Rusher (#11366) üzenetére


LackoMester
addikt

Csak honap tudok nyilatkozni a mp- ről, ma egyellőre végigtolom a single- t. Honap meg indul a mandula. :K
Danih- nál kéne megkérdezni mennyiért adja a giftet, de biztosan drágább min 3 rugó.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11373) tupacamaru válasza LackoMester (#11372) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nincs neki, szerintem full régiózáras a játék, így nem is lesz neki. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11374) Winne válasza @rglaaf (#11371) üzenetére


Winne
nagyúr

Most felpattintottam én is a single-t, elsőre a brutal norecoil ütötte meg a szemem, meg hát olyan single-sen vontatott, de kb az összes ilyen, ezen nem lepődtem meg. Minden tök fullon 80-110 fps között, a BF3 is ennyit hoz kb......... :))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11375) Lankadatlan


Lankadatlan
tag

Fúú most nézve a vidiket eléggé rágja a fülem az a kismanóóó!!! :D

Igaz Wans??? :DD :DD

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#11376) LamaCube


LamaCube
addikt

Megjött a böf meg az ssd, csak kint van muteréknál, holnap elhozom. Az ssd-re felteszem a programokat meg a böföt; pénteken szerintem már megnézem azt a fos bőf-t. Adok én nektek olyan helit... ;]

Egyébként az a ló kriminális :DD :O Sírok a röhögéstől, ezt még én is jobban lerajzoltam volna :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11377) @rglaaf válasza LamaCube (#11376) üzenetére


@rglaaf
veterán

helyes :K bo2 gondolom neked is kimarad a ló meg csodás ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11378) albert8 válasza LamaCube (#11376) üzenetére


albert8
addikt

Most nem azért, de tudtok mutatni olyan játékot amiben jobban kinéző/szebb/valóságosabb lovat formázó élőlény van? :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11379) LamaCube válasza albert8 (#11378) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ez a probléma, hogy egy ilyen játékban mi a lófaszt keres egy ló ;]

Én a waw óta tréarcra nem vagyok kíváncsi :N Még, ha a lipicai ménes rohangál a sivatagban, akkor sem. :U

Persze ettől lehet jó, de én már ezekből a """""codokból""""" nem kérek :(

Mondhatnám, hogy az mw3 szar volt, a böf az fos, a bo2 meg lószart se ér.
Annyi vigasztal, hogy hétvégétől jogosan szidhatom a böföt ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11380) albert8 válasza LamaCube (#11379) üzenetére


albert8
addikt

Ezt tudjuk, nem is ez volt a kérdés.

Szóval még valaki?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11381) busman válasza LamaCube (#11379) üzenetére


busman
addikt

Remélem nem csak a duma lesz...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11382) LamaCube válasza albert8 (#11380) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát ez olyan hasonló, de talán jobb, mint bo2-ben ;] :DDD

Busman

Hát sokat nem fogok dumálni, mert a csálád alszik :K Vártok már, hogy lehessen röhögni rajtam mi? :P

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11383) Winne válasza LamaCube (#11379) üzenetére


Winne
nagyúr

"egy ilyen játékban mi a lófaszt keres egy ló"

Ez bearanyozta a napomat! :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11384) busman válasza Winne (#11383) üzenetére


busman
addikt

Hát nemtom leszek-e szombat,még mindég a hűtésemmel szívok,nem akarom elfüstöltetni...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11385) Wans válasza Lankadatlan (#11375) üzenetére


Wans
aktív tag

Tudod, h Kocka Úr is mit írt az elvről... :U

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#11386) LamaCube válasza Wans (#11385) üzenetére


LamaCube
addikt

Ki kell próbálni, ha felkeltette az érdeklődését más nem átugrik hozzád azt megnézi, ha tetszik megveszi ha nem, akkor nem. Na ezt jól megaszontam... :U :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11387) LackoMester válasza Winne (#11383) üzenetére


LackoMester
addikt

Mivel az egyik pálya cselekménye 1986- ba afganisztáni, Szovjet- Afgán konfliktus idejéne játszódik ( pesze fikció az egész ) és a mudzsahedinek oldalán harcolsz, azért van ló. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11388) Winne válasza busman (#11384) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor kapd össze magad, mert ha nem lesz meg addigra, akkor unaloműzőnek átküldöm "ezt":

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11389) SipiBcs válasza Winne (#11388) üzenetére


SipiBcs
őstag

Aztaku....tyafáját... így korán reggel!

Vásárló: - Cipőt akarok!
Al Bundy: - A patkolókovács a sarkon van!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11390) Mappa válasza LamaCube (#11376) üzenetére


Mappa
addikt

ott akarok lenni amikor helit próbálsz vezetni ;]

nem kötelező megadni

(#11391) LackoMester


LackoMester
addikt

Na megjött végre a gém. :))

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11392) Svájcinéger válasza LackoMester (#11391) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hip-hip hurrrá ! Én még mindig nem tom, hogy megvegyem-e. A fegyók hangjai még mindig ratyik. Megvárom mit mondasz a multiról. Csalók meg már vannak.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11393) LackoMester válasza Svájcinéger (#11392) üzenetére


LackoMester
addikt

Szeintem nem veszélyesek a hangok, az előző BO- hoz képest sokkal jobbak. Vedd meg. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11394) @rglaaf válasza Svájcinéger (#11392) üzenetére


@rglaaf
veterán

vegyed csak meg ne hagyd lackot egyedül :) , nehogy már a fegyverhangok riasszanak el

PSN:BiZzare_0 ️

(#11395) LackoMester válasza @rglaaf (#11394) üzenetére


LackoMester
addikt

egyébként ma csatlakoznak Wans- ék is :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11396) @rglaaf válasza LackoMester (#11395) üzenetére


@rglaaf
veterán

jolvan majd a ts szobát is át kell nevezni lassan ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11397) Svájcinéger válasza @rglaaf (#11394) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem az is fontos ! Ha még Wansék jönnek, akkor is max. 4-en leszünk, ráadásul alig játszanak. Bannoló sincs !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11398) v-paci válasza Svájcinéger (#11397) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ez véletlenül nem dedikált szerveres móka lesz, mint az első :F

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#11399) LackoMester válasza @rglaaf (#11396) üzenetére


LackoMester
addikt

A Pudingot áttnevezhetnéd, ha nem probléma. ;)

Norbi
Valószinűleg most Wans- ék belehúznak a BO2- be, tudod ez náluk alap. :K Tupát kéne megfőzni, szerintem nem áll messze attól, h. megvegye. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11400) @rglaaf válasza LackoMester (#11399) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tupa nem szokott teljes árú gémet venni :( :)

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.