Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) albert8 válasza Winne (#10850) üzenetére


albert8
addikt

blogok, lokál
2480

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10852) busman


busman
addikt

Nédd má a hsz huszárok....:-P

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10853) Lankadatlan válasza LamaCube (#10846) üzenetére


Lankadatlan
tag

Rendbe van Cubem! :)

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#10854) Winne


Winne
nagyúr

Kijött az új Walking Dead. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10855) LamaCube válasza Winne (#10854) üzenetére


LamaCube
addikt

Láttam :K Azt nem értem könyvben miért nincs?
Tegnap olvastam ki "Az éhezők viadala" harmadik könyvét és azt kell mondjam nagyon jó. Ami meglepett, hogy a film is hűen követte a könyvben leírtakat. Remélem a második és harmadik részt is ilyen hűen készítik el filmben, ami nagy ritkaság. Most várom a "Zombiháborút"milyen lesz filmen, mert könyvben nagyon jó volt. Mondjuk szerintem nem a könyv hangulatára mennek, mert ott jobban körülírják az apokaliptikus helyzetet. Na de majd meglátjuk, a vak is ezt mondta...
Sajnos a Trónok harca 6-ik könyvére még várni kell, de könyvben 100x jobb, mint a filmen. Persze a film is kiváló csak felszínes és sajnos kevés rész van egy évadban. :U
Most kezdek bele Szabó Győzőnek a drogvallomásaiba azt írták a kritikusok, hogy nem rossz.
Reménytelen kérés, de aki tud valami jó könyvet az ne tartsa magába. Mondjuk a Zombiháborút Busman ajánlotta, ha jól emlékszem :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10856) busman válasza LamaCube (#10855) üzenetére


busman
addikt

Az éhezők viadalát ajánlottam.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10857) LamaCube válasza busman (#10856) üzenetére


LamaCube
addikt

Uhh, tényleg! :R A lényeg, hogy atom jó volt :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10858) LackoMester


LackoMester
addikt

Szinte teljesen késszen van a RetroPC- m, még pár napig szórakozok rajta, valami gémet is feltelepítek ( COD -ra gondoltam ) az szétbontom, és rakom a következőt ami már egy erősebb konfig lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10859) LamaCube válasza LackoMester (#10858) üzenetére


LamaCube
addikt

Gratula! Miért szeded szét???? :Y

Azt a kis dinót a pici Lackó tette oda? :B

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10860) Pickle Rick válasza LackoMester (#10858) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Szép. :R Még mindig nem postáztam el a kártyát. :B Itt van bedobozolva meg minden csak el kéne vinnem. :DDD

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#10861) Lankadatlan válasza LamaCube (#10855) üzenetére


Lankadatlan
tag

Én is elolvastam mind a 3 könyvet. Nagyon faxa volt, és én is remélem hogy hűen fogja követni!

Ui.: Baromira rászoktattatok a Walking Dead-ra, nagyon nagy a történet!!!! :C :C

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#10862) v-paci


v-paci
aktív tag

Winne: Váltottam Win 8-ra, vannak még apró hibák, de összeségében használható, sebességet ne kérdezz, szerintem hozza ugyanazt, mint a hetes.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#10863) LackoMester válasza LamaCube (#10859) üzenetére


LackoMester
addikt

Köszi :R , az a gyereknek a krokodilja, ja Ő tette oda, azzal fürdik, ja meg a kacsával stb. :B
Teljesen nem szedem ki, csak vissza kell adnom a kölcsön kártyát ( mivel az én 9550 -esem beteges Win 7 alatt ) bedobozolom, és amint tudok szerezni egy működő AGP- s kártyát, újra beindíttom, de akkor már Win 8- al.
Másik dolog, h. Norbi- tól kaptam egy P4 2.66 -os procit ( a lapok mellé ) , és szereztem hozzá ( PCI- E,
DDR2 ) megfelelő deszkát, kicsituning hűtőt, memóriám vannak, és ezzel a géppel szeretnék foglalkozni, az apósomnak akarom adni, olyan irodai gépnek, csak netre és Office- ra.

Tibi
hát mitmondjak, jó lenne mihamarabb az akártya ( persze vágom, h. most költöztél, van elég gondod :R ), az apósom gépébe kellene, de amíg nincs tudom helyettesíteni egy passzív 7600 GS kártyával. ;)

Esetleg akinek volna működő AGP -s kártyája és nélkülözni tudja, elfogadnám. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10864) Winne válasza v-paci (#10862) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem bántad meg? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10865) Pickle Rick válasza LackoMester (#10863) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Hétfőn viszem magammal munkába és ebédidőben feladom. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#10866) LackoMester válasza Pickle Rick (#10865) üzenetére


LackoMester
addikt

Köszönet.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#10867) v-paci válasza Winne (#10864) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nem, 9500 forintért igazán megérte. Apróságok vannak, amit azért szokni kell a hetes után, de alapvetően sok mindenben egyszerűsítették a dolgokat. Egérről amúgy sokkal egyszerűbb irányítani, mint a noti tapipadjáról. Azért egy ilyet kiprobálnék szívesen, hogy mit tudhat... beszélnem is kell Gutival :)

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#10868) @rglaaf válasza Winne (#10864) üzenetére


@rglaaf
veterán

Winnie te az x-fi-hez pax drivert tettél fel win7-hez?

PSN:BiZzare_0 ️

(#10869) Winne válasza @rglaaf (#10868) üzenetére


Winne
nagyúr

Én daniel_k-t használok, nekem az jobban bejött. :K

@(#10867) v-paci: kinek a pap... :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10870) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Szerintetek megéri? [link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#10871) Winne válasza tupacamaru (#10870) üzenetére


Winne
nagyúr

Gari miatt nem venném meg.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10872) Rusher válasza tupacamaru (#10870) üzenetére


Rusher
őstag

Ez olyan gagyi Te..."doboza novemberben érkezik..." hagyjál már egy 80 ezres kártyánál ilyen szöveget még odaír...nameg, amit Winne mond a gari...felejtős. Szerintem inkább tegyél hozzá még 5-10K-t és vegyél újonnan egy GTX660Ti-t, ami tesztek alapján szinte ugyanaz mint egy GTX670 :K

Egyébként Én ennyi pénznél már elvből nem vennék semmit használtan...

[ Szerkesztve ]

(#10873) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Van még egy ami beleférne a költségvetésbe, de nem tudnám személyesen átvenni, előre utalni meg nem mernék neki. :( [link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#10874) v-paci válasza tupacamaru (#10873) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ha el akarja adni, belemegy az utánvétbe, ez ilyen egyszerű, de előre ne utalj szerintem.

Szerk: amúgy lassan nagyon is meggondolandó, hogy mit is veszel innen. A cuccok fele ilyen "nagykerből kihozom, áfát visszaigénylem, nettó ár + 10-15% százalékon eladom" senkiházi "üzletemberektől" van. Aztán, ha gondod van mehetsz a sóhivatalba vagy küldheted a gyártónak vissza :(((

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#10875) tupacamaru válasza v-paci (#10874) üzenetére


tupacamaru
veterán

Semiképp. :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#10876) LamaCube válasza v-paci (#10874) üzenetére


LamaCube
addikt

Utánvéttel rádob még 3 ropit minimum. Mondjuk ekkora összeget én sem utalnék előre! Személyes átvétel nem játszik? Abból a pár ezer utánvétből kijönne egy vonatos út.
Egyébként miért cseréled le? Valami jó játék lesz kilátásba?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10877) Mappa válasza LamaCube (#10876) üzenetére


Mappa
addikt

Valami jó játék lesz kilátásba? :D :D :D :R :DDD

nem kötelező megadni

(#10878) albert8 válasza Mappa (#10877) üzenetére


albert8
addikt

Crysis 3, Farcry 3, HL3, igen lesznek még jó játékok én úgy gondolom. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10879) Mappa válasza albert8 (#10878) üzenetére


Mappa
addikt

csilivilli 20 perces marhaságok :K ... szvsz!

nem kötelező megadni

(#10880) albert8 válasza Mappa (#10879) üzenetére


albert8
addikt

Mégis megvan neked is :D pl Cry2. De a HL-re végképp nem lehet mondani, hogy csillivili :N

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10881) Mappa válasza albert8 (#10880) üzenetére


Mappa
addikt

Igen,megvettem új gép miatt....kár volt :D 1 órát játszottam vele.
HL van valami konkrétum ? bármi? akkoriban az hozta "a nagy áttörést" de annak már lassacskán 10 éve, vagy már több. Lóvét nem nagyon fogok már beleölni ilyen vacak játékokba :N hacsak! HL3 nem lesz valami ütős dara. Örülni tudnék egy kimondottan MW2 stílusú gammának még, de azt a vonalat nagyon elk***ták. Crysis-nál a első rész volt állkereső.. a többi nekem már túl fjúcsőr. csilivilli :K

nem kötelező megadni

(#10882) Winne


Winne
nagyúr

Ezt látta már valaki?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10883) LamaCube válasza Winne (#10882) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem, de szerintem kikölcsönzöm :K

albert8
Lehetséges, hogy jók, de szerinted a mostani karija nem vinné el?
Persze, ha most még jó áron el tudja adni és nem sok a ráfordítás egy újabb vga-ra, akkor igaza van.

Éppen nézem, hogy 30 eu körül lehet venni az originen a böf 3 prémium editiont, ami tartalmazza az alap játékot és az összes kieget meg ilyen extra gyerekes fegyó festék, tuning kés meg hasonló borzalmakat.
Már majdnem megvettem, hogy néha böfögjek egy kicsit, de ami asszonynak van kártyája azzal nem lehet. Így maradtam böfögés nélkül :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10884) Rusher válasza LamaCube (#10883) üzenetére


Rusher
őstag

Annyiért simán megérné....azt nem értem, miért adják a sima premium upgradet meg 25-ért? Miért nem adja 10-ért mindjárt megvennék vagy millióan. Akinek megvan a sima, annak az upgradeért ugyan annyit kell szinte fizetnie, mint aki a komplett megoldást veszi...ez elég szánalom.... :((( Csak azért sem veszem meg...majd, ha 10-15€ lesz max ;]

[ Szerkesztve ]

(#10885) @rglaaf válasza LamaCube (#10883) üzenetére


@rglaaf
veterán

itt nincs rózsaszín camo a fegyokhoz ;] 1-2 van de azt se kapod csak ha megcsinálsz hozzá minden feladatot

PSN:BiZzare_0 ️

(#10886) Winne válasza LamaCube (#10883) üzenetére


Winne
nagyúr

8400-at vont tegnap a csávónak a fórumon, azt néztem pont. Ha kell szólj és megveszem neked. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10887) @rglaaf válasza Winne (#10886) üzenetére


@rglaaf
veterán

hagyjad már csak arcoskodik ugy is :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10888) LamaCube válasza Winne (#10886) üzenetére


LamaCube
addikt

Írd le privátban mennyit utaljak és hova és mit kell tennem originbe, hogy letölthessem vagy mi :U .

Ennyit talán megér, ha nem, akkor eladom. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10889) @rglaaf válasza LamaCube (#10888) üzenetére


@rglaaf
veterán

Estére remélem már beizzítod bár jön a zikszfaktor :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10890) LamaCube válasza @rglaaf (#10889) üzenetére


LamaCube
addikt

:K :Y Ki nem hagynám az x-et kíváncsi vagyok mivel égeti szénné magát a Krisztiánka ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10891) Winne válasza LamaCube (#10888) üzenetére


Winne
nagyúr

Amint megvettem küldöm akkor. Most melóban vagyok, megpróbálom innen megvenni, mert nem tudom meddig megy az akció. Accot csináltál már?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10892) LamaCube válasza Winne (#10891) üzenetére


LamaCube
addikt

:R
Igen az már a béta óta van. Privátban küldöm. Ne szemeteljük a topicot :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10893) @rglaaf válasza LamaCube (#10892) üzenetére


@rglaaf
veterán

ugy is 0-t ér egy post itt

PSN:BiZzare_0 ️

(#10894) LamaCube válasza @rglaaf (#10893) üzenetére


LamaCube
addikt

Jah :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10895) Mappa


Mappa
addikt

itt ph!-n tudtok olyan megbízható emberkét aki tud jó áron, vagy ilyen letöltő kódot áruló vírusirtó programokat?

ez is ilyen nagy kérdés "ki mit használ?" de sztem amiért fizet az ember az mind jó. eddig AVG free-t használtam és voltaképp nem is volt vele gond annak ellenére, hogy ingyenes. :B

nem kötelező megadni

(#10896) albert8 válasza LamaCube (#10894) üzenetére


albert8
addikt

Most komoly? Ha mégis akkor megtalálsz én ma is tolom.
Akarom a 30-at. :)

Mappa
576-ba van ilyen ESET kód, 3-4k körül van.
Nekem a Gamestarhoz jár, de szerintem jövőőre nem rendelem, szóval nekem is kellene valami.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10897) LamaCube válasza Mappa (#10895) üzenetére


LamaCube
addikt

Én évek óta avg-t használok és no problem. A szokásos "boltból" veszem 2018-ig jó. Naponta frissít.

Albert
:K
Winne intézi.Mondjuk valamiért ő se tudja megvenni. Valami globális probléma. Úgy néz ki nem akaródzik, hogy böfögjek, de később próbálja újra.

Valamire fogni kell a gép fejlesztést, hogy az asszony megeméssze :DDD

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#10898) Mappa válasza albert8 (#10896) üzenetére


Mappa
addikt

Most kijött az új AVG ... teljesen Win8-as megjelenés stb. egy hónap teljes védelem. Ez van most fent. Viszont avg.hu oldala teljesen beoffolt :U

Amikor meg összeraktam már az jó alaplappal a gépet az Asus is adott egy hónap teljes körű védelmet, de meg nem mondom már melyik volt :D valamelyik nagyobb név ilyen fekete sárga.... nem jut eszembe

LamaCube - na várjál! :D szokásos bolt? az a kölcsönző?

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#10899) albert8 válasza LamaCube (#10897) üzenetére


albert8
addikt

[link]
Szerintem itt a legolcsóbb.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#10900) @rglaaf válasza albert8 (#10896) üzenetére


@rglaaf
veterán

mostanában ugy se látok senkit fent magunkon kívűl,mindenki el van veszve, kínomban már toltam hc-t hát mit mondjak nem nagy változás a simához képest de lehet azért mert az MCS igy is ugy is egy lövés slug-al ;] max hc-ben messzire is visz mindent nem az van hogy 7hp-val elszalad :(

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.