Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Az Amazon-on holnap lesz akciós a BF3 Premium Edition, 30 $ lesz.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11902) albert8 válasza tupacamaru (#11901) üzenetére


albert8
addikt

Hallod tupa a GTA 4 comlete-GTA SA- LAnoire kombó nem érdekel esetleg?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11903) tupacamaru válasza albert8 (#11902) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11904) Svájcinéger válasza SipiBcs (#11889) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nah akkor Tankert megkérem.

Xandi: Tupa szerintem inkább autóversenyzik.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11905) albert8 válasza Svájcinéger (#11904) üzenetére


albert8
addikt

MA lesztek? végre van egy kis időm játszani :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11906) Takhanto válasza albert8 (#11905) üzenetére


Takhanto
őstag

melyiket nyomjátok? mw2 vagy mw3?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#11907) Takhanto


Takhanto
őstag

Én is be szeretnék lépni hozzátok játszani ha megoldható...Mi a teendő?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#11908) LamaCube válasza Takhanto (#11906) üzenetére


LamaCube
addikt

BF3 :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11909) LackoMester válasza Takhanto (#11907) üzenetére


LackoMester
addikt

Holnap jöhetsz, ma nem toltuk. Vannak itt még MW3- at toló emberkék, ne aggódj. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11910) Winne


Winne
nagyúr

Lehet, hogy volt már, de aki nem látta, az a csünakost nézze meg benne, az vadállat! :DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11911) LackoMester


LackoMester
addikt

Az új Batman filmet ( A sötét lovag - Felemelkedés ) meg tessék megnézni mert nagyon fasza lett. Na jóéccakát. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11912) Winne


Winne
nagyúr

Tényleg felettébb sok a debil: [link] :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11913) LamaCube válasza Winne (#11912) üzenetére


LamaCube
addikt

Ítélet: Azonnali headcsattttt :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11914) LackoMester válasza Winne (#11912) üzenetére


LackoMester
addikt

Baribaszó. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11915) Mappa válasza LackoMester (#11911) üzenetére


Mappa
addikt

moziban is kétszer néztem meg :U imááádom :B

nem kötelező megadni

(#11916) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah ki is lépek én ebből a baráti körből hát ilyet tegnap este noshar-on tdm-t toltuk és nem álltalkodtak a fekvő embert megölni,ez tűrhetetlen Angel szégyelld magad :C

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#11917) Svájcinéger válasza @rglaaf (#11916) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát tényleg alig tudtam elaludni emiatt. :D Gondoltam megkönnyítem a dolgod, ha már egyszer úgyis a földön fekszel, ne szenvedj annyit. Nem mintha Tanker nem darált volna le párszor, mikor próbáltak újraéleszteni. :D

Szerintetek ebben az alap game is benne van ? [link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11918) v-paci válasza Svájcinéger (#11917) üzenetére


v-paci
aktív tag

Battlefield 3 Premium Edition: alapjáték + premium szolgáltatás (narancs csík van a borító tetején)
Battlefield 3 Premium: csak a premium szolgáltatás (arany felirattal van a premium)

Amit linkeltél az a teljes csomag :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#11919) Svájcinéger válasza v-paci (#11918) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Csak furi, hogy ott van mellette, hogy Standard, ami 33.66 Dodó.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11920) tupacamaru válasza Svájcinéger (#11917) üzenetére


tupacamaru
veterán

Most van az akció!!! 6600 az egész pakk!!! Ha kell akkor írj mert meg tudom venni még 1x. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11921) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11920) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Csak nem tom, hogy Tanker megy-e, mert haverjának is akar venni játékot. Kollégámmal meg tudnám vetetni amazonon. Elvileg. :D

Originen 30 ájró.

Ok Tupa. Miért ? Már hányszor vetted meg ? :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11922) tupacamaru válasza Svájcinéger (#11921) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már vettem simát is, meg most vettem magamnak egy PremiumEdition-t. :Y Csak ma lesz akciós amíg el nem fogynak a kulcsok.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11923) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11922) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nesze Neked ! Te is áttérsz a sötét oldalra ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11924) tupacamaru válasza Svájcinéger (#11923) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát ha neked is bejön akkor nem maradhatok le, Lackó-t meg itthagyjuk egyedül. ;] :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11925) Winne válasza tupacamaru (#11924) üzenetére


Winne
nagyúr

:DDD :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#11926) busman válasza tupacamaru (#11924) üzenetére


busman
addikt

Itt az újabb megmondóember.... :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11927) LackoMester válasza tupacamaru (#11924) üzenetére


LackoMester
addikt

Egyedül, hmmm.....hát hajrá. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11928) tupacamaru válasza busman (#11926) üzenetére


tupacamaru
veterán

;)

A Battlefield 3 LimitedEdition mit jelent? Miben külömbözik a simától? Csak azért mert 2 kulcsot adott, egy LE-t meg egy Premium-ot.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11929) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Tényleg megy a BF3 akció az amazon.com-on! 30 dodó.... kérdés: ez dobozos vagy csak key? Ha dobozos, akkor mennyi a szállítási költség?

Melyik éri meg jobban? Az Origin vagy az Amazon?

Az Origin-en euro értelemszerűen és csak key...

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11930) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11924) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nekem tetszik tényleg ! Most nem azt mondom, hogy jó érzés, hogy sokszor halomra lőnek, de a konténeres mapokon már egész jó statjaim vannak. Ha nekiállok tankkal bohóckodni, akkor általában kilőnek mint a szart, de ez van. Most felmentem egy üres szeróra helizni, végül is megtanulható.
Tegnap is csak ámultam a hangokon, ahogy a robbanások meg vannak csinálva, ahogy elrepül a füled mellett egy rpg. Először toltam Metrón, ahogy a föld alatt is meg van csinálva a pálya, a fényviszonyok, kinn a szabadban hordja a szél a szemetet. Igényes ! Látszik, hogy van benne munka, nem egy összegányolt fos.
A ruszki oldalon még nehezen boldogulok, de a másik oldalon már vannak kiegészítők a fegyókra. Lacko egy fasza kis accot kap vissza, ha áttér. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11931) @rglaaf válasza tupacamaru (#11928) üzenetére


@rglaaf
veterán

azt hiszem abban benne van az első dlc a back to karkand

PSN:BiZzare_0 ️

(#11932) tupacamaru válasza SipiBcs (#11929) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak kulcsot ad. :K Ennyit még nekem is megért. Jah te az XBox-ost nézed, az dobozos. Én erről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11933) @rglaaf válasza Svájcinéger (#11930) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha sokat mész tank-al akkor azt is tudod fejleszteni reaktive armor stb akkor nem lőnek ki olyan gyorsan mert 3 telitalálat kell

PSN:BiZzare_0 ️

(#11934) SipiBcs válasza tupacamaru (#11932) üzenetére


SipiBcs
őstag

Akkor cimbiknek az amazon az talán jobban megérné... ha jól sejtem! :U

Vagy elsétálnak erre a hétvégi dzsemborira és vesznek dobozosat 5500 Ft-ért! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11935) tupacamaru válasza SipiBcs (#11934) üzenetére


tupacamaru
veterán

Plusz a belépő. :B És ha lesz még. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11936) SipiBcs válasza tupacamaru (#11935) üzenetére


SipiBcs
őstag

Majd eldöntik! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11937) busman válasza tupacamaru (#11928) üzenetére


busman
addikt

Fingom sincs..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#11938) Mappa válasza tupacamaru (#11928) üzenetére


Mappa
addikt

LE az tartalmazta az első dlc-t is. amikor én vettem 1 éve akkor valami 13k lett volna a limited edition+ díszdoboz(talán?) így maradt a sima majd később megvettem hozzá "jó árasítva" a első dlc-t, majd fél évre rá a Premiumot itt aprón. kompletten 13k

úgyhogy bármelyiket is veszítek jelen állás szerint mind kurva jó árban van.. .vegyétek vigyétek izzon a PayPal :D

nem kötelező megadni

(#11939) tupacamaru válasza Mappa (#11938) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem lehet PP-vel fizetni szerintem. Én is bankkarival veszem.

Origin nélkül is megy vagy csak azzal? Ja, majd vegyetek fel barátnak. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11940) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11939) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Meddig van az akció amazonon ? Ha kettőt rendelünk, akkor postaköltség feleződik ? Plusz még Neked is el kell küldened ide, az megint + postaköltség.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11941) Svájcinéger válasza Svájcinéger (#11940) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ja látom, csak ma lesz akciós. Nem tom hol van Tanker. Írtam már rá Originen is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11942) v-paci válasza Svájcinéger (#11940) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nincs posta, csak kulcs... az akció meg addig van, amíg le nem veszik. Nem érdemes tökölni amúgy, ha kell ez neked ;)

Mappa: Amazon != danih és tsai ruszki kulcs biznyiccel ;]

Amazon vásárláshoz: csak kártya használható fizetésként, és számlázási címként kamu us címet kell megadni (mert ezekkel a nagyszerű akciókkal csak usákok élhetnek), lehetőleg olyan államból ahol nincs járulékos forgalmi adó. Én már pár hónapja egy Delaware-i hotelban lakom...

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#11943) Mappa válasza tupacamaru (#11939) üzenetére


Mappa
addikt

Ja hogy nincs PP Amazonon? hát az gáz

Origin nélkül is megy a játék ha ezt kérdezed... épp szó volt pár napja itt is, meg a BÖF topikban, hogy valami dll kell kitörölni? én Originnel indítóm tehát ez a része engem hidegen hagy engem nem zavar. kis ikonként kelnt van óra mellett azt annyi semmit nem zavar.

ezen a néven fuccc? :D

Svájci Úr - én kódra tippelek, max a dvd tokot elküldik de lemez nem lesz benne, akkor elég ha lekaparja majd lefényképezi és elküldi.

v-paci - na ha meg csak kód, akkor az lenne a legkényelmesebb :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#11944) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11939) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tupaaaa ! Akkor vegyél egyet légyszi nekem is ! Nem merek várni ! Aztán írj, hogy összejött-é. Valamikor be kéne regelnem Originen.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11945) Mappa válasza v-paci (#11942) üzenetére


Mappa
addikt

de akkor csak ilyen digitális kulcsos termékek vásárlása megy? és küldi mailbe? :DDD

nem kötelező megadni

(#11946) tupacamaru válasza Svájcinéger (#11944) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csinálj egy Origin fiókot, mindjárt megveszem, már bent van a kosárban. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11947) Svájcinéger válasza tupacamaru (#11946) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ennem kéne bakker. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11948) v-paci válasza Mappa (#11945) üzenetére


v-paci
aktív tag

A felhasználói fiókodban lesznek a kódok, természetesen kapsz mailt a vásárlásról. Vannak drm mentes játékok is, ezt simán letöltöd amazonon keresztül, a többinél origin/steam kulcs van.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#11949) tupacamaru válasza Svájcinéger (#11947) üzenetére


tupacamaru
veterán

Egyél bakker, megvan a kulcs 6600 forint volt kerekítve.

v-paci Szerintem érdemes beregelhető kulcsokat venni csak. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11950) Mappa válasza Svájcinéger (#11947) üzenetére


Mappa
addikt

nem hallottad, hogy a kosárjában van? ééécsdmáámeg !!!!! :((( :DD

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.